phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>ITAKA Lietuva>

D. U. K.

D. U. K.

Taip, visos svetainėje nurodytos kainos yra galutinės su įskaičiuotomis nuolaidomis. Nurodyta kaina yra skirta 1 asmeniui.

Taip, kainos nurodytos su nuvežimo paslauga iš oro uosto į viešbutį ir iš viešbučio į oro uostą.

Atvykimo dieną viešbučio para (įsiregimas) prasideda nuo 14-15 val., išvykimo dieną viešbučio paros pabaiga (išsiregistravimas) yra iki 10-12 val. Tai priklauso nuo kiekvieno viešbučio politikos. Kol bus paruoštas kambarys, bagažą galima palikti viešbučio bagažo saugojimo kameroje arba tam skirtame kambaryje.

Paskutinę kelionės dieną iš viešbučio kambario su bagažu reikia išvykti iki 10–12 val. Apie tikslias išsiregistravimo iš viešbučio sąlygas Jus informuos viešbučio administracija arba ITAKA atstovai. Šios sąlygos galioja ir tada, kai išskridimo laikas yra naktį, net po 24 val. Atlaisvinus kambarį, bagažą galima palikti viešbučio bagažo saugojimo kameroje arba tam skirtame kambaryje. Esant galimybei, viešbučio administracija svečius gali apgyvendinti anksčiau arba pratęsti išvykimo iš kambario laiką. Už tai turistas paprastai turi sumokėti viešbučio administracijos nustatytą papildomą mokestį.

Kelionės dienų skaičiavimas prasideda nuo susirinkimo momento (oro uoste – 2 val. prieš planuojamą išskridimo laiką), o baigiasi sugrįžimo į šalį momentu, klientui paliekant lėktuvą.

Kelionę galima užsakyti internetu, telefonu (klientų aptarnavimo linija), o taip pat pardavimo vietose.

1) Bilietai
Kelionės dokumentai, tuo pačiu yra ir lėktuvo bilietas bei viešbučio rezervacijos patvirtinimas. Su asmens (tapatybės kortele arba pasu) ir kelionės dokumentais, eikite tiesiai prie skrydžio registracijos punkto.
2) Bagažo pridavimas (check-in)
Bagažas priduodamas registracijos į skrydį metu. Priduodant bagažą kartu reikia pateikti pasą arba asmens tapatybės kortelę bei lėktuvo bilietą. Keleiviui pridavusiam bagažą, išduodama įlaipinimo kortelė, kurioje nurodoma keleivio vieta lėktuve bei vartų (gate), pro kuriuos bus vykdomas įlaipinimas į lėktuvą, numeris.
3) Saugumo patikrinimas
Į saugumo patikrinimą keleivis turi atvykti su rankiniu bagažu, įlaipinimo kortele, pasu arba asmens tapatybės kortele, ne vėliau kaip 45 minutės prieš skrydį. Prieš pereinant apsaugos vartus, keleivis privalo visus metalo turinčius daiktus (diržus su sagtimis, mobiliuosius telefonus, laikrodžius ir pan.) įdėti į dėžutę ant juostos. Taip pat atskirai peršviečiami paltai ir/ar striukės bei rankinis bagažas.
4) Pasų kontrolė
Po paso arba asmens tapatybės kortelės (tapatybės kortelę tinka skrendant tik į Europos Sąjungos šalis) patikrinimo keleivis patenka į išvykimo salę.
5) Laipinimas (boarding)
Iki įsodinimo į lėktuvą, keleiviai laukia išvykimo salėje. Paskelbus, bei informacinėje skrydžių lentoje atsiradus informacijai apie įlaipinimo į lėktuvą pradžią, reikia prieiti prie atitinkamų vartų bei pateikti asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę) ir lėktuvo įlaipinimo kortelę. Vėliau eiti prie autobuso arba tiesiai prie lėktuvo.

Pardavimo vietose kelionės patvirtinimo dokumentus klientas gauna sumokėjęs už pasirinktą kelionę.

Informacija apie bagažo pridavimo vietą skelbiama oro uosto informacinėje skrydžių lentoje. Pridavus bagažą reikia praeiti saugumo patikrinimą ir pasų kontrolę.

Į oro uostą reikia atvykti prieš 2 valandas iki numatomo skrydžio pradžios.

Paprastai galimybės rezervuoti norimą vietą lėktuve nėra.

Taip, lėktuvo išskridimo laikas gali keistis. Lėktuvo išskridimo laiką galima pasitikrinti likus 24 valandoms iki planuojamo skrydžio pradžios. Tai galima sužinoti susisiekus su pardavusiu kelionę agentu arba paskambinus į klientų aptarnavimo liniją.

Galima, tačiau sportinės įrangos bei naminių gyvūnų vežimo sąlygas būtina pasitikslinti pas oro vežėją. Prieš vežantis naminius gyvūnus būtina įsitikinti, ar pasirinktas viešbutis juos priima.

Taip, jeigu nėštumas yra be komplikacijų. Keliauti oro transportu, saugiausiu laikomas 14-27 savaičių nėštumas, tačiau daugelis oro bendrovių leidžia keliauti nėščioms moterims iki 36 nėštumo savaitės. Prieš išvykstant į kelionę, būtina pasitikslinti kokias taisykles taiko būsimas vežėjas. Nėščios moterys privalo su savimi turėti medicininę pažymą, kuri patvirtintų, kad moteris gali keliauti lėktuvu. Rekomenduojama, kad nėščių moterų skrydis truktų ne ilgiau kaip 3-4 valandas.

Kelionės metu atsiradus nepasitenkinimui dėl kelionės sąlygų netinkamo vykdymo ar neįvykdymo, pretenzijos nedelsiant turi būti pareiškiamos kelionės organizatoriaus atstovui arba kelionių vadovui. Jiems nesiėmus veiksmų – pretenzijos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Pretenzijos nagrinėjimo laikotarpis yra 15 darbo dienų nuo turistinės kelionės pabaigos. Pateikus pretenzijas jau pasibaigus kelionei –15 darbo dienų nuo pretenzijos pateikimo datos (atsižvelgiama į rašto gavimo datą). Pretenzijos priežastis negali būti aplinkybės, už kurias kelionių organizatorius neatsako. Turistai dėl paliktų daiktų privalo informuoti iškart grįžę po kelionės. Kelionių organizatorius turi teisę reikalauti mokesčio už paliktų daiktų paiešką. Šis mokestis turi būti apmokėtas neatsižvelgiant į tai, ar daiktas buvo rastas, ar ne. Visos pretenzijos (kartu su kelionės dokumento kopija) pateikiamos per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos raštu, registruotu laišku, adresu:

Klientų aptarnavimo centras
UAB Itaka Lietuva
Perkūnkiemio g. 6, 4-as a.
LT-12130, Vilnius
Tel. +370 520 05252
El. paštas: info@itaka.lt

Norint pakeisti arba atšaukti kelionės užsakymą geriausia yra susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi - telefonu +370 520 05252 arba el. paštu – info@itaka.lt.

Pasiūlymų kainos gali keistis, jeigu pasiūlymams taikomos kokios nors akcijos. Po užsakymo, kelionės kaina gali keistis dėl valiutos kurso, transporto išlaidų, oro uosto arba uosto mokesčių pasikeitimų ir pan.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter