phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>

Skrydžių bilietai

Mėgstate keliones planuoti patys? Įsigykite tik skrydžio bilietus ITAKA užsakomaisiais reisais, o pervežimus bei viešbutį užsisakykite atskirai. Šiuo metu galite įsigyti bilietus tiesioginiams skrydžiams iš Vilniaus į Madeirą (Portugalija), Marsa Alamą (Egiptas), Kavalą bei Zakintą (Graikija), Tiraną (Albanija) ir Zanzibarą (Tanzanija).

Funšalis
Vilnius ⇆ Funšalis

#Madeira #Vasara2022 #Žiema22/23

Funšalis - Madeiros salos sostinė, uostas ir didžiausias miestas. Čia akį traukia amžinai žali miesto sodai ir spalvinga architektūra. Šiame pietinėje salos dalyje įsikūrusiame mieste pramogų ras visi!


499 EUR
Kavala
Vilnius ⇆ Kavala

#Graikija #Vasara2022

Kavala - istorinis šiaurės Graikijos miestas, regioninis centras. Čia susikerta graikiškoji, romėniškoji ir bizantiškoji kultūros. Nuostabūs paplūdimiai, pramogos jūroje ir gausybė lankytinų vietų!


339 EUR
Marsa Alamas
Vilnius ⇆ Marsa Alamas

#Egiptas #Vasara2022 #Žiema22/23

Marsa Alamas - tai augantis kurortas nuostabaus grožio koralų pakrantėje Egipte. Čia esančiuose moderniuose viešbučiuose rasite visas pramogas ir patogumus reikalingus įsimintinoms atostogoms!


486 EUR
Tenerifė
Vilnius ⇆ Tenerifė

#KanarųSalos #Vasara2022 #Žiema22/23

Saulėje žibantis smėlis, intensyviai žalios spalvos palmės, apsnigta Teidės ugnikalnio viršukalnė, spalvingos papūgos Loro parke - tai Tenerifė, vieta kur atostogos trunka visus metus.


499 EUR
Tirana
Vilnius ⇆ Tirana

#Albanija #Vasara2022

Tirana - sostinė ir didžiausias Albanijos miestas. Malonus klimatas, miesto parkai ir istoriniai monumentai - visa tai rasite šiame mieste, kuris bus puiki naujų atradimų Albanijoje pradžia!


299 EUR
Zakintas
Vilnius ⇆ Zakintas

#Graikija #Vasara2022

Zakinto miestas - šios Jonijos jūros salos istorinis centras ir sostinė. Saloje lankytojai ras natūralumą išsaugojusius kalnų kaimelius, puikius paplūdimius, įspūdingą kraštovaizdį, jaukias tavernas bei barus.


369 EUR
Zanzibaras
Vilnius ⇆ Zanzibaras

#Zanzibaras #Žiema22/23

Zanzibaras - šios Tanzanijos salos sostinė. Stountaunas - senoji miesto dalis, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai spalvingas stilių ir kultūrų derinys, kultinės grupės „The Queen“ lyderio Fredžio Merkurio gimtinė.


1400 EUR

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter