phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Результаты Поиска> >

Solana Hotel & Spa

Преимущества предложения

 • Rekomenduojamas poroms
 • Stilingas interjeras
 • Elegantiški ir patogūs numeriai
 • Jauki atmosfera
 • Baseinas ant stogo
 • SPA centras ir dengtas baseinas

Solana Hotel & Spa Код: MLASOLA

PLN
Itaka

Solana Hotel & Spa Код: MLASOLA Мальта

Stilingas ir elegantiškas interjeras bei jauki viešbučio atmosfera tai puikus pasirinkimas tiek atostogoms dviese, tiek šeimos išvykoms, tiek verslo susitikimams. Svarbiausia vieta čia – baseinas su stogo terasa, kur galima ne tik atsipalaiduoti, bet ir pasigrožėti nuostabiais vaizdais į miestą bei Gozo ir Komino salas. Taip pat galėsite paplaukioti vidaus baseine arba atsipalaiduoti SPA centre. Viešbutyje yra erdvūs ir patogūs numeriai, 3 restoranai ir 2 barai. Vos už kelių žingsnių nuo čia iki vaizdingo Mellieha miesto centro, iš kurio keltai išvyksta į Gozo salą.

Описание предложения

Apie 200 m nuo MELLIEHOS centro, prie vietinio kelio, šalia parduotuvės ir restoranai; apie 25 km nuo Maltos oro uosto; autobusų stotelė prie viešbučio.

Ghadira Bay, viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 2,5 km nuo viešbučio, nuvažiavimas vietiniu keliu, mokami skėčiai ir gultai (apie 10-15 EUR / diena); Paradise Bay Lido, viešas, smėlio ir akmenukų, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 5,7 km nuo viešbučio, nemokamas pervežimas viešbučio autobusu (birželio-rugsėjo mėn., išskyrus sekmadienius ir švenčių dienas).

Oficiali kategorija šalyje – keturios žvaigždutės, modernus, pastatytas 2002 m., renovuotas 2018 m., 183 numeriai, 1 pastatas, 11 aukštų, 4 liftai, visą parą veikianti registratūra, 3 restoranai: „Tosca“ – „à la carte“, Viduržemio jūros regiono virtuvė, vegetariški patiekalai, „Prickly Pear“ – „à la carte“, vietinė virtuvė, užkandžiai, „Bellini“ – švediškas stalas, pusryčiai ir vakarienė, angliška ir žemyninė virtuvė, 2 barai: vestibiulis, „Top Deck“ prie baseino ant stogo – gėrimai, alkoholiniai gėrimai ir užkandžiai; saulės terasa ant stogo, nemokamas belaidis internetas; priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „Mastercard“, „American Express“.

Standartinis: 2 asm., apie 30 m², individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, kavos / arbatos rinkinys, seifas, mini baras (mokama) pagal suvartojimą). Superior: 2 asm. (galimos 1 arba 2 papildomos lovos), apie 33 m², įrengtas laip standartinis numeris, papildomai sofa, balkonas arba terasa; superior numeris už papildomą mokestį. Junior suite: 2 asm. (galimos 1 arba 2 papildomos lovos), apie 35 m², įrengtas kaip standartinis numeris, papildomai virtuvėlė, balkonas arba terasa; junior suite numeris už papildomą mokestį. Luxury suite: 2 asm., apie 45 m², įrengtas kaip standartinis numeris, papildomai sofa, kavos aparatas, didelė terasa, gultai; luxury suite numeris už papildomą mokestį.

Baseinas ant stogo, gėlas vanduo, apie 81 m², gylis apie 0,5 m, prie baseino nemokami skėčiai ir gultai; dengtas baseinas, gėlo vandens, šildomas (spalio-gegužės mėn.), apie 48 m², gylis apie 1,5 m, prie baseino nemokami gultai; sporto salė, sauna; papildomi mokesčiai: sūkurinė vonia, masažai.

00356/21522211, www.solanahotel.com

 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
 • Autobusas iki paplūdimio
Достопримечательности в регионе

Мальта

 • Tarp dviejų žemynų įsiterpusioje Maltoje susipina kultūros, senovės istorijos ir modernumo atmosferos
 • Malta neveltui vadinama muziejumi po atviru dangumi, nes romantiškieji istoriniai salos orientyrai išsidėstę dideliu tankiu, todėl gatvelėse būtinai atrasite ką nors įdomaus
 • Stebuklingose Gozo ir Komino salose rasite ne tik įspūdingų kraštovaizdžių, iš vandens kyšančių uolienų, turkio spalvos įlankų, bet ir ramias ir jaukias atostogas
 • Nesvarbu, ar norite ilsėtis saulėtame paplūdimyje, ar nardyti ir tyrinėti Viduržemio jūros gelmes, o gal pasivaikščioti po 5000 metų senovinį nekropolį, visą tai galėsite padaryti Maltoje
 • Dėl įspūdingų lokacijų, Malta neretai tampa filmų produkcijos numylėta filmavimo vieta
 • Maltos virtuvė – Viduržemio jūros regiono virtuvės apibrėžimas

VIETA: Apie 200 m nuo MELLIEHOS centro, prie vietinio kelio, šalia parduotuvės ir restoranai; apie 25 km nuo Maltos oro uosto; autobusų stotelė prie viešbučio.

PAPLŪDIMYS: Ghadira Bay, viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 2,5 km nuo viešbučio, nuvažiavimas vietiniu keliu, mokami skėčiai ir gultai (apie 10-15 EUR / diena); Paradise Bay Lido, viešas, smėlio ir akmenukų, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 5,7 km nuo viešbučio, nemokamas pervežimas viešbučio autobusu (birželio-rugsėjo mėn., išskyrus sekmadienius ir švenčių dienas).

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje – keturios žvaigždutės, modernus, pastatytas 2002 m., renovuotas 2018 m., 183 numeriai, 1 pastatas, 11 aukštų, 4 liftai, visą parą veikianti registratūra, 3 restoranai: „Tosca“ – „à la carte“, Viduržemio jūros regiono virtuvė, vegetariški patiekalai, „Prickly Pear“ – „à la carte“, vietinė virtuvė, užkandžiai, „Bellini“ – švediškas stalas, pusryčiai ir vakarienė, angliška ir žemyninė virtuvė, 2 barai: vestibiulis, „Top Deck“ prie baseino ant stogo – gėrimai, alkoholiniai gėrimai ir užkandžiai; saulės terasa ant stogo, nemokamas belaidis internetas; priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „Mastercard“, „American Express“.

KAMBARYS:Standartinis: 2 asm., apie 30 m², individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, kavos / arbatos rinkinys, seifas, mini baras (mokama) pagal suvartojimą). Superior: 2 asm. (galimos 1 arba 2 papildomos lovos), apie 33 m², įrengtas laip standartinis numeris, papildomai sofa, balkonas arba terasa; superior numeris už papildomą mokestį. Junior suite: 2 asm. (galimos 1 arba 2 papildomos lovos), apie 35 m², įrengtas kaip standartinis numeris, papildomai virtuvėlė, balkonas arba terasa; junior suite numeris už papildomą mokestį. Luxury suite: 2 asm., apie 45 m², įrengtas kaip standartinis numeris, papildomai sofa, kavos aparatas, didelė terasa, gultai; luxury suite numeris už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: Baseinas ant stogo, gėlas vanduo, apie 81 m², gylis apie 0,5 m, prie baseino nemokami skėčiai ir gultai; dengtas baseinas, gėlo vandens, šildomas (spalio-gegužės mėn.), apie 48 m², gylis apie 1,5 m, prie baseino nemokami gultai; sporto salė, sauna; papildomi mokesčiai: sūkurinė vonia, masažai.

KONTAKTAI: 00356/21522211, www.solanahotel.com

NEMOKAMAI:
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
 • Autobusas iki paplūdimio
Расположение на карте
Местные экскурсии

Currently unavailable

Инфолиния

 • +370 52 00 52 52
 • +371 60 00 32 32
 • +8 820 0011 0802
 • +7 499 281 62 01
 • I-V 9.00-18.00

Посетите нас в офисах продаж ITAKA

Вильнюс

И других точках продаж

Поделитесь

Facebook

Почему стоит?

 1. Комплектные цены — наши цены никогда не включают никаких скрытых оплат.
 2. Удобство — бронируете,когда хотите.

Безопасность

Данные в процессе бронирования мы охраняем и шифруем сертификатом

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter