phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>

Šiaurės Kipras

Šiaurės Kipras
5 priežastys aplankyti Šiaurės Kiprą
Nuostabūs paplūdimiai
Šiaurės Kipras yra tikras paplūdimių mylėtojų rojus. Šis regionas garsėja ir stebina savo smėlėtais krantais bei vienu švariausių vandenų Europoje. Čia gausu ir gyvybingų paplūdimių su pramogomis bei barais, ir nuošalių pakrančių, kuriose galėsite pilnai atsipalaiduoti ir mėgautis ramybe bangų ošimo fone.
Istorinės vietos
Norint patirti pilną šios vietos magiją, vertėtų aplankyti jos istorines vietas, kurios nukels jus į įvairius laikmečius ir neabejotinai nustebins autentišku grožiu. Kirenijos, Švento Hilariono, Bufavento pilys, Bellapais vienuolynas, Salamio senovinis miestas – tai tik dalis vietų, kurias rekomenduojame įtraukti į savo nepamirštamų akimirkų sąrašą.
Unikalios patirtys
Unikalių potyrių mėgėjus turėtų sudominti miestu vaiduokliu vadinama Varosha. Kadais buvęs populiariausias Šiaurės Kipro kurortas, šiandien šis miestas jau kelis dešimtmečius yra apleistas. Laukinės gamtos ir gyvūnų mylėtojų prie Karpaso pusiasalio laukia laisvėje gyvenantys asilai, iš keliautojų kaulijantys įvairių skanėstų.
Nikosijos senamiestis – UNESCO paveldas
Nikosijos miesto širdis – jo senamiestis, kuris yra pilnas meno, kultūros, unikalios architektūros, muziejų, galerijų, parduotuvių ir barų su vietiniais restoranais, įsikūrusiais siaurose gatvelėse. Čia istorinė miesto praeitis atsiskleidžia unikaliame senų bažnyčių bei viduramžio pastatų labirinte, po kurį paklaidžioti traukte traukia.
Virtuvė – įvairių skonių sintezė
Šiaurės Kipro virtuvė - nuostabi Viduržemio jūros regiono skonių sintezė, paveikta turkų, graikų ir Artimųjų Rytų kulinarinių tradicijų. Patiekalai čia aromatingi, su žolelėmis ir įvairiais prieskoniais. Ant grotelių keptas halloumi sūris, sultingi avienos kebabai, šviežios jūros gėrybės ir, žinoma, tradicinis desertas, nuo kurio širdis apsąlą kiekvienam – lokma.Apie Šiaurės Kiprą
Karaliaus Ričardo Liūtaširdžio pėdsakais: Europos kryptis, kurioje dar nesate buvę!

2024-02-01 | #ŠiaurėsKipras

Karaliaus Ričardo Liūtaširdžio pėdsakais: Europos kryptis, kurioje dar nesate buvę!

Skaitykite
Video: 300 dienų saulės Šiaurės Kipre

2023-12-27 | #ŠiaurėsKipras

Video: 300 dienų saulės Šiaurės Kipre

Žiūrėkite
Atostogaujant su ITAKA
  • Lietuviškai kalbantys atstovai užsakomųjų skrydžių kryptyse
  • Įskaičiuoti pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
  • Įskaičiuotas rankinis ir registruotas bagažas
Patirtis 34 metų patirtis Europoje
Sertifikatas Licencijuotas kelionių organizatorius
Draudimas Apdraustas kelionių organizatoriusarrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter