phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Результаты Поиска> >

Hotel Hanseatic

Преимущества предложения

 • tik suaugusiems (18+)
 • netoli prieplaukos ir paplūdimio
 • šalia istorinio švyturio
 • patogus ir elegantiškas

Hotel Hanseatic Код: SPLHANS

PLN
Itaka

Hotel Hanseatic Код: SPLHANS Море

Čia galite nerūpestingai mėgautis jūros bangų ošimu ir nuostabiais jūros vaizdais. Puiki vieta prie promenados ir istorinio švyturio, netoli molo ir paplūdimio, leidžia pajusti nepakartojamą poilsio Baltijos jūroje atmosferą ir skatina pasivaikščioti. Viešbutis skirtas suaugusiems svečiams, o patogūs kambariai, skani, turtinga žuvimi virtuvė, pirtis ir atpalaiduojantys masažai leidžia atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo kasdienybės skubėjimo. Kviečiame į pajūrį!

Описание предложения

apie 1,5 km nuo Kolobžego centro, prie promenados su parduotuvėmis ir restoranais, apie 1,5 km iki okeanariumo, apie 700 m iki prieplaukos, apie 100 m iki švyturio, apie 1,5 km nuo geležinkelio stoties Kolobžege, maždaug 100 km nuo Ščecino-Goleniów oro uosto.

viešas, smėlėtas, platus, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 100 m nuo viešbučio, gultai nemokamai, pasiimti viešbutyje.

trijų žvaigždučių, tvarkingas ir elegantiškas, pastatytas 2015 m., 32 kambariai, 1 korpusas, 5 aukštai, liftas, salė, registratūra (7.00-22.00), seifas registratūroje, Hanzos restoranas - švediško stalo pusryčiai, a la carte vakarienės, aptarnaujantis padavėjas, regioninė ir mišri virtuvė, vegetariški patiekalai; nemokamas bevielis internetas; papildomi mokesčiai: kambarių aptarnavimas; vieša automobilių stovėjimo aikštelė arba galimybė rezervuoti parkavimo vietą garaže (pagal pageidavimą, apie 60 PLN/dieną, mokama vietoje). Viešbutyje galima atsiskaityti banko kortelėmis: Visa, MasterCard; viešbutis priima tik vyresnius nei 18 metų svečius.

standartinis komfort: 2 asm, apie 16 m2, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), bevielis internetas, palydovinė televizija, seifas; gatvės vaizdas; vaizdas į jūrą už papildomą mokestį; vienvietis komfort: 1 asm, įrengtas kaip standartinis kambarys; vaizdas į jūrą už papildomą mokestį; vienvietis kambarys komfort už papildomą mokestį.

sausa pirtis; už papildomą mokestį: masažai.

0048/943544467, www.hotel-hanseatic.pl

 • bevielis internetas
Достопримечательности в регионе

Море

Lenkijos Baltijos jūra – vieniems tai vaikystės prisiminimas, kitiems – vieta, kurią dar reikia atrasti. Platūs, ilgi paplūdimiai, minkštas, purus smėlis. Paukščiai besiilsintys ant molo. Bangų ošimas ir žuvėdrų garsai. Kriauklių rinkimas ir gintaro paieškos. Džiaugsmas ne tik vaikams!

VIETA: apie 1,5 km nuo Kolobžego centro, prie promenados su parduotuvėmis ir restoranais, apie 1,5 km iki okeanariumo, apie 700 m iki prieplaukos, apie 100 m iki švyturio, apie 1,5 km nuo geležinkelio stoties Kolobžege, maždaug 100 km nuo Ščecino-Goleniów oro uosto.

PAPLŪDIMYS: viešas, smėlėtas, platus, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 100 m nuo viešbučio, gultai nemokamai, pasiimti viešbutyje.

VIEŠBUTIS: trijų žvaigždučių, tvarkingas ir elegantiškas, pastatytas 2015 m., 32 kambariai, 1 korpusas, 5 aukštai, liftas, salė, registratūra (7.00-22.00), seifas registratūroje, Hanzos restoranas - švediško stalo pusryčiai, a la carte vakarienės, aptarnaujantis padavėjas, regioninė ir mišri virtuvė, vegetariški patiekalai; nemokamas bevielis internetas; papildomi mokesčiai: kambarių aptarnavimas; vieša automobilių stovėjimo aikštelė arba galimybė rezervuoti parkavimo vietą garaže (pagal pageidavimą, apie 60 PLN/dieną, mokama vietoje). Viešbutyje galima atsiskaityti banko kortelėmis: Visa, MasterCard; viešbutis priima tik vyresnius nei 18 metų svečius.

KAMBARYS:standartinis komfort: 2 asm, apie 16 m2, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), bevielis internetas, palydovinė televizija, seifas; gatvės vaizdas; vaizdas į jūrą už papildomą mokestį; vienvietis komfort: 1 asm, įrengtas kaip standartinis kambarys; vaizdas į jūrą už papildomą mokestį; vienvietis kambarys komfort už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: sausa pirtis; už papildomą mokestį: masažai.

KONTAKTAI: 0048/943544467, www.hotel-hanseatic.pl
Адрес: ul. Morska 4, 78-100 Kołobrzeg - Zobacz na mapie

NEMOKAMAI:
 • bevielis internetas
Расположение на карте
Местные экскурсии

Currently unavailable

Инфолиния

 • +370 52 00 52 52
 • +371 60 00 32 32
 • +8 820 0011 0802
 • +7 499 281 62 01
 • I-V 9.00-18.00

Посетите нас в офисах продаж ITAKA

Вильнюс

И других точках продаж

Поделитесь

Facebook

Почему стоит?

 1. Комплектные цены — наши цены никогда не включают никаких скрытых оплат.
 2. Удобство — бронируете,когда хотите.

Безопасность

Данные в процессе бронирования мы охраняем и шифруем сертификатом

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter