phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> > >

Viešbutis AMOUR

Pasiūlymo privalumai

 • Tik suaugusiems (18+)
 • Romantiškos atostogos
 • Arti kupino gyvenimo Sidario ir garsaus Canal d’Amour
 • Modernus ir elegantiškas, visiškai suremontuotas
 • Gardi graikiška virtuvė

Viešbutis AMOUR Kodas: CFU1AMO

PLN
Itaka

Viešbutis AMOUR Kodas: CFU1AMO Graikija \ Korfu

Skirtas suaugusiesiems Svečiams, modernus ir elegantiškas, išsidėstęs prie pat garsaus Canal d’Amour, tačiau tylioje apylinkėje, yra puikus pasiūlymas romantiškai išvykai dviese. Svečiams siūlomi baseinas ir sodas, o Viduržemio jūros skonių mėgėjais pasirūpins restorano šefai. Taip pat čia galima praleisti vakarą besiklausant gyvos muzikos.

Pasiūlymo aprašymas

Apie 300 m iki Sidario centro. Atstumas iki artimiausių parduotuvių ir barų – apie 50 m. nuo viešbučio. Apie 100 m. iki diskotekos. Apie 38 km iki Korfu oro uosto. Autobusų stotelė apie 50 m nuo viešbučio.

Canal d’Amour, viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 100 m iki viešbučio, gatvės perėja, skėčiai ir gultai už papildomą mokestį (apie 8 Eur/komplektas), rankšluosčiai už užstatą (apie 10 Eur, keitimas: 1 Eur), Logas, viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 3,5 km iki viešbučio, priėjimas keliu.

Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės. Atidarytas 2019 m. gegužę po generalinės renovacijos. Viešbutyje yra 110 kambarių, 8 pastatai, 1 aukštas. Vestibiulis. Visą parą veikianti registratūra. Restoranas „Senses" – „švediškas stalas", graikiška ir tarptautinė virtuvė, vegetariški patiekalai. Baras „Mystique" prie baseino. Sodas. Nemokamas belaidis internetas. Yra lygių skirtumų – nerekomenduojama žmonėms su judėjimo negalia. Viešbutyje galima atsiskaityti banko kortelėmis: Visa, MasterCard. Viešbutis priima svečius tik nuo 18 metų.

Superior tipo: dvivietis (galima 1 papildoma vieta). Apie 22 m². Elegantiškas ir modernus. Individualiai valdomas oro kondicionierius. Vonios kambarys (dušas, tualetas, džiovintuvas). Belaidis internetas. Palydovinė televizija, telefonas, seifas, šaldytuvas. Balkonas arba terasa (staliukas ir kėdutės). Vaizdas į jūrą.

Junior suite tipo: dvivietis (galima 1 papildoma vieta). Apie 25 m². Įrengtas kaip „superior“ tipo numeris. Papildomai kavos/arbatos komplektas. Mini baras (už papildomą mokestį). „Junior suite“ tipo numeris už papildomą mokestį.

Baseinas, stačiakampio formos, gėlo vandens, apie 140 m², gylis 0,6-1,5 m, prie baseino nemokami skėčiai ir gultai, rankšluosčiai už užstatą (apie 10 Eur, keitimas: 1 Eur), vakariniai užsiėmimai kelis kartus per savaitę (birželio-rugsėjo mėnesiais): gyva muzika, graikiškas vakaras.

Pusryčiai (7.30–10.00 val.), vėlyvi pusryčiai (11.00-12.00 val.), pietūs (12.30–14.30 val.), vakarienė (19.00-21.30 val.) „švediškas stalas" restorane. Vietiniai nealkoholiniai ir alkoholiniai gėrimai bare (10.30-22.45 val.). Būtina mūvėti „viskas įskaičiuota“ apyrankę.

0030/6970634203,

 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
Informacija apie regioną

Graikija — Korfu

Žavinti magiškų spalvų ir kvapų įvairove. Kiparisų žaluma persipina su auksiniais javais ir įvairiaspalvėmis apelsinų ir citrinų plantacijomis. Oleandrų ir apelsinų žiedų kvapas, stiprios graikiškos kavos skonis, medžių šakose sėdinčių paukščių giesmės ir akinančiai balto smėlio paplūdimiai tai Korfu – Kerkyra, Makris, Corcyra, Scheria, Drepane... Ideali vieta atostogų poilsiui.

VIETA: Apie 300 m iki Sidario centro. Atstumas iki artimiausių parduotuvių ir barų – apie 50 m. nuo viešbučio. Apie 100 m. iki diskotekos. Apie 38 km iki Korfu oro uosto. Autobusų stotelė apie 50 m nuo viešbučio.

PAPLŪDIMYS: Canal d’Amour, viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 100 m iki viešbučio, gatvės perėja, skėčiai ir gultai už papildomą mokestį (apie 8 Eur/komplektas), rankšluosčiai už užstatą (apie 10 Eur, keitimas: 1 Eur), Logas, viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 3,5 km iki viešbučio, priėjimas keliu.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės. Atidarytas 2019 m. gegužę po generalinės renovacijos. Viešbutyje yra 110 kambarių, 8 pastatai, 1 aukštas. Vestibiulis. Visą parą veikianti registratūra. Restoranas „Senses" – „švediškas stalas", graikiška ir tarptautinė virtuvė, vegetariški patiekalai. Baras „Mystique" prie baseino. Sodas. Nemokamas belaidis internetas. Yra lygių skirtumų – nerekomenduojama žmonėms su judėjimo negalia. Viešbutyje galima atsiskaityti banko kortelėmis: Visa, MasterCard. Viešbutis priima svečius tik nuo 18 metų.

KAMBARYS: Superior tipo: dvivietis (galima 1 papildoma vieta). Apie 22 m². Elegantiškas ir modernus. Individualiai valdomas oro kondicionierius. Vonios kambarys (dušas, tualetas, džiovintuvas). Belaidis internetas. Palydovinė televizija, telefonas, seifas, šaldytuvas. Balkonas arba terasa (staliukas ir kėdutės). Vaizdas į jūrą.
Junior suite tipo: dvivietis (galima 1 papildoma vieta). Apie 25 m². Įrengtas kaip „superior“ tipo numeris. Papildomai kavos/arbatos komplektas. Mini baras (už papildomą mokestį). „Junior suite“ tipo numeris už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: Baseinas, stačiakampio formos, gėlo vandens, apie 140 m², gylis 0,6-1,5 m, prie baseino nemokami skėčiai ir gultai, rankšluosčiai už užstatą (apie 10 Eur, keitimas: 1 Eur), vakariniai užsiėmimai kelis kartus per savaitę (birželio-rugsėjo mėnesiais): gyva muzika, graikiškas vakaras.

VISKAS ĮSKAČIUOTA: Pusryčiai (7.30–10.00 val.), vėlyvi pusryčiai (11.00-12.00 val.), pietūs (12.30–14.30 val.), vakarienė (19.00-21.30 val.) „švediškas stalas" restorane. Vietiniai nealkoholiniai ir alkoholiniai gėrimai bare (10.30-22.45 val.). Būtina mūvėti „viskas įskaičiuota“ apyrankę.

KONTAKTAI: 0030/6970634203,

NEMOKAMAI:
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter