phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>

Zanzibaras

Zanzibaras
5 priežastys aplankyti Zanzibarą:
Rojus žemėje
Įsivaizduokite, kaip kaitinatės vėlyvos popietės saulėje ant šilkinio balto smėlio, Indijos vandenyno pakrantėje. Esate viename iš mažiau žinomų kelionių rojų. Horizonte, saulei švelniai leidžiantis į ramią jūrą, stebite delfinų šokį. Skamba kaip svajonė, tiesa? Bet Zanzibare tai tikra!
Ryškios spalvos
Tradicinių valtelių dhow, šokinėjančių delfinų, žaliuojančios atmosferos ir turkio spalvos vandenyno gamų derinys sudaro puikų foną Instagramo nuotraukoms su grotažyme - #itakalietuva
Povandeninis pasaulis
Fauna ir flora aplink Zanzibaro pakrantę neapsakoma – tikrai verta pamatyti savomis akimis. Vieni gražiausių pasaulyje koralinių rifų, spalvotų žuvų būriai yra esminė Zanzibaro povandeninio pasaulio dalis.
Kvapų ir skonių sostinė
Zanzibaras dar kitaip žinomas kaip ,,Prieskonių sala“, joje auginami aromatingi prieskoniai – gvazdikėliai, juodieji pipirai, ciberžolė, cinamonas ir daugybė kitų. Ar kada susimąstėte, kaip šios žolelės iš gimtinės patenka į Jūsų virtuvę? Zanzibaro prieskonių ūkiai atviri turistams.
Tik tai, kas šviežia
Salos gyvenimo būdas reiškia, jog žvejyba yra neatsiejama gyventojų kasdieninio gyvenimo dalis. O tikriems maisto gurmanams svarbu suprasti istoriją už savo lėkštės, todėl pamatykite šviežias jūros gėrybes ir pajauskite prieskonius, kurie sukurs naujus prisiminimus.Atostogaujant su ITAKA
  • Lietuviškai kalbantys atstovai užsakomųjų skrydžių kryptyse
  • Įskaičiuoti pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
  • Įskaičiuotas rankinis ir registruotas bagažas
Patirtis 33 metų patirtis Europoje
Sertifikatas Licencijuotas kelionių organizatorius
Draudimas Apdraustas kelionių organizatoriusarrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter