phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Plaza

Pasiūlymo privalumai

 • Sliemos centre, prie garsiosios pėsčiųjų alėjos
 • Baseinas ant stogo ir dengtas baseinas
 • Nuostabus vaizdas į įlanką
 • Puikiai tinka salos tyrinėjimui

Plaza Kodas: MLAPLAZ

PLN
Itaka

Plaza Kodas: MLAPLAZ Malta

Viešbutis išsidėstęs priešais Ballutos įlanką, vaizdingosios Sliemos centre, šalia garsiosios ilgos pajūrio promenados, pilnos parduotuvių, kavinių, restoranų ir barų. Tai puikus pasirinkimas lankytinų vietų mėgėjams. Čia taip pat galėsite atsipalaiduoti prie baseino ar paplūdimyje. Būtinai išeikite į ilgą pasivaikščiojimą po žavingus miesto kampelius – Jus sužavės pasakiškį vaizdai, siauros gatvelės ir įdomi architektūra.

Pasiūlymo aprašymas

SLIEMOS centre su parduotuvėmis, barais ir restoranais, prie promenados; apie 11 km nuo Maltos oro uosto; autobusų stotelė prie viešbučio.

Balluta Bay, viešas, smėlio, apie 400 m nuo viešbučio, privažiavimas vietiniu keliu.

Oficiali kategorija šalyje – trys žvaigždutės, „Plaza Regency Hotels“ komplekso dalis (2 pastatai sujungti vienas su kitu perėjimu 7 ir 8 aukšte), modernus, renovuotas 2018 m., 211 numerių, 5 liftai, vestibiulis, visą parą dirbantį registratūra, „Penthouse“ restoranas – maitinimas švediško stalo pavidalu, tarptautinė virtuvė, vegetariški ir be glitimo patiekalai, 2 barai: „Rooftop Bar“ (dirba: gegužės-spalio mėn.) - ant stogo, „Terrace Bar“ (veikia lapkričio-balandžio mėn.); konferencijų salė, stogo terasa, nemokamas belaidis internetas; priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „MasterCard“, „Maestro“, „American Express“.

Standartinis: 2 asm. (galima 1 papildoma lova suaugusiam arba 2 vaikams), apie 18 m², kondicionuojamas, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, TV, telefonas, seifas; už papildomą mokestį: kavos / arbatos rinkinys (apie 2,5 EUR / diena), šaldytuvas (apie 3,5 EUR / para); vaizdas į jūrą už papildomą mokestį.Superior: 2 asm. 22 m², kondicionierius, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, TV, telefonas, seifas, kavos / arbatos rinkinys, mini baras (mokama, pagal užsakymą); balkonas, vaizdas į jūrą arba įlanką; superior numeris už papildomą mokestį. Studio: 2 asm.: 30 m², kondicionierius, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, TV, telefonas, seifas, įrengta virtuvės zona; studio ir vaizdas į jūrą už papildomą mokestį.

Baseinas ant stogo (veikia: gegužės-spalio mėn.), stačiakampio formos, gėlo vandens, apie 66 m², gylis 1,2-2,6 m, atskira dalis vaikams, apie 11 m², gylis 0,6 m, nemokami gultai ir skėčiai prie baseino, rankšluosčiai mokami (apie 2,5 EUR / para, reikalingas užstatas: apie 10 EUR); dengtas baseinas (veikia: spalis-gegužė), nereguliarios formos, gėlo vandens, apie 40 m², gylis apie 1,4 m, atskira sūkurinė vonia, nemokami gultai prie baseino, mokami rankšluosčiai (apie 2,5 EUR / diena, reikalingas užstatas: apie 10 EUR).

00356/21341295/6/7, www.plazahotelsmalta.com

 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
Informacija apie regioną

Malta

Maltos Respublika yra nedidelis 10 salų salynas, 80 km nutolęs nuo Sicilijos ir 300 km nuo Šiaurinės Afrikos krantų. Tarp dviejų žemynų įsiterpusi mažytė Viduržemio jūros valstybė yra viena gražiausių vietovių Europoje. Iš salų didžiausia yra Malta, esanti pačioje Viduržemio jūros širdyje. Todėl ištisus metus galima džiaugtis švelniu, maloniu oru, nesijaudinant dėl per didelio karščio, kadangi jį efektyviai nuramina gaivus jūros vėjas.

VIETA: SLIEMOS centre su parduotuvėmis, barais ir restoranais, prie promenados; apie 11 km nuo Maltos oro uosto; autobusų stotelė prie viešbučio.

PAPLŪDIMYS: Balluta Bay, viešas, smėlio, apie 400 m nuo viešbučio, privažiavimas vietiniu keliu.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje – trys žvaigždutės, „Plaza Regency Hotels“ komplekso dalis (2 pastatai sujungti vienas su kitu perėjimu 7 ir 8 aukšte), modernus, renovuotas 2018 m., 211 numerių, 5 liftai, vestibiulis, visą parą dirbantį registratūra, „Penthouse“ restoranas – maitinimas švediško stalo pavidalu, tarptautinė virtuvė, vegetariški ir be glitimo patiekalai, 2 barai: „Rooftop Bar“ (dirba: gegužės-spalio mėn.) - ant stogo, „Terrace Bar“ (veikia lapkričio-balandžio mėn.); konferencijų salė, stogo terasa, nemokamas belaidis internetas; priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „MasterCard“, „Maestro“, „American Express“.

KAMBARYS:Standartinis: 2 asm. (galima 1 papildoma lova suaugusiam arba 2 vaikams), apie 18 m², kondicionuojamas, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, TV, telefonas, seifas; už papildomą mokestį: kavos / arbatos rinkinys (apie 2,5 EUR / diena), šaldytuvas (apie 3,5 EUR / para); vaizdas į jūrą už papildomą mokestį.Superior: 2 asm. 22 m², kondicionierius, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, TV, telefonas, seifas, kavos / arbatos rinkinys, mini baras (mokama, pagal užsakymą); balkonas, vaizdas į jūrą arba įlanką; superior numeris už papildomą mokestį. Studio: 2 asm.: 30 m², kondicionierius, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, TV, telefonas, seifas, įrengta virtuvės zona; studio ir vaizdas į jūrą už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: Baseinas ant stogo (veikia: gegužės-spalio mėn.), stačiakampio formos, gėlo vandens, apie 66 m², gylis 1,2-2,6 m, atskira dalis vaikams, apie 11 m², gylis 0,6 m, nemokami gultai ir skėčiai prie baseino, rankšluosčiai mokami (apie 2,5 EUR / para, reikalingas užstatas: apie 10 EUR); dengtas baseinas (veikia: spalis-gegužė), nereguliarios formos, gėlo vandens, apie 40 m², gylis apie 1,4 m, atskira sūkurinė vonia, nemokami gultai prie baseino, mokami rankšluosčiai (apie 2,5 EUR / diena, reikalingas užstatas: apie 10 EUR).

KONTAKTAI: 00356/21341295/6/7, www.plazahotelsmalta.com

NEMOKAMAI:
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Wycieczki dostępne na miejscu

Pasiūlyme nurodytas maitinimo paslaugų laikas ir atskirų viešbučio infrastruktūros elementų veikimas gali nežymiai keistis dėl sezoniškumo, oro sąlygų, force majeure aplinkybių arba viešbučio administracijos sprendimų.

Informaciją apie oficialią apgyvendinimo įstaigos kategoriją rasite pateiktame viešbučio aprašyme (skiltyje „Viešbutis“). Ji atitinka konkrečioje šalyje naudojamą kategoriją, atsižvelgiant į tos valstybės taikomus kategorijos suteikimo kriterijus.

Kelionės dokumentuose ir interneto svetainėje www.itaka.lt kelionių organizatorius ITAKA papildomai pateikia savo subjektyvią nuomonę/vertinimą dėl viešbučio kategorijos (žym. viešbučio kategorija pagal subjektyvų kelionių organizatoriaus vertinimą), atsižvelgdamas į viešbučio būklę, teritorijos dydį, teikiamų paslaugų kiekį, aptarnavimą, turistų atsiliepimus ir kitą informaciją.

Atsižvelgiant į vietinius apribojimus, susijusius su viešbučių veiklos reguliavimu SARS-CoV-2 koronaviruso pandemijos (COVID-19) metu ir siekiant užtikrinti svečių saugumą, kai kurios viešbučio paslaugos gali būti apribotos arba keičiamos. Ši sąlyga gali keistis, atsižvelgiant į naujus apribojimus arba jų atšaukimus.

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter