phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Результаты Поиска> > >

Anmaria Beach

Преимущества предложения

 • Netoli 3 paplūdimių
 • Šalia Ayia Napa centro
 • Sodo apsuptyje
 • SPA centras

Anmaria Beach Код: AMTSCY1YR8

PLN
Itaka

Anmaria Beach Код: AMTSCY1YR8 Кипр \ Ларнака

Viešbutis priklauso gerai žinomam viešbučių tinklui „Tsokkos Hotels & Resorts“, įsikūręs netoli Ayia Napa centro, leidžiantis savo svečiams pasinaudoti tiek populiaraus kurorto turistinėmis pramogomis, tiek aktyviai ilsėtis viešbučio teritorijoje, dalyvaujant organizuojamuose sporto ir pramoginiuose užsiėmimuose. Svečiai vertina labai gerą aptarnavimą ir virtuvę. Viešbutyje yra gerai prižiūrimas baseinas ir teniso kortas.

Описание предложения

Apie 850 m nuo AYIA NAPA centro, apie 200 m nuo parduotuvių ir restoranų, apie 800 m nuo Ayia Napa vienuolyno, apie 5 km nuo „Water World“ vandens parko, apie 9 km nuo „Cape Greco“ nacionalinio parko, apie 10 km nuo Paralimnio; apie 54 km nuo Larnakos oro uosto; autobusų stotelė - 600 m nuo viešbučio.

Katsarka, viešas, smėlio, pakrantėje – akmenys, nusileidimas prie jūros kopėtėlėmis, apdovanotas Mėlynosios vėliavos sertifikatu, apie 100 m nuo viešbučio, prieiga pėsčiųjų taku, mokami skėčiai ir gultai; Pernera, viešas, smėlio, apdovanotas Mėlynosios vėliavos sertifikatu, apie 500 m nuo viešbučio, prieiga promenada, mokami skėčiai ir gultai; Nissi, viešas, smėlio, apdovanotas Mėlynosios vėliavos sertifikatas, apie 500 m nuo viešbučio, prieiga promenada, mokami skėčiai ir gultai.

Oficiali kategorija šalyje – keturios žvaigždutės, modernus, pastatytas 2001 m., dalinai atnaujintas 2016 m., 107 kambariai, 1 pastatas, 4 aukštai, 2 liftai, erdvus vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, restoranas - švediškas stalas, tarptautinė virtuvė, baras prie baseino; keitykla, bagažo saugykla, automobilių stovėjimo aikštelė; sodas, konferencijų salė; už papildomą mokestį: belaidis internetas, kambarių aptarnavimas, gydytojas pagal iškvietimą, skalbimo ir lyginimo paslaugos, automobilių nuoma; priimamos kredito kortelės: „Visa“, „MasterCard“, „American Express“.

Standartinis: dvivietis (galima 1 papildoma lova), apie 20 m², vonios kambarys (vonia, tualetas, plaukų džiovintuvas), centralizuota vedinimo sistema, palydovinė televizija, telefonas, arbatos ir kavos ruošimo rinkinys, nemokama lovelė vaikui iki 2 metų, paprašius prieš atvykimą; balkonas (stalas ir kėdės). Už papildomą mokestį: belaidis internetas, seifas, mini baras; šoninis vaizdas arba tiesioginis vaizdas į jūrą už papildomą mokestį.

Baseinas, gėlas vanduo, apie 300 m², gylis 1,4 m, antrasis baseinas, gėlas vanduo, gylis 0,3 m. 0,3 m, prie baseino nemokami skėčiai ir gultai; smiginis; vakarinės pramogos su gyva muzika, žaidimų kambarys, treniruoklių salė; už papildomą mokestį: teniso kortas, stalo tenisas, biliardas.

Nemokamai: uždaras baseinas, stačiakampio formos, gėlas vanduo, apie 56 m², gylis 1,4 m; sūkurinė vonia; už papildomą mokestį: sauna, hidromasažas.

00357/23725300. Oficialus viešbučio tinklalapis: www.tsokkos.com/hotel/Anmaria-Beach-Hotel

• Įėjimas į SPA
• Automobilių stovėjimo aikštelė

Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai
• Rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
• Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimu
• Nuotolinė lietuviškai kalbančio ITAKA atstovo pagalba 24/7

Достопримечательности в регионе

Кипр — Ларнака

Trečias pagal dydį Kipro miestas, svarbus turizmo centras ir uostas. Šiuolaikinės Larnakos centre yra XII a. senovės miesto Kitiono liekanos.

VIETA: Apie 850 m nuo AYIA NAPA centro, apie 200 m nuo parduotuvių ir restoranų, apie 800 m nuo Ayia Napa vienuolyno, apie 5 km nuo „Water World“ vandens parko, apie 9 km nuo „Cape Greco“ nacionalinio parko, apie 10 km nuo Paralimnio; apie 54 km nuo Larnakos oro uosto; autobusų stotelė - 600 m nuo viešbučio.

PAPLŪDIMYS: Katsarka, viešas, smėlio, pakrantėje – akmenys, nusileidimas prie jūros kopėtėlėmis, apdovanotas Mėlynosios vėliavos sertifikatu, apie 100 m nuo viešbučio, prieiga pėsčiųjų taku, mokami skėčiai ir gultai; Pernera, viešas, smėlio, apdovanotas Mėlynosios vėliavos sertifikatu, apie 500 m nuo viešbučio, prieiga promenada, mokami skėčiai ir gultai; Nissi, viešas, smėlio, apdovanotas Mėlynosios vėliavos sertifikatas, apie 500 m nuo viešbučio, prieiga promenada, mokami skėčiai ir gultai.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje – keturios žvaigždutės, modernus, pastatytas 2001 m., dalinai atnaujintas 2016 m., 107 kambariai, 1 pastatas, 4 aukštai, 2 liftai, erdvus vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, restoranas - švediškas stalas, tarptautinė virtuvė, baras prie baseino; keitykla, bagažo saugykla, automobilių stovėjimo aikštelė; sodas, konferencijų salė; už papildomą mokestį: belaidis internetas, kambarių aptarnavimas, gydytojas pagal iškvietimą, skalbimo ir lyginimo paslaugos, automobilių nuoma; priimamos kredito kortelės: „Visa“, „MasterCard“, „American Express“.

KAMBARYS:Standartinis: dvivietis (galima 1 papildoma lova), apie 20 m², vonios kambarys (vonia, tualetas, plaukų džiovintuvas), centralizuota vedinimo sistema, palydovinė televizija, telefonas, arbatos ir kavos ruošimo rinkinys, nemokama lovelė vaikui iki 2 metų, paprašius prieš atvykimą; balkonas (stalas ir kėdės). Už papildomą mokestį: belaidis internetas, seifas, mini baras; šoninis vaizdas arba tiesioginis vaizdas į jūrą už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: Baseinas, gėlas vanduo, apie 300 m², gylis 1,4 m, antrasis baseinas, gėlas vanduo, gylis 0,3 m. 0,3 m, prie baseino nemokami skėčiai ir gultai; smiginis; vakarinės pramogos su gyva muzika, žaidimų kambarys, treniruoklių salė; už papildomą mokestį: teniso kortas, stalo tenisas, biliardas.

SPA: Nemokamai: uždaras baseinas, stačiakampio formos, gėlas vanduo, apie 56 m², gylis 1,4 m; sūkurinė vonia; už papildomą mokestį: sauna, hidromasažas.

KONTAKTAI: 00357/23725300. Oficialus viešbučio tinklalapis: www.tsokkos.com/hotel/Anmaria-Beach-Hotel

NEMOKAMAI:
• Įėjimas į SPA
• Automobilių stovėjimo aikštelė

PASLAUGOS: Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai
• Rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
• Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimu
• Nuotolinė lietuviškai kalbančio ITAKA atstovo pagalba 24/7

Расположение на карте
Местные экскурсии

Wycieczki dostępne na miejscu

Pasiūlyme nurodytas maitinimo paslaugų laikas ir atskirų viešbučio infrastruktūros elementų veikimas gali nežymiai keistis dėl sezoniškumo, oro sąlygų, force majeure aplinkybių arba viešbučio administracijos sprendimų.

Informaciją apie oficialią apgyvendinimo įstaigos kategoriją rasite pateiktame viešbučio aprašyme (skiltyje „Viešbutis“). Ji atitinka konkrečioje šalyje naudojamą kategoriją, atsižvelgiant į tos valstybės taikomus kategorijos suteikimo kriterijus.

Kelionės dokumentuose ir interneto svetainėje www.itaka.lt kelionių organizatorius ITAKA papildomai pateikia savo subjektyvią nuomonę/vertinimą dėl viešbučio kategorijos (žym. viešbučio kategorija pagal subjektyvų kelionių organizatoriaus vertinimą), atsižvelgdamas į viešbučio būklę, teritorijos dydį, teikiamų paslaugų kiekį, aptarnavimą, turistų atsiliepimus ir kitą informaciją.

Atsižvelgiant į vietinius apribojimus, susijusius su viešbučių veiklos reguliavimu SARS-CoV-2 koronaviruso pandemijos (COVID-19) metu ir siekiant užtikrinti svečių saugumą, kai kurios viešbučio paslaugos gali būti apribotos arba keičiamos. Ši sąlyga gali keistis, atsižvelgiant į naujus apribojimus arba jų atšaukimus.

Инфолиния

 • +370 52 00 52 52
 • +371 60 00 32 32
 • +8 820 0011 0802
 • +7 499 281 62 01
 • I-V 9.00-18.00

Посетите нас в офисах продаж ITAKA

Вильнюс

И других точках продаж

Поделитесь

Facebook

Почему стоит?

 1. Комплектные цены — наши цены никогда не включают никаких скрытых оплат.
 2. Удобство — бронируете,когда хотите.

Безопасность

Данные в процессе бронирования мы охраняем и шифруем сертификатом

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter