phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Результаты Поиска> >

Niujorkas - visada gera idėja | Pažintinė kelionė

Преимущества предложения

 • 2 dienos Manhatane
 • San Fransiskas ir Alkatrasas
 • Vaizdinga kelionė „17-Mile Drive“ ir Karmelis
 • Las Vegasas – pramogų miestas
 • Didžiojo kanjono nacionalinis parkas
 • Los Andželas – žvaigždžių kupinas miestas

Niujorkas - visada gera idėja | Pažintinė kelionė Код: NYC1WES

маршрут
3 639PLN
Dorośli: 2 pusryčiai Пн 31.10 – Пт 11.11.22 (11 noce)
Itaka

Niujorkas - visada gera idėja | Pažintinė kelionė Код: NYC1WES Соединённые Штаты Америки

Расположение на карте маршрут

Niujorkas • San Fransiskas • Alkatrasas • Sausalito • Monterėjus • „17-Mile Drive“ • Karmelis • Mohavių dykuma • Las Vegasas • Huverio užtvanka • Didžiojo kanjono nacionalinis parkas • Los Andželas
Niujorkas - miestas, kuris niekada nemiega. Aukšti pastatai, priverčiantys užversti galvą, o daugybė muziejų, galerijų, teatrų ir klubų džiugina kiekvieną. Gerai kelionės pradžiai - Laisvės statula, pasivaikščiojimas Wall Street, SoHo gatvėmis ir Time Square aikšte bei žvilgsnis į miesto panoramą iš „Empire State Building“ apžvalgos aikštelės. Daugiau įspūdžių suteiks kelionė per Kaliforniją, Arizoną ir Nevadą, ieškant gražiausių JAV vakarinės pakrantės vietų. Kelionėje laukia nežemiško grožio peizažai, didžiuliai miestai ir garsusis Didysis kanjonas - modernumas ir didžios istorijos pėdsakai viename. Programa apima apsilankymą San Fransiske, pasakiškame Karmelyje, pramogų pilname Las Vegase ir Los Andžele - Angelų mieste. Maršrutas JAV: apie 3500 km.

Описание предложения

1 DIENA. 
Kelionės dalyviai atvyksta į oro uostą. Skrydis į Niujorką. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas ir nakvynė.


2 DIENA. NIUJORKAS.

Pusryčiai. Apsilankymas NIUJORKE: Centrinis parkas – didžiulė žalumos oazė Manhatano centre, „Metropolitan Opera“, „Dakota House“, kur Džonas Lenonas gyveno su Yoko Ono, ir Šv. Patriko katedra. Laisvas laikas prie Rokfelerio centro. Pasivaikščiojimas Penktąja Aveniu su prabangiomis parduotuvėmis ir viešbučiais, laikomą kosmopolitiškiausia vieta pasaulyje. Apsilankymas „Grand Central Terminal“ - garsiausioje traukinių stotyje, taip pat Niujorko viešojoje bibliotekoje. Vakarinis pasivaikščiojimas milijonų neoninių lempučių apšviestu Manhatano centru: Brodvėjus, Times Square, Avenue of The Americas. Pakilimas į „Empire State Building“ – vieną garsiausių dangoraižių. Iš apžvalgos terasos atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama. Pasirinktinai (už papildomą mokestį): Brodvėjaus miuziklas. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.


3 DIENA. NIUJORKAS.

Pusryčiai. Pervežimas į Žemutinį Manhataną, netoli Rotušės ir Aukščiausiojo Teismo, iš kur atsiveria nuostabus vaizdas į Bruklino tiltą, jungiantį Brukliną su Manhatanu. Apsilankymas Pasaulio prekybos centro memoriale, dar žinomame kaip “9/11 Memorial” arba „Ground Zero“, kur iki 2001 m. rugsėjo 11 d. stovėjo bokštai-dvyniai. Apsilankymas Šventosios Trejybės bažnyčioje. Kruizas turistiniu laivu į Laisvės salą, kurioje stovi Laisvės statula, iš jos galima pasigrožėti miesto panorama iš įlankos pusės. Vizitas Volstryte ir Federaliniuose rūmuose, kur priesaiką davė pirmasis JAV prezidentas Džordžas Vašingtonas. Pasivaikščiojimas po Little Italy, SoHo ir Vašingtono aikštę - simbolinę Penktosios Aveniu pradžią. Laisvalaikis Tribekos rajone, kuriame yra daugybė barų, restoranų ir parduotuvių. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.


4 DIENA. NIUJORKAS.

Pusryčiai. Išvykimas. Laisvas laikas pažinčiai su apylinkėmis ar apsipirkimui. Vykimas į oro uostą ir skrydis į San Fransiską. Pervežimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.


5 DIENA. SAN FRANSISKAS.

Pusryčiai. Apsilankymas nuostabiame, liberaliausiame JAV mieste – SAN FRANSISKE: Union Square, The Embarcadero, kelionė garsiaisiais tramvajais, „Transamerica Pyramid“, garsusis Kinų kvartalas, Nob Hill, Malonės katedra, Fisherman’s Wharf rajonas, Aukso Vartų tiltas – vienas iš miesto simbolių. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.


6 DIENA. ALKATRASAS - SAUSALITO.

Pusryčiai. Apsilankymas ALKATRASE - garsiajame kalėjime, pastatytame saloje su vertikaliai kylančiomis uolomis, apsuptoje ledinio vandens. Čia, kalėjo garsūs nusikaltėliai Al Kaponė, Robertas Stroudas ir Kulkosvaidininkas Kelis. Pravažiavimas garsiuoju Aukso Vartų tiltu - tikru meno ir inžinerijos šedevru, paliekančiu neišdildomą įspūdį. Kelionė į žavųjį SAUSALITO, įsikūrusį ant įlankos kranto. Laisvalaikis poilsiui, apsilankymui vietinėse meno galerijose ir pasivaikščiojimui vaizdingomis gatvelėmis su Viktorijos laikų pastatais. Miesto uostas lemia tai, jog Sausalito restoranai garsėja puikia virtuve, kurioje gausu jūros gėrybių. Prieplaukoje dažnai galima pamatyti ruonių. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.


7 DIENA. MONTERĖJUS - 17-MILE DRIVE - KARMELIS.

Pusryčiai. Išvykimas. Vykimas į MONTERĖJŲ, esantį to paties pavadinimo pusiasalyje. Trumpas pasivaikščiojimas žavia krantine. Kelionė garsiuoju 17-MILE DRIVE keliu, kuris laikomas vienu vaizdingiausių pasaulyje. Apsilankymas KARMELYJE- klasiško grožio mieste ant vandenyno kranto. Šis, nepaprastai vaizdingas, vasaros kurortas, kuriame gausu meno galerijų ir žavių butikų, yra ideali vieta popietiniam pasivaikščiojimui. Karmelio meru daugelį metų buvo garsus amerikiečių aktorius ir režisierius Klintas Istvudas. Kelionė autobusu į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.


8 DIENA. MOHAVIŲ DYKUMA - LAS VEGASAS.

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į MOHAVIŲ DYKUMĄ, kurios didžioji dalis plyti rytinėje Kalifornijos valstijos pusėje ir kurios bendras plotas yra apie 35000 km². Kelionė į LAS VEGASĄ - azartinių lošimų ir pramogų miestą. Nakvynė viešbutyje. Pasivaikščiojimas pagrindine, vizitine kortele tapusia, miesto gatve - Las Vegas Strip, kurioje įsikūrę garsiausi kazino ir viešbučiai. Laisvalaikis. Nakvynė.


9 DIENA. HUVERIO UŽTVANKA – DIDŽIOJO KANJONO NACIONALINIS PARKAS.

Pusryčiai. Vykimas prie HUVERIO UŽTVANKOS, esančios Nevados ir Arizonos pasienyje, tarp uolėtų Juodųjų kalnų keterų. Toliau - vykimas į DIDŽIOJO KANJONO NACIONALINĮ PARKĄ - didžiausią ir seniausią uolinį darinį pasaulyje. Kiekvienais metais čia apsilanko apie 5 milijonai turistų. Pasivaikščiojimas Didžiojo kanjono pakraščiu. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.


10 DIENA. LOS ANDŽELAS.

Ankstyvi pusryčiai. Išvykimas. Kelionė į fantazijos ir spalvų kupiną Angelų miestą - LOS ANDŽELĄ. Trumpas pasivaikščiojimas po vaizdingą ir pašėlusią Veneciją su garsiuoju Venecijos paplūdimiu. Vakare galimybė individualiai išvykai į Santa Moniką, kur baigiasi garsusis „Route 66“ kelias. Pasivaikščiojimas prie molo. Kelionė autobusu į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.


11 DIENA. LOS ANDŽELAS.

Pusryčiai. Apsilankymas Angelų mieste: Miesto centras su „Disney Hall“ ir rotuše, „Placita Olvera“ - seniausia miesto dalis, „El Pueblo“ paminklas ir istorinė stotis „Union Station“. Apsilankymas „Universal Studios“ - vietoje, kur gimsta didžiausi JAV kino pramonės kūriniai. Toliau programoje – kelionė į Holivudą ir pasivaikščiojimas po Holivudo bulvarą su Amerikos šou verslo šlovę įamžinančiomis, į šaligatvio grindinį įspaustomis, žvaigždėmis „Chinese Theatre“ kaimynystėje, iki „Dolby“ teatro - kasmetinės „Oskarų“ įteikimo ceremonijos vietos. Vykimas į Beverli Hilsą ir pasivaikščiojimas po Rodeo Drive su garsiausių mados dizainerių butikais. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.


12 DIENA.

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Priklausomai nuo atgalinio skrydžio laiko: laisvalaikis savarankiškam miesto pažinimui arba apsipirkimui. Vykimas į oro uostą ir skrydis.


13 DIENA.

Grįžimas į Lietuvą.

11 nakvynių **/*** viešbutyje • dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma vieta) su vonios kambariais • maitinimas: 11 pusryčių • skrydžiai: Lietuva-Niujorkas, Los Andželas-Lietuva, vidinis skrydis: Niujorkas -San Fransiskas • pervežimas: oro uostas-viešbutis-oro uostas • kelionė autobusu arba mikroautobusu (priklausomai nuo žmonių skaičiaus) • gido paslaugos.

 1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai, kruizas, vietiniai gidai ir arbatpinigiai: apie 560 USD.
 2. Vizos: Lietuva oficialiai įtraukta į bevizio režimo programą (Visa Waiver Program). Lietuvos piliečiams prieinama Elektroninė leidimo keliauti sistema (ESTA).
 3. Elektros lizdų įtampa yra 120 V, lietuviški elektros prietaisų kištukai netinka amerikietiškiems lizdams.
 4. Gali keistis kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos.
Достопримечательности в регионе

Соединённые Штаты Америки

Jungtinės Amerikos Valstijos – pasaulio supervalstybė, trečia pagal dydį valstybė pagal gyventojų skaičių - tai įspūdingas lopšys, kuriame susipina daugybė tautų, kultūrų ir papročių. Čia žavi nuostabi gamta su garsiuoju Didžiojo kanjono nacionaliniu parku ir viltis išpildyti savąją „amerikietiškąją svajonę“.

KELIONĖS PROGRAMA:
1 DIENA. 
Kelionės dalyviai atvyksta į oro uostą. Skrydis į Niujorką. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas ir nakvynė.

2 DIENA. NIUJORKAS.

Pusryčiai. Apsilankymas NIUJORKE: Centrinis parkas – didžiulė žalumos oazė Manhatano centre, „Metropolitan Opera“, „Dakota House“, kur Džonas Lenonas gyveno su Yoko Ono, ir Šv. Patriko katedra. Laisvas laikas prie Rokfelerio centro. Pasivaikščiojimas Penktąja Aveniu su prabangiomis parduotuvėmis ir viešbučiais, laikomą kosmopolitiškiausia vieta pasaulyje. Apsilankymas „Grand Central Terminal“ - garsiausioje traukinių stotyje, taip pat Niujorko viešojoje bibliotekoje. Vakarinis pasivaikščiojimas milijonų neoninių lempučių apšviestu Manhatano centru: Brodvėjus, Times Square, Avenue of The Americas. Pakilimas į „Empire State Building“ – vieną garsiausių dangoraižių. Iš apžvalgos terasos atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama. Pasirinktinai (už papildomą mokestį): Brodvėjaus miuziklas. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

3 DIENA. NIUJORKAS.

Pusryčiai. Pervežimas į Žemutinį Manhataną, netoli Rotušės ir Aukščiausiojo Teismo, iš kur atsiveria nuostabus vaizdas į Bruklino tiltą, jungiantį Brukliną su Manhatanu. Apsilankymas Pasaulio prekybos centro memoriale, dar žinomame kaip “9/11 Memorial” arba „Ground Zero“, kur iki 2001 m. rugsėjo 11 d. stovėjo bokštai-dvyniai. Apsilankymas Šventosios Trejybės bažnyčioje. Kruizas turistiniu laivu į Laisvės salą, kurioje stovi Laisvės statula, iš jos galima pasigrožėti miesto panorama iš įlankos pusės. Vizitas Volstryte ir Federaliniuose rūmuose, kur priesaiką davė pirmasis JAV prezidentas Džordžas Vašingtonas. Pasivaikščiojimas po Little Italy, SoHo ir Vašingtono aikštę - simbolinę Penktosios Aveniu pradžią. Laisvalaikis Tribekos rajone, kuriame yra daugybė barų, restoranų ir parduotuvių. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

4 DIENA. NIUJORKAS.

Pusryčiai. Išvykimas. Laisvas laikas pažinčiai su apylinkėmis ar apsipirkimui. Vykimas į oro uostą ir skrydis į San Fransiską. Pervežimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

5 DIENA. SAN FRANSISKAS.

Pusryčiai. Apsilankymas nuostabiame, liberaliausiame JAV mieste – SAN FRANSISKE: Union Square, The Embarcadero, kelionė garsiaisiais tramvajais, „Transamerica Pyramid“, garsusis Kinų kvartalas, Nob Hill, Malonės katedra, Fisherman’s Wharf rajonas, Aukso Vartų tiltas – vienas iš miesto simbolių. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

6 DIENA. ALKATRASAS - SAUSALITO.

Pusryčiai. Apsilankymas ALKATRASE - garsiajame kalėjime, pastatytame saloje su vertikaliai kylančiomis uolomis, apsuptoje ledinio vandens. Čia, kalėjo garsūs nusikaltėliai Al Kaponė, Robertas Stroudas ir Kulkosvaidininkas Kelis. Pravažiavimas garsiuoju Aukso Vartų tiltu - tikru meno ir inžinerijos šedevru, paliekančiu neišdildomą įspūdį. Kelionė į žavųjį SAUSALITO, įsikūrusį ant įlankos kranto. Laisvalaikis poilsiui, apsilankymui vietinėse meno galerijose ir pasivaikščiojimui vaizdingomis gatvelėmis su Viktorijos laikų pastatais. Miesto uostas lemia tai, jog Sausalito restoranai garsėja puikia virtuve, kurioje gausu jūros gėrybių. Prieplaukoje dažnai galima pamatyti ruonių. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

7 DIENA. MONTERĖJUS - 17-MILE DRIVE - KARMELIS.

Pusryčiai. Išvykimas. Vykimas į MONTERĖJŲ, esantį to paties pavadinimo pusiasalyje. Trumpas pasivaikščiojimas žavia krantine. Kelionė garsiuoju 17-MILE DRIVE keliu, kuris laikomas vienu vaizdingiausių pasaulyje. Apsilankymas KARMELYJE- klasiško grožio mieste ant vandenyno kranto. Šis, nepaprastai vaizdingas, vasaros kurortas, kuriame gausu meno galerijų ir žavių butikų, yra ideali vieta popietiniam pasivaikščiojimui. Karmelio meru daugelį metų buvo garsus amerikiečių aktorius ir režisierius Klintas Istvudas. Kelionė autobusu į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

8 DIENA. MOHAVIŲ DYKUMA - LAS VEGASAS.

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į MOHAVIŲ DYKUMĄ, kurios didžioji dalis plyti rytinėje Kalifornijos valstijos pusėje ir kurios bendras plotas yra apie 35000 km². Kelionė į LAS VEGASĄ - azartinių lošimų ir pramogų miestą. Nakvynė viešbutyje. Pasivaikščiojimas pagrindine, vizitine kortele tapusia, miesto gatve - Las Vegas Strip, kurioje įsikūrę garsiausi kazino ir viešbučiai. Laisvalaikis. Nakvynė.

9 DIENA. HUVERIO UŽTVANKA – DIDŽIOJO KANJONO NACIONALINIS PARKAS.

Pusryčiai. Vykimas prie HUVERIO UŽTVANKOS, esančios Nevados ir Arizonos pasienyje, tarp uolėtų Juodųjų kalnų keterų. Toliau - vykimas į DIDŽIOJO KANJONO NACIONALINĮ PARKĄ - didžiausią ir seniausią uolinį darinį pasaulyje. Kiekvienais metais čia apsilanko apie 5 milijonai turistų. Pasivaikščiojimas Didžiojo kanjono pakraščiu. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

10 DIENA. LOS ANDŽELAS.

Ankstyvi pusryčiai. Išvykimas. Kelionė į fantazijos ir spalvų kupiną Angelų miestą - LOS ANDŽELĄ. Trumpas pasivaikščiojimas po vaizdingą ir pašėlusią Veneciją su garsiuoju Venecijos paplūdimiu. Vakare galimybė individualiai išvykai į Santa Moniką, kur baigiasi garsusis „Route 66“ kelias. Pasivaikščiojimas prie molo. Kelionė autobusu į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

11 DIENA. LOS ANDŽELAS.

Pusryčiai. Apsilankymas Angelų mieste: Miesto centras su „Disney Hall“ ir rotuše, „Placita Olvera“ - seniausia miesto dalis, „El Pueblo“ paminklas ir istorinė stotis „Union Station“. Apsilankymas „Universal Studios“ - vietoje, kur gimsta didžiausi JAV kino pramonės kūriniai. Toliau programoje – kelionė į Holivudą ir pasivaikščiojimas po Holivudo bulvarą su Amerikos šou verslo šlovę įamžinančiomis, į šaligatvio grindinį įspaustomis, žvaigždėmis „Chinese Theatre“ kaimynystėje, iki „Dolby“ teatro - kasmetinės „Oskarų“ įteikimo ceremonijos vietos. Vykimas į Beverli Hilsą ir pasivaikščiojimas po Rodeo Drive su garsiausių mados dizainerių butikais. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

12 DIENA.

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Priklausomai nuo atgalinio skrydžio laiko: laisvalaikis savarankiškam miesto pažinimui arba apsipirkimui. Vykimas į oro uostą ir skrydis.

13 DIENA.

Grįžimas į Lietuvą.

PASLAUGOS:
11 nakvynių **/*** viešbutyje • dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma vieta) su vonios kambariais • maitinimas: 11 pusryčių • skrydžiai: Lietuva-Niujorkas, Los Andželas-Lietuva, vidinis skrydis: Niujorkas -San Fransiskas • pervežimas: oro uostas-viešbutis-oro uostas • kelionė autobusu arba mikroautobusu (priklausomai nuo žmonių skaičiaus) • gido paslaugos.

PASTABOS:
 1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai, kruizas, vietiniai gidai ir arbatpinigiai: apie 560 USD.
 2. Vizos: Lietuva oficialiai įtraukta į bevizio režimo programą (Visa Waiver Program). Lietuvos piliečiams prieinama Elektroninė leidimo keliauti sistema (ESTA).
 3. Elektros lizdų įtampa yra 120 V, lietuviški elektros prietaisų kištukai netinka amerikietiškiems lizdams.
 4. Gali keistis kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos.

Детали предложения

 • только проживание
За человека: 3 639eur Итого Детали цены 7 278 eur
Забронировать

Инфолиния

 • +370 52 00 52 52
 • +371 60 00 32 32
 • +8 820 0011 0802
 • +7 499 281 62 01
 • I-V 9.00-18.00

Посетите нас в офисах продаж ITAKA

Вильнюс

И других точках продаж

Поделитесь

Facebook

Почему стоит?

 1. Комплектные цены — наши цены никогда не включают никаких скрытых оплат.
 2. Удобство — бронируете,когда хотите.

Безопасность

Данные в процессе бронирования мы охраняем и шифруем сертификатом

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter