phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Indijos spalvos | Pažintinė kelionė

Pasiūlymo privalumai

 • Svarbiausios lankytinos vietos Indijoje
 • Įspūdingi fortai
 • Pasakiškasis Tadž Mahalas
 • Kerintis Radžastanas
 • Pusryčiai ir vakarienės įskaičiuotos į kainą

Indijos spalvos | Pažintinė kelionė Kodas: DEL1KLO

Trasa
1 599PLN
Suaugęs: 2 pagal programą Pr 16.01 – Pr 23.01.23 (6 nakvynės)
Itaka

Indijos spalvos | Pažintinė kelionė Kodas: DEL1KLO Indija

Žemėlapis ir informacija apie regioną Trasa

Delis • Mandava • Džaipuras • Amero fortas • Fatehpur Sikris • Agra

Kvepiantis prieskoniais ir svaiginantis gausybe sodrių spalvų. Verčianti susimąstyti istorija, įspūdinga religija, etninė mozaika ir nuostabios vietos, įtrauktos į UNESCO sąrašą. Programoje Indijos kvintesencija ir klasika: kupinas kontrastų Naujasis Delis, šiuolaikinis pasaulio stebuklas Tadž Mahalas, rožinis Džaipuro miestas, įspūdingas Amero fortas, Fatehpur Sikris – pergalės miestas. Maršrutas Indijoje: apie 1000 km.

Pasiūlymo aprašymas

1 DIENA.
Kelionės dalyvių atvykimas į oro uostą. Skrydis į Naująjį Delį.

2. DIENA. DELIS
Atvykimas į Indijos sostinę ir šalies politinį centrą NAUJĄJĮ DELĮ. Miesto didybę liudija įspūdingi paminklai ir impozantiški valstybiniai pastatai. Naujasis Delis yra šiuolaikinės Indijos, kontrastų kupino miesto įsikūnijimas, kur greta egzistuoja neįsivaizduojamas turtas ir didelis skurdas, istorija ir modernumas. Senojo Delio lankymas: Jama Masjid – didžiausia Indijos mečetė Raj Ghat – Mahatma Gandžio kremavimo vieta. Pasivaikščiojimas iki Raudonojo forto pastatų – didžiulės citadelės iš raudono smiltainio, įtrauktos į UNESCO sąrašą. Pasivaikščiojimas palei Chandni Chowk – pagrindinę senamiesčio arteriją, kurioje taip pat išsidėstęs šurmuliuojantis turgus. Važiavimas rikša. Naujojo Delio lankytinos vietos: „Qutb Minar“ kompleksas su indų ir islamo architektūros įtaka, Humayuno mauzoliejus – XVI amžiaus Mogolų valdovo kapavietė. Abu šie objektai yra įtraukti į UNESCO sąrašą. Pasivaikščiojimas iki Indijos vartų – 42 metrų triumfo arkos. Panoraminis važiavimas šalia parlamento rūmų ir Prezidento rūmų. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

3. DIENA. MANDAVA
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į MANDAVĄ. Po pietų pasivaikščiojimas po miestą, vadinamą meno galerija po atviru dangumi. Miesto istorija prasideda XVIII a. Tuomet buvo sukurtos gražios freskos, skirtos papuošti turtingų pirklių namų fasadus, t. y. havelas. Itin spalvingose ir turtingose freskose vaizduojamos erotinio ir religinio gyvenimo scenos. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

4. DIENA. DŽAIPURAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į DŽAIPURĄ – Radžastano sostinę vadinama Rožiniu miestu. Šis apibūdinimas kilo nuo spalvingųjų senamiesčio pastatų fasadų – jų rožinė spalva simbolizuoja svetingumą. Džaipuras taip pat yra didingų rūmų ir turgų miestas, garsėjantis puikiais rankdarbiais, o taip pat jis yra vienas didžiausių Indijos auksakalystės ir brangakmenių apdirbimo centrų. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

5. DIENA. AMERO FORTAS
Pusryčiai. Kelionė į AMERO FORTĄ – buvusią valdovų būstinę. Važiavimas drambliu arba džipu į forto kalną. Apsilankymas didinguose forto teritorijoje esančiuose gynybiniuose ir rūmų pastatuose. Po pietų ekskursija po Džaipurą: Miesto rūmai – karališkoji rezidencija ir muziejus, kuriame yra Jantar Mantar astronomijos observatorija, įtraukta į UNESCO sąrašą. Praeinama pro Vėjų rūmus, vieną iš labiausiai atpažįstamų miesto pastatų, kurio šimtai langų puošia originalų fasadą. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

6. DIENA. FATEHPUR SIKRIS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į FATEHPUR SIKRĮ – Pergalės miestą. Aplankymas miesto rūmuose, kurie 14 metų buvo Akbaro Didžiojo imperijos sostinė. Gražiausios iš daugybės buvusios šlovės atminimo vietų yra viešosios ir privačios auditorijos, Mekos mečetės stiliumi suprojektuota Didžioji mečetė ir Penkių aukštų rūmai. Fatehpur Sikris buvo įtrauktas į UNESCO sąrašą 1986 m. Kelionė į Agrą. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

7. DIENA. AGRA
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Apsilankymas AGROJE, buvusioje Didžiųjų Mogalų sostinėje: Tadž Mahalas – viena romantiškiausių vietų pasaulyje, sukurta kaip meilės moteriai įrodymas. Ši didžiausia Indijos vizitinė kortelė, pastatyta XVII a. I pusėje, buvo pripažinta vienu iš septynių šiuolaikinių pasaulio stebuklų ir įtraukta į UNESCO sąrašą. Po to lankomas Agros fortas – galinga raudono smiltainio tvirtovė, imperijos miestas, apsuptas 2,5 kilometro sienos, dizaino ir statybos šedevras, taip pat esantis UNESCO sąraše. Kelionė į Delį. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

8. DIENA.
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą.

6 nakvynės ***/**** viešbučiuose miestuose arba priemiesčiuose: 2 Delyje, 1 Mandavoje, 2 Džaipure, 1 Agroje; dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais • maitinimas: 6 pusryčiai, 6 vakarienės • skrydis: Vilnius – Delis – Vilnius (su tarpiniu persėdimu) • kelionė autobusu arba mikroautobusu su oro kondicionieriumi (priklausomai nuo dalyvių skaičiaus) • kelionė į Amero fortą drambliu arba džipu (priklausomai nuo prieinamumo) • kelionės vadovo paslaugos

 1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai, vietiniai gidai: apie 110 USD, arbatpinigiai: apie 5 USD/diena.
 2. Gydymo išlaidos ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų į kelionės kainą neįskaičiuoti.
 3. Pasiimdami su savimi JAV dolerius, atminkite, kad keitimams priimami nepažeisti banknotai, išleisti po 2001 m.
Informacija apie regioną

Indija

Indija kupina paslapčių, kontrastų ir mįslių. Spalvotoji Indija yra viena iš seniausių kultūrų pasaulyje. Įvairių epochų, šokių ir muzikos paminklai pabrėžia šios nuostabios vietos nacionalinį identitetą. Rankdarbiai tai svarbus elementas, liudijantis Indijos subkontinento tradicijų turtingumą ir įvairovę.

Indijos Respublika – valstybė pietinėje Azijos dalyje. Indija užima septintąją vietą pasaulyje pagal plotą ir antrąją pagal gyventojų skaičių. Oficialus šalies pavadinimas yra kilęs iš senovės persų žodžio Hindu, kuris savo ruožtu kilęs iš sanskrito žodžio Sindhu - istorinio Indo upės pavadinimo.

Indijos kontinente gyvena Indo bei kitos senovės civilizacijos. Didžiąją dalį savo istorijos Indija buvo įvairių kraštų svarbus prekybos kelių centras, kuri garsėjo savo turtais bei neįtikėtinai aukšta kultūra. Todėl šiuo metu šalyje oficialiai įteisinta 21 kalba. Hindi - oficiali Indijos vyriausybės kalba. Versle ir administracijoje plačiai vartojama anglų kalba turi „pagalbinės oficialios kalbos“ statusą, ji taip pat vaidina didelį vaidmenį švietime, ypač vidurinio ir aukštojo mokslo srityse.

Klimatas - Indijos klimatui didelę įtaką daro Himalajų kalnai ir Taro dykuma. Šis geografinis duetas sukelia vėjus masonus. Himalajai yra kliūtis šaltiems Centrinės Azijos vėjams, todėl klimatas daugumoje Indijos vietų yra šiltesnis nei tose pačiose platumose kituose planetos regionuose. Indijoje vyrauja keturi pagrindiniai klimatai: drėgnas tropinis, sausas atogrąžų, subtropinis masonas ir aukštumos.

Didžiojoje Indijos dalyje vyrauja trys sezonai: karštas ir drėgnas, pietvakarių masonas (birželis – spalis) - santykinai vėsu ir sausa. Tai pat vyrauja šiaurės rytų pasatas (lapkričio – vasario mėn.), labai karšta ir sausa pereinamoji (kovo-gegužės mėn.)

Religija - beveik visi Indijoje gyvenantys žmonės yra giliai religingi. Religija indams yra gyvenimo būdas, kasdienybė, ypatinga proga. Induizmas yra laikomas pagrindine Indijos religine ir etine sistema.

Kultūra – šio krašto kultūra be galo įvairi ir spalvota. Per visą savo istoriją Indija sugebėjo išsaugoti senąsias kultūrines tradicijas ir tuo pačiu perimti naujus užkariautojų ir imigrantų papročius ir idėjas bei paskleisti savo kultūrinę įtaką kituose Azijos regionuose.

Architektūra yra viena iš sričių, kurioje ryškiausiai reprezentuojama Indijos kultūros įvairovė. Didžioji Indijos architektūros dalis, įskaitant tokius nuostabius paminklus kaip Tadž Mahalas ir kiti Mogolų bei Pietų Indijos architektūros pavyzdžiai, yra senovės ir vietinių tradicijų iš skirtingų Indijos regionų ir užsienio mišinys.

Muzika šiame krašte yra daugybę tradicijų ir regioninių stilių jungiantis miksas. Vietiniai populiariosios muzikos stiliai apima filmą ir indų liaudies muziką.

Indijos pietuose, prie vandenyno, laikas slenka tingiai kaip Viduržemio jūros šalyse, bet yra laikas skirtas siestai, virtuvėje vyrauja tradiciniai indiški prieskoniai, tačiau galima įžvelgti ir portugalų įtaką. Tai kulinarinių malonumų kraštas vegetarams ir jūros gėrybių mėgėjams!

Indija yra šalis, turinti egzotišką ir paslaptingą kultūrą daugumai europiečių. Nepamirštamas Indijos aromatas – tirštas jazminų ir rožių kvapas, subtilus prieskonių kvapas, užimantis svarbią vietą indiškuose patiekaluose. Indai maistui teikia ypatingą reikšmę, jį pašventina tradicija, kuri gerbiama iki šiol.

KELIONĖS PROGRAMA:1 DIENA.
Kelionės dalyvių atvykimas į oro uostą. Skrydis į Naująjį Delį.
2. DIENA. DELIS
Atvykimas į Indijos sostinę ir šalies politinį centrą NAUJĄJĮ DELĮ. Miesto didybę liudija įspūdingi paminklai ir impozantiški valstybiniai pastatai. Naujasis Delis yra šiuolaikinės Indijos, kontrastų kupino miesto įsikūnijimas, kur greta egzistuoja neįsivaizduojamas turtas ir didelis skurdas, istorija ir modernumas. Senojo Delio lankymas: Jama Masjid – didžiausia Indijos mečetė Raj Ghat – Mahatma Gandžio kremavimo vieta. Pasivaikščiojimas iki Raudonojo forto pastatų – didžiulės citadelės iš raudono smiltainio, įtrauktos į UNESCO sąrašą. Pasivaikščiojimas palei Chandni Chowk – pagrindinę senamiesčio arteriją, kurioje taip pat išsidėstęs šurmuliuojantis turgus. Važiavimas rikša. Naujojo Delio lankytinos vietos: „Qutb Minar“ kompleksas su indų ir islamo architektūros įtaka, Humayuno mauzoliejus – XVI amžiaus Mogolų valdovo kapavietė. Abu šie objektai yra įtraukti į UNESCO sąrašą. Pasivaikščiojimas iki Indijos vartų – 42 metrų triumfo arkos. Panoraminis važiavimas šalia parlamento rūmų ir Prezidento rūmų. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.
3. DIENA. MANDAVA
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į MANDAVĄ. Po pietų pasivaikščiojimas po miestą, vadinamą meno galerija po atviru dangumi. Miesto istorija prasideda XVIII a. Tuomet buvo sukurtos gražios freskos, skirtos papuošti turtingų pirklių namų fasadus, t. y. havelas. Itin spalvingose ir turtingose freskose vaizduojamos erotinio ir religinio gyvenimo scenos. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.
4. DIENA. DŽAIPURAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į DŽAIPURĄ – Radžastano sostinę vadinama Rožiniu miestu. Šis apibūdinimas kilo nuo spalvingųjų senamiesčio pastatų fasadų – jų rožinė spalva simbolizuoja svetingumą. Džaipuras taip pat yra didingų rūmų ir turgų miestas, garsėjantis puikiais rankdarbiais, o taip pat jis yra vienas didžiausių Indijos auksakalystės ir brangakmenių apdirbimo centrų. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.
5. DIENA. AMERO FORTAS
Pusryčiai. Kelionė į AMERO FORTĄ – buvusią valdovų būstinę. Važiavimas drambliu arba džipu į forto kalną. Apsilankymas didinguose forto teritorijoje esančiuose gynybiniuose ir rūmų pastatuose. Po pietų ekskursija po Džaipurą: Miesto rūmai – karališkoji rezidencija ir muziejus, kuriame yra Jantar Mantar astronomijos observatorija, įtraukta į UNESCO sąrašą. Praeinama pro Vėjų rūmus, vieną iš labiausiai atpažįstamų miesto pastatų, kurio šimtai langų puošia originalų fasadą. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.
6. DIENA. FATEHPUR SIKRIS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į FATEHPUR SIKRĮ – Pergalės miestą. Aplankymas miesto rūmuose, kurie 14 metų buvo Akbaro Didžiojo imperijos sostinė. Gražiausios iš daugybės buvusios šlovės atminimo vietų yra viešosios ir privačios auditorijos, Mekos mečetės stiliumi suprojektuota Didžioji mečetė ir Penkių aukštų rūmai. Fatehpur Sikris buvo įtrauktas į UNESCO sąrašą 1986 m. Kelionė į Agrą. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.
7. DIENA. AGRA
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Apsilankymas AGROJE, buvusioje Didžiųjų Mogalų sostinėje: Tadž Mahalas – viena romantiškiausių vietų pasaulyje, sukurta kaip meilės moteriai įrodymas. Ši didžiausia Indijos vizitinė kortelė, pastatyta XVII a. I pusėje, buvo pripažinta vienu iš septynių šiuolaikinių pasaulio stebuklų ir įtraukta į UNESCO sąrašą. Po to lankomas Agros fortas – galinga raudono smiltainio tvirtovė, imperijos miestas, apsuptas 2,5 kilometro sienos, dizaino ir statybos šedevras, taip pat esantis UNESCO sąraše. Kelionė į Delį. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.
8. DIENA.
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą.

PASLAUGOS:
6 nakvynės ***/**** viešbučiuose miestuose arba priemiesčiuose: 2 Delyje, 1 Mandavoje, 2 Džaipure, 1 Agroje; dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais • maitinimas: 6 pusryčiai, 6 vakarienės • skrydis: Vilnius – Delis – Vilnius (su tarpiniu persėdimu) • kelionė autobusu arba mikroautobusu su oro kondicionieriumi (priklausomai nuo dalyvių skaičiaus) • kelionė į Amero fortą drambliu arba džipu (priklausomai nuo prieinamumo) • kelionės vadovo paslaugos

PASTABOS:
 1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai, vietiniai gidai: apie 110 USD, arbatpinigiai: apie 5 USD/diena.
 2. Gydymo išlaidos ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų į kelionės kainą neįskaičiuoti.
 3. Pasiimdami su savimi JAV dolerius, atminkite, kad keitimams priimami nepažeisti banknotai, išleisti po 2001 m.

Pasiūlymo detalės

 • Savarankiškas nuvykimas
Kaina už asmenį: 1 599eur Galutinė kaina Kaina detaliau 3 198 eur
Rezervuoti

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter