phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> > >

Strofades Beach

Pasiūlymo privalumai

  • Viešbutis įsikūręs prie pat jūros kranto
  • Mėlynąja vėliava apdovanotas paplūdimys
  • Patogūs kambariai

Strofades Beach Kodas: ZTH1STR

979PLN
Suaugęs: 2 viskas įskaičiuota An 11.06 – An 18.06.24 (7 nakvynės)
Itaka

Strofades Beach Kodas: ZTH1STR Graikija \ Zakintas

Tsilivio mieste įsikūręs viešbutis „Strofades“ - tai kosmopolitiškame kurorte, šalia jūros esanti apgyvendinimo vieta, tinkanti ieškantiems itin patogios vietos apgyvendinimui Zakinto saloje. Profesionalus personalas užtikrins, jog viešnagė būtų komfortiška ir patogi.

Pasiūlymo aprašymas

Apie 500 m nuo populiaraus kurortinio miestelio TSILIVI centro, su barais, užeigomis, tavernomis ir parduotuvėmis; apie 300 m nuo parduotuvytės, apie 4 km nuo Zakinto miesto; apie 8 km nuo Zakinto oro uosto; autobusų stotelė už maždaug 500 m nuo viešbučio (apie 1,5 EUR – Zakintas).

Tsilivi paplūdimys, viešas, smėlėtas, švelniai besileidžiantis į jūrą paplūdimys, apdovanotas Mėlynosios vėliavos sertifikatu; apie 30 m nuo viešbučio, skėčiai ir gultai prie baseino yra nemokami, paplūdimyje - už papildomą mokestį: mediniai gultai ir skėčiai pirmoje eilėje: 15 eurų; metaliniai gultai ir skėčiai likusiose eilėse: 9 eurai.

Oficiali kategorija šalyje - 4 žvaigždutės, tvarkingas, pastatytas 2003 m., atnaujintas 2019 m., 110 kambarių, 2 pastatai, 3 aukštai, 2 liftai, erdvus vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, panoraminis pagrindinis restoranas – švediško stalo, graikiška/viduržemio ir tarptautinė virtuvės, yra vaikiškų kėdučių, vegetariški patiekalai, vakarienės metu reikalaujama formali apranga (vyrams - ilgos kelnės); kartą per savaitę - graikiška naktis su gyva muzika; teminiai vakarai - italų arba graikų tematika; baras prie registratūros ir prie baseino, terasa; gražus sodas; nemokamas belaidis internetas; automobilių stovėjimo aikštelė, žadinimo paslauga, vaikų žaidimų aikštelė, visose bendrose erdvėse yra rampos ir liftai pritaikyti žmonėms su negalia; už papildomą mokestį: budintis gydytojas. Priimamos kredito kortelės: „Visa“ , „MasterCardׅ“, „Maestro“. Atvykus papildomai reikia sumokėti turistinį (atsparumo klimato kaitai) mokestį nuo 1,5 iki 10 eurų už kambarį/už naktį, priklausomai nuo viešbučio kategorijos.

Standartinis: dvivietis (galima 1 papildoma lova), apie 18 - 20 m², patogus ir tvarkingas, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), televizorius, telefonas, arbatinukas (arba kambaryje, arba pagal užklausą registratūroje); šaldytuvas, balkonas (su baldais) už papildomą mokestį: seifas (apie 12 EUR/ savaitei).

Šeimyninis (3-4 asmenims): dvivietis (galimos 1 arba 2 papildomos lovos: sofa-lova/dviaukštė lova), apie 30 m², įrengtas kaip standartinis numeris; balkonas su vaizdu į jūros pusę (gali būti šoninis vaizdas). Šeimyninis kambarys už papildomą mokestį.

Šeimyninis (5 asmenims): susideda iš 2 erdvių (maks. galima apgyvendinti 2 suaugusius ir 2 vaikus bei kūdikį arba 3 suaugusius ir 1 vaiką bei kūdikį), apie 35 m², įrengtas kaip standartinis numeris; balkonas su vaizdu į jūros pusę (gali būti šoninis vaizdas). Šeimyninis kambarys 5 asmenims už papildomą mokestį.

Baseinas, netaisyklingos formos, gėlo vandens, apie 125 m², gylis 1,7 m, vaikų baseinas, gėlo vandens, gylis 0,3 m, nemokami gultai ir skėčiai prie baseino; šalia viešbučio yra mini aikštelė, vaikų žaidimų aikštelė. Už papildomą mokestį: rankšluosčiai už depozitą (apie 10 EUR), vandens sporto pramogos paplūdimyje, gultai ir skėčiai paplūdimyje.

Pusryčiai (7:30-10.00 val.), pietūs (12.30-14.30 val.), vakarienė (18:30-21.00) – švediškas stalas restorane, baras prie baseino (11.00-17.00), kur patiekiami užkandžiai (švediškas stalas); nealkoholiniai ir rinktiniai alkoholiniai gėrimai nurodytame bare (11.00-23.00 val.); gėrimai po nurodytos valandos - už papildomą mokestį. 

00302695049227. Oficialus viešbučio tinklalapis: www.strofadeshotel.gr

• Automobilių stovėjimo aikštelė
• Belaidis internetas (Wi-Fi)

Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai
• Rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
• Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimu
• Vietoje esančio ITAKA atstovo paslaugos

Informacija apie regioną

Graikija — Zakintas

Auksinė nuo saulės, visais mėlynos spalvos atspalviais skalaujama jūros, žalia nuo pušynų ir alyvmedžių giraičių, kvepianti apelsinmedžių gėlėmis, žavinti unikali gamta, pilna gražių netikėtumų - tai Zakinto sala. Jos savybes įvertino vėžliai logerhedai, kurie šios salos paplūdimius pasirinko perėjimui ir tapo jos simboliu. Nuostabi Zakinto salos atmosfera ir salos gyventojų nuoširdumas sukūrė idealias sąlygas įsimintinoms atostogoms.

VIETA: Apie 500 m nuo populiaraus kurortinio miestelio TSILIVI centro, su barais, užeigomis, tavernomis ir parduotuvėmis; apie 300 m nuo parduotuvytės, apie 4 km nuo Zakinto miesto; apie 8 km nuo Zakinto oro uosto; autobusų stotelė už maždaug 500 m nuo viešbučio (apie 1,5 EUR – Zakintas).

PAPLŪDIMYS: Tsilivi paplūdimys, viešas, smėlėtas, švelniai besileidžiantis į jūrą paplūdimys, apdovanotas Mėlynosios vėliavos sertifikatu; apie 30 m nuo viešbučio, skėčiai ir gultai prie baseino yra nemokami, paplūdimyje - už papildomą mokestį: mediniai gultai ir skėčiai pirmoje eilėje: 15 eurų; metaliniai gultai ir skėčiai likusiose eilėse: 9 eurai.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - 4 žvaigždutės, tvarkingas, pastatytas 2003 m., atnaujintas 2019 m., 110 kambarių, 2 pastatai, 3 aukštai, 2 liftai, erdvus vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, panoraminis pagrindinis restoranas – švediško stalo, graikiška/viduržemio ir tarptautinė virtuvės, yra vaikiškų kėdučių, vegetariški patiekalai, vakarienės metu reikalaujama formali apranga (vyrams - ilgos kelnės); kartą per savaitę - graikiška naktis su gyva muzika; teminiai vakarai - italų arba graikų tematika; baras prie registratūros ir prie baseino, terasa; gražus sodas; nemokamas belaidis internetas; automobilių stovėjimo aikštelė, žadinimo paslauga, vaikų žaidimų aikštelė, visose bendrose erdvėse yra rampos ir liftai pritaikyti žmonėms su negalia; už papildomą mokestį: budintis gydytojas. Priimamos kredito kortelės: „Visa“ , „MasterCardׅ“, „Maestro“. Atvykus papildomai reikia sumokėti turistinį (atsparumo klimato kaitai) mokestį nuo 1,5 iki 10 eurų už kambarį/už naktį, priklausomai nuo viešbučio kategorijos.

KAMBARYS: Standartinis: dvivietis (galima 1 papildoma lova), apie 18 - 20 m², patogus ir tvarkingas, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), televizorius, telefonas, arbatinukas (arba kambaryje, arba pagal užklausą registratūroje); šaldytuvas, balkonas (su baldais) už papildomą mokestį: seifas (apie 12 EUR/ savaitei).
Šeimyninis (3-4 asmenims): dvivietis (galimos 1 arba 2 papildomos lovos: sofa-lova/dviaukštė lova), apie 30 m², įrengtas kaip standartinis numeris; balkonas su vaizdu į jūros pusę (gali būti šoninis vaizdas). Šeimyninis kambarys už papildomą mokestį.
Šeimyninis (5 asmenims): susideda iš 2 erdvių (maks. galima apgyvendinti 2 suaugusius ir 2 vaikus bei kūdikį arba 3 suaugusius ir 1 vaiką bei kūdikį), apie 35 m², įrengtas kaip standartinis numeris; balkonas su vaizdu į jūros pusę (gali būti šoninis vaizdas). Šeimyninis kambarys 5 asmenims už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: Baseinas, netaisyklingos formos, gėlo vandens, apie 125 m², gylis 1,7 m, vaikų baseinas, gėlo vandens, gylis 0,3 m, nemokami gultai ir skėčiai prie baseino; šalia viešbučio yra mini aikštelė, vaikų žaidimų aikštelė. Už papildomą mokestį: rankšluosčiai už depozitą (apie 10 EUR), vandens sporto pramogos paplūdimyje, gultai ir skėčiai paplūdimyje.

VISKAS ĮSKAIČIUOTA: Pusryčiai (7:30-10.00 val.), pietūs (12.30-14.30 val.), vakarienė (18:30-21.00) – švediškas stalas restorane, baras prie baseino (11.00-17.00), kur patiekiami užkandžiai (švediškas stalas); nealkoholiniai ir rinktiniai alkoholiniai gėrimai nurodytame bare (11.00-23.00 val.); gėrimai po nurodytos valandos - už papildomą mokestį. 

KONTAKTAI: 00302695049227. Oficialus viešbučio tinklalapis: www.strofadeshotel.gr

NEMOKAMAI:
• Automobilių stovėjimo aikštelė
• Belaidis internetas (Wi-Fi)

PASLAUGOS: Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai
• Rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
• Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimu
• Vietoje esančio ITAKA atstovo paslaugos

Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Wycieczki dostępne na miejscu

Pasiūlyme nurodytas maitinimo paslaugų laikas ir atskirų viešbučio infrastruktūros elementų veikimas gali nežymiai keistis dėl sezoniškumo, oro sąlygų, force majeure aplinkybių arba viešbučio administracijos sprendimų.

Informaciją apie oficialią apgyvendinimo įstaigos kategoriją rasite pateiktame viešbučio aprašyme (skiltyje „Viešbutis“). Ji atitinka konkrečioje šalyje naudojamą kategoriją, atsižvelgiant į tos valstybės taikomus kategorijos suteikimo kriterijus.

Kelionės dokumentuose ir interneto svetainėje www.itaka.lt kelionių organizatorius ITAKA papildomai pateikia savo subjektyvią nuomonę/vertinimą dėl viešbučio kategorijos (žym. viešbučio kategorija pagal subjektyvų kelionių organizatoriaus vertinimą), atsižvelgdamas į viešbučio būklę, teritorijos dydį, teikiamų paslaugų kiekį, aptarnavimą, turistų atsiliepimus ir kitą informaciją.

Atsižvelgiant į vietinius apribojimus, susijusius su viešbučių veiklos reguliavimu SARS-CoV-2 koronaviruso pandemijos (COVID-19) metu ir siekiant užtikrinti svečių saugumą, kai kurios viešbučio paslaugos gali būti apribotos arba keičiamos. Ši sąlyga gali keistis, atsižvelgiant į naujus apribojimus arba jų atšaukimus.

Pasiūlymo detalės

  • Savarankiškas nuvykimas
Kaina už asmenį: 979eur Kaina Kaina detaliau 1 958 eur
Rezervuoti

Klientų aptarnavimo linija

  • +370 52 00 52 52
  • callcenter.tel_third
  • callcenter.tel_pl
  • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

  1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
  2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter