phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> > >

Viešbutis ANGELA BEACH

Pasiūlymo privalumai

 • Atostogos su vaikais
 • 4-viečiai superior ir šeimyninio tipo kambariai
 • 2 baseinai
 • Prie paplūdimio

Viešbutis ANGELA BEACH Kodas: CFU1ANG

PLN
Itaka

Viešbutis ANGELA BEACH Kodas: CFU1ANG Graikija \ Korfu

Įsikūręs šiaurinėje salos pusėje atokiau nuo triukšmingų atostogų kurortų, šalia 2 žavingų paplūdimių su nemokamomis paplūdimio paslaugomis. Apsuptas žalumos, susideda iš 9 žemaaukščių pastatų. Vietoje yra viskas, ko gali prireikti nerūpestingam poilsiui: patogūs kambariai, 2 baseinai, restoranai ir barai. Viešbutis yra žinomas dėl šeimyninės atmosferos ir mielo aptarnavimo, o iki žavingo miestelio centro galima lengvai nuvykti važiuojant ilgu smėlio paplūdimiu viešbučio autobusu.

Pasiūlymo aprašymas

Agios Astrakeri, apie 1,4 km nuo Astrakeri, apie 2,5 km nuo RODA vietovės centro su parduotuvėmis ir barais, apie 38 km nuo Korfu oro uosto, nemokamas viešbučio autobusas iki Roda vietovės, autobusų stotelė apie 1 km nuo viešbučio (Korfu miestas/apie 15 EUR, Sidari/apie 12 EUR).

Agnos, viešas, smėlio-akmenukų, nuolaidus įėjimas į jūrą, prie pat viešbučio, priėjimas per gatvę, Astrakeri, viešas, smėlio, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 150 m nuo viešbučio, paplūdimiuose nemokami skėčiai ir gultai.

Oficiali kategorija šalyje - trys žvaigždutės. Elegantiškas ir gerai išlaikytas, pastatytas 1995 metais, atnaujintas 2018 metais, 400 kambarių, 9 pastatai, iki 3 aukštų, 2 liftai centriniame pastate, erdvus vestibiulis, visą parą veikiantį registratūra, 2 restoranai: pagrindinis ir prie baseino– „švediškas stalas", graikiška virtuvė, yra kėdutės vaikams, 2 barai: pagrindinis ir prie baseino. nemokamas belaidis internetas. Už papildomą mokestį: seifas registratūroje (apie 15 EUR/sav., 20 EUR/2 sav.). Galimybė mokėti kortele: Visa.

Superior tipo: 2-is (galima 1 ar 2 papildomos vietos), apie 17-20 m², gerai išlaikytas, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), televizorius, šaldytuvas, nemokama lovelė vaikams iki 2 metų pagal užklausą prieš atvykimą, balkonas arba terasa (staliukas ir kėdutės), vaizdas į baseiną arba sodą.

Šeimyninis: 2-is (galima 1 ar 2 papildomos vietos), apie 30 m², naujame pastate, įrengtas kaip superior tipo numeris, papildomai telefonas, vaizdas į sodą arba baseiną, šeimyninis kambarys už papildomą mokestį.

2 baseinai, gėlo vandens: stačiakampio formos, apie 128 m², gylis 1-2,6 m ir netaisyklingos formos, 341 m², gylis 0,7-1,8 m, prie baseinų nemokami skėčiai ir gultai, stalo tenisas, tinklinis, vakarai su gyva muzika, folkloro pasirodymai.

Pusryčiai (8.00-10.00 val.), pietūs (12.30-14.00 val.), vakarienė (18.30-21.30 val.) „švediškas stalas" restorane, užkandžiai (11.00-16.00 val.), pavakariai bare prie baseino (16.00-17.00 val.), nealkoholiniai gėrimai (10.00-24.00 val.) ir vietiniai alkoholiniai gėrimai (13.00-24.00 val.) atrinktame bare.

0039/2663031201, www.angelabeach.gr 

 • Paplūdimio paslaugos
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
Informacija apie regioną

Graikija — Korfu

Žavinti magiškų spalvų ir kvapų įvairove. Kiparisų žaluma persipina su auksiniais javais ir įvairiaspalvėmis apelsinų ir citrinų plantacijomis. Oleandrų ir apelsinų žiedų kvapas, stiprios graikiškos kavos skonis, medžių šakose sėdinčių paukščių giesmės ir akinančiai balto smėlio paplūdimiai tai Korfu – Kerkyra, Makris, Corcyra, Scheria, Drepane... Ideali vieta atostogų poilsiui.

VIETA: Agios Astrakeri, apie 1,4 km nuo Astrakeri, apie 2,5 km nuo RODA vietovės centro su parduotuvėmis ir barais, apie 38 km nuo Korfu oro uosto, nemokamas viešbučio autobusas iki Roda vietovės, autobusų stotelė apie 1 km nuo viešbučio (Korfu miestas/apie 15 EUR, Sidari/apie 12 EUR).

PAPLŪDIMYS: Agnos, viešas, smėlio-akmenukų, nuolaidus įėjimas į jūrą, prie pat viešbučio, priėjimas per gatvę, Astrakeri, viešas, smėlio, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 150 m nuo viešbučio, paplūdimiuose nemokami skėčiai ir gultai.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - trys žvaigždutės. Elegantiškas ir gerai išlaikytas, pastatytas 1995 metais, atnaujintas 2018 metais, 400 kambarių, 9 pastatai, iki 3 aukštų, 2 liftai centriniame pastate, erdvus vestibiulis, visą parą veikiantį registratūra, 2 restoranai: pagrindinis ir prie baseino– „švediškas stalas", graikiška virtuvė, yra kėdutės vaikams, 2 barai: pagrindinis ir prie baseino. nemokamas belaidis internetas. Už papildomą mokestį: seifas registratūroje (apie 15 EUR/sav., 20 EUR/2 sav.). Galimybė mokėti kortele: Visa.

KAMBARYS: Superior tipo: 2-is (galima 1 ar 2 papildomos vietos), apie 17-20 m², gerai išlaikytas, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), televizorius, šaldytuvas, nemokama lovelė vaikams iki 2 metų pagal užklausą prieš atvykimą, balkonas arba terasa (staliukas ir kėdutės), vaizdas į baseiną arba sodą.
Šeimyninis: 2-is (galima 1 ar 2 papildomos vietos), apie 30 m², naujame pastate, įrengtas kaip superior tipo numeris, papildomai telefonas, vaizdas į sodą arba baseiną, šeimyninis kambarys už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: 2 baseinai, gėlo vandens: stačiakampio formos, apie 128 m², gylis 1-2,6 m ir netaisyklingos formos, 341 m², gylis 0,7-1,8 m, prie baseinų nemokami skėčiai ir gultai, stalo tenisas, tinklinis, vakarai su gyva muzika, folkloro pasirodymai.

VISKAS ĮSKAIČIUOTA: Pusryčiai (8.00-10.00 val.), pietūs (12.30-14.00 val.), vakarienė (18.30-21.30 val.) „švediškas stalas" restorane, užkandžiai (11.00-16.00 val.), pavakariai bare prie baseino (16.00-17.00 val.), nealkoholiniai gėrimai (10.00-24.00 val.) ir vietiniai alkoholiniai gėrimai (13.00-24.00 val.) atrinktame bare.

KONTAKTAI: 0039/2663031201, www.angelabeach.gr 

NEMOKAMAI:
 • Paplūdimio paslaugos
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Korfu miestas — išvažiavimas į salos sostinę apie 9.00 val., šis miestas sužavės kiekvieną turistą įdomiu architektūros ir kultūros mišiniu. Vaikščiojant siauromis gatvelėmis sunku patikėti, kad esama Graikijoje. Programoje populiariausios senamieščio vietos: sena ir nauja tvirtovė, salos globėjo šv. Spiridono bažnyčia su joje esančiomis relikvijomis, rotušė, šv. Teodoro arikikatedra. Laisvas laikas skirtas apsipirkimui arba poilsiui žymiuosiuose pasažuose prie Spijanada aikštės. Pervažiavimas į Kanoni pusiasalį, iš kurio atsiveria spalvingas vaizdas į Pontikonissi salą ir Vlacherno bažnyčią - Korfu salos vizitinę kortelę. Korfu miestas tai vienas elegantiškiausių miestų graikijos salyne, jis yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Kelionės trukmė: pusė dienos. Kaina - apie 25 EUR, vaikams iki 13 metų - apie 12 EUR.

Aplink salą — kelionė į gražiausius ir įdomiausius salos kampelius - viskas, ką reikia pamatyti Korfu saloje. Išvažiavimas apie 9.00 val., pervažiavimas į Gastouri, kur stovi puikūs Achilleiono rūmai. Kadaise buvę imperatorienės Sisi rezidencija, garsėjanti gražiais sodais su įspūdinga graikiškų dievų, išminčių bei mitologinių personažų skulptūrų kolekcija. Toliau kelionės maršrutas veda šiaurės vakarų pakrantės link, kur galima rasti gražiausią „penkiapirštę“ Paleokastritsa įlanką. Vienoje kalvų stovi svarbiausias Korfu salos vienuolynas - Moni Theotokou ir prie jo esantis ikonų muziejus. Laisvas laikas skiriamas pietums arba maudynėms įspūdingose įlankose. Pervažiavimas į Bella Vista - apžvalgos tašką, iš kurio atsiveria neapsakomo grožio vaizdas į vakarų pakrantę. Pakeliui viešnagė Korfu salai būdingo kinkano likierio gamykloje - degustacija ir laikas apsipirkimui. Kelionės trukmė: 1 diena. Kaina - apie 45 EUR, vaikai iki 13 metų - apie 22 EUR (neapima iėjimo bilieto kainos į Achilleiono rūmus: apie 5 EUR, vaikams iki 6 metų nemokamai).

Paxos - Antipaxos kruizas — kruizai jūra tai mėgstamiausios kelionės atostogų metu - saulė, jūros brizas, gaivinančios maudynės ir kvapą gniaužiantys vaizdai. Graikija, kur šimtai salų išnyra iš žydros jūros, kuo puikiausiai tinka tokiai kelionei. Išvažiavimas apie 7.30 val., išplaukimas iš uosto, grožėjimasis įspūdingais kraštovaizdžiais. Plaukimas prie Žydrūjų grotų, paslėptų po laukiniais vakarų pakrantės skardžiais. Paxos sala užburia žaluma, ramybe ir magiška Gajos prieplauka. Antipaxos sala, su žmogaus nepaliesta gamta, primena egzotiškas karibų salas. Turkio spalvos ir krištolo skaidrumo vanduo tai ideali vieta maudynėms, o graži aplinka sukuria pukią progą padaryti keletą nuotraukų atminimui. Kelionės trukmė - 1 diena. Kaina - apie 40 EUR, vaikai iki 13 metų - apie 20 EUR.

Albanija — viena valanda laivu skiria Korfu nuo skirtinga kultūra ir kraštovaizdžiais pasižyminčios Albanijos. Tai puiki proga atrasti šią paslaptingą ir nežinomą šalį. Išvažiavimas apie 7.30, įlipimas į laivą Korfu uoste, kruizas į Sarandę. Pervažiavimas autobusu į Butrinti miestą, įrašytą į UNESCO paveldo sąrašą. Butrinti tai vienas geriausiai išsilaikiusių antikinių miestų Viduržemio jūros baseine. Kelionės programoje: antikinis amfiteatras, romėniškos pirtys ir šventyklų liekanos. Pervažiavimas palei ežerą, žinomą dėl moliuskų auginimo. Pietūs ir laisvas laikas Sarandės mieste - žymiame atostogų kurorte, spalvingai įsikūrusiame įlankoje. Kelionės trukmė: 1 diena. Kaina - apie 45 EUR, vaikai iki 13 metų - apie 22 EUR (neapima gėrimų, uosto mokesčio: 10 EUR, vaikai iki 2 metų nemoka uosto mokesčio, ekskursijos po Burinti kainos bei pietų: 20 EUR, vaikai 2-13 metų: 10 EUR); privaloma turėti pasą.

Ali Pašos pėdsakais — visą dieną trunkantis susitikimas su nepažįstama kontinentalinės Graikijos Janinos regiono kultūra bei įdomia Ali Pašos figūra, kuris bandė sukūrti Albanų-Epirų šalį. Vizitas Liuto iš Janinos muziejuje, vietoje, kur buvo nužudytas, čia galima pamatyti jo kapą. Ekskursija: Janinos uostas prie didžiulio ežero, Aslano Pašos mečėtė su regioniniu muziejumi, Kale gynybinė siena ir bizantijos laikų bažnyčia. Plaukimas valtimi į vienintelę Graikijoje gyvenamą salą ežere, kurioje stovi nedidelė bažnyčia su įspūdingomis freskomis. Laikas apsipirkimui Janinoje, kuri garsėja sidabro dirbiniais. Kaina - apie 60 EUR, vaikai iki 13 metų - apie 30 EUR (neapima lankytinų vietų bilietų kainos: apie 10 EUR).

BBQ kruizas — nuostabus kruizas laivu palei šiaurės rytų Korfu salos pakrantę - tai puiki proga atsipalaidavimui, maudynėms jūroje bei deginimuisi. Kvapą gniaužiantys neapsakomo grožio vaizdai, nepakartojama galimybė pasigrožėti prabangiomis salos valdomis iš jūros pusės. Išvyka apie 9.00, apsilankymas Kalamaki paplūdimyje - ideali vieta poilsiui, smėlio paplūdimys ir krištolo skaidrumo vanduo. Gardus, tipinis graikiškas patiekalas pagamintas ant grilio patiekiamas paplūdimyje. Kaina - apie 45 EUR, vaikai iki 13 metų - apie 22 EUR (valgis įtrauktas į kainą).

Vandens pramogų parkas — išvyka apie 9.30, vandens pramogų parkas tai puiki proga pasilinksminti su visa šeima. Kaina - apie 35 EUR, vaikai iki 13 metų - apie 28 EUR.

Informaciją apie ekskursijas Jums suteiks ITAKA Lietuva atstovas informacinio susitikimo metu. Vietines ekskursijas organizuoja vietos turizmo agentūros savo nustatytomis sąlygomis. Ekskursija gali būti neorganizuojama, jeigu dalyvių skaičius yra per mažas. Ekskursijų organizatorius pasilieka teisę keisti kelionių laikus, kainas ir programą.

 

Dėmesio! Galimi tam tikri apribojimai/papildomi saugumo reikalavimai ir/ar paslaugų teikimo apimties pakeitimai dėl COVID-19.

Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis viešbučio administracijos sprendimu.

*Oficiali viešbučio kategorija šalyje skelbiama skyriuje „VIEŠBUTIS“ ir atitinka esamoje šalyje naudojamą kategorizacijos tvarką. Kiekviena šalis naudoja savus kategorijos nustatymo kriterijus. Interneto puslapyje www.itaka.lt ir kelionės dokumentuose žymimas kelionių organizatoriaus ITAKA Lietuva subjektyvus viešbučio vertinimas ir oficiali viešbučio kategorija šalyje.

Šis pasiūlymas laikinai negalioja

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter