phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> > >

Yigitalp Istanbul

Pasiūlymo privalumai

 • Netoli Stambulo centro
 • Elegantiški ir patogūs kambariai
 • Vietinės virtuvės restoranas
 • Ideali lokacija Stambulo pažinimui
 • Jauki atmosfera

Yigitalp Istanbul Kodas: AMTSTR2CM2

619PLN
Suaugęs: 2 pusryčiai Pr 27.05 – Kt 30.05.24 (3 nakvynės)
Itaka

Yigitalp Istanbul Kodas: AMTSTR2CM2 Turkija \ Stambulas

Stilingame ir patogiame viešbutyje siūloma apsistoti elegantiškuose ir funkcionaliai įrengtuose numeriuose, dekoruotuose osmaniško stiliaus detalėmis. Viešbutyje yra restoranas, kuriame patiekiami vietiniai skanėstai, ir baras. Po dienos Stambule, viešbutis siūlo atsipalaiduoti tradiciniame hamame arba sūkurinėje vonioje, taip pat galite užsisakyti atpalaiduojantį masažą. Netoliese yra autobusų stotelė, tramvajaus stotelė ir metro stotis.

Pasiūlymo aprašymas

Faticho rajone, apytiksliai 1 km nuo STAMBULO centro, apie 100 m nuo parduotuvių, barų ir restoranų, apie 1 km nuo Didžiojo Stambulo turgaus ir Suleimano mečetės, apie 2 km nuo Sultanahmeto (senamiesčio), apie 2,5 km nuo Sofijos soboro ir Topkapi rūmų, 3 km nuo Gülhane parko ir Galatos bokšto, apie 4,5 km nuo Taksimo aikštės, apie 5 km nuo Dolmabahce rūmų; apie 42 km nuo Stambulo oro uosto; autobusų stotelė už maždaug 250 m nuo viešbučio, tramvajaus stotelė už maždaug 300 m, metro stotis už maždaug 350 m.

Caddebostan, viešasis, smėlio, maždaug 19 km nuo viešbučio; Yeşilköy Çiroz, viešasis, smėlio ir akmenų, maždaug 20 km nuo viešbučio; į paplūdimius galima nuvykti viešuoju transportu su persėdimu.

4 žvaigždučių, renovuotas 2007 m., 83 numeriai, 1 pastatas, 7 aukštai, liftas, vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, restoranas - savitarnos pusryčiai, pietūs ir vakarienė, turkų ir tarptautinė virtuvė, vestibiulio baras; konferencijų salė iki 50 asmenų; už papildomą mokestį: skalbykla, kirpykla.

Standartinis: Dvivietis, apie 18 m2, oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas; plaukų džiovintuvas, higienos reikmenys), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, arbatos ir kavos aparatas; už papildomą mokestį: seifas, mini baras.

Už papildomą mokestį: sauna, sūkurinė vonia, hamamas, masažai.

0090/2125129860. Oficialus viešbučio tinklalapis: www.yigitalp.com

• Belaidis internetas (Wi-Fi)

Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai
• Rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
• Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimu
• Nuotolinė lietuviškai kalbančio ITAKA atstovo pagalba 24/7

Informacija apie regioną

Turkija — Stambulas

Stambulas – modernus, kosmopolitiškas, triukšmingas miestas dviejuose žemynuose, savotiškas tiltas tarp Rytų ir Vakarų. Tai unikali vieta, kurioje persipina europietiškas gyvenimo būdas su rytietiškomis tradicijomis.

VIETA: Faticho rajone, apytiksliai 1 km nuo STAMBULO centro, apie 100 m nuo parduotuvių, barų ir restoranų, apie 1 km nuo Didžiojo Stambulo turgaus ir Suleimano mečetės, apie 2 km nuo Sultanahmeto (senamiesčio), apie 2,5 km nuo Sofijos soboro ir Topkapi rūmų, 3 km nuo Gülhane parko ir Galatos bokšto, apie 4,5 km nuo Taksimo aikštės, apie 5 km nuo Dolmabahce rūmų; apie 42 km nuo Stambulo oro uosto; autobusų stotelė už maždaug 250 m nuo viešbučio, tramvajaus stotelė už maždaug 300 m, metro stotis už maždaug 350 m.

PAPLŪDIMYS: Caddebostan, viešasis, smėlio, maždaug 19 km nuo viešbučio; Yeşilköy Çiroz, viešasis, smėlio ir akmenų, maždaug 20 km nuo viešbučio; į paplūdimius galima nuvykti viešuoju transportu su persėdimu.

VIEŠBUTIS: 4 žvaigždučių, renovuotas 2007 m., 83 numeriai, 1 pastatas, 7 aukštai, liftas, vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, restoranas - savitarnos pusryčiai, pietūs ir vakarienė, turkų ir tarptautinė virtuvė, vestibiulio baras; konferencijų salė iki 50 asmenų; už papildomą mokestį: skalbykla, kirpykla.

KAMBARYS:Standartinis: Dvivietis, apie 18 m2, oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas; plaukų džiovintuvas, higienos reikmenys), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, arbatos ir kavos aparatas; už papildomą mokestį: seifas, mini baras.

SPORTAS IR PRAMOGOS: Už papildomą mokestį: sauna, sūkurinė vonia, hamamas, masažai.

KONTAKTAI: 0090/2125129860. Oficialus viešbučio tinklalapis: www.yigitalp.com

NEMOKAMAI: • Belaidis internetas (Wi-Fi)

PASLAUGOS: Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai
• Rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
• Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimu
• Nuotolinė lietuviškai kalbančio ITAKA atstovo pagalba 24/7

Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Wycieczki dostępne na miejscu

Pasiūlyme nurodytas maitinimo paslaugų laikas ir atskirų viešbučio infrastruktūros elementų veikimas gali nežymiai keistis dėl sezoniškumo, oro sąlygų, force majeure aplinkybių arba viešbučio administracijos sprendimų.

Informaciją apie oficialią apgyvendinimo įstaigos kategoriją rasite pateiktame viešbučio aprašyme (skiltyje „Viešbutis“). Ji atitinka konkrečioje šalyje naudojamą kategoriją, atsižvelgiant į tos valstybės taikomus kategorijos suteikimo kriterijus.

Kelionės dokumentuose ir interneto svetainėje www.itaka.lt kelionių organizatorius ITAKA papildomai pateikia savo subjektyvią nuomonę/vertinimą dėl viešbučio kategorijos (žym. viešbučio kategorija pagal subjektyvų kelionių organizatoriaus vertinimą), atsižvelgdamas į viešbučio būklę, teritorijos dydį, teikiamų paslaugų kiekį, aptarnavimą, turistų atsiliepimus ir kitą informaciją.

Atsižvelgiant į vietinius apribojimus, susijusius su viešbučių veiklos reguliavimu SARS-CoV-2 koronaviruso pandemijos (COVID-19) metu ir siekiant užtikrinti svečių saugumą, kai kurios viešbučio paslaugos gali būti apribotos arba keičiamos. Ši sąlyga gali keistis, atsižvelgiant į naujus apribojimus arba jų atšaukimus.

Pasiūlymo detalės

 • Savarankiškas nuvykimas
Kaina už asmenį: 619eur Kaina Kaina detaliau 1 238 eur
Rezervuoti

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter