phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>

Vasara 2022

2022-ųjų vasara - tavo vasara! 😇 Tai metas naujiems potyriams ir atradimams, tai metas ramiam poilsiui, kurio taip ilgai laukei ir tikrai nusipelnei. Tarp 2022 m. ITAKA Vasaros sezono pasiūlymų savo svajonių atostogas atras visi! 🌞 Poilsinės kelionės į daugiau nei dešimt skirtingų krypčių, platus pažintinių kelionių su lietuviškai kalbančiu gidu pasirinkimas, mėgstantiems keliones planuoti patiems - galimybė įsigyti užsakomųjų skrydžių bilietus ar tik apgyvendinimo paslaugą.

Kelionės užsakomaisiais skrydžiais

Duresis
Duresis

#Albanija #Vasara2022

Tai vienas svarbiausių Albanijos turizmo centrų ir antras pagal dydį Albanijos miestas. Populiariausias Albanijos Kurortas turi viduramžius siekiančią istoriją, kurią mena daug senovės paminklų, net ir iš Romos imperijos laikų.


Daugiau
Tasas
Tasas

#Graikija #Vasara2022

Vadinamas Smaragdine sala ir Žaliuoju Egėjo jūros deimantu, žavi visais mėlynos ir žalios spalvų atspalviais. Švelnus pušynais apaugusių kalvų reljefas vaizdingai leidžiasi į melsvą jūrą, alyvmedžių giraitės šimtmečius nokina puikius vaisius, vilioja kvapniame meduje mirkyti saldumynai.


Daugiau
Zakintas
Zakintas

#Graikija #Vasara2022

Auksinė nuo saulės, visais mėlynos spalvos atspalviais skalaujama jūros, žalia nuo pušynų ir alyvmedžių giraičių, kvepianti apelsinmedžių gėlėmis, žavinti unikali gamta, pilna gražių netikėtumų - tai Zakinto sala.


Daugiau
Madeira
Madeira

#Madeira #Vasara2022 #Žiema22/23

Žalias paatogrąžių rojus, kuris dėl pastovios malonios temperatūros vadinamas amžinojo pavasario sala. Čia pakeri visur žydinčios spalvotos gėlės, žali vijokliai, kvapą gniaužiančios prarajos ir įspūdingi kriokliai.


Daugiau

Kelionės reguliariais skrydžiais

Į specialiai sukurtą ITAKA Lietuva pasiūlymų paketą yra įskaičiuota:
Skrydžių bilietai reguliariais skrydžiai iš Vilniaus, Kauno ar Rygos (priklausomai nuo krypties)
Nemokama registracija (check-in) į skrydį daroma mūsų rezervacijų skyriaus
Registruotas ir rankinis bagažas
Pervežimai kryptyse: oro uostas - viešbutis - oro uostas
Apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje
Pervežimai kryptyse: oro uostas - viešbutis - oro uostas
ITAKA Lietuva kelionių eksperto nuotolinis klientų konsultavimas telefonu ant sutarties nurodytu numeriu, lietuvių kalba, 24/7

Korfu
Korfu

#Graikija #Vasara2022

Žavinti magiškų spalvų ir kvapų įvairovė. Kiparisų žaluma persipinanti su auksiniais javais ir įvairiaspalvėmis apelsinų ir citrinų plantacijomis. Oleandrų ir apelsinų žiedų kvapas, stiprios graikiškos kavos skonis, medžių šakose tupinčių paukščių giesmės ir akinančiai balto smėlio paplūdimiai.


Daugiau
Santorinas
Santorinas

#Graikija #Vasara2022

Saulė ir lava, balti namai tarsi cukraus kubeliai, žydri šventyklų kupolai, garsioji vulkaninė kaldera ir kvapą gniaužiantys saulėlydžiai su unikalia spalvų palete sukuria fantastiškus Santorino kraštovaizdžius, kuriuos pamilsite iš pirmo žvilgsnio.


Daugiau
Alikantė (Kosta Blanka)
Alikantė (Kosta Blanka)

#Ispanija #Vasara2022

Svetingas saulės kraštas, nuostabūs smėlio paplūdimiai, žydintys migdolai ir balti miesteliai kviečia pasinerti į nuostabias ispaniškas atostogas. Kosta Blanka garsėja savo nuostabiu kraštovaizdžiu.


Daugiau
Malaga (Kosta del Solis)
Malaga (Kosta del Solis)

#Ispanija #Vasara2022

Kosta del Solis išsidėstęs pietinėje Andalūzijos pakrantėje. Šis kraštas turistams siūlo viską, kas dažniausiai asocijuojasi su Ispanija. Juos pritraukia puikūs visame pasaulyje žinomi maurų kultūros paminklai, kurių pagrindiniai centrai buvo Kordoba, Sevilija ir Granada.


Daugiau
Iskija (Neapolis)
Iskija (Neapolis)

#Italija #Vasara2022

Pušynai, vynuogynai, citrusinių vaisių ir kaštonų giraitės daro Iskiją Žaliąja sala. Nuostabus Viduržemio jūros klimatas, įvairi pakrantė su nuostabiais paplūdimiais ir stačiomis uolomis, peizažai su baltais namais ir visur matoma žydra jūra.


Daugiau
Larnaka
Larnaka

#Kipras #Vasara2022

Meilės deivė Afroditė ne veltui pasirinko šią vietą! Nuostabūs paplūdimiai, vaizdingi Troodos kalnai, skanūs vynai, žavūs paminklai, labai linksmi ir svetingi kipriečiai sukuria svajonių atostogų salos atmosferą,


Daugiau
Pafosas
Pafosas

#Kipras #Vasara2022

Nuostabi Kipro praeitis siejama su deivės Afroditės kultu. Ji atsirado iš jūros putų čia pat, netoli Pafoso. Jau senovėje meilės deivės kultas traukė lankytojus iš viso pasaulio, kaip šiandien turistus traukia gražūs paplūdimiai ir švari jūra.


Daugiau
Malta
Malta

#Malta #Vasara2022

Niekur pasaulyje tokioje mažoje teritorijoje nerasite tiek unikalių ir įvairių architektūros ir archeologijos paminklų. Kasmet Maltą ir Gozą aplanko daugiau nei milijonas turistų. Paplūdimiai čia daugiausia uolėti, o jūra yra krištolo skaidrumo ir kviečia maudytis bei nardyti.


Daugiau
Dubrovnikas
Dubrovnikas

#Kroatija #Vasara2022

Tai vienas magiškiausių miestų Europoje! Tvirtos senamiesčio mūro sienos juosia marmurinius grindinius ir šviesius namelius bei siauras gatveles. Ne veltui šis miestas kasmet sutraukia didžiulius turistų srautus.


Daugiau
Splitas
Splitas

#Kroatija #Vasara2022

Didžiausias Kroatijos miestas Adrijos jūros pakrantėje. Išskirtiniame mieste persipina įvairūs architektūriniai stiliai, modernumas puikiai dera su tradicijomis. Leiskite laiką paplūdimiuose, aplankykite šalia esančias salas bei nacionalinius parkus.


Daugiau

Kitos kelionės

Pažintinės kelionės
Pažintinės kelionės

Protingas bei patogus pasirinkimas norintiems ne tik pailsėti nuo kasdienybės bet ir įsilieti į lankomų šalių kultūrą, susipažinti su istorija bei turiningai praleisti laiką atostogų metu.


Daugiau
Skrydžių bilietai
Skrydžių bilietai

Mėgstate keliones planuoti patys? Įsigykite tik skrydžio bilietus ITAKA užsakomaisiais reisais, o pervežimus bei viešbutį užsisakykite atskirai.


Daugiau
Savo transportu
Savo transportu

Planuojate kelionę automobiliu, o galbūt turite įsigiję skrydžio bilietus, tačiau dar neturite viešbučio nakvynei? Nuo šiol ITAKA suteikia galimybę įsigyti tik apgyvendinimo paslaugą.


Daugiau

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter