phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>

Naujienos

Pirmasis ITAKA Žiema 21/22 skrydis į Marsą Alamą!


Spalio 9 dieną vyko pirmasis ITAKA Lietuva skrydis į smaragdinės jūros ir nuostabaus grožio koralų rifo pakrantės kurortą – Marsa Alamą.

Vilniaus oro uoste mūsų keliautojus lydėsime spalvingais ITAKA autobusais!


Džiaugiamės pratęsę ilgametį bendradarbiavimą su Litcargus ir į svajonių atostogas keliaujančius iš tarptautinio Vilniaus oro uosto ir toliau išlydėsime spalvingais ITAKA autobusais!

Net trys naujos kryptys ITAKA ŽIEMA 2021/2022 sezonui!


Norime nudžiuginti visus, pasiilgusius retai pasirodančios saulės už lango - net 3 naujos kryptys ITAKA ŽIEMA 21/22 sezonui, kurios papildys jau esančias rudens-žiemos sezono keliones į ištisus metus žydinčią Madeirą bei Marsa Alamą, garsėjantį savo nuostabaus grožio povandeniniu pasauliu.

COVID testavimas keliaujantiems su ITAKA


Kad atostogos būtų dar saugesnės ir paprastesnės, Itaka Lietuva bendradarbiaujant su Rezus kraujo laboratorija savo keliautojams už specialias kainas siūlo įsigyti COVID SARS tyrimą PGR metodu – 68 EUR bei SARS-CoV-2 antigeno tyrimą greituoju metodu – 28 EUR.

Turizmo darbuotojų infoturas Madeiroje


Šių metų gegužės 11 – 18 d. Lietuvos kelionių agentūrų atstovai vyko į ITAKA Lietuva organizuotą infoturą Madeiros saloje. Nors iki kelionės visi buvo daug girdėję apie šią salą, tačiau atvykę buvo maloniai nustebinti.

Atnaujinta kelionių organizatoriaus ITAKA Lietuva draudimo garantija


Džiaugiamės galėdami pranešti, jog 2021-iems metams ITAKA Lietuva ir draudimo bendrovė „COPENSA" pasirašė kelionių organizatoriaus prievolių draudimo liudijimą 1 mln. eurų sumai.

Norintiems pasislėpti nuo pabodusios kasdienybės siūlo rinktis atostogas Tasos saloje!


Kol vieni keliautojai renkasi jau turistų patikrintas ir pamėgtas kryptis, norėdami išvengti galimų nesklandumų bei būti tikrais, jog pasirinkta šalis atitiks lūkesčius ir atostogomis neteks nusivilti.

ITAKA Lietuva pradėjo vykdyti pirmuosius skrydžius į Graikiją


Po ilgos pertraukos š.m. liepos 7 dieną vyko pirmasis ITAKA Lietuva skrydis į Graikiją – Zakinto ir Tasos salas.

Saugumo priemonės ir reikalavimai Vilniaus oro uoste


Vilniaus oro uoste galiojančios taisyklės  

ITAKA Lietuva nuo liepos mėn. atnaujina užsakomuosius skrydžius į Graikijos kurortus


Atsižvelgiant į atsakingų institucijų rekomendacijas ir pokyčius skrydžių planavime Europos Sąjungos ribose, taip pat prioritetą teikiant keliautojų suagumui, nuo š.m. liepos mėnesio planuojama atnaujinti skrydžius Graikijos kurortų kryptimi.  

Keičiasi klientų aptarnavimo linijos darbo laikas


Informuojame, jog nuo 2020 m. balandžio 1 d. keičiasi klientų aptarnavimo linijos darbo laikas. Atnaujintas darbo laikas:
Pirmadienis – Penktadienis: 9 – 18 val.  

Kelionių organizatorius ITAKA Lietuva parskraidino paskutinius keliautojus


Kelionių organizatorius ITAKA Lietuva, atsižvelgęs į esamą situaciją pasaulyje ir rekomendacijas keliautojams kuo greičiau sugrįžti namo, praneša, jog visi turistai, keliavę su ITAKA Lietuva jau yra saugiai sugrąžinti namo.  

Laikinai uždaromi kelionių organizatoriaus ITAKA Lietuva pardavimų biurai


Reaguodami į susiklosčiusią padėtį šalyje ir nuo 2020.03.16 paskelbto karantino Lietuvoje, kelionių organizatorius ITAKA Lietuva praneša, jog visi kelionių organizatoriaus pardavimų biurai yra laikinai uždaromi. Šiuo metu pardavimų skyriai bus pasiekiami telefonu arba el. paštu.

Kelionių organizatorius ITAKA Lietuva dalyvavo tarptautinėje turizmo parodoje BALTTOUR 2020 Latvijoje


Šių metų sausio 31 - vasario 2 dienomis Rygoje vyko tarptautinė turizmo paroda „BALTTOUR 2020“, kuri šiais metais sutraukė daugiau nei 28 tūkstančius lankytojų.  
ITAKA Lietuva kelionių ekspertai parodos lankytojus supažindino su siūlomomis atostogų kryptimis iš Vilniaus.

Kelioniu organizatorius „ITAKA Lietuva“ atidaro jau penktąjį pardavimų biurą


Kelionių organizatorius ITAKA Lietuva Klaipėdoje atidaro jau antrąjį oficialų kelionių pardavimų biurą. Prekybos centre „Akropolis“ įsikūręs pardavimų ofisas klientams galės pasiūlyti naujas ir jau gerai pažįstamas ITAKA kelionių kryptis. Sprendimas atidaryti jau penktąjį kelionių pardavimų biurą buvo įgyvendintas atsižvelgiant į vis kylančius keliautojų poreikius ir susidomėjimą kelionių organizatoriaus siūlomu produktu.

Kelionių organizatorius ITAKA Lietuva dalyvavo tarptautinėje turizmo parodoje ADVENTUR 2020


Šių metų sausio 24-26 dienomis Vilniuje vyko tarptautinė turizmo paroda „ADVENTUR 2020“, kuri yra viena didžiausių turizmo parodų Lietuvoje.
ITAKA Lietuva kelionių ekspertai parodos lankytojus supažindino su siūlomomis atostogų kryptimis iš Vilniaus, bei pateikė išskirtinus pasiūlymus parodos metu.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter