phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Sunberk

Pasiūlymo privalumai

 • Arti senovinio Sidės centro
 • Funkcionaliai įrengti numeriai
 • Nuostabi atostogų atmosfera

Sunberk Kodas: AYT1SUN

PLN
Itaka

Sunberk Kodas: AYT1SUN Sidė

Jaukus ir gerai prižiūrėtas, puiki vieta sėkmingoms atostogoms. Patogiai įsikūręs ramioje aplinkoje, šalia paplūdimio, netoli senovinio Sidės centro su žavingais istoriniais paminklais, šalia parduotuvių, barų ir diskotekų. Idealus balansas tarp kainos ir teikiamų paslaugų kokybės. Populiarus ir mėgstamas ITAKOS keliautojų dėl savo jaukios atmosferos.

Pasiūlymo aprašymas

Apie 500m nuo Sidės centro, apie 300 m nuo daugelio barų, parduotuvių ir diskotekų, apie 8 km nuo Manavgato, apie 65 km nuo Antalijos oro uosto, autobusų stotelė - apie 200m nuo viešbučio.

Viešas, smėlio paplūdimys, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 250 m nuo viešbučio, priėjimas per gatvę, nemokami skėčiai ir gultai. Viešas, smėlio paplūdimys, apie 1,5 km nuo viešbučio, veža nemokamas viešbučio autobusas, nemokami skėčiai ir gultai, bare nemokamai: vanduo kava, arbata.

Oficiali kategorija šalyje - trys žvaigždutės. Jaukus, pastatytas 2006 metais, renovuotas 2014 m., 95 numeriai, 3 pastatai, 2 aukštai, vestibiulis, visą parą dirbanti registratūra, pagrindinis restoranas - „švediškas stalas", pasaulio virtuvė, baras prie baseino, sodas. Už papildomą mokestį: belaidis internetas visoje viešbučio teritorijoje (apie 2 EUR/diena, 10 Eur/savaitė), interneto punktas (apie 2 EUR/val.), skalbykla. Viešbutyje priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „MasterCard“.

Standartinis: Dvivietis (Dvivietis (galima 1 arba 2 papildomos vietos - dviaukštė lova), apie 16-22 m², gerai prižiūrėtas, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija, telefonas. Už papildomą mokestį: seifas (apie 2 EUR/dieną), mini baras, nemokama lovelė vaikams iki 2 metų, užsakant prieš atvykimą, balkonas arba terasa (stalas ir kėdės).

Šeimyninis: Dvivietis (galima 1 arba 2 papildomos vietos), apie 32 m², svetainė ir miegamasis, įrengtas kaip standartinis numeris, šeimyninis numeris - už papildomą mokestį.

Baseinas, stačiakampio formos, gėlo vandens, apie 100 m², gylis - 1,4 m, mažas baseinas vaikams, prie baseino nemokami skėčiai, gultai ir čiužiniai, kartą per savaitę - turkiška naktis (tik sezono metu). Už papildomą mokestį: vandens sportas paplūdimyje.

Pusryčiai (8.00-10.00 val.), pietūs (12.30-14.00 val.), pavakariai (16.00-17.00 val.), vakarienė (19.00-21.00 val.) - „švediškas stalas" pagrindiniame restorane, nealkoholiniai ir vietiniai alkoholiniai gėrimai nurodytame bare (10.00-23.00 val.), privaloma nešioti „viskas įskaičiuota" apyrankes.

0090/2427534696, www.sunberkhotel.com

 • Paplūdimio paslaugos
 • Autobusas į paplūdimį
Informacija apie regioną

Sidė

Vienas populiariausių poilsio kurortų Turkijos rivjeroje ištisus metus vilioja turistus savo žavesiu. Nedidelis miestelis (18 tūkst. gyventojų) įsikūręs Viduržemio jūros pakrantėje. Jis pasižymi turininga istorija, kuri sieka net kelis šimtus metų prieš mūsų erą.  

VIETA: Apie 500m nuo Sidės centro, apie 300 m nuo daugelio barų, parduotuvių ir diskotekų, apie 8 km nuo Manavgato, apie 65 km nuo Antalijos oro uosto, autobusų stotelė - apie 200m nuo viešbučio.

PAPLŪDIMYS: Viešas, smėlio paplūdimys, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 250 m nuo viešbučio, priėjimas per gatvę, nemokami skėčiai ir gultai. Viešas, smėlio paplūdimys, apie 1,5 km nuo viešbučio, veža nemokamas viešbučio autobusas, nemokami skėčiai ir gultai, bare nemokamai: vanduo kava, arbata.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - trys žvaigždutės. Jaukus, pastatytas 2006 metais, renovuotas 2014 m., 95 numeriai, 3 pastatai, 2 aukštai, vestibiulis, visą parą dirbanti registratūra, pagrindinis restoranas - „švediškas stalas", pasaulio virtuvė, baras prie baseino, sodas. Už papildomą mokestį: belaidis internetas visoje viešbučio teritorijoje (apie 2 EUR/diena, 10 Eur/savaitė), interneto punktas (apie 2 EUR/val.), skalbykla. Viešbutyje priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „MasterCard“.

KAMBARYS:Standartinis: Dvivietis (Dvivietis (galima 1 arba 2 papildomos vietos - dviaukštė lova), apie 16-22 m², gerai prižiūrėtas, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija, telefonas. Už papildomą mokestį: seifas (apie 2 EUR/dieną), mini baras, nemokama lovelė vaikams iki 2 metų, užsakant prieš atvykimą, balkonas arba terasa (stalas ir kėdės).
Šeimyninis: Dvivietis (galima 1 arba 2 papildomos vietos), apie 32 m², svetainė ir miegamasis, įrengtas kaip standartinis numeris, šeimyninis numeris - už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: Baseinas, stačiakampio formos, gėlo vandens, apie 100 m², gylis - 1,4 m, mažas baseinas vaikams, prie baseino nemokami skėčiai, gultai ir čiužiniai, kartą per savaitę - turkiška naktis (tik sezono metu). Už papildomą mokestį: vandens sportas paplūdimyje.

VISKAS ĮSKAIČIUOTA: Pusryčiai (8.00-10.00 val.), pietūs (12.30-14.00 val.), pavakariai (16.00-17.00 val.), vakarienė (19.00-21.00 val.) - „švediškas stalas" pagrindiniame restorane, nealkoholiniai ir vietiniai alkoholiniai gėrimai nurodytame bare (10.00-23.00 val.), privaloma nešioti „viskas įskaičiuota" apyrankes.

KONTAKTAI: 0090/2427534696, www.sunberkhotel.com

NEMOKAMAI:
 • Paplūdimio paslaugos
 • Autobusas į paplūdimį
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Wycieczki dostępne na miejscu

Kapadocija (2 dienos) — magiška vieta pačiame Turkijos centre. Gamtos stebuklas, ugnikalnio kilmės krštovaizdžiai, primenantys mėnulį. Ekskursijos programoje: viešnagė Konijoje, kur galima pamatyti Mevlanos mauzoliejų, ekskursija po požemio miestą, viešnagė žymiuose Kapadocijos bažnyčiuose. Kaina - apie 129 EUR (apima du valgius per dieną, pervažiavimą autobusu su kondicionieriumi, atstovo ir gido paslaugas, lankytinų vietų įėjimo bilietus, nakvynę Kapadocijos centre).

Pamukalė — kelionė į vieną nuostabiausių gamtos stebuklų. Programoje pasivaikščiojimas po žymias kalkių terasas, ekskursija po senovinį Hierapolio miestą. Kelionės trukmė - 1 diena. Kaina - apie 64 EUR (apima pervažiavimą autobusu su kondicionieriumi, atstovo ir gido paslaugas, lankytinų vietų įėjimo bilietus).

Perge - Aspendos - Kursunlu — išvyka į vieną geriausiai išsilaikiusių senovinių miestų Antalijos apylinkėse, kur mokė šv. Paulius. Po to vizitas geriausiai išsilaikiusiame romėnų teatre visoje Mažojoje Azijoje - Aspendos, kur iki šiol yra organizuojami koncertai. Grožėjimasis Kursunlu kriokliu. Kelionės trukmė - apie 48 EUR (apima pervažiavimą autobusu su kondicionieriumi, atstovo ir gido paslaugas, lankytinų vietų įėjimo bilietus, pietus, gėrimai už papildomą mokestį).

Kruizas palei Alanijos pakrantę — kelias valandas trunkantis kruizas jachta palei Alanijos pakrantę, nuostabus atsipalaidavimas, maudymasis jūroje bei saulės vonios. Kaina - apie 36 EUR (apima pietus ir gėrimus).

Kruizas Manavgat upe — kruizas Manavgat upe, viena didžiausių Antalijos regiono upių. Programoje laisvas laikas atsipalaidavimui bei maudynėms jūroje. Po to išvyka į mečėtę ir Manavgato krioklius. Taip pat programoje yra numatomas vizitas tekstilės parduotuvėje. Kaina - apie 34 EUR (apima pietus bei vietinius gėrimus laive).

Žaliasis kanjonas — atpalaiduojantis kruizaz laivu po smaragdinį ežerą Manavgato apylinkėse, galimybė grožėtis įspūdingais kraštovaizdžiais, kriokliais bei iš kalnų ištekančiais šaltinėliais. Kruizo po Žaliąjį kanjoną metu bus plaukiojama po Mažąjį bei Didelį kanjonus. Taip pat programoje bus daromos pertraukos maudynėms bei deiginimuisi. Kaina - apie 49 EUR (atstovo ir gido paslaugas, lankytinų vietų įėjimo bilietus, pietus ir nealkoholinius gėrimus).

Antalija Big City Life — puiki proga susipažinti su Turkiškos rivjeros sostine - Antalija. Ekskursijo metu: žymus Karpuzkaldiran krioklys, Archeologijos muziejus. Pervažiavimas istoriniu tramvajumi į miesto centrą, po to pasivaikščiojimas po senamiestį, kur galima pasigrožėti miesto simboliais, tokiais kaip Hadrijano vartai ir Laikrodžio bokštas. Trumpas kruizas laivu. Puiki proga apsipirkti odos galaterijos gaminiais bei papuošalais. Kaina - apie 49 EUR (apima gido paslaugas, lankytinų vietų įėjimo bilietus, pietus; gėrimai už papildomą mokestį).

Džipų safaris — išvyka stiprių įspūdžių mėgėjams. Džipų safaris didinguose Tauro kalnuose - tai nuostabi galimybė pamatyti tikrą Turkijos veidą. Važinėjimas po turkiškus kaimelius, kur gyvenimas verda nepakitęs jau šimtus metų. Kelionės trukmė: 1 diena. Kaina - apie 28 EUR (apima pietus).

Raftingas — jaudinantis nuotykis, plaukimas plaustais kalnų upe, visi keleiviai globojami profesionalų komandos. Kelionės trukmė: 1 diena. Kaina - apie 28 EUR (apima pietus; gėrimai už papildomą mokestį ).

Delfinariumas — išvyka į delfinariumą. Akrobatiniai delfinų, ruonių bei jūros liūto pasirodymai. Plaukiojimas su delfinais - už papildomą mokestį. Kaina - apie 28 EUR.

Anatolijos ugnis — kvapą gniaužiantis šokių pasirodymas, žinomas visame pasaulyje. 2 valandų šou, pristatantis Turkijos kultūrą, jungia tautinių šokių, baleto bei kitų šokio disciplinų elementus. Spektaklio choreografija vaizduoja Anatolijos tradicijas. Kaina - apie 52 EUR (apima gido paslaugas, vakarienę; gėrimai už papildomą mokestį).

Akvariumas ir delfinariumas — išvykos į Antaliją - Turkijos Rivjeros sostinę – metu aplankysite akvariumą ir delfinariumą. Akvariumo lankytojų laukia kelionė po viso pasaulio jūras ir vandenynus, o povandeniniame tunelyje galėsite išvysti tūkstančius jūros gyvūnų rūšių. Delfinariume jūsų lauks linksmieji delfinai, ruoniai, jūrų liūtas. Galimybė paplaukioti drauge su delfinais (už papildomą mokestį). Kaina – apie 62 Eur (įskaičiuoti įėjimo bilietai).

Hamamas — vizitas turkiškoje pirtyje ir masažo paslaugos. Kaina - apie 19 EUR (apima masažo kainą).

Informaciją apie ekskursijas Jums suteiks ITAKA Lietuva atstovas informacinio susitikimo metu. Vietines ekskursijas organizuoja vietos turizmo agentūros savo nustatytomis sąlygomis. Ekskursija gali būti neorganizuojama, jeigu dalyvių skaičius yra per mažas. Ekskursijų organizatorius pasilieka teisę keisti kelionių laikus, kainas ir programą.

 

Dėmesio! Galimi tam tikri apribojimai/papildomi saugumo reikalavimai ir/ar paslaugų teikimo apimties pakeitimai dėl COVID-19.

Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis viešbučio administracijos sprendimu.

*Oficiali viešbučio kategorija šalyje skelbiama skyriuje „VIEŠBUTIS“ ir atitinka esamoje šalyje naudojamą kategorizacijos tvarką. Kiekviena šalis naudoja savus kategorijos nustatymo kriterijus. Interneto puslapyje www.itaka.lt ir kelionės dokumentuose žymimas kelionių organizatoriaus ITAKA Lietuva subjektyvus viešbučio vertinimas ir oficiali viešbučio kategorija šalyje.

Šis pasiūlymas laikinai negalioja

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter