phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>

Papildomos paslaugos

COVID-19 keitimo garantija

Jeigu prieš išvykstant į kelionę su ITAKA Lietuva gaunamas teigiamas COVID-19 PGR ar antigeno laboratorinio testo atsakymas arba keliaujančiam asmeniui paskiriama privaloma izoliacija, ši garantija suteikia galimybę pakeisti kelionės datą ir/ar kryptį į vėlesnį laiką.

Kaina: 25 EUR/asm.

• Paslauga gali būti užsakoma kelionės rezervavimo metu.

• Pasinaudoti šia garantija keliautojai galės, jeigu:
a) Prieš prasidedant kelionei vienam iš užsakymo dalyvių bus taikoma privaloma izoliacija ir ji apims kelionės pradžios datą. Tokiu atveju garantija gali būti pritaikoma visiems asmenims, esantiems užsakyme. Būtina pranešti apie kelionės atšaukimą iš karto po izoliacijos paskyrimo – t.y. užsakymas turi būti atšauktas tą pačią dieną, kai prasideda izoliacija. Jeigu dėl izoliacijos užsakovas negalės pateikti prašymo nutraukti sutartį, tokį nurodymą gali pateikti kitas pilnametis dalyvis.
b) Keliautojas ne daugiau nei prieš 72 valandas iki kelionės pradžios atliks COVID-19 PGR ar antigeno laboratorinį testą ir jis bus teigiamas bei to pasekoje negalės keliauti (aktualus yra testo atlikimo laikas, o ne atsakymo gavimo laikas). Tokiu atveju garantija gali būti pritaikoma visiems asmenims, esantiems užsakyme. Būtina pranešti apie kelionės atšaukimą iš karto po izoliacijos paskyrimo – t.y. užsakymas turi būti atšauktas tą pačią dieną, kai prasideda izoliacija. Jeigu dėl izoliacijos užsakovas negalės pateikti prašymo nutraukti sutartį, tokį nurodymą gali pateikti kitas pilnametis dalyvis.

• COVID-19 keitimo garantija suteikia galimybę atšaukto užsakymo įmokėtą sumą perkelti naujai pasirinktai kelionei. Keitimas galimas tik į to pačio sezono kelionę ir dėl naujos kelionės datos informuoti reikia per 2 savaites. Šią garantiją galima pridėti tik visiems kelionės dalyviams užsakymo atlikimo metu, o ją užsisakius nėra vėliau anuliuojama.

• Ši garantija netaikoma įsigyjusiems tik skrydžio bilietus užsakomaisiais reisais ir kelionėms, kuriose skrendama reguliariais reisais.
Nesikeičiančios kainos garantija

Klientams, įsigijusiems nesikeičiančios kainos garantiją, garantuojame, kad rezervuotos kelionės kaina nesikeis iki išvykimo dienos. Oro uosto, transporto kaštų ir kitų mokesčių padidėjimas neturės įtakos rezervuotos kelionės kainai.

Kaina kelionėms iki 7 nakvynių imtinai: 15 EUR/asm.
Kaina kelionėms virš 7 nakvynių: 25 EUR/asm.

• Paslauga gali būti užsakoma kelionės rezervavimo metu.

• Ši paslauga netaikoma įsigyjusiems tik skrydžio bilietus užsakomaisiais reisais ir kelionėms, kuriose skrendama reguliariais reisais.
Multi pakeitimų garantija

Klientai įsigyję kelionės pasiūlymus su multi pakeitimų garantija, turės teisę į neribotą rezervacijos pakeitimą likus ne mažiau nei 22 dienoms iki išvykimo. Šiuo laikotarpiu galėsite pakeisti išvykimo datą (keitimas įmanomas tik į to paties sezono pasiūlymus), trukmę (išskyrus keitimą į trumpesnę atostogų trukmę), kryptį, viešbutį, kambario tipą, keliaujančių asmenų duomenis.

Kaina: nemokama (garantija taikoma tik tam tikrų akcijų metu)

• Paslauga teikiama nemokamai rezervuojant kelionę tam tikrų akcijų metu.

• Atlikus kelionės keitimą, jeigu išlieka toks pats keliaujančiųjų skaičius, naujo užsakymo kaina negali būti mažesnė nei pirminiame užsakyme.

• Atliekant kelionės keitimą užsakymams kainos apskaičiuojamos pagal pirminio užsakymo atlikimo dieną galiojusias kainas.

• Garantija taikoma tik kelionių paketams, kurie vykdomi kelionių organizatoriaus „ITAKA Lietuva“ užsakomaisiais skrydžiais.

• Ši garantija nėra taikoma skrydžių bilietams, kelionių paketams ar pasiūlymams, organizuojamiems su reguliariųjų ar žemų kaštų skrydžių bendrovėmis, taip pat dinaminiams paketams.
Asmens duomenų keitimas

Esant poreikiui kelionę perleisti kitam asmeniui, bendru turisto ir kelionės organizatoriaus susitarimu galima pakeisti keliaujančiojo asmens duomenis.

Kaina: 50 EUR/asm.

• Turistas priėmęs sprendimą perleisti savo kelionę kitam asmeniui turi nedelsiant apie tai informuoti.

• Kelionę įsigijus iš „ITAKA Lietuva“, turistas turi kreiptis į „ITAKA Lietuva“ telefonu: +370 520 05252 arba el. paštu: info@itaka.lt. Kelionę įsigijus iš „ITAKA Lietuva“ partnerio, turistas turi kreiptis į kelionę pardavusį partnerį.

• Kelionės perleidimas kitam asmeniui gali įvykti tik abipusiu (perleidžiančio turisto ir kelionės organizatoriaus) susitarimu.
Kelionė su kūdikiu

Vaikams iki dviejų metų (kūdikiams) saugumo sumetimais atskiros vietos lėktuvuose nėra skiriamos. Vaikai iki dviejų metų lėktuvuose keliauja ant vieno iš tėvų kelių.

Kaina (užsakomuosiuose skrydžiuose): 35 EUR/asm.
Kaina (reguliariuose skrydžiuose): priklauso nuo skrydžius vykdančios oro linijų bendrovės

• Paslauga automatiškai įtraukiama į kelionės kainą, įsigijant kelionės paketą bei įsigijant tik užsakomojo skrydžio bilietus.

• Su vienu suaugusiuoju gali keliauti tik vienas vaikas iki dviejų metų.
Draudimas

Bendradarbiaudami su Compensa Vienna Insurance Group savo keliautojams suteikiame galimybę už patrauklias kainas įsigyti medicininių išlaidų kelionėje, nelaimingų atsitikimų, bagažo, kelionės išlaidų ir asmens civilinės atsakomybės draudimus.

Kaina: draudimo kaina nurodoma atliekant kelionės rezervaciją
COVID-19 testai

Bendradarbiaudami su www.rezus.lt savo keliautojams suteikiame galimybę už specialias kainas įsigyti COVID-19 testą PGR metodu ir COVID-19 antigeno testą.

PGR testo kaina: 68 EUR/asm. (įskaičiuotas sertifikato originalo su QR kodu išdavimas)
Antigeno testo kaina: 28 EUR/asm.

• Paslauga gali būti užsakoma tiek kelionės ar skrydžio bilietų rezervavimo metu, tiek ir keliones jau įsigijus.

• COVID-19 tyrimams privaloma išankstinė registracija www.rezus.lt

• Registruojantis būtina pastabose įrašyti „ITAKA Lietuva“.

• Atvykus į tyrimo atlikimo vietą, informuoti registruojantį asmenį, jeigu bus reikalingas sertifikato dokumentas ir kur bei kada galėsite jį atsiimti. Kitu atveju sertifikatas bus išsiųstas kliento nurodytu el. pašto adresu. Sertifikato originalas, kaip ir el. paštu atsiunčiamas dokumentas yra trimis kalbomis (lietuvių, anglų ir rusų).

• Tyrimui į www.rezus.lt laboratorijas atvykę ITAKA klientai privalo pateikti kelionės užsakymo dokumentus (kelionės dokumentus) ir su savimi turėti asmens dokumentus, su kuriais vyks į kelionę.

• COVID-19 tyrimo PGR metodu metu tiriamoji medžiaga paimama iš abiejų nosies ertmių bei nuo tonzilių ir minkštojo gomurio. COVID-19 antigeno tyrimo metu tiriamoji medžiaga paimama iš nosies ar nosiaryklės.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter