phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Наши предложения>>

Искья (Неаполь)

Коротко о направлении

  • Žaliasis rojus vulkaninio Epomeo kalno papėdėje
  • Gražūs smėlio paplūdimiai ir Viduržemio jūros klimatas
  • Garsūs terminiai vandenys ir SPA
  • Aragono pilis – puiki vieta pasigrožėti salos panorama
  • Vietiniai „Limoncello“ ir skanūs triušienos patiekalai

Посмотри предложения

тур по достопримечательностям (1)

Iskija – itališkos atostogos Žaliojoje saloje
Pušynai, vynuogynai, citrusinių vaisių ir kaštonų giraitės daro Iskiją Žaliąja sala. Nuostabus Viduržemio jūros klimatas, įvairi pakrantė su nuostabiais paplūdimiais ir stačiomis uolomis, peizažai su baltais namais ir visur matoma žydra jūra jau seniai džiugina turistus iš viso pasaulio. Iskija yra Kaprio kaimynė ir didžiausia Neapolio įlankos sala, maždaug 45 km². Ji yra nutolusi tik 10 kilometrų nuo žemyno ir 40 kilometrų nuo Neapolio. Salos vizitinė kortelė – dažnai fotografuojama didinga Aragono pilis (Castello Aragonese) Ischia Ponte, esanti salelėje, sujungtoje su žemynu Ponte Aragonese tiltu.

Paplūdimiai ir karštosios versmės
Iskija nuo seniausių laikų garsėja savo turtingais gamtos ištekliais: mineraliniais vandenimis ir karštosiomis versmėmis, kurių saloje yra per 100! Įžymūs kurortai, tokie kaip: Santo Angelo, Forio, Lacco Ameno, leidžia ne tik mėgautis saule ir jūra, bet taip pat siūlo didelį profilaktikos bei gydomųjų procedūrų pasirinkimą naudojant terminį vandenį. Garsiausias natūralus SPA Italijoje yra Ischia Porto miestelis, kuriame karštomis versmėmis galėsite mėgautis ... ugnikalnio krateryje. Iskija tai taip pat puikus pasirinkimas poilsio paplūdimyje mėgėjams. Žinomas ir populiarus smėlio paplūdimys yra netoli Forio, verta nuvykti į ilgą Maronti paplūdimį netoli Barano arba Fungo prie Lacco Ameno, kurio simbolis – grybą primenantis uolienų darinys.

Forio – seniausias salos miestas
Į seniausią salos miestelį – Forio – verta nukeliauti ne tik poilsiui paplūdimyje. Mieste, kuriame gausu žavių siaurų gatvelių, taip pat rasite Giardini La Mortella, garsiuosius sodus su nuostabiais Viduržemio jūros ir subtropiniais augalais bei Punta Soccorso, tipiško Viduržemio jūros stiliaus bažnyčią, iš kurios galėsite grožėtis nepakartojamais saulėlydžiais.

Triušiena ir „Limoncello“
Daugelyje restoranų ir tavernų galėsite mėgautis tradiciniais vietiniais patiekalais ir vietiniais vynais. Ypatingą dėmesį atkreipkite į coniglio all'ischitana, t. y. Iskijos triušieną, taip pat mozzarella di bufala, pagamintą iš buivolių pieno. Desertui būtinai užsisakykite migdolinį-šokoladinį pyragą be miltų – torta caprese ir stiklinę citrininio Limoncello.

Gidas: ITAKA Lietuva kelionių ekspertas 24/7 (lietuvių kalba): turistai iškylusiais skubiais klausimais vietoje gali susisiekti budinčiu telefonu, kuris nurodytas kelionės dokumente-sutartyje. Atvykusius į turistus pasitinka anglakalbis atstovas ir palydi iki transporto priemonės kuria bus vykdomas atvykusiųjų pervežimas į viešbutį.

Skrydžio trukmė: Lietuva – Neapolis – apie 2,5 val.

Pervežimas: apie 2 val.: autobusu iki uosto (apie 20 min.), keltu į salą (apie 60-70 min.) ir mikroautobusu iki viešbučio (apie 20-30 min., priklausomai nuo viešbučio.

Vietos laikas: Lietuvos laikas (GMT+1).

Kalba: italų.

Įtampa: 220 V; kai kuriuose viešbučiuose reikalingas adapteris – galima gauti registratūroje arba parduotuvėse.

Valiuta:euras (EUR).

Kainos viešbutyje ir restorane: pietūs – nuo maždaug 10 EUR, mineralinis vanduo – nuo maždaug 2 EUR, alus – nuo apie 4 EUR, vynas – nuo maždaug 10 EUR.

Paplūdimiai: vieši ir privatūs, smėlio; kai kuriuose paplūdimiuose paplūdimio paslaugos (skėčiai, gultai) mokamos: apie 14-30 EUR, priklausomai nuo datos.

Turistinis mokestis: privalomas mokestis, mokamas, registracijos metu viešbutyje: moka suaugę nuo 18 metų: apie 2-3 EUR / diena.

Vietinės ekskursijos: organizuoja vietinės turizmo agentūros jų nurodytomis sąlygomis. Yra galimybė kelionės neorganizuoti dėl nepakankamo dalyvių skaičiaus.

 


Aktuali informacija apie saugumą valstybėje – http://keliauk.urm.lt/

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter