phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>ITAKA Lietuva>

Apie mus

Apie mus

Su ITAKA pasaulis gražus!
Itakė - Homero „Iliadoje“ apdainuota viena gražiausių Graikijos salų, didvyrio Odisėjo gimtinė. Jo kelionės simbolizuoja žmogaus troškimą tyrinėti ir atrasti naujas vietas. Ši mintis tapo mūsų pavadinimo „ITAKA“ įkvėpimu: siekiame, kad net ir tolimiausi pasaulio kampeliai jums taptų pasiekiami ranka!

Ilgametė tarptautinė patirtis
„ITAKA Lietuva“ yra „ITAKA“ grupės narė, kuri yra vienas didžiausių Centrinės Europos kelionių organizatorių ir veikia ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Čekijoje, Slovakijoje bei Vengrijoje. Nuo 1989 m. sukaupta tarptautinė patirtis leidžia užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas Lietuvos keliautojams.

Kasdien kuriame istoriją
Per kelerius veiklos metus Lietuvoje pasiekėme daug: pirmieji pasiūlėme nuolatinius tiesioginius skrydžius į Madeirą, organizavome keliones tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais į Dominikos Respubliką, Madagaskarą ir Zanzibarą. Lietuvos rinkai pristatėme naujas kryptis: Albaniją, Taso salą Graikijoje, Marsa Alamą, Tabą Egipte ir kitus kraštus.

Gausus krypčių pasirinkimas
Iš Lietuvos reguliariais ir užsakomaisiais skrydžiais „ITAKA“ organizuoja keliones į daugiau nei 15 skirtingų šalių visame pasaulyje: nuo artimų ir pamėgtų iki tolimų ir dar neatrastų kraštų.

Kelionės pagal kiekvieno poreikius
Platus „ITAKA“ paslaugų spektras užtikrina, jog kiekvienas ras kelionę pagal savo lūkesčius. „ITAKA“ kelionių pasiūlą sudaro: poilsinės kelionės, pažintinės kelionės, savarankiškos kelionės („ITAKA Smart“), skrydžių bilietai bei vietinės ekskursijos („SeePlaces“).

Atstovai visoje Lietuvoje
Glaudžiai bendradarbiaudama su kelionių agentūromis Lietuvoje, keliautojams „ITAKA“ suteikia galimybę keliones įsigyti jums patogiausioje vietoje. Mūsų partnerius rasite visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei daugelyje kitų miestų.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter