phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Наши предложения>>

Море

Коротко о направлении

  • platūs, smėlėti Baltijos jūros paplūdimiai
  • gražiausi saulėlydžiai
  • kriauklės ir gintaras
  • žavūs Gdansko paminklai
  • skani šviežia lenkiška žuvis

Посмотри предложения

Atostogos Lenkijos pajūryje vieniems – vaikystės prisiminimas, mėgstama vieta šeimos atostogoms, o kitiems – vieta žemėlapyje, kurią dar reikia atrasti. Platūs, ilgi paplūdimiai, jūros bangų ošimas bei virš jų skraidančios žuvėdros kaip iš atviruko – čia gražu! Atitrūkite nuo kasdienybės, pailsėkite ant minkšto smėlio, rinkite kriaukles ir ieškokite gintaro – po ranka platus spektras atostogų pramogų.

Mūsų vietos - pagrindiniai Lenkijos pakrantės turizmo centrai: Trójmiasto, Puck, Łeba, Ustka, Kolobrzeg, Mielno, Międzyzdroje ir Świnoujście. Kiti žinomi kurortai tai Władysławowo, Jastarnia, Jurata ir Hel bei Vyslos nerijoje, Helo pusiasalyje, esanti Krynica Morska. Taip pat verta nuvykti į mažiau turistų užgulamus miestelius, tokius kaip Grzybowo, Łazy, Rowy, Karwia, Jastrzębia Góra ar Chłapowo. Kiekvienas čia ras sau vietą – nuo prabangių viešbučių, kurortų, svečių namų ir vilų iki šeimyninių namukų ir stovyklaviečių

Trójmiasto – Gdansko ir Pucko įlankoje, apima 3 miestus: Gdanską, Gdynę ir Sopotą. Puiki lokacija, apstu paminklų ir miesto pramogų, puikus pasirinkimas tiems, kurie, be saulės vonių, mėgsta pasivaikščiojimus jaukiomis gatvelėmis ir savarankišką apylinkių tyrinėjimą. Lankytinos vietos: Gdanskas: senamiestis, Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bazilika, Antrojo pasaulinio karo muziejus, Lenkijos pašto muziejus ir Archeologijos muziejus, Karališkoji klėtis, Gdansko kranas ir istorinė Hala Targowa Gdańsk, Europos solidarumo centras, Westerplatte pusiasalis, Nowy Port švyturys; Gdynė: Karinio jūrų laivyno muziejus, Kamienna Góra, Marina Gdynia jachtų prieplauka, Kosciuškos aikštė, Pajūrio bulvaras; Sopotas: prieplauka, Krzywy Domek, Opera Leśna.

Helo pusiasalis – smėlėtas, dalgio formos pusiasalis, 35 km ilgio, apaugęs miškais. Prasideda netoli Władysławowo ir tęsiasi iki Helo. Neriją supantys Pucko įlankos vandenys labai seklūs, todėl tai ideali vieta burlenčių ir jėgos aitvarų sporto mėgėjams.Lankytinos vietos - Helas: Fokarium, Pakrantės gynybos muziejus; Władysławowo: Aleja Gwiazd Sportu, Žvejo namas, netoliese Rozewie švyturys, Klif Chłapowski, Pucko regiono muziejus „Hallerówka”.

Kolobžegas – didžiausias ir gražiausias Lenkijos kurortas su nuostabiu smėlio paplūdimiu, esantis Parsėtos upės žiotyse šalia miškų, garsėjančių purvo telkiniais. Lankytinos vietos: Šv. Marijos bazilika, Baszta Lontowa, Lenkijos ginklų muziejus, švyturys, prieplauka Dzielnica Uzdrowiskowa

Świnoujście – 44 salų kraštas su plačiausiu paplūdimiu Lenkijoje, iki 200 m ir verdančia gyvenimu promenada. Lankytinos vietos - Jūrų žuvininkystės muziejus, Angelo fortas, Vakarų fortas, Apžvalgos bokštas, Jūros švyturys, šalia molo ir Aleja Gwiazd w Międzyzdroje vietovėje, Kawcza Góra – apžvalgos taškas.

Paplūdimiai - Lenkijos paplūdimiai yra vieni gražiausių pasaulyje. Dažniausiai padengti minkštu, baltu ar geltonu smėliu – ideali vieta degintis, atsipalaiduoti su vaikais, užsiimti vandens sportu, grožėtis saulėlydžiais ar ilgiems romantiškiems pasivaikščiojimais. Čia triūkšminga, tačiau taip pat galite rasti atokesnių ir net laukinių vietų. Paplūdimiai yra įvairių formų – nuo plokščių ir plačių Swinoujście paplūdimių, kopų paplūdimių Leboje ir jos apylinkėse iki uolėtū pakrančių Jastrzębia Góra.

Aktyvus poilsis - Lenkijos pajūris – tikras rojus sporto ir kasdienės aktyvios veiklos mėgėjams. Kilometrai dviračių takų (pvz. nuo Vladislavovo iki Helo), pėsčiųjų ir bėgiojimo maršrutai skatina veiklą lauke, daugelyje vietų puikios sąlygos plaukiojimui burlentėmis, jėgos aitvarais ir buriavimui (Helo pusiasalis). Tai taip pat idealus pasirinkimas žvejams ir baidarininkams. Viešbučiuose dažnai yra dviračių ir vandens įrangos nuoma, todėl galimybės yra neribotos!

Gamtos parkai - svarbiausios vietos tai Woliński Park Narodowy nacionalinis parkas ir didžiulis Słowiński Park Narodowy nacionalinis parkas, esantis centrinėje pakrantės dalyje, įrašytas į UNESCO Pasaulio biosferos rezervatų sąrašą. Taip pat verta aplankyti Pakrantės kraštovaizdžio parką (įskaitant Helo pusiasalį), Trójmiasto kraštovaizdžio parką ir Adomo Mickevičiaus Oliwa parką, Ronaldo Reigano parką, Europos Tarybos parkas Gdynėje, Šiaurinį parką Sopote, Druskos pievų draustinis Vladislavove, Rytų ekologinį parką Kolobžege ir SPA Zdrojowy parką Swinoujście mieste.

Pramogos - didžiausios lankytinos vietos tai linksmieji miesteliai, pramogų parkai ir vandens parkai. Žymiausi yra: „Baltic Park Molo“ „Aquapark” Swinoujście mieste, „Lunapark Sowiński“ Vladyslavovo mieste, „Adventure Park” Gdynėje ir „Aquapark“ Sopote. Puiki atrakcija taip pat bus apsilankymas Planetariume ir Gdynės akvariume arba Okeanariume Kolobžege.

Virtuvė - yra keletas skanėstų, kurių būtina paragauti viešint prie Baltijos jūros. Žinoma, pagrindinis – vietoje sugauta šviežia žuvis su bulvytėmis arba bulvė ant pagaliuko, pavyzdžiui, plekšnė ar menkė, ir rūkyta silkė bei skumbrė. Desertui jau ne vienerius metus karaliauja sausblyniai su vaisiais ir pasakiški ledai – skanumėlis!

Czas lokalny: Lenkijos laikas (GMT+1).

Kalba: lenkų, galima bendrauti ir anglų kalba.

Privalomas vietinis / SPA mokestis: Klientams taikomas privalomas vietinis turistinis / SPA mokestis. Mokestis imamas vietoje, įsiregistruojant. Jo dydis priklauso nuo vietovės.

Pavyzdiniai mokesčiai:

Krokuva (lenk. Kraków) - 1,60 PLN / asm. / para
Zakopanė (lenk. Zakopane) - 2 PLN / asm. / para
Gdanskas (lenk. Gdańsk) - 2,31 PLN / asm. / para
Sopotas (lenk. Sopot) - 4,45 PLN / asm. / para
Svinouiscis (lenk. Świnoujście) - 4,40 PLN / asm. / para
Świeradów-Zdrój - 4 PLN / asm. / para


Aktuali informacija apie saugumą valstybėje – http://keliauk.urm.lt/location

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter