phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> > >

Kruizas - Atlanto karalienės

Pasiūlymo privalumai

 • 5 salos: Tenerifė, La Palma, Gran Kanarija, La Gomera, Madeira
 • ITAKA Lietuva atsovo priežiūra
 • Žavingas Funšalis
 • Smėlėti Gran Kanarijos paplūdimiai
 • Pratęskite atostogas Tenerifėje

Kruizas - Atlanto karalienės Kodas: TFSFNCE

Trasa
769PLN
Suaugęs: 2 viskas įskaičiuota (soft) Kt 05.12 – Kt 12.12.19 (7 nakvynės)
Itaka

Kruizas - Atlanto karalienės Kodas: TFSFNCE Kanarų salos \ Tenerifė

Žemėlapis ir informacija apie regioną Trasa

Tenerifė • La Palma • Madeira • Gran Kanarija • La Gomera • Tenerifė

Atrask Laimingąsias salas su ITAKA! Grožio kupinas maršrutas driekiasi per keturias Kanarų salas ir Madeirą. Žinomiausios Gran Kanarijos ir Tenerifės vietos, žalia, ekologiška La Palma ir nuostabioji mažytė La Gomera. Madeiros sodai, majestatiški klifai ir egzotiniai vaisiai. Autorinės vietinės ekskursijos atskleis didžiausias atrakcijas ir mažai žinomus Makaronezijos archipelago kampelius.

Pasiūlymo aprašymas

1. DIENA (ketvirtadienis) TENERIFĖ
Skrydis į Reina Sofia. Pervežimas į SANTA CRUZ DE TENERIFE uostą. Laipinimas į kruizinį laivą ir susipažinimas su kapitonu. Laisvas laikas denyje, dalyvavimas laive pramoginėje programoje. Išlipimas į sausumą ir savarankiška Santa Cruz de Tenerife - didžiausio salos miesto - įdomybių apžiūra. Jo širdyje yra Plaza Espana, o netoliese - seniausia salos bažnyčia - Matriz de la Concepción - ir turistus traukianti parduotuvių gatvelė Calle Castillo. Nakvynė.

2. DIENA (penktadienis) TENERIFĖ
Laisvas laikas laive, dalyvavimas laivo pramogų programoje arba išsilaipinimas ir dalyvavimas pasirinktinėse (už papildomą mokestį vietoje) ekskursijose. Apie 20.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link La Palmos. Nakvynė.

3. DIENA (šeštadienis) LA PALMA
Apie 08.00 val įplaukimas į SANTA CRUZ DE LA PALMA uostą, žavingą La Palmos sostinę, garsėjančią spalvingais balkonais ir kolonijinio stiliaus mūrinukais palei Calle O’Dal parduotuvių gatvę. Viena iš atrakcijų yra renesansinė aikštė Plaza de España su XVI a. rotuše ir Atvirojo universiteto pastatu. Laisvas laikas laive, dalyvavimas laivo pramogų programoje arba išsilaipinimas ir dalyvavimas pasirinktinėse (už papildomą mokestį vietoje) ekskursijose. Apie 16.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link Madeiros. Nakvynė.

4. DIENA (sekmadienis) MADEIRA
Atvykimas į FUNŠALIO uostą (apie 09:00 val.), Madeiros sostinę, kurioje galima apsižvalgyti vaikščiojant pėsčiomis arba pakylant garsiuoju lyniniu funikulieriumi. Čia rasite daug įdomių vietų ir spalvingą turgų su gausybe egzotiškų vaisių ir gėlių. Išsilaipinimas ir dalyvavimas pasirinktinėse (už papildomą mokestį vietoje) ekskursijose. Apie 18:00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link GRAN KANARIJOS. Nakvynė.

5. DIENA (pirmadienis) GRAN KANARIJA
Įplaukimas apie 16.00 val. į gyvybe pulsuojančios salos sostinės LAS PALMAS uostą, kur rasite smėlėtą Las Canteras paplūdimį. Verta pamatyti seniausią miesto rajoną Vegueta, kur stovi puiki šv. Onos katedra, ir apsilankyti Trianos verslo rajone. Laisvas laikas laive, dalyvavimas laivo pramoginėje programoje arba išlipimas į krantą ir savarankiškas susipažinimas su Las Palmas atrakcijomis. Nakvynė.

6. DIENA (antradienis) GRAN KANARIJA
Laisvas laikas laive, dalyvavimas laivo pramogų programoje arba išsilaipinimas ir dalyvavimas pasirinktinėse (už papildomą mokestį vietoje) ekskursijose. Apie 22.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link La Gomeros. Nakvynė.

7. DIENA (trečiadienis) LA GOMERA
Apie 10.00 val. įplaukimas į uostą SAN SEBASTIÁN DE LA GOMERA, žavingą salos sostinę su nedideliu miesto paplūdimiu ir gatvelėmis, įrėmintomis Kanarams būdingais mūrinukais, kur išliko istoriniai paminklai, menantys Kristupo Kolumbo apsilankymą: Ėmimo į Dangų bažnyčia bei Kolumbo namas. Laisvas laikas laive, dalyvavimas laivo pramogų programoje arba išsilaipinimas ir dalyvavimas pasirinktinėse (už papildomą mokestį vietoje) ekskursijose. Apie 23.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link Tenerifės. Nakvynė.

8. DIENA (ketvirtadienis) TENERIFĖ
Apie 5.30 val. įplaukimas į uostą SANTA CRUZ DE TENERIFE. Išsiregistravimas iš kruizinio laivo, atsižvelgiant į skrydžių į Lietuvą valandas. Vykimas į Reina Sofia oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

rytinė filtruota kava, pusryčiai (7.30 – 9.30 val.), pietūs (14.00 - 16.30 val.), vakarienė (19.30 - 21.30 val.) - švediškas stalas arba su aptarnavimu pagrindiniame restorane 3 denyje arba Lido Garden su terasa 7 denyje. prie pusryčių: vanduo, sultys, filtruota kava ir arbata iš maisto šildynių. Prie pietų ir vakarienės: neribotai alus, raudonasis ar baltasis vynas, sultys, nustatyti gazuoti gėrimai ir vanduo, popietinė arbata/kava iš maisto šildynių ir užkandžiai paskirtoje vietoje. Neribotai alus, raudonasis ar baltasis vynas, sultys, nustatyti gazuoti gėrimai, vanduo, filtruota kava ir arbata iš maisto šildynių paskirtame bare (12.00-24.00 val.). Po vakarienės - užkandžiai paskirtoje vietoje.

nurodyti meniu neriboti alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai patiekiami visą parą nustatytuose baruose; galima rinktis iš maždaug 130 rūšių gėrimų: arbata, espreso, kapučinas, Latte, Macchiato, sultys, Prosecco, nustatytų rūšių alus, vermutas, viskis, įvairių rūšių vynai, kokteiliai, įskaitant Cosmopolitan, Bon Voyage, Virgin Pina Colada Majestic Martini ir daugelį kitų,15 % nuolaida vynui buteliuose valgio metu pagrindiniame restorane.

„Ocean Majesty“ — elegancija, klasė ir kelionės jūra džiaugsmas.  
Visa vandenyno didybė, vaizdingi uostai ir romantiški saulėlydžiai atrodo gražiausiai, kai yra stebimi nuo „Ocean Majesty” denio. Šis elegantiškas kruizinis laivas nuplukdys jus į svajonių kruizą po ITAKA burėmis. „Ocean Majesty“ buvo pastatytas pagal „žmogiškąjį mastelį“ - jis yra jaukesnis nei kruiziniai gigantai, bet tuo pačiu metu gali pasiūlyti visus patogumus ir unikalią jūros nuotykių atmosferą. Profesionalus ir draugiškas aptarnavimas, patogios kajutės, puiki virtuvė - tai tik pirmieji žingsniai į „Ocean Majesty “ atrakcijas. Kviečiame pasivaikščioti po laivą.

Pramogų rojus 
Stilingas interjeras, daug vietų bendravimui ir pokalbiams, laikui, praleistam su knyga ar … svajonėmis. Nuo pat pradžių įspūdį daro vestibiulis - čia svečių laukia draugiškas aptarnavimas ir pasveikinimo kokteilis. Visą parą dirbančioje registratūroje galėsite sutvarkyti visus reikiamus formalumus, o aptarnaujantis personalas pristatys bagažą į jūsų kajutę.

Pirmas pasivaikščiojimas 
Keleivių deniuose yra vietų, kur galima sėdėti ir atsigulti, galite mėgautis saule, jūros brizu, nenustoti grožėtis vandenynu arba atsipalaiduoti skoningai suprojektuotose salonuose. Grožėkitės nuostabiais vaizdais į vandenyną iš prabangaus Observation Lounge, klausykitės pianino Majestic Lounge, susitikite kokteiliui Bellini Cigar Lounge, kur yra zona rūkantiesiems, arba prie baseino esančiame Lido Garden.

Galvojame apie Jus 
Viskas ko Jums reikia, rasite laive. Bemuičiame laivo butike galėsite įsigyti drabužių, kosmetikos ir kvepalų. Nepamirštamas akimirkas įamžins fotografas, o jumis pasirūpins grožio salonas, kirpykla ir skalbykla. Keleivių sveikatą prižiūri laivo gydytojas, yra medicinos kabinetas ir vaistinė.

Jūra malonumų, okeanas įspūdžių 
Pramogos, sportas ir linksmybės laive „Ocean Majesty“ - tai daugiau nei malonumas. Tai ir šaunios pažintys, daug juoko, nuoširdumas ir užtikrintai gera nuotaika - tuo pasirūpins laivo personalas. Pažinkite pasaulį! Iš kiekvieno uosto, į kurį užsuka „Ocean Majesty“, galite vykti į nepamirštamas ekskursijas ir pasirinkti būtent jums tinkamus maršrutus.

Linksminkitės!  
„Ocean Majesty“ - tai laivas, sukurtas kelionėms jūra, poilsiui ir pramogoms. Jame yra baseinas, nedidelė treniruoklių salė, galite naudotis sauna ir masažais. Atsipalaiduoti galite saulėtose terasose su nemokamais gultais. Laisvalaikio denis - tai vieta sportui, įvairioms varžyboms. ir konkursams. Bendroms linksmybėms kviečia kolektyvai: muzikos ir šokių, galite dalyvauti karaoke, o vakare šėlti diskotekoje. Kiekvieną rytą gausite informaciją apie tai, kokios pramogos Jūsų laukia laive. Pramogų netruks nuo ryto iki vakaro. Aktyvius žmones kviečiame į gimnastikos, jogos užsiėmimus ar šokių pamokas. Žaiskite pobūvių žaidimus, olandišką biliardą, shuffleboard ar smiginį.

Saulės pilni deniai 
Baseinas yra viena iš susitikimo vietų laive, garantuoja atpalaidavimą ir gražų įdegį. Faktas: geriausia degintis vandenyje. Čia taip pat vyksta žaidimai ir konkursai. Saulėtos terasos su skėčiais ir gultais kviečia pasivaikščioti. Grožėkitės vandenyno didybe, jūros brizui kedenant plaukus!

Judėjimas - sveikata!  
Pasirūpinkite savo sveiku kūnų. Laisvalaikio denis - tai vieta sportui ir įvairioms varžyboms. Kviečiame Jus į gimnastiką, jogą, tempimo pratimus, šokio pamokas, šiaurietišką ėjimą su lazdomis, įgūdžių žaidimus. Žaiskite olandišką biliardą, shuffleboard ar smiginį. Laive taip pat šildomas baseinas, nedidelė treniruoklių salė, galima naudotis sauna ir masažais.

O’le! 
Vakare išsiruoškite į The Show Lounge, pasigrožėkite profesionalių artistų šokio spektakliais ir muzikos grupės pasirodymais. Leisk savo vakarus su lenkiškomis animacijomis ir laimėk karaokę. Žaiskite smiginį, šachmatais, šaškėmis, kortomis, stalo žaidimus, bingo. Taip pat kviečiame į gyvybe pulsuojančia diskoteką.

Skanaus!  
Laive „Ocean Majesty“ valgis yra malonumas ir... menas. Skanūs ir gražiai pateikiami patiekalai yra stiprioji kruizų ITAKA burėmis pusė. Pagrindinis restoranas ir Lido Garden esantis švediškas stalas su veranda kviečia paragauti įvairių tarptautinių patiekalų - švediško stalo forma arba aptarnaujant padavėjams. Malonūs padavėjai, besirūpinantys svečių gerove, padės pasirinkti patiekalus, rekomenduos užkandžius ir papildys taureles. Meniu yra vegetariškų patiekalų, o vaikams numatytos specialios kėdutės. Ypatingas kiekvienos savaitės renginys yra šventinė vakarienė, prieš kurią būna kokteilių pobūvis su kapitonu. Svečiai yra aptarnaujami prie staliukų, o elegantiška svečių apranga suteiks šiam ypatingam vakarui dar daugiau iškilmingumo.

Kur plaukia jūsų svajonės?  
Pažinkite pasaulį, įdomias vietas ir papročius, pasigrožėkite įspūdingais kraštovaizdžiais be būtinybės kasdien pakuoti lagaminus. Atsikeliate ryte ir kiekvieną dieną galite pasirinkti vis kitą ekskursijų programą arba savarankiškai tyrinėti naujas, įdomias vietas. Atraskite Kanarų salų magiją, pamatykite Madeiros uolas ir jos nepakartojamą gamtą. Unikalią papildomų ekskursijų programą sukūrėme specialiai kruizams po ITAKOS burėmis.

Miestai ir miesteliai 
Pajuskite Kanarų salos miestelių atmosferą, aplankykite vietas, kuriose buvojo Kristupas Kolumbas. Žavingos salų sostinės, kalnų kaimeliai ir vietos, kuriose sustojo laikas. Susipažinkite su César Manrique darbais ir pamatykite, kaip gražiai jie puošia Lansarotę.

Svajonių kraštovaizdžiai  
Pamatykite Kanarų salų lobius: didingus ugnikalnius, nacionalinius parkus, stulbinančią žalumą ir mėnulį primenančius kraštovaizdžius. Nuostabusis Madeiros klifas Cabo Girao, Kanarų salos Los Gigantes ir Los Hervideros. Kiekvieną dieną - vis kiti kraštovaizdžiai, kiekvieną dieną - naujos emocijos. Mėgaukitės vaizdais, kurių nepamatys kiti.

Nesibaigiančios atrakcijos  
Loro parkas Tenerifėje ir Gran Kanarijos Poema del Mar - tai vietos, kurias lanko turistai iš viso pasaulio. Gyvūnų karalystė su orkomis ir vaivorykštiniais paukščiais bei įspūdingas akvariumas su didžiausia stiklo siena pasaulyje!

Svajonių paplūdimiai  
Ar Jūs vilioja Kanarų paplūdimiai? Galite juos apžiūrėti ne tik iš jūros pusės. Pasinaudokite patogiu, organizuotu pervežimu į garsiąsias Gran Kanarijos kopas ir Puerto del Carmen kurortą Lansarotėje, kuris gali pasigirti net 8 paplūdimiais.

Kruizas vandenynu ir viešbutis krante?  
Taip, tai įmanoma. Jau dabar galite išsirinkti viešbutį dar vienai nuostabiai savo atostogų savaitei iš gausaus ITAKA asortimento Kanarų salose!

Grupinės kelionės 
Kruizai - tai puiki idėja kelionėms su įmonės kolektyvu. Motyvacija? Integracija? Individuali programa? Mes tuo pasirūpinsime! Prašome susisiekti su mūsų Grupių, konferencijų ir incentyvų skyriumi. Geriausi pasiūlymai, nestandartinės, lūkesčiams pritaikytos programos. Jūsų darbuotojams, klientams ir verslo partneriams.

Vyšnaitė ant torto!  
Specialiai jums
Happy Birthday – siurprizas keleiviams, kruizo metu švenčiantiems savo gimtadienį. Tai bus Jūsų vakaras! Vakarienės metu - melodija „Happy Birthday“ ir gimtadienio tortas.
Vedybinių įžadų atnaujinimas – romantiška ceremonija, visam niekada neišdilsianti iš atminties!
 

Ocean Majesty 
kategorija: trijų žvaigždučių superior
273 kajutės: 184 išorinės ir 89 vidinės
maks. 600 keleivių
apie 250 įgulos narių
10 denių, iš kurių 7 keleiviniai
3 liftai
vestibiulis su visą parą veikiančia registratūra
2 restoranai: pagrindinis ir Lido Garden su veranda
5 barai
bemuitė zona
salonai: The Show Lounge, Majesty Lounge, Observation Lounge
skaitykla ir interneto punktas (mokamas: 20 EUR/20 naudojimosi val.)
medicinos kabinetas ir vaistinė
ekskursijų pardavimo biuras
fotografas (mokamas)
skalbykla (mokama)
grožio salonas (mokamas)
kirpykla (mokama)
sauna
masažo kambarys (mokamas)
nedidelė treniruoklių salė
pramogų denis
baseinas
diskoteka
 

Techniniai duomenys:  
pastatytas 1966 m., pradėtas naudoti kaip kruizinis laivas 1995 m.
kapitalinis remontas atliktas: 1991-1994 ir 2008 m., nuo 2008 m. atnaujinamas kas sezoną
tonažas: 10 417 t
ilgis: 135 m, plotis: 19,2
greitis: 17 mazgų
stabilizatoriai: 2 (Denny Brown)
įtampa: 220 V

Jauskitės kaip namie!  
Džiaugsmingi rytai ir atsipalaidavimas po įspūdžių kupinos dienos. Gulkitės ir kelkitės pasirinktoje komfortiškoje kajutėje. Visos jos, tiek vidinės, tiek išorinės, yra modernios, šviesios, jaukios, prižiūrėtos ir estetiškai įrengtos. Vonios kambariuose yra nauja įranga ir erdvios dušo kabinos. Pusryčius galima užsisakyti į kajutę (už papildomą mokestį: apie 2 EUR asm./pusryčiai). Nesvarbu, kurią kajutę pasirinksite, laive „Ocean Majesty“ visada jausitės kaip namie!

Vidinė kajutė (1 kategorija): Dvivietė, apie 10,8-16,6 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos lygiagrečiai, negali būti sustumtos; galima viena arba dvi papildomos vietos – viršutinė lova: 80 x 180 cm), individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, wc; plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, rašomasis stalas su kėde.

Vienvietė vidinė kajutė (2 kategorija): Dvivietė, apie 10,8 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm), pastatytos lygiagrečiai, negali būti sustumtos; individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, wc; plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, rašomasis stalas su kėde.

Išorinė kajutė su iliuminatoriumi (3 kategorija): Dvivietė, apie 10,5-11,9 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos lygiagrečiai, negali būti sustumtos; kai kuriose kajutėse galima viena papildoma vieta – viršutinė lova: 80 x 180 cm; vienoje kajutėje dvigulė lova: 150 x 200 cm (P4)), iliuminatorius, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, wc; plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, rašomasis stalas su kėde.

Vienvietė išorinė kajutė (4 kategorija): Vienvietė, apie 8,5-11,6 m² (1 viengulė lova: 90 x 190 cm ir 1 viršutinė lova: 80 x 180 cm ), iliuminatorius, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, wc; plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, kėde.

Išorinė kajutė (5 kategorija): Dvivietė, apie 10,3-17,1 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos lygiagrečiai, negali būti sustumtos; galima viena arba dvi papildomos vietos – viršutinė lova: 80 x 180 cm), panoraminis langas, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, wc; plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, rašomasis stalas su kėde; 5 kategorijoje yra 2 kajutės (E44 ir E45), pritaikytos ribotos judėsenos asmenims. Jos yra šalia lifto, turi platesnes įėjimo duris ir platesnes vonios kambario duris.

Išorinė kajutė komfort su ribotu vaizdu (6 kategorija): Trivietė, apie 16 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos kampu, negali būti sustumtos, kiekvienoje viršutinė lova: 80 x 180 cm), panoraminis langas, vaizdą pro langą riboja gelbėjimosi valtys, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, wc; plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, mini baras, rašomasis stalas su kėde.

Išorinė kajutė komfort (7 kategorija): Dvivietė, apie 10,5-12 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos lygiagrečiai arba kampu, negali būti sustumtos, galima viena papildoma vieta – viršutinė lova: 80 x 180 cm), panoraminis langas, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, wc; plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, mini baras, rašomasis stalas su kėde.

Išorinė kajutė su dvigule lova (8 kategorija): Dvivietė, dvi kajutės Emerald denyje (E1 ir E2), apie 19,9 m² (dvigulė lova: 170 x 200 cm) arba 4 Diamond denyje (D1, D2, D3, D4), apie 12-15 m² (dvigulė lova: 150 x 200 cm), poilsio kampelis su staliuku ir foteliais, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, mini baras; iš E1 ir E2 kajučių vaizdas į denį su švartavimo lynais, stiebais, gerve ir kita švartavimo įranga.

Išorinė kajutė superior (9 kategorija): Trivietė, apie 15-16 m², Aquamarine denyje (2 viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos kampu, negali būti sustumtos, viršutinė lova: 80 x 180 cm), individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, wc; plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, mini baras, rašomasis stalas su kėde.

Išorinė kajutė su balkonu (10 kategorija): Dvivietė, apie 12-14,5 m², Sapphire denyje (dvigulė lova: 150 x 200 cm lova), nedidelė poilsio zona su stalu ir kėdėmis, individualiai kontroliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, mini baras, darbo stalas su kėdė, atskiras balkonas. Papildomai: pasveikinimo vynas ir vaisiai, kasdien saldūs siurprizai, chalatai, galimas pusryčių pristatymas į kajutę be papildomo mokesčio.

7 nakvynės laive „Ocean Majesty“, vidinės dvivietės kajutės su vonios kambariais; už priemoką galimos kitų tipų kajutės • maitinimas laive: soft viskas įskaičiuota • skrydis: Lietuva - Tenerifė - Lietuva • pervežimas oro uostas - laivas - oro uostas • Lietuvos rezidento priežiūra

 1. Rezervuojant kelionę kruizu būtina turėti galiojantį pasą ar tapatybės kortelę (tik ES piliečiams) ir nurodyti paso ar tapatybės kortelės duomenis.
 2. Privalomi uosto mokesčiai: 150 EUR/asm. (mokami vietoje grynaisiais arba kreditine kortele)
 3. Įprastiniai arbatpinigiai įgulos nariams: 5 EUR/diena/asm. Arbatpinigiai neprivalomi.
 4. Priklausomai nuo oro sąlygų, kapitonas gali nuspręsti pakeisti maršrutą.
 5. Programos tvarka bei atplaukimo ir išplaukimo iš uostų laikas gali keistis.
 6. Vietoje organizuojamų ekskursijų aprašymai pateikti informaciniai tikslais ir neturi būti laikomi komerciniu pasiūlymu. Ekskursijos vyksta susirinkus minimaliam dalyvių skaičiui.
 7. Į laivą draudžiama įsinešti alkoholinius gėrimus ir pavojingus objektus, tokius kaip aštrūs įrankiai ir degios medžiagos.
 8. Laive galiojanti valiuta yra euras.
 9. Vietoje privaloma sumokėti depozitą - 100 EUR/asm. (tik atsiskaitantiems grynaisiais).
 10. Maksimalūs bagažo matmenys kruizo metu: pagrindinis bagažas: 80 cm x 58 cm x 34 cm. rankinis bagažas: 55 cm x 25 cm x 40 cm.
4.9 / 6
92% klientų įvertino gerai arba labai gerai

Klienci doceniają:

 • Obsługa na statku
 • Kabina
 • Program i trasa rejsu
Informacija apie regioną

Kanarų salos — Tenerifė

Saulėje žibantis smėlis, intensyviai žalios spalvos palmės, apsnigta Teidės ugnikalnio viršukalnė, spalvingos papūgos Loro parke - tai Tenerifės - pažadėtosios turistų iš viso pasaulio žemės, - ikonos, čia kur atostogos trunka visus metus. Nesibaigiančios fiestos šalyje visada yra laiko geram laiko praleidimui ir atsipalaidavimui, o unikalus salos klimatas leidžia visapusiškai mėgautis amžino pavasario salos privalumais.

KELIONĖS PROGRAMA:1. DIENA (ketvirtadienis) TENERIFĖ
Skrydis į Reina Sofia. Pervežimas į SANTA CRUZ DE TENERIFE uostą. Laipinimas į kruizinį laivą ir susipažinimas su kapitonu. Laisvas laikas denyje, dalyvavimas laive pramoginėje programoje. Išlipimas į sausumą ir savarankiška Santa Cruz de Tenerife - didžiausio salos miesto - įdomybių apžiūra. Jo širdyje yra Plaza Espana, o netoliese - seniausia salos bažnyčia - Matriz de la Concepción - ir turistus traukianti parduotuvių gatvelė Calle Castillo. Nakvynė.
2. DIENA (penktadienis) TENERIFĖ
Laisvas laikas laive, dalyvavimas laivo pramogų programoje arba išsilaipinimas ir dalyvavimas pasirinktinėse (už papildomą mokestį vietoje) ekskursijose. Apie 20.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link La Palmos. Nakvynė.
3. DIENA (šeštadienis) LA PALMA
Apie 08.00 val įplaukimas į SANTA CRUZ DE LA PALMA uostą, žavingą La Palmos sostinę, garsėjančią spalvingais balkonais ir kolonijinio stiliaus mūrinukais palei Calle O’Dal parduotuvių gatvę. Viena iš atrakcijų yra renesansinė aikštė Plaza de España su XVI a. rotuše ir Atvirojo universiteto pastatu. Laisvas laikas laive, dalyvavimas laivo pramogų programoje arba išsilaipinimas ir dalyvavimas pasirinktinėse (už papildomą mokestį vietoje) ekskursijose. Apie 16.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link Madeiros. Nakvynė.
4. DIENA (sekmadienis) MADEIRA
Atvykimas į FUNŠALIO uostą (apie 09:00 val.), Madeiros sostinę, kurioje galima apsižvalgyti vaikščiojant pėsčiomis arba pakylant garsiuoju lyniniu funikulieriumi. Čia rasite daug įdomių vietų ir spalvingą turgų su gausybe egzotiškų vaisių ir gėlių. Išsilaipinimas ir dalyvavimas pasirinktinėse (už papildomą mokestį vietoje) ekskursijose. Apie 18:00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link GRAN KANARIJOS. Nakvynė.
5. DIENA (pirmadienis) GRAN KANARIJA
Įplaukimas apie 16.00 val. į gyvybe pulsuojančios salos sostinės LAS PALMAS uostą, kur rasite smėlėtą Las Canteras paplūdimį. Verta pamatyti seniausią miesto rajoną Vegueta, kur stovi puiki šv. Onos katedra, ir apsilankyti Trianos verslo rajone. Laisvas laikas laive, dalyvavimas laivo pramoginėje programoje arba išlipimas į krantą ir savarankiškas susipažinimas su Las Palmas atrakcijomis. Nakvynė.
6. DIENA (antradienis) GRAN KANARIJA
Laisvas laikas laive, dalyvavimas laivo pramogų programoje arba išsilaipinimas ir dalyvavimas pasirinktinėse (už papildomą mokestį vietoje) ekskursijose. Apie 22.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link La Gomeros. Nakvynė.
7. DIENA (trečiadienis) LA GOMERA
Apie 10.00 val. įplaukimas į uostą SAN SEBASTIÁN DE LA GOMERA, žavingą salos sostinę su nedideliu miesto paplūdimiu ir gatvelėmis, įrėmintomis Kanarams būdingais mūrinukais, kur išliko istoriniai paminklai, menantys Kristupo Kolumbo apsilankymą: Ėmimo į Dangų bažnyčia bei Kolumbo namas. Laisvas laikas laive, dalyvavimas laivo pramogų programoje arba išsilaipinimas ir dalyvavimas pasirinktinėse (už papildomą mokestį vietoje) ekskursijose. Apie 23.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link Tenerifės. Nakvynė.
8. DIENA (ketvirtadienis) TENERIFĖ
Apie 5.30 val. įplaukimas į uostą SANTA CRUZ DE TENERIFE. Išsiregistravimas iš kruizinio laivo, atsižvelgiant į skrydžių į Lietuvą valandas. Vykimas į Reina Sofia oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

VISKAS ĮSKAIČIUOTA SOFT: rytinė filtruota kava, pusryčiai (7.30 – 9.30 val.), pietūs (14.00 - 16.30 val.), vakarienė (19.30 - 21.30 val.) - švediškas stalas arba su aptarnavimu pagrindiniame restorane 3 denyje arba Lido Garden su terasa 7 denyje. prie pusryčių: vanduo, sultys, filtruota kava ir arbata iš maisto šildynių. Prie pietų ir vakarienės: neribotai alus, raudonasis ar baltasis vynas, sultys, nustatyti gazuoti gėrimai ir vanduo, popietinė arbata/kava iš maisto šildynių ir užkandžiai paskirtoje vietoje. Neribotai alus, raudonasis ar baltasis vynas, sultys, nustatyti gazuoti gėrimai, vanduo, filtruota kava ir arbata iš maisto šildynių paskirtame bare (12.00-24.00 val.). Po vakarienės - užkandžiai paskirtoje vietoje.

ULTRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA (už papildomą mokestį): nurodyti meniu neriboti alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai patiekiami visą parą nustatytuose baruose; galima rinktis iš maždaug 130 rūšių gėrimų: arbata, espreso, kapučinas, Latte, Macchiato, sultys, Prosecco, nustatytų rūšių alus, vermutas, viskis, įvairių rūšių vynai, kokteiliai, įskaitant Cosmopolitan, Bon Voyage, Virgin Pina Colada Majestic Martini ir daugelį kitų,15 % nuolaida vynui buteliuose valgio metu pagrindiniame restorane.

LAIVO APRAŠYMAS:
„Ocean Majesty“ — elegancija, klasė ir kelionės jūra džiaugsmas.  
Visa vandenyno didybė, vaizdingi uostai ir romantiški saulėlydžiai atrodo gražiausiai, kai yra stebimi nuo „Ocean Majesty” denio. Šis elegantiškas kruizinis laivas nuplukdys jus į svajonių kruizą po ITAKA burėmis. „Ocean Majesty“ buvo pastatytas pagal „žmogiškąjį mastelį“ - jis yra jaukesnis nei kruiziniai gigantai, bet tuo pačiu metu gali pasiūlyti visus patogumus ir unikalią jūros nuotykių atmosferą. Profesionalus ir draugiškas aptarnavimas, patogios kajutės, puiki virtuvė - tai tik pirmieji žingsniai į „Ocean Majesty “ atrakcijas. Kviečiame pasivaikščioti po laivą.
Pramogų rojus 
Stilingas interjeras, daug vietų bendravimui ir pokalbiams, laikui, praleistam su knyga ar … svajonėmis. Nuo pat pradžių įspūdį daro vestibiulis - čia svečių laukia draugiškas aptarnavimas ir pasveikinimo kokteilis. Visą parą dirbančioje registratūroje galėsite sutvarkyti visus reikiamus formalumus, o aptarnaujantis personalas pristatys bagažą į jūsų kajutę.
Pirmas pasivaikščiojimas 
Keleivių deniuose yra vietų, kur galima sėdėti ir atsigulti, galite mėgautis saule, jūros brizu, nenustoti grožėtis vandenynu arba atsipalaiduoti skoningai suprojektuotose salonuose. Grožėkitės nuostabiais vaizdais į vandenyną iš prabangaus Observation Lounge, klausykitės pianino Majestic Lounge, susitikite kokteiliui Bellini Cigar Lounge, kur yra zona rūkantiesiems, arba prie baseino esančiame Lido Garden.
Galvojame apie Jus 
Viskas ko Jums reikia, rasite laive. Bemuičiame laivo butike galėsite įsigyti drabužių, kosmetikos ir kvepalų. Nepamirštamas akimirkas įamžins fotografas, o jumis pasirūpins grožio salonas, kirpykla ir skalbykla. Keleivių sveikatą prižiūri laivo gydytojas, yra medicinos kabinetas ir vaistinė.
Jūra malonumų, okeanas įspūdžių 
Pramogos, sportas ir linksmybės laive „Ocean Majesty“ - tai daugiau nei malonumas. Tai ir šaunios pažintys, daug juoko, nuoširdumas ir užtikrintai gera nuotaika - tuo pasirūpins laivo personalas. Pažinkite pasaulį! Iš kiekvieno uosto, į kurį užsuka „Ocean Majesty“, galite vykti į nepamirštamas ekskursijas ir pasirinkti būtent jums tinkamus maršrutus.
Linksminkitės!  
„Ocean Majesty“ - tai laivas, sukurtas kelionėms jūra, poilsiui ir pramogoms. Jame yra baseinas, nedidelė treniruoklių salė, galite naudotis sauna ir masažais. Atsipalaiduoti galite saulėtose terasose su nemokamais gultais. Laisvalaikio denis - tai vieta sportui, įvairioms varžyboms. ir konkursams. Bendroms linksmybėms kviečia kolektyvai: muzikos ir šokių, galite dalyvauti karaoke, o vakare šėlti diskotekoje. Kiekvieną rytą gausite informaciją apie tai, kokios pramogos Jūsų laukia laive. Pramogų netruks nuo ryto iki vakaro. Aktyvius žmones kviečiame į gimnastikos, jogos užsiėmimus ar šokių pamokas. Žaiskite pobūvių žaidimus, olandišką biliardą, shuffleboard ar smiginį.
Saulės pilni deniai 
Baseinas yra viena iš susitikimo vietų laive, garantuoja atpalaidavimą ir gražų įdegį. Faktas: geriausia degintis vandenyje. Čia taip pat vyksta žaidimai ir konkursai. Saulėtos terasos su skėčiais ir gultais kviečia pasivaikščioti. Grožėkitės vandenyno didybe, jūros brizui kedenant plaukus!
Judėjimas - sveikata!  
Pasirūpinkite savo sveiku kūnų. Laisvalaikio denis - tai vieta sportui ir įvairioms varžyboms. Kviečiame Jus į gimnastiką, jogą, tempimo pratimus, šokio pamokas, šiaurietišką ėjimą su lazdomis, įgūdžių žaidimus. Žaiskite olandišką biliardą, shuffleboard ar smiginį. Laive taip pat šildomas baseinas, nedidelė treniruoklių salė, galima naudotis sauna ir masažais.
O’le! 
Vakare išsiruoškite į The Show Lounge, pasigrožėkite profesionalių artistų šokio spektakliais ir muzikos grupės pasirodymais. Leisk savo vakarus su lenkiškomis animacijomis ir laimėk karaokę. Žaiskite smiginį, šachmatais, šaškėmis, kortomis, stalo žaidimus, bingo. Taip pat kviečiame į gyvybe pulsuojančia diskoteką.
Skanaus!  
Laive „Ocean Majesty“ valgis yra malonumas ir... menas. Skanūs ir gražiai pateikiami patiekalai yra stiprioji kruizų ITAKA burėmis pusė. Pagrindinis restoranas ir Lido Garden esantis švediškas stalas su veranda kviečia paragauti įvairių tarptautinių patiekalų - švediško stalo forma arba aptarnaujant padavėjams. Malonūs padavėjai, besirūpinantys svečių gerove, padės pasirinkti patiekalus, rekomenduos užkandžius ir papildys taureles. Meniu yra vegetariškų patiekalų, o vaikams numatytos specialios kėdutės. Ypatingas kiekvienos savaitės renginys yra šventinė vakarienė, prieš kurią būna kokteilių pobūvis su kapitonu. Svečiai yra aptarnaujami prie staliukų, o elegantiška svečių apranga suteiks šiam ypatingam vakarui dar daugiau iškilmingumo.
Kur plaukia jūsų svajonės?  
Pažinkite pasaulį, įdomias vietas ir papročius, pasigrožėkite įspūdingais kraštovaizdžiais be būtinybės kasdien pakuoti lagaminus. Atsikeliate ryte ir kiekvieną dieną galite pasirinkti vis kitą ekskursijų programą arba savarankiškai tyrinėti naujas, įdomias vietas. Atraskite Kanarų salų magiją, pamatykite Madeiros uolas ir jos nepakartojamą gamtą. Unikalią papildomų ekskursijų programą sukūrėme specialiai kruizams po ITAKOS burėmis.
Miestai ir miesteliai 
Pajuskite Kanarų salos miestelių atmosferą, aplankykite vietas, kuriose buvojo Kristupas Kolumbas. Žavingos salų sostinės, kalnų kaimeliai ir vietos, kuriose sustojo laikas. Susipažinkite su César Manrique darbais ir pamatykite, kaip gražiai jie puošia Lansarotę.
Svajonių kraštovaizdžiai  
Pamatykite Kanarų salų lobius: didingus ugnikalnius, nacionalinius parkus, stulbinančią žalumą ir mėnulį primenančius kraštovaizdžius. Nuostabusis Madeiros klifas Cabo Girao, Kanarų salos Los Gigantes ir Los Hervideros. Kiekvieną dieną - vis kiti kraštovaizdžiai, kiekvieną dieną - naujos emocijos. Mėgaukitės vaizdais, kurių nepamatys kiti.
Nesibaigiančios atrakcijos  
Loro parkas Tenerifėje ir Gran Kanarijos Poema del Mar - tai vietos, kurias lanko turistai iš viso pasaulio. Gyvūnų karalystė su orkomis ir vaivorykštiniais paukščiais bei įspūdingas akvariumas su didžiausia stiklo siena pasaulyje!
Svajonių paplūdimiai  
Ar Jūs vilioja Kanarų paplūdimiai? Galite juos apžiūrėti ne tik iš jūros pusės. Pasinaudokite patogiu, organizuotu pervežimu į garsiąsias Gran Kanarijos kopas ir Puerto del Carmen kurortą Lansarotėje, kuris gali pasigirti net 8 paplūdimiais.
Kruizas vandenynu ir viešbutis krante?  
Taip, tai įmanoma. Jau dabar galite išsirinkti viešbutį dar vienai nuostabiai savo atostogų savaitei iš gausaus ITAKA asortimento Kanarų salose!
Grupinės kelionės 
Kruizai - tai puiki idėja kelionėms su įmonės kolektyvu. Motyvacija? Integracija? Individuali programa? Mes tuo pasirūpinsime! Prašome susisiekti su mūsų Grupių, konferencijų ir incentyvų skyriumi. Geriausi pasiūlymai, nestandartinės, lūkesčiams pritaikytos programos. Jūsų darbuotojams, klientams ir verslo partneriams.
Vyšnaitė ant torto!  
Specialiai jums
Happy Birthday – siurprizas keleiviams, kruizo metu švenčiantiems savo gimtadienį. Tai bus Jūsų vakaras! Vakarienės metu - melodija „Happy Birthday“ ir gimtadienio tortas.
Vedybinių įžadų atnaujinimas – romantiška ceremonija, visam niekada neišdilsianti iš atminties!
 
Ocean Majesty 
kategorija: trijų žvaigždučių superior
273 kajutės: 184 išorinės ir 89 vidinės
maks. 600 keleivių
apie 250 įgulos narių
10 denių, iš kurių 7 keleiviniai
3 liftai
vestibiulis su visą parą veikiančia registratūra
2 restoranai: pagrindinis ir Lido Garden su veranda
5 barai
bemuitė zona
salonai: The Show Lounge, Majesty Lounge, Observation Lounge
skaitykla ir interneto punktas (mokamas: 20 EUR/20 naudojimosi val.)
medicinos kabinetas ir vaistinė
ekskursijų pardavimo biuras
fotografas (mokamas)
skalbykla (mokama)
grožio salonas (mokamas)
kirpykla (mokama)
sauna
masažo kambarys (mokamas)
nedidelė treniruoklių salė
pramogų denis
baseinas
diskoteka
 
Techniniai duomenys:  
pastatytas 1966 m., pradėtas naudoti kaip kruizinis laivas 1995 m.
kapitalinis remontas atliktas: 1991-1994 ir 2008 m., nuo 2008 m. atnaujinamas kas sezoną
tonažas: 10 417 t
ilgis: 135 m, plotis: 19,2
greitis: 17 mazgų
stabilizatoriai: 2 (Denny Brown)
įtampa: 220 V

KAJUČIŲ APRAŠYMAS:
Jauskitės kaip namie!  
Džiaugsmingi rytai ir atsipalaidavimas po įspūdžių kupinos dienos. Gulkitės ir kelkitės pasirinktoje komfortiškoje kajutėje. Visos jos, tiek vidinės, tiek išorinės, yra modernios, šviesios, jaukios, prižiūrėtos ir estetiškai įrengtos. Vonios kambariuose yra nauja įranga ir erdvios dušo kabinos. Pusryčius galima užsisakyti į kajutę (už papildomą mokestį: apie 2 EUR asm./pusryčiai). Nesvarbu, kurią kajutę pasirinksite, laive „Ocean Majesty“ visada jausitės kaip namie!
Vidinė kajutė (1 kategorija): Dvivietė, apie 10,8-16,6 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos lygiagrečiai, negali būti sustumtos; galima viena arba dvi papildomos vietos – viršutinė lova: 80 x 180 cm), individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, wc; plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, rašomasis stalas su kėde.
Vienvietė vidinė kajutė (2 kategorija): Dvivietė, apie 10,8 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm), pastatytos lygiagrečiai, negali būti sustumtos; individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, wc; plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, rašomasis stalas su kėde.
Išorinė kajutė su iliuminatoriumi (3 kategorija): Dvivietė, apie 10,5-11,9 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos lygiagrečiai, negali būti sustumtos; kai kuriose kajutėse galima viena papildoma vieta – viršutinė lova: 80 x 180 cm; vienoje kajutėje dvigulė lova: 150 x 200 cm (P4)), iliuminatorius, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, wc; plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, rašomasis stalas su kėde.
Vienvietė išorinė kajutė (4 kategorija): Vienvietė, apie 8,5-11,6 m² (1 viengulė lova: 90 x 190 cm ir 1 viršutinė lova: 80 x 180 cm ), iliuminatorius, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, wc; plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, kėde.
Išorinė kajutė (5 kategorija): Dvivietė, apie 10,3-17,1 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos lygiagrečiai, negali būti sustumtos; galima viena arba dvi papildomos vietos – viršutinė lova: 80 x 180 cm), panoraminis langas, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, wc; plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, rašomasis stalas su kėde; 5 kategorijoje yra 2 kajutės (E44 ir E45), pritaikytos ribotos judėsenos asmenims. Jos yra šalia lifto, turi platesnes įėjimo duris ir platesnes vonios kambario duris.
Išorinė kajutė komfort su ribotu vaizdu (6 kategorija): Trivietė, apie 16 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos kampu, negali būti sustumtos, kiekvienoje viršutinė lova: 80 x 180 cm), panoraminis langas, vaizdą pro langą riboja gelbėjimosi valtys, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, wc; plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, mini baras, rašomasis stalas su kėde.
Išorinė kajutė komfort (7 kategorija): Dvivietė, apie 10,5-12 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos lygiagrečiai arba kampu, negali būti sustumtos, galima viena papildoma vieta – viršutinė lova: 80 x 180 cm), panoraminis langas, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, wc; plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, mini baras, rašomasis stalas su kėde.
Išorinė kajutė su dvigule lova (8 kategorija): Dvivietė, dvi kajutės Emerald denyje (E1 ir E2), apie 19,9 m² (dvigulė lova: 170 x 200 cm) arba 4 Diamond denyje (D1, D2, D3, D4), apie 12-15 m² (dvigulė lova: 150 x 200 cm), poilsio kampelis su staliuku ir foteliais, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, mini baras; iš E1 ir E2 kajučių vaizdas į denį su švartavimo lynais, stiebais, gerve ir kita švartavimo įranga.
Išorinė kajutė superior (9 kategorija): Trivietė, apie 15-16 m², Aquamarine denyje (2 viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos kampu, negali būti sustumtos, viršutinė lova: 80 x 180 cm), individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, wc; plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, mini baras, rašomasis stalas su kėde.
Išorinė kajutė su balkonu (10 kategorija): Dvivietė, apie 12-14,5 m², Sapphire denyje (dvigulė lova: 150 x 200 cm lova), nedidelė poilsio zona su stalu ir kėdėmis, individualiai kontroliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, mini baras, darbo stalas su kėdė, atskiras balkonas. Papildomai: pasveikinimo vynas ir vaisiai, kasdien saldūs siurprizai, chalatai, galimas pusryčių pristatymas į kajutę be papildomo mokesčio.

PASLAUGOS: 7 nakvynės laive „Ocean Majesty“, vidinės dvivietės kajutės su vonios kambariais; už priemoką galimos kitų tipų kajutės • maitinimas laive: soft viskas įskaičiuota • skrydis: Lietuva - Tenerifė - Lietuva • pervežimas oro uostas - laivas - oro uostas • Lietuvos rezidento priežiūra

PASTABOS:
 1. Rezervuojant kelionę kruizu būtina turėti galiojantį pasą ar tapatybės kortelę (tik ES piliečiams) ir nurodyti paso ar tapatybės kortelės duomenis.
 2. Privalomi uosto mokesčiai: 150 EUR/asm. (mokami vietoje grynaisiais arba kreditine kortele)
 3. Įprastiniai arbatpinigiai įgulos nariams: 5 EUR/diena/asm. Arbatpinigiai neprivalomi.
 4. Priklausomai nuo oro sąlygų, kapitonas gali nuspręsti pakeisti maršrutą.
 5. Programos tvarka bei atplaukimo ir išplaukimo iš uostų laikas gali keistis.
 6. Vietoje organizuojamų ekskursijų aprašymai pateikti informaciniai tikslais ir neturi būti laikomi komerciniu pasiūlymu. Ekskursijos vyksta susirinkus minimaliam dalyvių skaičiui.
 7. Į laivą draudžiama įsinešti alkoholinius gėrimus ir pavojingus objektus, tokius kaip aštrūs įrankiai ir degios medžiagos.
 8. Laive galiojanti valiuta yra euras.
 9. Vietoje privaloma sumokėti depozitą - 100 EUR/asm. (tik atsiskaitantiems grynaisiais).
 10. Maksimalūs bagažo matmenys kruizo metu: pagrindinis bagažas: 80 cm x 58 cm x 34 cm. rankinis bagažas: 55 cm x 25 cm x 40 cm.
Atsiliepimai
4.9 / 6
Bendras įvertinimas
z 167 atsiliepimų
92%
įvertino gerai arba labai gerai
92%
įvertino gerai arba labai gerai

Svečiai įvertino:

 • Obsługa na statku
 • Kabina
 • Program i trasa rejsu
6 / 6
41-50 lat, su partneriu/e kovas 2018
rejs ogólnie bardzo fajny, super atmosfera, obsługa idealna, statek nie typowy wycieczkowiec ale przynajmniej czuło się że płynie-:) wycieczki bardzo dobrze zorganizowane, (...) rodyti visus
rejs ogólnie bardzo fajny, super atmosfera, obsługa idealna, statek nie typowy wycieczkowiec ale przynajmniej czuło się że płynie-:) wycieczki bardzo dobrze zorganizowane, wieczorne animacje jeszcze lepsze niż wycieczki-;),mimo tego iż nie dopłynęliśmy na Madere polecamy tego typu wyjazd.
 • 4
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
6 / 6
41-50 lat, su partneriu/e kovas 2018
Ze względu na Last Minute cena była rewelacyjna. Planowaliśmy jakiś wyjazd i przez przypadek trafiliśmy na rejs. Statek kameralny, nie taki duży jak wycieczkowce, więc nie ma wrażenia molochu. (...) rodyti visus
Ze względu na Last Minute cena była rewelacyjna. Planowaliśmy jakiś wyjazd i przez przypadek trafiliśmy na rejs. Statek kameralny, nie taki duży jak wycieczkowce, więc nie ma wrażenia molochu. Rezydent, animacje, opis jedzenia, wszystko po polsku, więc jeśli ktoś ma problem z językami obcymi - nie musi się obawiać (no może dla Ślązaków może być na początku trochę nieswojo z tą polszczyzną..). Opieka po polsku już od samego wylotu, więc osoby starsze nie muszą mieć obaw co do porozumiewania się etc. Jedzenie dla nas było ok. Super widoki przy śniadaniu i obiedzie, czy też kawce. Kolacje w restauracji a'la carte, ale nie obowiązują stroje wieczorowe, tylko strój elegancki (bez przesady). Pogoda w marcu super, woda w oceanie ok. 21-22. Animacje - najlepszy był zespół taneczny Odessa Stars - rewelacja (ze względu na żonę - nie będę się wypowiadał na temat urody tańczących pań; z kolei - wg żony - pan był przystojny, seksowny, uroczy...prawie jak ja). Towarzystwo na statku miłe, nie było pijackich imprez, przy kolacji miłe dyskusje (stoliki w większości 6 osobowe, kelnerzy sadzali, więc można było w różnym towarzystwie pogawędzić, ale zawsze ok). Kajuty o dziwo duże, łazienki też. Przede wszystkim sprzątane codziennie do perfekcji. Jeżeli chodzi o zakupy, to trzeba się zastanowić co do bagażu. My dokupiliśmy 2 walizki na Gran Canaria, a zakupy - przede wszystkim buty i sukienki - zrobiliśmy na najmniejszej La Gomera. Zresztą zakupy są chyba najlepszym afrodyzjakiem dla kobiet. Nie korzystaliśmy z wycieczek, gdyż chcieliśmy zwiedzić stolice wysp, robiliśmy po kilkanaście kilometrów dziennie (spokojnie - nie padaliśmy z nóg, mieliśmy siłę aby ...porozmawiać... przed snem). Dwukrotnie podczas rejsu kołysało; nie do snu, lecz podczas snu o 4tej rano. Ale daliśmy radę. Ponoć pomaga imbir (zapomnieliśmy go w domu, lecz nie był potrzebny). Zamiast Madery była Lanzarote, ale mi to pasowało. Cisza, spokój, super deptak, jasny piasek (ale tutaj woda byłą dla mnie najzimniejsza). Dodać należy, że na większości wysp piasek wulkaniczny, ciemny. Śmiesznie się wygląda w białych slipach na plaży :) (z początku myślałem, że żona z się śmieje z mojego brzucha...) Byliśmy 8-15.03.2018. Kwiaty na Dzień Kobiet wyszłyby taniej (nawet nie licząc zakupów na La Gomera), ale było super. I..TAKA.. to była podróż...Drugi raz z Itaką i drugi raz super (poprzednio - Sardynia z wycieczką do Bonifacio na Korsyce - cudo i po Wyspach Magdaleny - piękne). Wybieramy się po raz trzeci, ale to w ramach nagrody - bonu na wakacje marzeń {jeśli go dostaniemy :)}. Grzegorz z żoną
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
4 / 6
50+ lat, su partneriu/e kovas 2018
Rejs jest Za krótki z uwagi na fakt trudności z wyborem wycieczek fakultatywnych na wyspy. W naszym przypadku brak możliwości poplyniecia na Maderę. Może nie powinna być w programie. Jak (...) rodyti visus
Rejs jest Za krótki z uwagi na fakt trudności z wyborem wycieczek fakultatywnych na wyspy. W naszym przypadku brak możliwości poplyniecia na Maderę. Może nie powinna być w programie. Jak dla mnie za drogi z uwagi na fakt, że gdybym kupiła go 4 dni przed zaoszczedzilabym 1000 zł od osoby. A chwilę przed kosztował o 2000 tyś.taniej. Nie trzeba było się spieszyć.
 • 4
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 3
zwiń
5 / 6
41-50 lat, su partneriu/e kovas 2018
rejs bardzo udany!szkoda tylko że nie dopłynęliśmy do Madery! rodyti visus
rejs bardzo udany!szkoda tylko że nie dopłynęliśmy do Madery!
 • 4
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
zwiń
4 / 6
50+ lat, su draugais kovas 2018
Niestety, z powodów "podobno" złych warunków atmosferycznych, nastąpiła rezygnacja z odwiedzenia Madery - a była to duża atrakcja w całej ofercie rejsowej. Użyłem (...) rodyti visus
Niestety, z powodów "podobno" złych warunków atmosferycznych, nastąpiła rezygnacja z odwiedzenia Madery - a była to duża atrakcja w całej ofercie rejsowej. Użyłem sformułowania "podobno" ponieważ dostępne prognozy pogodowe, min. dla żeglarzy nie potwierdzały takiego stanu wiatru i morza jaki nam podano w uzasadnieniu.Pewnie armator postanowił trochę oszczędzić na paliwie.Sas pomysł takiego rejsu oceniam pozytywnie.
 • 3
 • 4
 • 3
 • 5
 • 2
 • 4
 • 4
zwiń
5 / 6
50+ lat, su partneriu/e kovas 2018
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z tej imprezy choć szkoda że nie dotarliśmy na Madere. Jedyną uwagą to organizacja wycieczek. Niektórzy przewodnicy nie dostatecznie przykładają się do (...) rodyti visus
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z tej imprezy choć szkoda że nie dotarliśmy na Madere. Jedyną uwagą to organizacja wycieczek. Niektórzy przewodnicy nie dostatecznie przykładają się do swoich obowiazkow. Ogolnie rejs bardzo zadowlajacy. Dziekujemy
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 3
 • 6
zwiń
5 / 6
50+ lat, su partneriu/e kovas 2018
Organizacja rejsu przez Biuro ITAKA bez zarzutu. Trasa rejsu ciekawa i urozmaicona, nawet przy zmianie Madery na Lanzarot. Wyspy przepiękne, szczególnie Teneryfa. Wrócimy tam (...) rodyti visus
Organizacja rejsu przez Biuro ITAKA bez zarzutu. Trasa rejsu ciekawa i urozmaicona, nawet przy zmianie Madery na Lanzarot. Wyspy przepiękne, szczególnie Teneryfa. Wrócimy tam następnym razem.
 • 3
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
50+ lat, su partneriu/e kovas 2018
Udany, chociaż pogoda spłatała figla (nie dotarliśmy na Maderę). rodyti visus
Udany, chociaż pogoda spłatała figla (nie dotarliśmy na Maderę).
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
50+ lat, su partneriu/e kovas 2018
Jedyny mankament to zmiana programu zwiazana z pogoda - zamiast madery - lanzarote. Niestety bylismy na wszystkich wyspach kanaryjskich i Madera byla naszym marzeniem. Wynika wiec ze nie ma (...) rodyti visus
Jedyny mankament to zmiana programu zwiazana z pogoda - zamiast madery - lanzarote. Niestety bylismy na wszystkich wyspach kanaryjskich i Madera byla naszym marzeniem. Wynika wiec ze nie ma sensu ryzykowac statkiem...No i jeszcze recepcja- niekumata i niemila.
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
zwiń
5 / 6
—, su partneriu/e kovas 2018
Na Rejsie byliśmy po raz drugi . Nie udało się dopłynąć do Madery .Rejs oceniamy bardzo dobrze , świadczy o tym fakt, że popłynęliśmy po raz drugi.Na pierwszym Rejsie byliśmy w listopadzie (...) rodyti visus
Na Rejsie byliśmy po raz drugi . Nie udało się dopłynąć do Madery .Rejs oceniamy bardzo dobrze , świadczy o tym fakt, że popłynęliśmy po raz drugi.Na pierwszym Rejsie byliśmy w listopadzie Kanaryjska Piątka.W marcu trafiliśmy na piękną słoneczną pogodę .Nie wiało .Śniadania jedliśmy na otwartym pokładzie .Rejs zorganizowany wzorcowo.Wspaniała obsługa ,wyżywienie bardzo dobre, każdy znalazł coś dla siebie .Pani Daria profesjonalna solistka z zespołu The Funkys Band oraz zespół taneczny Odessa Stars umilali nam wieczory .Ponieważ nie udało nam się zwiedzić wszystkiego chętnie wybierzemy się na następne Rejsy o ile będą przez Itakę organizowane .
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
zwiń
5 / 6
50+ lat, su partneriu/e kovas 2018
Ogólnie z rejsu jesteśmy zadowoleni, choć są też mankamenty, które negatywnie wpłynęły na naszą ocenę i trochę zepsuły nam urlop - nie zostały zrealizowane dwa punkty programu, na (...) rodyti visus
Ogólnie z rejsu jesteśmy zadowoleni, choć są też mankamenty, które negatywnie wpłynęły na naszą ocenę i trochę zepsuły nam urlop - nie zostały zrealizowane dwa punkty programu, na których najbardziej nam zależało: nie wjechaliśmy kolejką na wulkan Teide i nie popłynęliśmy na Maderę. Rozumiemy, że kolejka nie działała z powodu wiatru i jest to po prostu nasz pech. Trudno nam natomiast zrozumieć, dlaczego ITAKA oferuje turystom przejazd na Maderę w sezonie jesienno-zimowym tym statkiem, kiedy jest prawie pewne, że warunki pogodowe na to nie pozwolą. Podobno w tym roku tylko raz była taka możliwość. Trudno oprzeć się wrażeniu, że Madera wstawiana jest do programu jako "wabik" dla turysty, bo w naszym przypadku tak właśnie było - przejazd na Maderę był dla nas najważniejszy i zadecydował o naszym wyborze właśnie tej imprezy. Zamienny rejs na Lanzarote nie zrekompensowało nam Madery. Mamy więc trochę żalu do Organizatora.
 • 4
 • 6
 • 5
 • 6
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
6 / 6
41-50 lat, su partneriu/e kovas 2018
Bardzo dobra oferta dla osób ceniących wypoczynek w "pigułce" rodyti visus
Bardzo dobra oferta dla osób ceniących wypoczynek w "pigułce"
 • 4
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
4 / 6
50+ lat, vienas/a kovas 2018
aprašo nėra rodyti visus
aprašo nėra
 • 3
 • 4
 • 3
 • 5
 • 2
 • 4
 • 4
zwiń
6 / 6
50+ lat, su partneriu/e kovas 2018
aprašo nėra rodyti visus
aprašo nėra
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
zwiń
6 / 6
50+ lat, su partneriu/e kovas 2018
Ciekawa przygoda rodyti visus
Ciekawa przygoda
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
3 / 6
50+ lat, su partneriu/e kovas 2018
Składana przez biuro ITAKA oferta rejsu powinna zawierać informacje o bardzo małym prawdopodobieństwie popłynięciu na Maderę w okresie jesienno-wiosennym /duża fala na (...) rodyti visus
Składana przez biuro ITAKA oferta rejsu powinna zawierać informacje o bardzo małym prawdopodobieństwie popłynięciu na Maderę w okresie jesienno-wiosennym /duża fala na Atlantyku/. Z znacznym stopniu zmniejszyła się atrakcyjność rejsu.Pobrano od mnie opłatę za ten rejs w Polsce - nie powinno się tego robić dopiero w trakcie rejsu gdy będzie wiadomo żemożna popłynąć na piękną Maderę. Sam rejs po Wyspach Kanaryjskich był piękny i atrakcyjny.Organizacja wycieczek i imprez na statku bardzo dobre.
 • 5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 3
 • 3
 • 4
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su partneriu/e kovas 2018
Ogólna ocena rejsu pozytywna, niestety nie dotarliśmy na Maderę z powodu byt wysokich fal. W zamian za to dopłynęliśmy na Lanzarote i mieliśmy całe dwa dni na Gran Canarii. Wycieczki (...) rodyti visus
Ogólna ocena rejsu pozytywna, niestety nie dotarliśmy na Maderę z powodu byt wysokich fal. W zamian za to dopłynęliśmy na Lanzarote i mieliśmy całe dwa dni na Gran Canarii. Wycieczki fakultatywne trochę za drogie, bardziej się opłaca wynająć auto w okolicach portu i zwiedzić wysypy na własną rękę (cena 30E za dobę + paliwo). Dogadując się z inną parę można jeszcze bardziej zejść z kosztów.Jedzenie na plus, możliwość zamówienia w restauracji dań a la carte, można też zjeść na szybko w bufecie. Śniadania dobre ale mało zróżnicowane.Statek oraz kabiny mają już swoje lata, jednak są utrzymane w bardzo dobrym stanie technicznym i sanitarnym. Obsługa na statku perfekcyjna. Wieczorna rozrywka również na wysokim poziomie. Zespół i tancerze dawali radę!Pani w recepcji niezbyt sympatyczna, z wielką łaską wytłumaczyła nam, że 'Bar Bellini' gdzie mieliśmy dostarczyć bagaże, na mapie oznaczony jest jako 'Champagne Lounge'. To przeciez takie oczywiste!Jakość rejsu do ceny bardzo korzystna, Polecamy!
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
3 / 6
50+ lat, su partneriu/e kovas 2018
Rejs Królowe Atlantyku zamienił się bez zgody uczestników na znacznie tańszy w momencie zakupu rejs Wyspy na piątkę. Przyciągnięto turystów atrakcyjną ofertą pobytu na (...) rodyti visus
Rejs Królowe Atlantyku zamienił się bez zgody uczestników na znacznie tańszy w momencie zakupu rejs Wyspy na piątkę. Przyciągnięto turystów atrakcyjną ofertą pobytu na Maderze, która była niemożliwa do zrealizowania z uwagi na wysokie koszty. Nieprawdziwe informacje o sztormie uniemożliwiającym podróż w tamtym kierunku są do zweryfikowania. W dniu, w którym mieliśmy zwiedzać Maderę siła wiatru wynosiła tam od 8 do 13 m/sek. Jestem ogromnie rozczarowana podjętą decyzją o zmianie trasy rejsu. Krótki rejs z La Palmy na Lanzarote i prawdopodobnie znacznie niższe opłaty portowe przyniosły firmie ITAKA znaczne oszczędności.
 • 4
 • 5
 • 3
 • 6
 • 3
 • 1
 • 2
zwiń
6 / 6
31-40 lat, su draugais kovas 2018
Bardzo dobra obsługa w szczególności manager, dyrektor rejsu - brawo za wiedzę. Super animatorzy. Zespół muzyczny i taneczny z Ukrainy na bardzo wysokim poziomie. Pani która (...) rodyti visus
Bardzo dobra obsługa w szczególności manager, dyrektor rejsu - brawo za wiedzę. Super animatorzy. Zespół muzyczny i taneczny z Ukrainy na bardzo wysokim poziomie. Pani która śpiewała z Polski nie zachwycała.
 • 4
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń
5 / 6
50+ lat, su partneriu/e kovas 2018
Rejs przyjemny. Szkoda, że nie byliśmy na Maderze. rodyti visus
Rejs przyjemny. Szkoda, że nie byliśmy na Maderze.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
41-50 lat, su partneriu/e kovas 2018
Wybraliśmy się na tę rejs jako spełninie marzeń. Co do rejsu to ogólnie było ok. Największym rozczarowaniem było odwołanie rejsu na Maderę, tak wiem ze względów bezpieczeństwa - (...) rodyti visus
Wybraliśmy się na tę rejs jako spełninie marzeń. Co do rejsu to ogólnie było ok. Największym rozczarowaniem było odwołanie rejsu na Maderę, tak wiem ze względów bezpieczeństwa - sztorm, ale mimo wszystko to był nasz główny cel podróży. Dopisała nam też pogoda. Obsługa ukraińsko - filipińska super, zawsze pomocni i uśmiechnięci. Trochę wkurzył nas rezydent nie do końca przekazując rzetelną informację o przewiezieniu bagażu o godz. 6 rano na terminal, zapomniał dodać portowy 100 metrów od statku. Do godziny 9,30 byliśmy bez bagażu, z którego moglibyśmy jeszcze korzystać a nie zwalać się z łóżka wczesnym świtem. Za dodatkową opłatą za alinclusive ultra zapewniano nas, że ultra wszystkie drinki w cenie a tak nie było (jeszcze dodtkowo barek płatny).
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 4
zwiń
5 / 6
50+ lat, su partneriu/e kovas 2018
rejs bardzo przyjemny, fantastyczna pogoda i atmosfera .Pracę obsługi oceniam na 7 -bardzo miła isympatyczna.Szkoda tylko ,że nie popłynęliśmy na Maderę , może następnym razem....... rodyti visus
rejs bardzo przyjemny, fantastyczna pogoda i atmosfera .Pracę obsługi oceniam na 7 -bardzo miła isympatyczna.Szkoda tylko ,że nie popłynęliśmy na Maderę , może następnym razem.......
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
50+ lat, su partneriu/e kovas 2018
Profesjonalna obsługa całej załogi. Skuteczna, dyskretna dbałość o czystość całego statku zzwłaszcza kabin.Szybka i miła obsługa kelnerska w restauracji. Ciekawy wieczorny program (...) rodyti visus
Profesjonalna obsługa całej załogi. Skuteczna, dyskretna dbałość o czystość całego statku zzwłaszcza kabin.Szybka i miła obsługa kelnerska w restauracji. Ciekawy wieczorny program artystyczny. Ciekawe, dobrze zorganizowane wycieczki objazdowe z kulturalną obsługa.
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 3
 • 4
zwiń
5 / 6
50+ lat, su partneriu/e kovas 2018
aprašo nėra rodyti visus
aprašo nėra
 • 3
 • 4
 • 4
 • 5
 • 3
 • 3
 • 5
zwiń
5 / 6
50+ lat, su partneriu/e kovas 2018
wszystko super rodyti visus
wszystko super
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
zwiń
Vietinės ekskursijos

Pasiūlymo detalės

 • Savarankiškas nuvykimas
Kaina už asmenį: 769eur Galutinė kaina Kaina detaliau 1 538 eur
Rezervuoti

Klientų aptarnavimo linija

 • callcenter.tel_pl
 • +370 52 00 52 52
 • I-V 9.00-21.00 VI 10.00-18.00 VII 11.00-16.00

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę, kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter