phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> > >

Viešbutis STRAND TABA HEIGHTS BEACH & GOLF RESORT (buvęs pav. – INTER CONTINENTAL)

Pasiūlymo privalumai

 • Idealiai tinka šeimoms
 • 2 baseinai, 2 baseinai vaikams
 • Elegantiškas interjeras ir darni architektūra
 • Prie pat paplūdimio koralų rifas
 • Profesionalus konferencijų centras
 • Patogumai neįgaliesiems

Viešbutis STRAND TABA HEIGHTS BEACH & GOLF RESORT (buvęs pav. – INTER CONTINENTAL) Viešbučio kodas: TCP1INT

449PLN
Suaugęs: 2 viskas įskaičiuota Tr 30.01 – Tr 06.02.19 (8 dienos)
Itaka

Viešbutis STRAND TABA HEIGHTS BEACH & GOLF RESORT (buvęs pav. – INTER CONTINENTAL) Kod: TCP1INT Egiptas \ Taba

Šis modernios architektūros viešbutis priklauso žinomam tarptautiniam viešbučių tinklui „InterContinental Hotels & Resorts“, garsėjančiam aukštais kokybės standartais ir puikiu aptarnavimu. „InterContinental“ – geriausias viešbutis Tabos aukštumose ir vienas geriausių visame Egipte. Elegantiškas interjeras, erdvūs kambariai, dailiai suprojektuotos erdvės, egzotiškas sodas, dirbtinis jūros vandens ežeras, puikūs restoranai ir gražus paplūdimys – tai išsvajota poilsio vieta net patiems reikliausiems klientams. Šį viešbutį rekomenduojame konferencijų, mokymų ir motyvacinių kelionių organizatoriams. Konferencijų centras, kuriame siūlomas profesionalus aptarnavimas ir visa reikalinga įranga, – tai sėkmingų susitikimų garantija.

Pasiūlymo aprašymas

Viešbutis įsikūręs Tabos aukštumose (Taba Heights), maždaug už 20 km nuo Tabos centro. Atstumas iki Tabos oro uosto – apie 30 km. Priešais registratūrą yra vietos mikroautobusų stotelė, iš kurios galima nemokamai nuvažiuoti į svarbiausias Tabos aukštumų vietas (į nardymo centrą „Water World“, golfo aikštyną, prekybos centrą).

Privatus, platus, smėlėtas paplūdimys, nestatus nusileidimas prie jūros, maždaug už 300 m nuo kranto prasideda gelmė su rifu, galima nemokamai naudotis prie „Sofitel“ viešbučio esančiu tiltu į jūrą. Paplūdimys prie pat viešbučio, nemokami skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai. Bare aptarnaujama pagal „viskas įskaičiuota“ sistemą.

Oficiali kategorija šalyje - penkios žvaigždutės. Atidarytas 2006 m., iš dalies atnaujintas 2016 m. Viešbutyje yra 463 kambariai, keli pastatai, 3–4 aukštai, 3 liftai, erdvus ir elegantiškas vestibiulis, visą parą veikianti registratūra. Pagrindinis restoranas „Bay View“ – švediškas stalas, tarptautinė virtuvė, yra kėdutės ir meniu vaikams. Restoranai „à la carte“ (neaptarnauja pagal „viskas įskaičiuota“ sistemą): „El Mar“ – Viduržemio jūros virtuvė; „Lagoon“ – arabų virtuvė. Baras „Cross Road“ vestibiulyje, baras „Arches“ ir baras „Reef“ prie paplūdimio, kaljanas (netaikoma „viskas įskaičiuota“ sistema). Prekybos galerija, valiutų keitykla, bankas. Konferencijų salė talpina ne daugiau kaip 550 žmonių. Už papildomą mokestį: belaidis internetas, aptarnavimas kambaryje, verslo centras, auklė vaikui, viešbučio gydytojas, skalbykla, automobilių nuomos punktas. Patogumai neįgaliesiems. Viešbutyje galima atsiskaityti banko kortelėmis „Visa“, „MasterCard“.

Standartinis: dvivietis (galima viena arba dvi papildomos vietos vaikams). Kambario plotas – apie 40 m². Kambarys įrengtas patogiai ir elegantiškai. Yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Palydovinė televizija. Telefonas. Seifas. Kavos / arbatos komplektas. Minibaras (mokamas pagal suvartojimą, kasdien papildomas vandeniu). Nemokama lovelė vaikui iki 2 m. Balkonas arba terasa (stalelis ir kėdutės). Kambariai su vaizdu į baseiną ir jūrą – pagal užsakymą, už papildomą mokestį.

2 gėlo vandens baseinai: plotas – apie 1 600 m² ir 2 400 m², gylis – 1,6 m, yra žiemos sezono metu šildoma dalis. 2 gėlo vandens baseinai vaikams, šildomi žiemos sezono metu, bendras plotas – apie 100 m², gylis – 0,5 m. Prie baseinų nemokami skėčiai, gultai ir rankšluosčiai. Dengtas gėlo vandens baseinas (nuo 16 metų), plotas – apie 100 m², gylis – 1,5 m. Stalo tenisas. Paplūdimio tinklinis. Smiginis. Aerobika. Raumenų tempimo mankšta. Vaikų žaidimų aikštelė ir kambarys. Dieniniai ir vakariniai pramoginiai renginiai vaikams ir suaugusiems. Amfiteatras. Už papildomą mokestį: 2 teniso kortai (su apšvietimu), skvošas, biliardas, nardymo centras. SPA centras: nemokamai – treniruoklių salė; už papildomą mokestį – sauna, garinė pirtis, sūkurinė vonia, masažai. Už viešbučio teritorijos ribų, už papildomą mokestį: 18 duobučių golfo aikštynas.

Pusryčiai (7.00–10.00), pietūs (13.00–15.00), vakarienė (19.00–22.00) švediškas stalas pagrindiniame restorane. Užkandžiai (15.00–17.00) ir ledai (16.00–17.00) tam skirtame bare. Nealkoholiniai gėrimai ir vietos alkoholiniai gėrimai tam skirtuose baruose (10.00–22.00). Būtina nešioti „viskas įskaičiuota“ apyrankę.

www.orascomhd.com

 • Aptarnavimas paplūdimyje
Informacija apie regioną

Egiptas — Taba

Kerintis kraštovaizdis, peizažo, kurį sudaro Sinajaus kalnai, paplūdimiai ir jūra, egzotika užburia neregėtų spalvų deriniu: šilta smėlio spalva ir auksas – tai didingi kalnai ir smėlio paplūdimiai, o visos mėlynos spalvos – Raudonoji jūra. Atostogos Taboje – tai kelialapis į savitumu stulbinantį kraštą, kuriame saulė šviečia ištisus metus.

VIETA: Viešbutis įsikūręs Tabos aukštumose (Taba Heights), maždaug už 20 km nuo Tabos centro. Atstumas iki Tabos oro uosto – apie 30 km. Priešais registratūrą yra vietos mikroautobusų stotelė, iš kurios galima nemokamai nuvažiuoti į svarbiausias Tabos aukštumų vietas (į nardymo centrą „Water World“, golfo aikštyną, prekybos centrą).

PAPLŪDIMYS: Privatus, platus, smėlėtas paplūdimys, nestatus nusileidimas prie jūros, maždaug už 300 m nuo kranto prasideda gelmė su rifu, galima nemokamai naudotis prie „Sofitel“ viešbučio esančiu tiltu į jūrą. Paplūdimys prie pat viešbučio, nemokami skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai. Bare aptarnaujama pagal „viskas įskaičiuota“ sistemą.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - penkios žvaigždutės. Atidarytas 2006 m., iš dalies atnaujintas 2016 m. Viešbutyje yra 463 kambariai, keli pastatai, 3–4 aukštai, 3 liftai, erdvus ir elegantiškas vestibiulis, visą parą veikianti registratūra. Pagrindinis restoranas „Bay View“ – švediškas stalas, tarptautinė virtuvė, yra kėdutės ir meniu vaikams. Restoranai „à la carte“ (neaptarnauja pagal „viskas įskaičiuota“ sistemą): „El Mar“ – Viduržemio jūros virtuvė; „Lagoon“ – arabų virtuvė. Baras „Cross Road“ vestibiulyje, baras „Arches“ ir baras „Reef“ prie paplūdimio, kaljanas (netaikoma „viskas įskaičiuota“ sistema). Prekybos galerija, valiutų keitykla, bankas. Konferencijų salė talpina ne daugiau kaip 550 žmonių. Už papildomą mokestį: belaidis internetas, aptarnavimas kambaryje, verslo centras, auklė vaikui, viešbučio gydytojas, skalbykla, automobilių nuomos punktas. Patogumai neįgaliesiems. Viešbutyje galima atsiskaityti banko kortelėmis „Visa“, „MasterCard“.

KAMBARYS:
Standartinis: dvivietis (galima viena arba dvi papildomos vietos vaikams). Kambario plotas – apie 40 m². Kambarys įrengtas patogiai ir elegantiškai. Yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Palydovinė televizija. Telefonas. Seifas. Kavos / arbatos komplektas. Minibaras (mokamas pagal suvartojimą, kasdien papildomas vandeniu). Nemokama lovelė vaikui iki 2 m. Balkonas arba terasa (stalelis ir kėdutės). Kambariai su vaizdu į baseiną ir jūrą – pagal užsakymą, už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: 2 gėlo vandens baseinai: plotas – apie 1 600 m² ir 2 400 m², gylis – 1,6 m, yra žiemos sezono metu šildoma dalis. 2 gėlo vandens baseinai vaikams, šildomi žiemos sezono metu, bendras plotas – apie 100 m², gylis – 0,5 m. Prie baseinų nemokami skėčiai, gultai ir rankšluosčiai. Dengtas gėlo vandens baseinas (nuo 16 metų), plotas – apie 100 m², gylis – 1,5 m. Stalo tenisas. Paplūdimio tinklinis. Smiginis. Aerobika. Raumenų tempimo mankšta. Vaikų žaidimų aikštelė ir kambarys. Dieniniai ir vakariniai pramoginiai renginiai vaikams ir suaugusiems. Amfiteatras. Už papildomą mokestį: 2 teniso kortai (su apšvietimu), skvošas, biliardas, nardymo centras. SPA centras: nemokamai – treniruoklių salė; už papildomą mokestį – sauna, garinė pirtis, sūkurinė vonia, masažai. Už viešbučio teritorijos ribų, už papildomą mokestį: 18 duobučių golfo aikštynas.

VISKAS ĮSKAIČIUOTA: Pusryčiai (7.00–10.00), pietūs (13.00–15.00), vakarienė (19.00–22.00) švediškas stalas pagrindiniame restorane. Užkandžiai (15.00–17.00) ir ledai (16.00–17.00) tam skirtame bare. Nealkoholiniai gėrimai ir vietos alkoholiniai gėrimai tam skirtuose baruose (10.00–22.00). Būtina nešioti „viskas įskaičiuota“ apyrankę.

KONTAKTAI: www.orascomhd.com

NEMOKAMAI:
 • Aptarnavimas paplūdimyje
Położenie na mapie
Opinie klientów
5,0 / 6
Bendras įvertinimas

Klienci doceniają m.in:

 • Standard pokoi
 • Viešbučio vieta
 • Geras kokybės ir kainos santykis
Vietinės ekskursijos

Mozės kalnas ir Šv. Kotrynos vienuolynas — naktinis žygis į Sinajaus kalną (2285 m virš jūros lygio), ant kurio Mozė iš Dievo gavo lentelę su dešimtimi įsakymų. Pasitikus nepaprastą saulėtekį kalno šlaitu nusileidžiama į Šv. Kotrynos vienuolyną, pastatytą maždaug 530 m. po Kr. Jis priklauso graikų stačiatikių bažnyčiai. Jame saugomos vertingos kolekcijos: VI a. bizantiškos mozaikos, Šv. Jono Krikštytojo, Dievo Motinos ir Šv. Kotrynos ikonų kolekcija. Kaina - apie 55 Eur. Jojimas kupranugariu į kalno viršūnę iki pusės kelio - apie 20 USD.

Spalvotasis kanjonas — žygis dykumos bekelėmis. Apie 1,5 val. trunkantis žygis trečiuoju pasaulyje pagal dydį Spalvotuoju kanjonu. Kaina - apie 60 Eur (į kainą įskaičiuoti pietūs).

Šv. Kotrynos vienuolynas, Dahabas — vykstama į Sinajaus pusiasalio gilumą - aplankomas Šv. Kotrynos vienuolynas Mozės kalno papėdėje. Apsilankoma Dahabo vietovėje, kur numatytas laisvas laikas ir pasivaikščiojimas pajūrio pėsčiųjų alėja. Kaina - apie 50 Eur (į kainą įskaičiuoti pietūs).

Jeruzalė — visos dienos ekskursija į Izraelį. Kelias per Negevo dykumą, pro Negyvąją jūrą veda į Šventąjį Miestą - Jeruzalę. Aplankomos vietos — Kristaus Kapo bazilika, Via Dolorosa (Kryžiaus kelias), Golgota, Alyvų kalnas, Betliejus - Kristaus Gimimo bazilika. Kaina - apie 130 Eur.

Jordanijos Petra — autobusu vykstama į uostą, lipama į katamaraną, Akaboje kertama Egipto ir Jordanijos siena. Autobusu vykstama į Petrą (apie 2 val.). Nepaprastai įspūdingu antruoju pasaulyje pagal dydį Siko (Siq) tarpekliu einama į stulbinantį nabatėjų miestą, iškaltą uoloje. Programoje numatyta aplankyti didįjį faraono lobyną, karalių kapavietes, uoloje iškaltas šventyklas, amfiteatrą. Kaina - apie 285 Eur (į kainą įskaičiuoti pietūs, už gėrimus mokama papildomai).

Sea Scope — kelionė laivu stikliniais šonais, grožintis gražiausiais Raudonosios jūros koralų rifais neįžengiant į vandenį. Kaina - apie 35 Eur.

Diena laive — visos dienos išvyka laivu. Nardoma su kvėpavimo vamzdeliu ir (arba akvalangu) su instruktoriumi. Sustojama ties Faraono sala ir Fiorda. Kaina - apie 55 USD už nardymą su kvėpavimo vamzdeliu, apie 85 USD už nardymą su kvėpavimo vamzdeliu ir vieną nusileidimą po vandeniu su nardymo instruktoriumi (į kainą įskaičiuoti pietūs ir nealkoholiniai gėrimai).

Pasiūlymo detalės

 • Savarankiškas nuvykimas
Kaina už asmenį: 449eur Galutinė kaina Kaina detaliau 898 eur
Rezervuoti

Klientų aptarnavimo linija

 • callcenter.tel_pl
 • +370 52 00 52 52
 • I-V 9.00-21.00 VI 10.00-18.00 VII 11.00-16.00

Dalintis

Facebook Google+

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę, kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter