phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>

Skrydžių bilietai

Skrydžių bilietai

Mėgstate keliones planuoti patys? Įsigykite tik skrydžio bilietus ITAKA užsakomaisiais reisais, o pervežimus bei viešbutį užsisakykite atskirai. Šiuo metu galite įsigyti bilietus tiesioginiams skrydžiams iš Vilniaus į Madeirą (Portugalija), Marsa Alamą (Egiptas), Kavalą (Graikija), Tiraną (Albanija) ir Zakintą (Graikija).

Funšalis
Vilnius ⇆ Funšalis

#Madeira #Žiema22/23 #Vasara2023

Funšalis - Madeiros salos sostinė, uostas ir didžiausias miestas. Čia akį traukia amžinai žali miesto sodai ir spalvinga architektūra. Šiame pietinėje salos dalyje įsikūrusiame mieste pramogų ras visi!


Ieškoti
Marsa Alamas
Vilnius ⇆ Marsa Alamas

#Egiptas #Žiema22/23 #Vasara2023

Marsa Alamas - tai augantis kurortas nuostabaus grožio koralų pakrantėje Egipte. Čia esančiuose moderniuose viešbučiuose rasite visas pramogas ir patogumus reikalingus įsimintinoms atostogoms!


Ieškoti
Kavala
Vilnius ⇆ Kavala

#Graikija #Vasara2023

Atvykus į Kavalą galima pajusti keistą didingo miesto ir ramaus pajūrio miestelio derinį, krikščioniškos ir islamiškos kultūros junginį. Siauros akmenimis grįstos gatvelės su senais namais ir moderniais pastatais bei kavinėmis.


Ieškoti
Tirana
Vilnius ⇆ Tirana

#Albanija #Vasara2023

Gyva ir spalvinga Tirana - vieta, kurioje mažo krašto viltys ir svajonės susilieja į vieną sūkurį. Nuo 1990-ųjų pradžios, pabudusi iš komunistinio miego, ji kasdien švenčia savo spindesį.


Ieškoti
Zakintas
Vilnius ⇆ Zakintas

#Graikija #Vasara2023

Zakinto miestas - salos sostinė, išsiskirianti autentiška aplinka ir kraštui būdinga venecijietiškos kultūros įtaka. Klaidžiokite žavingomis miesto gatvelėmis, pilnomis tavernų ir parduotuvėlių, aplankykite istorinius miesto monumentus.


Ieškoti
Skrydžių bilietai su ITAKA
  • Tiesioginiai skrydžiai iš ir į Vilnių
  • Patikimi ilgamečiai skrydžių partneriai
  • Įskaičiuotas rankinis ir registruotas bagažas
Patirtis 33 metų patirtis Europoje
Sertifikatas Licencijuotas kelionių organizatorius
Draudimas Apdraustas kelionių organizatorius

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter