phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Результаты Поиска> > >

Aqua Blue

Преимущества предложения

 • Puikiai tinka romantiškoms atostogoms
 • Šalia paplūdimio
 • Elegantiškas ir stilingas
 • 3 baseinai ir sveikatingumo centras

Aqua Blue Код: JTRAQUA

PLN
Itaka

Aqua Blue Код: JTRAQUA Греция \ Сантори́н

Prabangi ir elegantiška, įžymybių pamėgta Santorino sala kviečia į penkių žvaigždučių svajonių atostogas! Puiki viešbučio lokacija, prie garsiojo juodojo Perisos paplūdimio, prie pat centro su jaukiomis tavernomis ir nedidelėmis parduotuvėlėmis, leis visapusiškai mėgautis atostogų saloje žavesiu. Patogūs, šviesūs, vietiniu stiliumi įrengti numeriai aprūpinti visais patogumais, balti pastatai gražiai kontrastuoja su intensyviai žydru dangumi ir vulkaniniais kalnais fone, o atpalaiduojantys krištolinės jūros vaizdai leidžia atitrūkti nuo realybės. Viešbučio baseinai ir sveikatingumo centras taip pat kviečia atsipalaiduoti, restoranas siūlo Viduržemio jūros regiono skanėstus, o sportuoti galėsite treniruoklių salėje. Ko daugiau galima norėti?

Описание предложения

PERISSOS centre su tavernomis, barais, restoranais ir parduotuvėmis, apie 200 m iki Santorino vandens parko, apie 3,2 km nuo senovės Tiros, apie 12 km nuo Firos – salos sostinės, apie 26 km nuo Oia ; apie 14 km nuo Santorino oro uosto.

Perisa, viešas, atskira dalis viešbučio svečiams, juodas vulkaninis smėlis ir akmenukai, nuolaidus įėjimas į jūrą, šalia viešbučio, nemokami skėčiai ir gultai.

Oficiali kategorija šalyje – penkios žvaigždutės, pastatytas 2016 m., 80 numerių, 3 aukštai, visą parą veikianti registratūra, restoranas – Viduržemio jūros virtuvė, baras; automobilių stovėjimo aikštelė; konferencijų salė, nemokamas belaidis internetas; už papildomą mokestį: skalbimas; priimamos kreditinės kortelės: „Visa”, „MasterCard”, „American Express”.

Standartinis: 2 asm., apie 20 m², modernus, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, šaldytuvas, seifas; balkonas arba terasa (stalas ir kėdės). Studio: 2 asm., apie 20 m², modernus, įrengtas kaip standartinis numeris; papildomai: virtuvės zona; studio už papildomą mokestį. Šeimyninis: 2 asm. (galima 1 arba 2 papildomos lovos), apie 32 m², modernus, 2 miegamieji sujungti durimis, įrengtas kaip standartinis numeris; šeimyninis numeris už papildomą mokestį.

3 baseinai, iš jų 1 vaikams, gėlas vanduo, nemokami skėčiai ir gultai prie baseinų; už papildomą mokestį: treniruoklių centras, sveikatingumo centras.

0030/2286085015, www.aquablue.gr

 • Paplūdimio paslaugos
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
 • Automobilių stovėjimo aikštelė
Достопримечательности в регионе

Греция — Сантори́н

Saulė ir lava, balti namai tarsi cukraus kubeliai, žydri šventyklų kupolai, garsioji vulkaninė kaldera ir kvapą gniaužiantys saulėlydžiai su unikalia spalvų palete sukuria fantastiškus Santorino kraštovaizdžius, kuriuos pamilsite iš pirmo žvilgsnio.

VIETA: PERISSOS centre su tavernomis, barais, restoranais ir parduotuvėmis, apie 200 m iki Santorino vandens parko, apie 3,2 km nuo senovės Tiros, apie 12 km nuo Firos – salos sostinės, apie 26 km nuo Oia ; apie 14 km nuo Santorino oro uosto.

PAPLŪDIMYS: Perisa, viešas, atskira dalis viešbučio svečiams, juodas vulkaninis smėlis ir akmenukai, nuolaidus įėjimas į jūrą, šalia viešbučio, nemokami skėčiai ir gultai.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje – penkios žvaigždutės, pastatytas 2016 m., 80 numerių, 3 aukštai, visą parą veikianti registratūra, restoranas – Viduržemio jūros virtuvė, baras; automobilių stovėjimo aikštelė; konferencijų salė, nemokamas belaidis internetas; už papildomą mokestį: skalbimas; priimamos kreditinės kortelės: „Visa”, „MasterCard”, „American Express”.

KAMBARYS:Standartinis: 2 asm., apie 20 m², modernus, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, šaldytuvas, seifas; balkonas arba terasa (stalas ir kėdės). Studio: 2 asm., apie 20 m², modernus, įrengtas kaip standartinis numeris; papildomai: virtuvės zona; studio už papildomą mokestį. Šeimyninis: 2 asm. (galima 1 arba 2 papildomos lovos), apie 32 m², modernus, 2 miegamieji sujungti durimis, įrengtas kaip standartinis numeris; šeimyninis numeris už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: 3 baseinai, iš jų 1 vaikams, gėlas vanduo, nemokami skėčiai ir gultai prie baseinų; už papildomą mokestį: treniruoklių centras, sveikatingumo centras.

KONTAKTAI: 0030/2286085015, www.aquablue.gr

NEMOKAMAI:
 • Paplūdimio paslaugos
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
 • Automobilių stovėjimo aikštelė
Расположение на карте
Местные экскурсии

Инфолиния

 • +370 52 00 52 52
 • +371 60 00 32 32
 • +8 820 0011 0802
 • +7 499 281 62 01
 • I-V 9.00-18.00

Посетите нас в офисах продаж ITAKA

Вильнюс

И других точках продаж

Поделитесь

Facebook

Почему стоит?

 1. Комплектные цены — наши цены никогда не включают никаких скрытых оплат.
 2. Удобство — бронируете,когда хотите.

Безопасность

Данные в процессе бронирования мы охраняем и шифруем сертификатом

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter