phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>

Naujienos

2022-12-16

Kelionių organizatorius plečia veiklą Baltijos šalyse. Naujuoju „Itaka Lietuva“ įmonės vadovu tapo Leonīdsas Močeņovsas, jis pakeitė iki šiol bendrovei vadovavusį Dominiką Milowskį. Kartu su naujuoju vadovu prasideda ir kitas „Itaka“ plėtros Baltijos šalyse etapas.

Nuo 2023 m. kaimyninėje šalyje atnaujinama „Itaka Latvija“ veikla ir kuriamas naujas padalinys Estijoje. Šiai bendrovei taip pat vadovaus L.Močeņovsas. Jis turi daugiau nei 20 metų patirties turizmo sektoriuje. Pastaruoju metu jis buvo kelionių organizatoriaus „TUI Baltics“ vadovas ir valdybos narys, prieš tai beveik du dešimtmečius dirbo Latvijos „Novatours“, kurioje taip pat užėmė vadovaujančias pareigas.

Pasak L.Močeņovso, „Itaka“ planuoja tęsti intensyvią plėtrą Lietuvoje ir naujose rinkose. „Nors visos Baltijos šalys yra skirtingos, čia gyvenantys žmonės pasižymi smalsumu ir imlumu naujovėms. Žmonės dažnai planuoja keliones ne tik į jau aplankytas šalis ir pasaulio kraštus, bet nori atrasti ir naujas vietas bei įspūdžius, Dominikas Milowskis ir visa „Itaka Lietuva“ komanda, pasiūliusi Lietuvos keliautojams išskirtines kelionių kryptis, atliko labai didelį darbą. Tikimės šią sėkmę pakartoti Latvijoje bei Estijoje“, – sako L.Močeņovsas.

Dominikas Milowskis „Itaka Lietuva“ vadovavo pastaruosius penkerius metus, nuo įmonės atėjimo į šalį. Per visą šį laikotarpį kelionių organizatoriaus pasiūlymais pasinaudojo daugiau nei 96 000 klientų. Pastaraisiais metais kartu su „Itaka Lietuva“ keliavo 96 000 Lietuvos gyventojų. Planuojama, kad šių metų bendrovės apyvarta pasieks 16 200 000 eurų, +31 proc. daugiau nei 2021 m.

„Turizmo sektorius visada buvo labai dinamiškas, o keli pastarieji metai ypatingai parodė kelionių svarbą mūsų gyvenime. Džiaugiuosi, kad visa „Itaka“ grupė po šio permainingo laikotarpio tapo dar stipresne. Neabejoju, kad, apjungus „Itaka Lietuva“ komandos įdirbį bei Leonīdso Močeņovso patirtį, Baltijos šalių keliautojų laukia dar daugiau naujų krypčių ir įspūdžių“, – sako D.Milowskis.


2022-12-07

Šią savaitę ITAKA kvietė partnerius dalyvauti ypatingame susitikime – konferencijoje, vykusioje didžiausiuose Lietuvos miestuose Vilniuje bei Kaune. Smagios konferencijos metu ITAKA Lietuva pristatė 2022-ųjų metų rezultatus, apdovanojo sėkmingiausius partnerius bei agentus. Taip pat pristatė 2023-ųjų metų planus: siūlomų produktų įvairovę, planuojamas kelionių kryptis, mėgstamiausius viešbučius. Susitikimo metu buvo pristatyti ir svarbūs pokyčiai įmonėje.

Dėkojame konferencijoje dalyvavusiems partneriams už aktyvų įsitraukimą į renginį ir nuoširdžias padėkas. Su ITAKA pasaulis gražus!


2022-11-25

Europos ir Azijos žemynus jungiantis Stambulas turistus vilioja savo spalvinga kultūra, virtuve ir nuoširdžiais gyventojais. Šis gyvybės kupinas miestas niekuomet nemiega! Jūsų laukia turtingas istorinis palikimas: daugybė muziejų, mečečių ir kitų įspūdingų pastatų, menančių sultonų laikus. Gastronominių atradimų mėgėjai galės mėgautis įvairios mėsos kebabais, daržovių troškiniais, turkiška arbata ir saldžiais desertais.

Iš Arabijos dykumos iškilęs Dubajus - ambicijų kupinas miestas, plačiausia amplitude: nuo mega prekybos centrų ir aukščiausių pastatų iki didžiausių dirbtinių salų pasaulyje! Turtinga JAE istorija ir kultūra, maudynės su delfinais, jodinėjimas kupranugariais dykumoje, diena vandens parke arba nuotykiai su oro balionu. Dubajus yra tikras maisto mylėtojų rojus, kuriame jungiasi viso plačiojo pasaulio virtuvės!

SKRYDŽIAI: Vilnius - Stambulas (tiesioginiai skrydžiai su aviakompanija Turkish Airlines nuo 12.05)
Vilnius - Dubajus (skrydžiai su persėdimu Varšuvoje su aviakompanija LOT Polish Airlines nuo 12.08)
Ryga - Dubajus (tiesioginiai skrydžiai su aviakompanija AirBaltic nuo 12.05)

Į specialiai sukurtą ITAKA Lietuva pasiūlymų paketą yra įskaičiuota:
- aviabilietai reguliariais skrydžiais iš Vilniaus į Stambulą ir Vilniaus/Rygos į Dubajų;
- registruotas ir rankinis bagažas;
- pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas;
- apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje;
- ITAKA Lietuva kelionių eksperto nuotolinis klientų konsultavimas ant sutarties nurodytu telefono numeriu, lietuvių kalba, visą parą (24/7)

Kelionių pasiūlymai Stambule

Kelionių pasiūlymai JAE


2022-10-31

Pirmadienio rytą iš Vilniaus oro uosto pakilo lėktuvas, kuris būrį poilsiautojų išskraidino tiesiogiai į už daugmaž 7000 kilometrų esantį egzotiškąjį Zanzibarą. Ši kelionė truko 12 valandų ir jos metu įvyko vienas, iš anksto suplanuotas nusileidimas, lėktuvo kuro papildymui. Tai pirmasis tiesioginis skrydis iš Lietuvos į šią salą po trejų metų pertraukos, kuomet ITAKA pirmąjį kartą kvietė aplankyti šią tolimą salą.

Tikimės, jog ši sala palepins kiekvieną poilsiautoją savo nuostabiais kraštovaizdžiais, tropiniu klimatu, skoniais bei rojaus paplūdimiais. Linkime gero poilsio ir įsimintinų akimirkų jau išvykusiems bei kviečiame keliauti dar svarstančius!

Kelionių pasiūlymai Zanzibare


2022-09-21

ITAKA Žiemos sezono pasiūlą papildė nauja kryptis - Taba. Kerintis kraštovaizdis, kurį sudaro Sinajaus kalnai, paplūdimiai ir jūra. Visa ši egzotika užburia neregėtų spalvų deriniu: šilta smėlio spalva ir auksas - tai didingi kalnai ir smėlio paplūdimiai, o visos mėlynos spalvos - Raudonoji jūra. Atostogos Taboje - tai kelialapis į savitumu stulbinantį kraštą, kuriame saulė šviečia ištisus metus.

Kelionių pasiūlymai Taboje


2022-09-19

Šį savaitgalį Nacionalinės Turizmo Verslo Asociacijos narė ITAKA Lietuva dalyvavo Baltijos šalių kelionių organizatorių susitikime Rygoje. Susitikimo metu skirtingų Baltijos šalių turizmo asociacijų atstovai pristatė savo įžvalgas ir patirtis turizmo sektoriuje pastaraisiais metais bei pasidalino ateities prognozėmis. Buvo aptarti atvykstamojo ir išvykstamojo turizmo Baltijos šalyse plėtojimo pasiūlymai.


2022-07-15

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog nuo šiol „ITAKA“ rasite ir Vengrijoje! Naujos mūsų grupės įmonės „Itaka Hungary Travel Agency“ būstinė yra pačiame Budapešto centre.

Ateinančiam sezonui Žiema 22/23 mūsų kolegos planuoja užsakomuosius skrydžius šiomis 4 kryptimis:
- Egipte: Marsa Alamas ir Taba;
- Kanaruose: Fuerteventūra;
- ir egzotiškasis Zanzibaras.


2022-07-14

Džiugiai pranešame dar vieną naujieną ITAKA Lietuva puslapyje - tai Kliento zona! Susikūrę paskyras Kliento zonoje keliautojai galės:
- greitai pasiekti visas savo rezervacijas;
- atsisiųsti kelionės dokumentus;
- pasitikslinti skrydžių tvarkaraščius ir bagažo limitus;
- įsigyti draudimą ir kitas papildomas paslaugas;
- lengvai pasiekti pamėgtus ITAKA kelionių pasiūlymus.

Užsiregistruokite ITAKA Kliento paskyroje jau dabar ir mėgaukitės visais jos privalumais!

Susikurkite paskyrą


2022-06-14

Dar praėjusią savaitę mūsų darbuotojai, agentai, partneriai, atstovai bei draugai turėjo galimybę artimiau susipažinti su Albanija. Apsilankėme viešbučiuose, išbandėme vietines ekskursijas, susipažinome su vietos virtuve ir artimiausiais miestais. Esame visi pasiruošę jums papasakoti daugiau apie šią ypatingo grožio šalį bei supažindinti artimiau su mūsų pasiūlymais!

Kelionių pasiūlymai Albanijoje


2022-06-02

Tai antras pagal gyventojų skaičių Kroatijos miestas didžiulėje įlankoje tarp Gripe tvirtovės kalvos ir kalnuoto Marjano iškyšulio ir gali pasigirti turtinga istorija. Turistai iš viso pasaulio atvyksta pasigrožėti į UNESCO sąrašą įtrauktomis imperatoriaus Diokletiano rūmų liekanomis, kurios įsiliejo į miesto pastatus. Čia vyksta daug kultūrinių renginių, ypač vasaros sezonu, o įdomūs paminklai ir amžinai žaliuojanti Viduržemio jūros augalija su palmėmis ir agavomis bei švelnus klimatas kviečia čia pasilikti ilgiau.

Netoli Splito yra Trogiras – nuostabus viduramžių miestas, įtrauktas į UNESCO sąrašą. Čia galėsite pasivaikščioti siauromis senamiesčio gatvelėmis ir aplankyti Šv. Lauryno katedrą, statytą keturis šimtmečius. Toliau į šiaurę yra Šibenikas, įkurtas XI a., su nuostabia Šv. Jokūbo renesanso katedra, įtraukta į UNESCO sąrašą, vaizdingoje vietoje prie Krkos upės žiočių. Verta aplankyti netoliese esantį Krkos nacionalinį parką su nuostabiais kriokliais. Netoli Šibeniko yra garsusis Vodice kurortas su Dalmatijai būdingais žvyro ir betono paplūdimiais. Taip pat yra: turistinis uostas, iš kurio galėsite leistis į ekskursijas į Kornati nacionalinį parką, nardymo centrai ir puikūs restoranai.

SKRYDŽIAI: Vilnius - Splitas (tiesioginiai skrydžiai su aviakompanija WizzAir nuo 06.13 iki 09.23)
Ryga - Splitas (tiesioginiai skrydžiai su aviakompanija AirBaltic iki 10.31)

Į specialiai sukurtą ITAKA Lietuva pasiūlymų paketą yra įskaičiuota:
- aviabilietai reguliariais skrydžiais iš Vilniaus ir Rygos į Splitą;
- registruotas ir rankinis bagažas;
- pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas;
- apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje;
- nemokama registracija (check-in) į skrydį daroma mūsų rezervacijų skyriaus;
- ITAKA Lietuva kelionių eksperto nuotolinis klientų konsultavimas ant sutarties nurodytu telefono numeriu, lietuvių kalba, visą parą (24/7)

Kelionių pasiūlymai Splite


2022-05-31

Papildėme mūsų dinaminių paketų pasiūlą dar viena nuostabia kryptimi - Adrijos jūros perlas Dubrovnikas. Saulė, nacionaliniai parkai ir vaizdingos salos daugelį metų daro šį regioną nuolat populiarų tarp turistų, ypač šeimų su vaikais. Vaizdingos įlankos su paplūdimiais ir turkio spalvos jūra tai puiki vieta Jūsų tobuloms atostogoms. Pasigrožėti į UNESCO sąrašą įrašytais paminklais čia atvyksta ir turistai iš viso pasaulio.

Šiltas Viduržemio jūros klimatas, pasakiški vaizdai ir visur tvyrantis gyvenimo džiaugsmas daro šią vietą itin populiarią tarp turistų. Adrijos jūra tai puiki vieta povandeninėms ekskursijoms. Čia nardytojų laukia nuostabus povandeninis pasaulis, pilnas faunos ir floros, urvų ir laivų nuolaužų. Kroatija yra Vakarų Europos, slavų ir Viduržemio jūros šalių kultūrų mišinys, kuris atsispindi jos architektūroje, virtuvėje ir papročiuose.

SKRYDŽIAI: Vilnius - Dubrovnikas (tiesioginiai skrydžiai su aviakompanija AirBaltic nuo 05.29 iki 09.29)
Vilnius - Varšuva - Dubrovnikas (skrydis su persėdimu vykdomas LOT aviakompanijos nuo 09.30 iki 10.31)

Į specialiai sukurtą ITAKA Lietuva pasiūlymų paketą yra įskaičiuota:
- aviabilietai reguliariais skrydžiais iš Vilniaus į Dubrovniką;
- registruotas ir rankinis bagažas;
- pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas;
- apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje;
- nemokama registracija (check-in) į skrydį daroma mūsų rezervacijų skyriaus;
- ITAKA Lietuva kelionių eksperto nuotolinis klientų konsultavimas ant sutarties nurodytu telefono numeriu, lietuvių kalba, visą parą (24/7)

Kelionių pasiūlymai Dubrovnike


2022-05-20

Gegužės mėnesį pirmieji ITAKA keliautojai pasiekė Graikijos salas: Zakintą ir Tasą. Nuostabūs vaizdai, Viduržemio jūros virtuvės patiekalai ir šilti saulės spinduliai jau lepina 366 turistus iš Lietuvos. Nepraleisk progos atostogauti mūsų užsakomųjų skrydžių kryptyse! Zakintas, Tasas, Albanija ir Madeira puikiai tiks jūsų vasaros atostogoms.

Vasara 2022 kelionių pasiūlymai


2022-05-18

Skelbiame 2022-2023 m. žiemos sezono išankstinių kelionių pardavimų pradžią! Karščiausios šio sezono ITAKA Lietuva kryptys: Zanzibaras, Marsa Alamas bei Madeira. Keliones į šias kryptis dabar įsigyti galite itin palankiomis sąlygomis! Netrukus sezono pasiūlą papildys platus kelionių reguliariais skrydžiais ir pažintinių kelionių su lietuviškai kalbančiu gidu spektras.

Žiema 22/23 kelionių pasiūlymai


2022-04-28

Šią savaitę ITAKA kvietė partnerius dalyvauti ypatinguose skrydžio tematikos verslo pusryčiuose Vilniuje bei Kaune. Susitikimo metu ITAKA Lietuva generalinis direktorius Dominik Miłowski pristatė įmonės praėjusiųjų metų rezultatus bei tikslus 2022-iesiems metams. ITAKA Lietuva strateginėmis kryptimis išlieka siūlomų produktų diversifikavimas, naujų, egzotiškų krypčių pristatymas Lietuvos rinkai bei aukšti kokybės ir aptarnavimo standartai.

Susitikimo metu buvo atskleisti populiariausi viešbučiai 2022 metų vasaros užsakomųjų skrydžių kryptyse. Populiariausias viešbutis Madeiroje šią vasarą yra ant Atlanto vandenyno kranto įsikūręs Rocamar & Royal Orchid. Daugiausiai klientų susidomėjimo Graikijos Zakinto saloje kol kas sulaukia ypatinga poilsio oazė Alexandra Beach Resort & Spa. Graikijos Taso saloje populiariausias vasaros sezono viešbutis - puikiu kainos ir kokybės santykiu išsiskiriantis Aeria. O saulėtoje Albanijoje klientai dažniausiai renkasi penkių žvaigždučių poilsį viešbutyje Grand Blue Fafa.

ITAKA Lietuva atstovai taip pat pristatė naujienas ir planus rinkodaros srityje: paslaugų bei reklamos skaitmenizavimas, didelis dėmesys socialinių tinklų auditorijai, įtraukiantys žaidimai ir pramogos klientams bei nauja partnerystė su geriausia 2021 m. viešųjų ryšių agentūra Lietuvoje. Prisatyti svarbūs rezervacinių sistemų atnaujinimai bei vykdomi ir artimiausi planuojami projektai.

ITAKA Lietuva pardavimų vadovė Daiva Strumskienė renginio dalyviams pristatė 2022 m. vasaros sezono produktų spektrą:
Kelionės užsakomaisiais skrydžiais į Madeirą, Zakintą, Tasą ir Albaniją
Kelionės reguliariais skrydžiais į Ispaniją, Graikiją, Italiją, Kiprą ir Maltą
Apgyvendinimo paslauga Lenkijoje, Juodkalnijoje ir Kroatijoje
Pažintinės kelionės Albanijoje, Armėnijoje, Graikijoje, Islandijoje, Ispanijoje, Italijoje, JAV, Madeiroje, Meksikoje ir Prancūzijoje.

Dėkojame verslo pusryčiuose dalyvavusiems partneriams už aktyvų įsitraukimą į renginį, pateiktus pasiūlymus ir nuoširdžias padėkas. 2022 metais kilkime kartu!


2022-04-14

Juodkalnija yra viena iš mažiausių Europos šalių, tačiau jos grožiui neįmanoma atsispirti. Siauros gatvelės, muziejai, bažnyčios, kavinėmis nusėtos aikštės, šimtmečių senumo pastatai ir skalbinių eilės, besiplaikstančios iš geležies balkonų, venecijietiško stiliaus rūmai ir stulpai bei dešimtys katinų yra tai, dėl ko nemažai Juodkalnijos miestų yra paslaptingi ir romantiški kaip jokie kiti. Kviečiame susipažinti su mūsų apgyvendinimo variantais Balkanų pusiasalio juodąjame perle.

Kelionių pasiūlymai Juodkalnijoje


2022-03-30

Malaga turistams siūlo viską, kas dažniausiai asocijuojasi su Ispanija. Unikalus Andalūzijos kraštovaizdis palieka neišdildomą įspūdį spalvų turtingumu ir architektūros pritaikymu prie gamtos sąlygų. Šis regionas taip pat gali pasigirti aukščiausia Ispanijos kalnų grandine Siera Nevada. Nuostabus klimatas, kuriam būdingos 325 saulėtos dienos per metus ir vidutinė 25 °C temperatūra, yra palankus poilsiui ir vandens sportui. Kosta del Solyje yra daugiau nei 30 golfo aikštynų, laikomų geriausiais Europoje. Neįtikėtina turistų traukos vieta taip pat yra netoliese esantis Gibraltaras, esantis vos per žingsnį nuo Maroko. Andalūzijoje gimė flamenkas, susiformavo liaudies žaidimų ir švenčių tradicija ir netgi korida.

Atostogos Malagoje – tai didingų istorijų, kvapą gniaužiančių kraštovaizdžių, gražių, saulėtų paplūdimių ir puikių pramogų bei karštų ispaniškų ritmų derinys.

SKRYDŽIAI: Kaunas - Malaga - Kaunas

Į specialiai sukurtą ITAKA Lietuva pasiūlymų paketą yra įskaičiuota:
- aviabilietai reguliariais aviakompanijos „Ryanair“ skrydžiais iš Kauno į Malagą;
- registruotas bagažas (20 kg) ir rankinis bagažas (5 kg);
- pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas;
- apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje;
- nemokama registracija (check-in) į skrydį daroma mūsų rezervacijų skyriaus;
- ITAKA Lietuva kelionių eksperto nuotolinis klientų konsultavimas ant sutarties nurodytu telefono numeriu, lietuvių kalba, visą parą (24/7)

Kelionių pasiūlymai Malagoje


2022-03-28

Papildėme mūsų dinaminių paketų pasiūlą dar viena nuostabia kryptimi - Neapoliu! Mūsų siūlomi viešbučiai yra Iskijos saloje. Iskija yra Kaprio kaimynė ir didžiausia Neapolio įlankos sala. Ji yra nutolusi tik 10 kilometrų nuo žemyno ir 40 kilometrų nuo Neapolio. Pušynai, vynuogynai, citrusinių vaisių ir kaštonų giraitės lėmė salos antrąjį pavadinimą - Žalioji sala. Nuostabus Viduržemio jūros klimatas, įvairi pakrantė su nuostabiais paplūdimiais ir stačiomis uolomis, peizažai su baltais namais ir visur matoma žydra jūra jau seniai džiugina turistus iš viso pasaulio. Salos vizitinė kortelė – dažnai fotografuojama didinga Aragono pilis (Castello Aragonese) Ischia Ponte, esanti salelėje, sujungtoje su žemynu Ponte Aragonese tiltu.

SKRYDŽIAI: Kaunas - Neapolis - Kaunas

Į specialiai sukurtą ITAKA Lietuva pasiūlymų paketą yra įskaičiuota:
- aviabilietai reguliariais aviakompanijos „Ryanair“ skrydžiais iš Kauno į Neapolį;
- registruotas bagažas (20 kg) ir rankinis bagažas (5 kg);
- pervežimai saloje bei keltas į Iskijos salą;
- apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje;
- nemokama registracija (check-in) į skrydį daroma mūsų rezervacijų skyriaus;
- ITAKA Lietuva kelionių eksperto nuotolinis klientų konsultavimas ant sutarties nurodytu telefono numeriu, lietuvių kalba, visą parą (24/7)

Kelionių pasiūlymai Neapolyje


2022-03-16

Nors prieš keletą metų Albanija buvo neatrasta vieta Europoje – paslėptas deimantas, dabar galime drąsiai teigti, kad šis deimantas spindi visu gražumu ir žavi tūkstančius keliautojų. Siūlome su šia nuostabia šalimi susipažinti dar artimiau su puikiomis ITAKA Lietuva pažintinėmis programomis!

„Albanijos ereliai“

Maršrute - saulėtos pakrantės vietovės Vlora ir Saranda - populiariausi Balkanų kurortai. Garsūs UNESCO paminkliniai objektai - Butrintas, Girokasteris ir Beratas. Netrūks pasakojimų apie tokius garsius istorinius veikėjus, kaip: Ali Paša, Skanderbegas - Albanijos nacionalinis didvyris, Enveras Hodža - II pasaulinio karo laikų diktatorius. Atsipalaidavimą užtikrins plaukimas į rojaus grožio Karaburuno pusiasalį, turkio žalumo Syri i Kalter versmės bei apsilankymas šalyje garsėjančioje Cobo vynų gamykloje. Daugiau apie „Albanijos erelius“

„Balkaniškoji laiko mašina“

Programoje - svarbiausi istoriniai paminklai, kurių dauguma įtraukti į UNESCO paveldo sąrašus, unikalios pilys, kurių istorijas mena stingdančios legendos. Kelionės trasoje - paslaptingoji Albanija, ypatinga atmosfera pasižymintys miestai: Kotoras, Budva ir Dubrovnikas - Adrijos regiono perlai, taip pat daugiakultūris Ulcinis Juodkalnijoje. Vietos, alsuojančios didžiųjų imperijų senovės atmosfera ir nukeliančios toli į praeitį. Daugiau apie „Balkaniškąją laiko mašiną“


2022-03-07

2022 m. vasario 11 - 23 dienomis įvyko pirmoji pažintinė kelionė į egzotiškąją Šri Lanką. Tolima pietryčių Azijos šalis pakerėjo keliautojus savo kultūros ir gamtos įvairove.

Aplankius pulsuojantį ir gyvybingą ekonominį šalies centrą Kolombą, laukė nepakartojama pažintis su didžiausiais sausumos žinduoliais - drambliais tiek jų prieglaudoje Pinnawaloje, tiek natūralioje buveinėje Mineriya Nacionaliniame parke išvykos visureigiais metu.

Vėliau, skverbiantis gilyn į salą, vadinamą Indijos vandenyno perlu, laukė įkvepiantys nuotykiai lankantis senosiose karalystėse ir jų sostinėse, prisiliečiant prie budizmo ir hinduizmo religijų šventyklose Anuradhapuroje, Dambuloje ir Polonnaruwoje. Įstabios Budos statulos, stupos, tikinčiųjų aukos ir dovanos,lotoso žiedai ir smilkalų aromatas, šventasis Bodhi medis, nepakartojama architektūra, per kelis amžius besikeitusios freskos bei uolose išskaptuotų šventyklų interjeras ir ten tvyranti sakrali atmosfera palietė visų širdis.

Po kinematografiško apsilankymo UNESCO Pasaulio paveldo objekte - didingame Sigirijos Uolos rūmų komplekse, įkurtame 200 m aukščio uolos viršūnėje ir jos papėdėje, pasigėrėjus panoraminiais peizažais ir istoriniu palikimu, keliautojai paniro į palaimą ir atgavo jėgas patekę į "gydančias rankas" ajurvedos (alternatyviosios sveikatinimo sistemos) centre ir mėgavosi viso kūno masažais gydomaisiais aliejais.

Vitališka energija alsuojantis šventasis Kandy miestas sužavėjo savo autentika ir kultūrinėmis vibracijomis: be kasdienių apeigų stebėjimo Budos Danties šventykloje, keliautojai įsiliejo ir į tradicinės muzikos ir šokių harmoniją Kandžio miesto kultūros namuose.

Edukacinė kelionės dalis atvėrė duris į senąjį kolonijinio Ceilono lobyną: keliautojai nėrė į prieskonių bei gydomųjų augalų pasaulį prieskonių sode, dalyvavo garsiosios Ceilono arbatos rinkime ir susipažino su jos gamybos procesais, pažino arbatos rūšis, jų skonį ir aromatą Šri Lankos aukštikalnėse Nuwara Eliya apylinkėse. Šri Lanka keliautojams atskleidė ir savo brangenybių skrynutę - iš arti gėrėjomės akinančiais šalyje iškasamais safyrais, rubinais ir smaragdais, kurie nuo seno masino istorines asmenybes ir karališkąsias šeimas.

Vasario 16-ąją smagaus klegesio apgaubtas keliautojų būrys, riedėdamas triratėmis motorinėmis rikšomis "tuk-tukais", išskleidė ir Lietuvos Trispalvę, o šios ypatingos dienos vakarą romantiškų kalnų apsupty skambėjo Tautiška giesmė, dangų nutvieskė šventiniai fejerverkai, širdis sušildė vietinių gyventojų sveikinimai ir nuoširdi pagarba.

Džiugesys tęsėsi ir linksmai riedant šalies viduryje stūksančius kalnus vagojančiu geležinkeliu ir pro traukinio langus grožintis sceniškomis ir akį veriančiomis panoramomis, pievomis, viršukalnėmis ir kalnų šlaitus užklojusiomis arbatos plantacijomis.

Po spalvingų ir įkvepiančių nuotykių išaušo metas ir kelias dienas pailsėti patogiame viešbutyje ant Indijos vandenyno kranto vešlios tropinės augmenijos apsupty netoli Negombo miesto.

Nenuilstantys naujų potyrių kolekcininkai išsiruošė į dar vieną išvyką - į Galle miestą, kur klesti amatai ir tradiciniai menai, akį veria kolonijinė architektūra ir istorinis palikimas miesto širdyje - Galle Forte. Taipogi tik Galle apylinkėse dar yra galimybė pamatyti senąjį autentišką žūklės būdą ir jo puoselėtojus - bambukinių karčių žvejus. Mieste ir aplink jį yra nemažai 2004 m. šalį nusiaubusio cunamio pėdsakų ir pamiklų aukoms atminti.

Visa ši pažintinė kelionė užbūrė visą keliautojų grupę. Šri Lanka, sala lašelio formos, pasaulio atlase spindinti tarytum mažytė ašara Indijos vandenyne, yra itin turtinga gamtinių, istorinių ir kultūrinių dėmesio traukos vietų, patogi keliauti, viliojanti vaizdingais paplūdimiais ir intriguojančia virtuve, švytinti budistine ramybe ir gyventojų paslaugumu bei šypsenomis, kvepianti smilkalais ir cinamonu... Šri Lanka kvieste kviečia visus atvykti stebuklingai pažinčiai su šia paslaptinga šalimi.

Daugiau ITAKA pažintinių kelionių


2022-02-26

ITAKA grupė (ITAKA Lietuva bei kolegos Lenkijoje ir Čekijoje) suteikiame galimybę ukrainiečiams mūsų užsakomaisiais skrydžiais grįžti nemokamai. Jau šiandien 69 Ukrainos piliečiams suteikėme nemokamą skrydį iš Madeiros į Vilnių.

Galimybę grįžti nemokamai į Vilnių siūlome ir artimiausiuose skrydžiuose iš Madeiros ir Marsa Alamo. Iš daugybės kitų krypčių yra galimybė grįžti į Lenkiją bei Čekiją.

Jeigu žinote, kam ši pagalba gali būti aktuali - prašome pasidalinti. AČIŪ!

Dėl skrydžio bilietų ukrainiečiams kreipkitės:
+370 520 05280
support@itaka.lt


2022-02-17

Megalonissos, arba Didžioji sala - taip graikai vadina Kretą, didžiausią tarp tūkstančių graikiškų salų ir penktąją didžiausią Viduržemio jūros regione. Didžiausia ji vadinama ne tik tiesiogine prasme. Kretos grožiu žavėjosi dar garsusis graikų poetas – Homeras.

Kretos sostinė Heraklionas - tai vieta, į kurią turistai iš viso pasaulio atvyksta praleisti nepamirštamų atostogų gražiuose salos paplūdimiuose, gyvybe pulsuojančiuose kurortuose ar žavinguose kampeliuose. Herakliono apylinkėse stūkso garsiųjų Knoso rūmų, kurie yra laikomi mitiniu labirintu, griuvėsiai.

Labiausiai į pietus nutolęs Europos miestas yra Ierapetra, įsikūręs prie šiltos Libijos jūros, vos 300 km nuo Afrikos. Ierapetros senamiestis išsaugojo autentišką atmosferą, vilioja turistus vaizdingais skersgatviais ir kviečia pamatyti išlikusią turkišką architektūrą. Ierapetros mieste yra trys paplūdimiai. Būtent viename iš jų Entonis Kvinas šoko garsųjį sirtakį kultiniame filme „Graikas Zorba“.

Gražioje Mirabello įlankoje įsikūrusi kurortinė vietovė Agios Nikolaos. Jo centre yra uostas, vaizdingas Voulismenio ežeras, šalia kurio veikia tavernos, kavinės ir restoranai.

Hersonisas - tai populiariausia turistinė vietovė saloje. Centre yra daug parduotuvių, tavernų ir restoranų, taip pat sporto centrų, siūlančių įvairias pramogas. Kviečiame atrasti šią salą kartu su ITAKA!

Į specialiai sukurtą ITAKA Lietuva pasiūlymų paketą yra įskaičiuota:
- aviabilietai reguliariais skrydžiais;
- registruotas bagažas (20 kg) ir rankinis bagažas (5 kg);
- pervežimai oro uostas-viešbutis-oro uostas;
- apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje;
- nemokama registracija (check-in) į skrydį daroma mūsų rezervacijų skyriaus;
- ITAKA Lietuva kelionių eksperto nuotolinis klientų konsultavimas ant sutarties nurodytu telefono numeriu, lietuvių kalba, visą parą (24/7)

Kelionių pasiūlymai Kretoje


2022-02-07

Informuojame, kad atnaujintas ITAKA Lietuva kelionių organizatoriaus prievolių draudimo liudijimas 1,5 mln. EUR sumai laikotarpiui 2022.01.27 - 2023.01.26. Susitarimas pasirašytas tarp UAB Itaka Lietuva ir draudimo bendrovės COMPENSA. Linkime visiems įspūdžių kupinų ir saugių kelionių su ITAKA Lietuva.


2022-01-26

Stulbinančio grožio Santorinas - garsiausia Kikladų salyno sala žavinti savo paslaptinga praeitimi. Netgi laikoma mitine Atlantida! Kadaise tai buvo klestintis Mino kultūros centras, kai galingas ugnikalnio išsiveržimas maždaug 1600 m. visam laikui pakeitė jos veidą. Centrinė salos dalis išnyko, o tuščią vietą užpildė jūra – taip atsirado garsioji kaldera, laikoma didžiausia pasaulyje. Santorinas keliautojus pasitinka ne tik baltais namais mėlynomis langinėmis ir stogais, bet ir siūlydamas gausybę poilsio bei pramogų galimybių poroms ir šeimoms. Atostogautojų čia laukia nuostabūs vaizdai ir išpuoselėti paplūdimiai.

Į specialiai sukurtą ITAKA Lietuva pasiūlymų paketą yra įskaičiuota:
- aviabilietai reguliariais skrydžiais;
- registruotas bagažas (20 kg) ir rankinis bagažas (5 kg);
- pervežimai oro uostas-viešbutis-oro uostas;
- apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje;
- nemokama registracija (check-in) į skrydį daroma mūsų rezervacijų skyriaus;
- ITAKA Lietuva kelionių eksperto nuotolinis klientų konsultavimas ant sutarties nurodytu telefono numeriu, lietuvių kalba, visą parą (24/7)

Kelionių pasiūlymai Santorine


2022-01-25

Lengvas vėjelio dvelksmas ir saulės spinduliai, atsispindintys turkio spalvos ir krištolo skaidrumo Jonijos jūros vandenyje. Korfu sala tai „Jonijos jūros salyno karalienė“, kuri turi daugybę vardų bei turtingą istoriją. Tai joje sustojo Odisėjas, o geraširdžiai gyventojai parodė jam kelią namo. Šekspirą sužavėjo gražios alyvmedžių giraitės, kurias aprašė „Audroje“. Durrellis, įkvėptas prabangių peizažų, skyrė šiai salai vieną savo knygų. Šios salos ypatumus įvertino net galingiausi valdovai: Napoleonas, imperatorienė Sisi, imperatorius Vilhelmas II, kurie viešėjo joje. Tai čia Džeimsas Bondas gelbėjo pasaulį, o princas Čarlzas žaidė kriketą. Puikus klimatas, nuostabi gamta ir svetingi gyventojai, lemiantys turizmo plėtrą Korfu saloje – vienoje populiariausių Graikijos vietų.

Į specialiai sukurtą ITAKA Lietuva pasiūlymų paketą yra įskaičiuota:
- aviabilietai reguliariais skrydžiais;
- registruotas bagažas (20 kg) ir rankinis bagažas (5 kg);
- pervežimai oro uostas-viešbutis-oro uostas;
- apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje;
- nemokama registracija (check-in) į skrydį daroma mūsų rezervacijų skyriaus;
- ITAKA Lietuva kelionių eksperto nuotolinis klientų konsultavimas ant sutarties nurodytu telefono numeriu, lietuvių kalba, visą parą (24/7)

Kelionių pasiūlymai Korfu


2022-01-21

Alikantė – kurortas esantis Kosta Blankoje, arba Baltojoje pakrantėje. Tai centrinė Ispanijos pakrantės dalis prie Viduržemio jūros, maždaug 244 km ilgio, esanti Valensijos regione. Svetingas saulės kraštas, nuostabūs smėlio paplūdimiai, žydintys migdolai ir balti miesteliai kviečiantys pasinerti į nuostabias ispaniškas atostogas. Kosta Blanka garsėja gamtovaizdžių grožiu: nuo Viduržemio jūros pakrantės iki kalnų, taip pat susidomėjimą traukia paminkluose matoma šimtmečių senumo istorija, kraštas vilioja puikia virtuve su gardžia paella, puikiais tapas ir vietiniais vynais!

Į specialiai sukurtą ITAKA Lietuva pasiūlymų paketą yra įskaičiuota:
- aviabilietai reguliariais skrydžiais;
- registruotas bagažas (20 kg) ir rankinis bagažas (5 kg);
- pervežimai oro uostas-viešbutis-oro uostas;
- apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje;
- nemokama registracija (check-in) į skrydį daroma mūsų rezervacijų skyriaus;
- ITAKA Lietuva kelionių eksperto nuotolinis klientų konsultavimas ant sutarties nurodytu telefono numeriu, lietuvių kalba, visą parą (24/7)

Kelionių pasiūlymai Alikantėje


2022-01-20

Vos 100 kilometrų nuo Sicilijos ir 300 kilometrų nuo Afrikos pakrantės nutolusi Malta yra viena mažiausių valstybių pasaulyje. Ji gali pasigirti saule, istoriniais paminklais, nuostabia gamta ir puikiais paplūdimiais.

Į specialiai sukurtą ITAKA Lietuva pasiūlymų paketą yra įskaičiuota:
- aviabilietai reguliariais skrydžiais;
- registruotas bagažas (20 kg) ir rankinis bagažas (5 kg);
- pervežimai oro uostas-viešbutis-oro uostas;
- apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje;
- nemokama registracija (check-in) į skrydį daroma mūsų rezervacijų skyriaus;
- ITAKA Lietuva kelionių eksperto nuotolinis klientų konsultavimas ant sutarties nurodytu telefono numeriu, lietuvių kalba, visą parą (24/7)

Kelionių pasiūlymai Maltoje


2022-01-13

Turtinga kultūra, įvairios tradicijos, nepakartojami peizažai ir egzotiški Meksikos virtuvės patiekalai. Didingi ir intriguojantys didžiausių toltekų ir zapotekų miestų griuvėsiai. Gražūs, gyvybės kupini kolonijiniai miestai, garsėjantys meno galerijomis ir juvelyrikos dirbtuvėmis. Ir, žinoma, vienas didžiausių pasaulio metropolijų - Meksikas. Nuostabūs kaktusų plantacijų kraštovaizdžiai ir maži meksikietiški miesteliai su paslaptingais skersgatviais. Meksika garsėja ne tik senovės civilizacijų paminklais ir pasakiškais paplūdimiais, bet taip pat yra įspūdingų fiestų bei atvirų, džiaugsmingų žmonių - majų, actekų ir ispanų kolonizatorių palikuonių - kraštas. Paskutinėmis kelionės dienomis: prabangus Akapulko kurortas – kosmopolitiška vieta, puikiai pasirengusi priimti svečius iš viso pasaulio. Puikus oras, išskirtinės parduotuvės, restoranai ir diskotekos- priežastis, kodėl tai vienas garsiausių kurortų. Meksika yra šalis, turinti daugybę veidų, kurie sužavės kiekvieną.

Daugiau ITAKA pažintinių kelionių


2022-01-03

Džiaugiamės, kad atsigaunant turizmo rinkai didėja ir ITAKA Lietuva kolektyvas, kuris dar labiau stengsis, kad Jūsų svajonių atostogos virstų realybe!


arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter