phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>

Skrydžių bilietai

Mėgstate keliones planuoti patys? Įsigykite tik skrydžio bilietus ITAKA užsakomaisiais reisais, o pervežimus bei viešbutį užsisakykite atskirai. Šiuo metu galite įsigyti bilietus tiesioginiams skrydžiams iš Vilniaus į Madeirą (Portugalija), Marsa Alamą (Egiptas), Zakintą (Graikija) ir Zanzibarą (Tanzanija).

Funšalis
Vilnius ⇆ Funšalis

#Madeira #Žiema22/23 #Vasara2023

Funšalis - Madeiros salos sostinė, uostas ir didžiausias miestas. Čia akį traukia amžinai žali miesto sodai ir spalvinga architektūra. Šiame pietinėje salos dalyje įsikūrusiame mieste pramogų ras visi!


Ieškoti
Marsa Alamas
Vilnius ⇆ Marsa Alamas

#Egiptas #Žiema22/23 #Vasara2023

Marsa Alamas - tai augantis kurortas nuostabaus grožio koralų pakrantėje Egipte. Čia esančiuose moderniuose viešbučiuose rasite visas pramogas ir patogumus reikalingus įsimintinoms atostogoms!


Ieškoti
Zanzibaras
Vilnius ⇆ Zakintas

#Graikija #Vasara2023

Zakinto miestas - salos sostinė, išsiskirianti autentiška aplinka ir kraštui būdinga venecijietiškos kultūros įtaka. Klaidžiokite žavingomis miesto gatvelėmis, pilnomis tavernų ir parduotuvėlių, aplankykite istorinius miesto monumentus.


Ieškoti
Zanzibaras
Vilnius ⇆ Zanzibaras

#Zanzibaras #Žiema22/23

Zanzibaras - šios Tanzanijos salos sostinė. Stountaunas - senoji miesto dalis, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai spalvingas stilių ir kultūrų derinys, kultinės grupės „The Queen“ lyderio Fredžio Merkurio gimtinė.


Ieškoti

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter