phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>ITAKA Lietuva>

Apie mus

Apie mus

Įmonė ITAKA įkurta 1989 m., o nuo 2009 m. užima tvirtą turizmo rinkos lyderio poziciją Vidurio ir Rytų Europoje. Ši sėkmė įmonės neaplankė staiga, tai daugelio metų kruopštaus darbo, laipsniško tobulėjimo bei racionalaus plėtros plano rezultatas.

Įmonės pagrindinis tikslas - svajonių ir ambicijų realizavimas. Savo veikloje ITAKA nestokoja novatoriškų sprendimų. Kasmet klientams suteikiame galimybę aplankyti naujus ir neatrastus kraštus, organizuojame poilsines ir apžvalgines keliones į beveik 100 vietų visame pasaulyje.

Įmonės veiklos strategijoje numatoma ir toliau investuoti į naujas kelionių kryptis bei technologijas, ypatingas dėmesys bus skiriamas klientų aptarnavimo kokybei kelionių metu, vykdomi intensyvūs darbai, kuriant naujas sistemas, kurios padės užtikrinti aukščiausią aptarnavimo lygį poilsio vietose.

Ilgametė patirtis dirbant su dideliais keliaujančiųjų srautais, puikus turizmo rinkos išmanymas ir ypač platus geriausių viešbučių asortimentas leidžia užtikrinti kokybišką poilsį ir įsimintiniausius potyrius. Su ITAKA svajonių atostogos tampa realybe!
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter