phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Osborne

Pasiūlymo privalumai

 • Valetos centre
 • Stilingas interjeras
 • Terasa ant stogo su nedideliu baseinu
 • Puikus atspirties taškas savarankiškam salos pažinimui

Osborne Kodas: AMTSMT2CA4

409PLN
Suaugęs: 2 be maitinimo Pr 27.11 – Pn 01.12.23 (4 nakvynės)
Itaka

Osborne Kodas: AMTSMT2CA4 Malta

Viešbutis įsikūręs salos sostinės Valetos centre. Lankytinos miesto vietos, tokios kaip Hastingso sodai, Tritono fontanas ir Šventojo Jono Krikštytojo katedra, pasiekiamos pėsčiomis. Viešbutis žavi stilingu ir elegantišku interjeru, o patogūs kambariai garantuoja malonią viešnagę. Ant viešbučio stogo įrengta terasa su nedideliu baseinu, iš kurios atsiveria nuostabi Valetos miesto panorama.

Pasiūlymo aprašymas

VALETOS centras. Apie 150 m nuo Hastingso sodų ir bastėjos, apie 280 m nuo Pjazza Theatre Rjal, apie 450 m nuo Tritono fontano ir Švento Jono Krikštytojo katedros, apie 9 km nuo Maltos oro uosto; autobusų stotelė apie 400 m nuo viešbučio.

Wuestenwinds, viešas, betoninė platforma, nusileidimas į jūrą laipteliais. Apie 1,5 km nuo viešbučio.

Oficiali kategorija šalyje: trys žvaigždutės. Elegantiškas, atnaujintas 2020 m., 63 numeriai, 1 pastatas, 6 aukštai, 2 liftai, stilingas vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, restoranas - patiekiami pusryčiai, tarptautinė virtuvė, „Blue Bar“ vestibiulyje; konferencijų salė talpinanti iki 80 asmenų, terasa ant stogo, nemokamas belaidis internetas; priimamos kredito kortelės: „Visa“, „MasterCard“, „American Express“.

Standartinis: dvivietis (galima 1 papildoma lova), apie 17 m², centralizuota vėdinimo sistema, vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas, higienos reikmenys), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, seifas; nemokama lovelė vaikams iki 2 metų, užsakius prieš atvykimą.;

Superior: dvivietis (galima 1 papildoma lova), apie 17 m², įrengtas kaip standartinis kambarys, pildomas mini baras (mokamas pagal suvartojimą); kambarys su vaizdu į jūrą.

Nedidelis baseinas ant stogo, nemokami gultai prie baseino; treniruoklių salė.

00356/21243656. Oficialus viešbučio tinklalapis: www.osbornehotel.com

• Belaidis internetas (Wi-Fi)

Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai
• Rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
• Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimu
• Nuotolinė lietuviškai kalbančio ITAKA atstovo pagalba 24/7

Informacija apie regioną

Malta

Maltos Respublika yra nedidelis 10 salų salynas, 80 km nutolęs nuo Sicilijos ir 300 km nuo Šiaurinės Afrikos krantų. Tarp dviejų žemynų įsiterpusi mažytė Viduržemio jūros valstybė yra viena gražiausių vietovių Europoje. Iš salų didžiausia yra Malta, esanti pačioje Viduržemio jūros širdyje. Todėl ištisus metus galima džiaugtis švelniu, maloniu oru, nesijaudinant dėl per didelio karščio, kadangi jį efektyviai nuramina gaivus jūros vėjas.

VIETA: VALETOS centras. Apie 150 m nuo Hastingso sodų ir bastėjos, apie 280 m nuo Pjazza Theatre Rjal, apie 450 m nuo Tritono fontano ir Švento Jono Krikštytojo katedros, apie 9 km nuo Maltos oro uosto; autobusų stotelė apie 400 m nuo viešbučio.

PAPLŪDIMYS: Wuestenwinds, viešas, betoninė platforma, nusileidimas į jūrą laipteliais. Apie 1,5 km nuo viešbučio.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje: trys žvaigždutės. Elegantiškas, atnaujintas 2020 m., 63 numeriai, 1 pastatas, 6 aukštai, 2 liftai, stilingas vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, restoranas - patiekiami pusryčiai, tarptautinė virtuvė, „Blue Bar“ vestibiulyje; konferencijų salė talpinanti iki 80 asmenų, terasa ant stogo, nemokamas belaidis internetas; priimamos kredito kortelės: „Visa“, „MasterCard“, „American Express“.

KAMBARYS:Standartinis: dvivietis (galima 1 papildoma lova), apie 17 m², centralizuota vėdinimo sistema, vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas, higienos reikmenys), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, seifas; nemokama lovelė vaikams iki 2 metų, užsakius prieš atvykimą.;
Superior: dvivietis (galima 1 papildoma lova), apie 17 m², įrengtas kaip standartinis kambarys, pildomas mini baras (mokamas pagal suvartojimą); kambarys su vaizdu į jūrą.

SPORTAS IR PRAMOGOS: Nedidelis baseinas ant stogo, nemokami gultai prie baseino; treniruoklių salė.

KONTAKTAI: 00356/21243656. Oficialus viešbučio tinklalapis: www.osbornehotel.com

NEMOKAMAI:
• Belaidis internetas (Wi-Fi)

PASLAUGOS: Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai
• Rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas
• Apgyvendinimas su pasirinktu maitinimu
• Nuotolinė lietuviškai kalbančio ITAKA atstovo pagalba 24/7

Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Wycieczki dostępne na miejscu

Pasiūlyme nurodytas maitinimo paslaugų laikas ir atskirų viešbučio infrastruktūros elementų veikimas gali nežymiai keistis dėl sezoniškumo, oro sąlygų, force majeure aplinkybių arba viešbučio administracijos sprendimų.

Informaciją apie oficialią apgyvendinimo įstaigos kategoriją rasite pateiktame viešbučio aprašyme (skiltyje „Viešbutis“). Ji atitinka konkrečioje šalyje naudojamą kategoriją, atsižvelgiant į tos valstybės taikomus kategorijos suteikimo kriterijus.

Kelionės dokumentuose ir interneto svetainėje www.itaka.lt kelionių organizatorius ITAKA papildomai pateikia savo subjektyvią nuomonę/vertinimą dėl viešbučio kategorijos (žym. viešbučio kategorija pagal subjektyvų kelionių organizatoriaus vertinimą), atsižvelgdamas į viešbučio būklę, teritorijos dydį, teikiamų paslaugų kiekį, aptarnavimą, turistų atsiliepimus ir kitą informaciją.

Atsižvelgiant į vietinius apribojimus, susijusius su viešbučių veiklos reguliavimu SARS-CoV-2 koronaviruso pandemijos (COVID-19) metu ir siekiant užtikrinti svečių saugumą, kai kurios viešbučio paslaugos gali būti apribotos arba keičiamos. Ši sąlyga gali keistis, atsižvelgiant į naujus apribojimus arba jų atšaukimus.

Pasiūlymo detalės

 • Savarankiškas nuvykimas
Kaina už asmenį: 409eur Kaina Kaina detaliau 818 eur
Rezervuoti

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter