phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Viešbutis SULTAN SANDS ISLAND RESORT - BAOBAB VILLAGE ADULTS ONLY CLUB

Pasiūlymo privalumai

 • Dalis tik suaugusiems (18+)
 • 2 atskiri baseinai su baru
 • Itin švelnaus smėlio paplūdimys
 • Svahili stiliaus
 • Puiki virtuvė
 • Kaimyninio viešbučio „Bluebay Beach Resort & Spa“ patogumai

Viešbutis SULTAN SANDS ISLAND RESORT - BAOBAB VILLAGE ADULTS ONLY CLUB Kodas: ZNZSULA

PLN
Itaka

Viešbutis SULTAN SANDS ISLAND RESORT - BAOBAB VILLAGE ADULTS ONLY CLUB Kodas: ZNZSULA Zanzibaras

Naujausia „Sultan Sands Island Resort“ viešbučio dalis yra paruošta specialiai suaugusiems svečiams - „Baobab Village Adults Only Club“ tai stilingi ir patogūs kambariai, 2 atskiri baseinai su baru ir tropinis sodas, užtikrinantis privatumą ir visišką atsipalaidavimą.Prestižiniu „Bluebay Hotels Zanzibars“ ženklu pažymėtas viešbutis yra įsikūręs prie nuostabiai gražaus paplūdimio su pudros konsistencijos smėliu ir intensyvios turkio spalvos vandenynu. Svečiai yra susižavėję šia vieta ir puikiai vertina gerą viešbučio virtuvės lygį. Labai graži architektūra ir tradiciniai personalo kostiumai pabrėžia egzotišką Afrikos atostogų pobūdį.

Pasiūlymo aprašymas

rytinėje Zanzibaro pakrantėje, KIVENGVA rajone; netoli „Bluebay Beach Resort & Spa *****“ viešbučio, priklausančio tam pačiam tinklui, jo patogumais gali naudotis „Sultan Sands“ viešbučio svečiai; apie 50 km nuo Zanzibaro oro uosto.

Kivengva, minkštas baltas smėlis, švelniai nusileidžia į intensyvios safyro-turkio spalvos jūrą, tiesiai šalia viešbučio yra dirbtinis paplūdimys su nemokamais skėčiais, saulės gultais, čiužiniais ir rankšluosčiais, dideli įtekėjimai/nutekėjimai.

4 žvaigždučių, dalis suaugusiems - „Baobab Village Adults Only Club“ atnaujinta ir pradėta eksploatuoti 2016 m. vasarą, 24 kambariai, 1 aukšto svahili stiliaus šiaudais dengti vasarnamiai, tik suaugusiems skirtoje dalyje atskiras baras; „Baobab Village Adults Only Club“ dalies svečiai gali naudotis visais viešbučio „Sultan Sands Island Resort“ patogumais: mažas, elegantiškas vestibiulis, 24 valandas veikianti registratūra, 2 restoranai: pagrindinis „Mwambao“, gražus vaizdas į baseiną ir vandenyną - savitarnos patiekalai, tarptautinė virtuvė, vegetariniai patiekalai, „Kivuli“ - „à la carte“, prie paplūdimio; pagrindinis baras „Mawimbi“ - prie baseino ir „Kivuli“ - paplūdimyje, krautuvėlė su suvenyrais, pinigų keitykla; konferencijų salė 40 asmenų, sodas, nemokamas belaidis internetas; už papildomą mokestį: kirpėjas, dviračių nuoma; priimamos kredito kortelės: Visa, MasterCard; „Baobab Village Adults Only Club“ dalis prieinama tik vyresniems nei 18 metų svečiams.

Standartinis: 2 asmenims, apie 24 m², stilingas, individualiai valdomas oro kondicionavimas, tinkleliai nuo uodų, vonios kambarys (dušas arba vonia, tualetas, plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija, seifas; terasa (staliukas ir kėdės).

2 baseinai „Baobab Village Adults Only Club“ dalyje (taikoma tik šios dalies svečiams): jūros vanduo, apie 49 m², gylis apie 1 m, „Sultan Sands Island Resort“ viešbučio teritorijoje: baseinas, netaisyklingos formos, maišytas vanduo, apie 350 m², gylis iki 1,8 m, baseinas „Golf Bunker“, apie 50 m², gylis iki 1,7 m, baseinėlis vaikams, nemokami skėčiai, gultai ir rankšluosčiai; seseriniame viešbutyje „Bluebay Beach Resort & SPA“: stalo tenisas, snukeris, biliardas, paplūdimio tinklinis, vakarinės pramoginės programos; už papildomą mokestį: teniso kortai, nardymo centras, burlenčių sportas; SPA procedūros seseriniame viešbutyje „Bluebay Beach Resort & SPA“.

pusryčiai (7.00-10.00) ir vakarienė (19.30-21.30 val.) savitarnos patiekalai „Mwambao“ restorane, pietūs (12.30–14.30 val.) savitarnos patiekalai „Mwambao“ restorane arba „à la carte“ restorane „Kivuli“; kava, arbata, sausainiai, užkandžiai „Casablanca Lounge“ erdvėje (16.00-17.00 val.); nealkoholiniai gėrimai (09.00-24.00) ir vietiniai alkoholiniai gėrimai (10.00–24.00 val.).

 • paplūdimio paslaugos
 • belaidis interneto ryšys
Informacija apie regioną

Zanzibaras

Afrikos žemyno magija būtent čia pasireiškia įspūdingiausiai. Neįtikėtinos turkio spalvos Indijos vandenynas ir baltas koralinių paplūdimių smėlis - tai Zanzibaro vizitinė kortelė. Ji vadinama Prieskonių sala, tai tropinių salų archipelagas, kuris įeina į Tanzanijos sudėtį ir yra išsidėstęs tik 25-50 km nuo jos pakrantės.

Prognoza pogody

Orų prognozė – Zanzibaras

Šiandien
25°C 31°C
Vėjas:
11 km/h
Saulė teka: 06:03
Saulė leidžiasi: 18:32
Slėgis: 1010 hPa
Krituliai: 0,5 mm
Rytoj
25°C 32°C
Vėjas:
13 km/h
Saulė teka: 06:03
Saulė leidžiasi: 18:32
Slėgis: 1009 hPa
Krituliai: 0,0 mm
Poryt
25°C 32°C
Vėjas:
12 km/h
Saulė teka: 06:04
Saulė leidžiasi: 18:33
Slėgis: 1008 hPa
Krituliai: 0,0 mm
17.12.2019
25°C 32°C
Vėjas:
13 km/h
Saulė teka: 06:04
Saulė leidžiasi: 18:33
Slėgis: 1008 hPa
Krituliai: 4,8 mm
18.12.2019
24°C 31°C
Vėjas:
13 km/h
Saulė teka: 06:05
Saulė leidžiasi: 18:34
Slėgis: 1009 hPa
Krituliai: 4,4 mm
19.12.2019
24°C 31°C
Vėjas:
15 km/h
Saulė teka: 06:05
Saulė leidžiasi: 18:34
Slėgis: 1008 hPa
Krituliai: 5,4 mm
20.12.2019
24°C 32°C
Vėjas:
15 km/h
Saulė teka: 06:06
Saulė leidžiasi: 18:35
Slėgis: 1008 hPa
Krituliai: 4,4 mm

Orų prognozės istorija – Zanzibaras

Kokie bus orai Jūsų kelionės metu? Patikrinkite orų prognozės istoriją.

Šaltinis: Meteogroup Logo

VIETA: rytinėje Zanzibaro pakrantėje, KIVENGVA rajone; netoli „Bluebay Beach Resort & Spa *****“ viešbučio, priklausančio tam pačiam tinklui, jo patogumais gali naudotis „Sultan Sands“ viešbučio svečiai; apie 50 km nuo Zanzibaro oro uosto.

PAPLŪDIMYS: Kivengva, minkštas baltas smėlis, švelniai nusileidžia į intensyvios safyro-turkio spalvos jūrą, tiesiai šalia viešbučio yra dirbtinis paplūdimys su nemokamais skėčiais, saulės gultais, čiužiniais ir rankšluosčiais, dideli įtekėjimai/nutekėjimai.

VIEŠBUTIS: 4 žvaigždučių, dalis suaugusiems - „Baobab Village Adults Only Club“ atnaujinta ir pradėta eksploatuoti 2016 m. vasarą, 24 kambariai, 1 aukšto svahili stiliaus šiaudais dengti vasarnamiai, tik suaugusiems skirtoje dalyje atskiras baras; „Baobab Village Adults Only Club“ dalies svečiai gali naudotis visais viešbučio „Sultan Sands Island Resort“ patogumais: mažas, elegantiškas vestibiulis, 24 valandas veikianti registratūra, 2 restoranai: pagrindinis „Mwambao“, gražus vaizdas į baseiną ir vandenyną - savitarnos patiekalai, tarptautinė virtuvė, vegetariniai patiekalai, „Kivuli“ - „à la carte“, prie paplūdimio; pagrindinis baras „Mawimbi“ - prie baseino ir „Kivuli“ - paplūdimyje, krautuvėlė su suvenyrais, pinigų keitykla; konferencijų salė 40 asmenų, sodas, nemokamas belaidis internetas; už papildomą mokestį: kirpėjas, dviračių nuoma; priimamos kredito kortelės: Visa, MasterCard; „Baobab Village Adults Only Club“ dalis prieinama tik vyresniems nei 18 metų svečiams.

KAMBARYS:Standartinis: 2 asmenims, apie 24 m², stilingas, individualiai valdomas oro kondicionavimas, tinkleliai nuo uodų, vonios kambarys (dušas arba vonia, tualetas, plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija, seifas; terasa (staliukas ir kėdės).

SPORTAS IR PRAMOGOS: 2 baseinai „Baobab Village Adults Only Club“ dalyje (taikoma tik šios dalies svečiams): jūros vanduo, apie 49 m², gylis apie 1 m, „Sultan Sands Island Resort“ viešbučio teritorijoje: baseinas, netaisyklingos formos, maišytas vanduo, apie 350 m², gylis iki 1,8 m, baseinas „Golf Bunker“, apie 50 m², gylis iki 1,7 m, baseinėlis vaikams, nemokami skėčiai, gultai ir rankšluosčiai; seseriniame viešbutyje „Bluebay Beach Resort & SPA“: stalo tenisas, snukeris, biliardas, paplūdimio tinklinis, vakarinės pramoginės programos; už papildomą mokestį: teniso kortai, nardymo centras, burlenčių sportas; SPA procedūros seseriniame viešbutyje „Bluebay Beach Resort & SPA“.

VISKAS ĮSKAIČIUOTA: pusryčiai (7.00-10.00) ir vakarienė (19.30-21.30 val.) savitarnos patiekalai „Mwambao“ restorane, pietūs (12.30–14.30 val.) savitarnos patiekalai „Mwambao“ restorane arba „à la carte“ restorane „Kivuli“; kava, arbata, sausainiai, užkandžiai „Casablanca Lounge“ erdvėje (16.00-17.00 val.); nealkoholiniai gėrimai (09.00-24.00) ir vietiniai alkoholiniai gėrimai (10.00–24.00 val.).

NEMOKAMAI:
 • paplūdimio paslaugos
 • belaidis interneto ryšys
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Stountaunas ir Prieskonių plantacija — akmeninis miestas - tai turtingos Zanzibaro kultūros ir istorijos pristatymas, kur per pastaruosius 200 metų mažai kas pasikeitė. Kiekvienas pastatas, kiekvienas langas ir kiekvienos durys čia pasakoja savo istoriją. Miestas yra kovos su vergija simbolis, jis buvo vienas iš pagrindinių Rytų Afrikoje vergų prekybos taškų. Pasivaikščiojimas siauromis Stountauno miesto gatvelėmis, apsilankymas miesto turguje, apsilankymas viename iš sultono rūmų esančiame muziejuje, laisvas laikas apsipirkimui. Vėliau programoje - viena iš didžiausių plantacijų Zanzibare, kur auginami gvazdikėliai, vanilė, kokoso riešutai, kardamonas, imbieras, ciberžolė, muskato riešutai, žolelės, dekoratyviniai augalai ir atogrąžų vaisiai. Visos dienos išvyka. Kaina - apie 75 USD.

Jozani Forest ir Prison Island — kelionė į nacionalinį parką Jozani. Pasivaikščiojimas natūraliu taku per mišką, pilną retų egzotinių paukščių rūšių, drugelių ir nykstančių rudųjų kolobų (Colobus badius) - beždžionių, turinčių joms būdingus ilgus plaukus ant galvos. Tai viena iš nedaugelio vietų, kur galite jas sutikti. Miškas yra atogrąžų, čia išsilaiko didelė iš jūros ateinanti drėgmė, lietaus sezono metu būna daug kritulių, dėl ko augmenija yra labai įvairi. Čia auga palmės, figmedžiai, raudonmedis, paparčiai ir mangrovės medžiai. Apsilankymas Prison Island saloje, kur gyvena sausumos vėžliai. Čia yra nedidelis paplūdimys ir puikiai nardymui tinkantis rifas. Vietiniame restorane, be kitų patiekalų, galite paragauti jūros gėrybių (už papildomą mokestį). Visos dienos išvyka. Kaina - apie 85 USD.

„Safari Blue“ - išvyka tradicine dhow valtimi. Išplaukimas iš nedidelio žvejų kaimelio Fumba, kuris yra puiki vieta nuotykių pradžiai. Apsilankymas gražiosios Menai įlankos dalyje. Plaukiant turkio spalvos Indijos vandenynu, galima grožėtis nuostabiomis smėlėtomis salų ir lagūnų pakrantėmis, taip pat pamatyti afalinus. Sustojimas viename iš rojaus paplūdimių, laikas nardymui skaidriame vandenyno vandenyje ir grožėjimasis turtingu koraliniu rifu. Vėliau - tikra puota su jūros gėrybių, žuvų, omarų patiekalais. Pasivaikščiojimas iki atogrąžų miško, kur galite pamatyti 500 metų baobabą. Trumpa kelionė laivu, maudynės lagūnoje ir poilsis. Visos dienos išvyka. Kaina - apie 100 USD (įskaitant pietus ir gėrimus).

Sunset Cruise - Saulėlydis — nuostabus, romantiškas nuotykis. Kruizas vietinėmis dhow valtimis iš Nungwi kaimo, kur yra vienas gražiausių Zanzibaro paplūdimių. Poilsis, tyla ir bangų ošimas bei saulėlydžio stebėjimas. Laive - vietinių vaisių degustavimas. Kaina - apie 65 USD.

Safaris Tanzanijoje - Selous (2 dienos) — nuostabūs kraštovaizdžiai ir ranka pasiekiama gamta. Safaris lėktuvu į Selous parką - didžiausią Afrikos rezervą, sudarantį 5% Tanzanijos ploto. Selous parke žymiausi yra drambliai. Čia taip pat galite sutikti begemotų, krokodilų, liūtų, antilopių ir vienus iš paskutinių išlikusių juodųjų raganosių. Nakvynė lodžijoje, prie Rufiji upės, kurioje gyvena begemotai ir krokodilai, kranto. Kaina - apie 890 USD (įskaitant skrydį, apgyvendinimą, maitinimą, įėjimą į Selous nacionalinį parką, kruizą Rufijio upe).

Klientų aptarnavimo linija

 • callcenter.tel_pl
 • +370 52 00 52 52
 • I-V 9.00-21.00 VI 10.00-18.00 VII 11.00-16.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę, kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter