phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Результаты Поиска> >

Pergola Club Hotel & Spa

Преимущества предложения

 • Gražioje vietoje ant kalvos
 • Nuotastabūs vaizdai į Gadiros įlanką ir Gozo bei Komino salas
 • Baseinas ant stogo ir šildomas dengtas baseinas
 • Apartamentai iki 7 asmenų

Pergola Club Hotel & Spa Код: MLAPEHS

PLN
Itaka

Pergola Club Hotel & Spa Код: MLAPEHS Мальта

Fantastiška vieta, ant kalvos, iš kur atsiveria fantastiškas vaizdas į Gadiros įlanką bei Gozo ir Komino salas, tiesiog sukurta patogiam poilsiui. Puikus baseinas su saulės terasa ant stogo tai ideali vieta atsipalaiduoti. Vėsesnėmis dienomis galėsite išsimaudyti šildomame dengtame baseine. Puiki virtuvė viešbučio restoranuose patenkins net didžiausių gurmanų skonį – galėsite rinktis iš daugybės Viduržemio jūros regiono ir tarptautinės virtuvės patiekalų. Taip pat viešbučio privalumas – erdvūs numeriai ir apartamentai, kuriuose gali apsistoti iki 7 asmenų! Mellieha tai puikus atspirties taškas pažintinėms kelionėms, verta aplankyti ne tik Maltos sostinę – žaviąją Valetą, bet ir nuvykti į nuostabią Gozo salą, kurioje Odisėjas praleido 7 metus pakeliui į Itakę.

Описание предложения

Ant kalvos, apie 200 m nuo MELLIEHA su parduotuvėmis, barais ir restoranais, apie 3,5 km nuo Imgiebah apžvalgos aikštelės, apie 25 km nuo Maltos sostinės Valetos, apie 5 km nuo Poppeye Village pramogų parko, apie 10 km nuo Maltos okeanariumo; apie 25 km nuo Maltos oro uosto; autobusų stotelė apie 180 m nuo viešbučio; apie 6,5 km nuo uosto, iš kurio išplaukia keltai į Gozo salą.

Ghadira Bay (Mellieha), viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 3 km nuo viešbučio, nuvažiavimas vietiniu keliu arba viešuoju transportu, skėčiai ir gultai mokami (apie 10-15 EUR / diena).

Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės, pastatytas 1984 m., renovuotas 2020 m., 62 numeriai, 43 apartamentai, 1 pastatas, 8 aukštai, 6 liftai, erdvus vestibiulis, visą parą dirbanti registratūra, 2 restoranai: „Bonaventura“ – savitarnos ir „a la carte“ patiekalai , tarptautinė virtuvė, „Da Ciccio Cucina“ – „à la carte“, Viduržemio jūros regiono virtuvė, baras „Haus of P“ (veikia žiemos sezonu), baras „The Cave“ prie baseino (veikia vasaros sezonu); 2 konferencijų salės, terasa, nemokamas belaidis internetas; priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „MasterCard“, „Maestro“, „JCB“, „Diners Club“, „American Express“.

Standartinis: 2 asm., apie 25 m², kondicionuotas, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, kavos / arbatos rinkinys, seifas; už papildomą mokestį mini baras (pagal užsakymą); balkonas; vaizdas į baseiną už papildomą mokestį. Studio: 2 asm., 25 m², įrengtas kaip standartinis numeris, papildomai: sofa, virtuvės zona, balkonas arba terasa; studio ir vaizdas į jūrą už papildomą mokestį. Apartamentai su 1 miegamuoju: 2 asm., 40 m², įrengtas kaip standartinis numeris, papildomai: 2 sofos, virtuvės zona, balkonas arba terasa; apartamentai su 1 miegamuoju ir vaizdu į jūrą už papildomą mokestį.Apartamentai su 2 miegamaisiais: daugiausia 7 asm., apie 60 m², įrengtas kaip standartinis numeris, papildomai: virtuvės zona, balkonas arba terasa; apartamentai su 2 miegamaisiais ir su vaizdu į jūrą už papildomą mokestį.

3 baseinai: pagrindinis baseinas, gėlo vandens, netaisyklingos formos, apie 69 m², gylis apie 1,4 m, sūkurinė vonia, baseinas ant stogo, gėlas vanduo, apie 53 m², gylis 1 m, dengtas baseinas, šildomas, apie 47 m², gylis apie 1,2 m, nemokami gultai prie baseinų; treniruoklių salė.

00356/21523912, www.pergolahotel.com.mt

 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
Достопримечательности в регионе

Мальта

 • Tarp dviejų žemynų įsiterpusioje Maltoje susipina kultūros, senovės istorijos ir modernumo atmosferos
 • Malta neveltui vadinama muziejumi po atviru dangumi, nes romantiškieji istoriniai salos orientyrai išsidėstę dideliu tankiu, todėl gatvelėse būtinai atrasite ką nors įdomaus
 • Stebuklingose Gozo ir Komino salose rasite ne tik įspūdingų kraštovaizdžių, iš vandens kyšančių uolienų, turkio spalvos įlankų, bet ir ramias ir jaukias atostogas
 • Nesvarbu, ar norite ilsėtis saulėtame paplūdimyje, ar nardyti ir tyrinėti Viduržemio jūros gelmes, o gal pasivaikščioti po 5000 metų senovinį nekropolį, visą tai galėsite padaryti Maltoje
 • Dėl įspūdingų lokacijų, Malta neretai tampa filmų produkcijos numylėta filmavimo vieta
 • Maltos virtuvė – Viduržemio jūros regiono virtuvės apibrėžimas

VIETA: Ant kalvos, apie 200 m nuo MELLIEHA su parduotuvėmis, barais ir restoranais, apie 3,5 km nuo Imgiebah apžvalgos aikštelės, apie 25 km nuo Maltos sostinės Valetos, apie 5 km nuo Poppeye Village pramogų parko, apie 10 km nuo Maltos okeanariumo; apie 25 km nuo Maltos oro uosto; autobusų stotelė apie 180 m nuo viešbučio; apie 6,5 km nuo uosto, iš kurio išplaukia keltai į Gozo salą.

PAPLŪDIMYS: Ghadira Bay (Mellieha), viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 3 km nuo viešbučio, nuvažiavimas vietiniu keliu arba viešuoju transportu, skėčiai ir gultai mokami (apie 10-15 EUR / diena).

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės, pastatytas 1984 m., renovuotas 2020 m., 62 numeriai, 43 apartamentai, 1 pastatas, 8 aukštai, 6 liftai, erdvus vestibiulis, visą parą dirbanti registratūra, 2 restoranai: „Bonaventura“ – savitarnos ir „a la carte“ patiekalai , tarptautinė virtuvė, „Da Ciccio Cucina“ – „à la carte“, Viduržemio jūros regiono virtuvė, baras „Haus of P“ (veikia žiemos sezonu), baras „The Cave“ prie baseino (veikia vasaros sezonu); 2 konferencijų salės, terasa, nemokamas belaidis internetas; priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „MasterCard“, „Maestro“, „JCB“, „Diners Club“, „American Express“.

KAMBARYS:Standartinis: 2 asm., apie 25 m², kondicionuotas, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, kavos / arbatos rinkinys, seifas; už papildomą mokestį mini baras (pagal užsakymą); balkonas; vaizdas į baseiną už papildomą mokestį. Studio: 2 asm., 25 m², įrengtas kaip standartinis numeris, papildomai: sofa, virtuvės zona, balkonas arba terasa; studio ir vaizdas į jūrą už papildomą mokestį. Apartamentai su 1 miegamuoju: 2 asm., 40 m², įrengtas kaip standartinis numeris, papildomai: 2 sofos, virtuvės zona, balkonas arba terasa; apartamentai su 1 miegamuoju ir vaizdu į jūrą už papildomą mokestį.Apartamentai su 2 miegamaisiais: daugiausia 7 asm., apie 60 m², įrengtas kaip standartinis numeris, papildomai: virtuvės zona, balkonas arba terasa; apartamentai su 2 miegamaisiais ir su vaizdu į jūrą už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: 3 baseinai: pagrindinis baseinas, gėlo vandens, netaisyklingos formos, apie 69 m², gylis apie 1,4 m, sūkurinė vonia, baseinas ant stogo, gėlas vanduo, apie 53 m², gylis 1 m, dengtas baseinas, šildomas, apie 47 m², gylis apie 1,2 m, nemokami gultai prie baseinų; treniruoklių salė.

KONTAKTAI: 00356/21523912, www.pergolahotel.com.mt

NEMOKAMAI:
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
Расположение на карте
Местные экскурсии

Currently unavailable

Инфолиния

 • +370 52 00 52 52
 • +371 60 00 32 32
 • +8 820 0011 0802
 • +7 499 281 62 01
 • I-V 9.00-18.00

Посетите нас в офисах продаж ITAKA

Вильнюс

И других точках продаж

Поделитесь

Facebook

Почему стоит?

 1. Комплектные цены — наши цены никогда не включают никаких скрытых оплат.
 2. Удобство — бронируете,когда хотите.

Безопасность

Данные в процессе бронирования мы охраняем и шифруем сертификатом

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter