phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Solana Hotel & Spa

Pasiūlymo privalumai

 • Rekomenduojamas poroms
 • Stilingas interjeras
 • Elegantiški ir patogūs numeriai
 • Jauki atmosfera
 • Baseinas ant stogo
 • SPA centras ir dengtas baseinas

Solana Hotel & Spa Kodas: MLASOLA

PLN
Itaka

Solana Hotel & Spa Kodas: MLASOLA Malta

Stilingas ir elegantiškas interjeras bei jauki viešbučio atmosfera tai puikus pasirinkimas tiek atostogoms dviese, tiek šeimos išvykoms, tiek verslo susitikimams. Svarbiausia vieta čia – baseinas su stogo terasa, kur galima ne tik atsipalaiduoti, bet ir pasigrožėti nuostabiais vaizdais į miestą bei Gozo ir Komino salas. Taip pat galėsite paplaukioti vidaus baseine arba atsipalaiduoti SPA centre. Viešbutyje yra erdvūs ir patogūs numeriai, 3 restoranai ir 2 barai. Vos už kelių žingsnių nuo čia iki vaizdingo Mellieha miesto centro, iš kurio keltai išvyksta į Gozo salą.

Pasiūlymo aprašymas

Apie 200 m nuo MELLIEHOS centro, prie vietinio kelio, šalia parduotuvės ir restoranai; apie 25 km nuo Maltos oro uosto; autobusų stotelė prie viešbučio.

Ghadira Bay, viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 2,5 km nuo viešbučio, nuvažiavimas vietiniu keliu, mokami skėčiai ir gultai (apie 10-15 EUR / diena); Paradise Bay Lido, viešas, smėlio ir akmenukų, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 5,7 km nuo viešbučio, nemokamas pervežimas viešbučio autobusu (birželio-rugsėjo mėn., išskyrus sekmadienius ir švenčių dienas).

Oficiali kategorija šalyje – keturios žvaigždutės, modernus, pastatytas 2002 m., renovuotas 2018 m., 183 numeriai, 1 pastatas, 11 aukštų, 4 liftai, visą parą veikianti registratūra, 3 restoranai: „Tosca“ – „à la carte“, Viduržemio jūros regiono virtuvė, vegetariški patiekalai, „Prickly Pear“ – „à la carte“, vietinė virtuvė, užkandžiai, „Bellini“ – švediškas stalas, pusryčiai ir vakarienė, angliška ir žemyninė virtuvė, 2 barai: vestibiulis, „Top Deck“ prie baseino ant stogo – gėrimai, alkoholiniai gėrimai ir užkandžiai; saulės terasa ant stogo, nemokamas belaidis internetas; priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „Mastercard“, „American Express“.

Standartinis: 2 asm., apie 30 m², individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, kavos / arbatos rinkinys, seifas, mini baras (mokama) pagal suvartojimą). Superior: 2 asm. (galimos 1 arba 2 papildomos lovos), apie 33 m², įrengtas laip standartinis numeris, papildomai sofa, balkonas arba terasa; superior numeris už papildomą mokestį. Junior suite: 2 asm. (galimos 1 arba 2 papildomos lovos), apie 35 m², įrengtas kaip standartinis numeris, papildomai virtuvėlė, balkonas arba terasa; junior suite numeris už papildomą mokestį. Luxury suite: 2 asm., apie 45 m², įrengtas kaip standartinis numeris, papildomai sofa, kavos aparatas, didelė terasa, gultai; luxury suite numeris už papildomą mokestį.

Baseinas ant stogo, gėlas vanduo, apie 81 m², gylis apie 0,5 m, prie baseino nemokami skėčiai ir gultai; dengtas baseinas, gėlo vandens, šildomas (spalio-gegužės mėn.), apie 48 m², gylis apie 1,5 m, prie baseino nemokami gultai; sporto salė, sauna; papildomi mokesčiai: sūkurinė vonia, masažai.

00356/21522211, www.solanahotel.com

 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
 • Autobusas iki paplūdimio
Informacija apie regioną

Malta

Maltos Respublika yra nedidelis 10 salų salynas, 80 km nutolęs nuo Sicilijos ir 300 km nuo Šiaurinės Afrikos krantų. Tarp dviejų žemynų įsiterpusi mažytė Viduržemio jūros valstybė yra viena gražiausių vietovių Europoje. Iš salų didžiausia yra Malta, esanti pačioje Viduržemio jūros širdyje. Todėl ištisus metus galima džiaugtis švelniu, maloniu oru, nesijaudinant dėl per didelio karščio, kadangi jį efektyviai nuramina gaivus jūros vėjas.

VIETA: Apie 200 m nuo MELLIEHOS centro, prie vietinio kelio, šalia parduotuvės ir restoranai; apie 25 km nuo Maltos oro uosto; autobusų stotelė prie viešbučio.

PAPLŪDIMYS: Ghadira Bay, viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 2,5 km nuo viešbučio, nuvažiavimas vietiniu keliu, mokami skėčiai ir gultai (apie 10-15 EUR / diena); Paradise Bay Lido, viešas, smėlio ir akmenukų, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 5,7 km nuo viešbučio, nemokamas pervežimas viešbučio autobusu (birželio-rugsėjo mėn., išskyrus sekmadienius ir švenčių dienas).

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje – keturios žvaigždutės, modernus, pastatytas 2002 m., renovuotas 2018 m., 183 numeriai, 1 pastatas, 11 aukštų, 4 liftai, visą parą veikianti registratūra, 3 restoranai: „Tosca“ – „à la carte“, Viduržemio jūros regiono virtuvė, vegetariški patiekalai, „Prickly Pear“ – „à la carte“, vietinė virtuvė, užkandžiai, „Bellini“ – švediškas stalas, pusryčiai ir vakarienė, angliška ir žemyninė virtuvė, 2 barai: vestibiulis, „Top Deck“ prie baseino ant stogo – gėrimai, alkoholiniai gėrimai ir užkandžiai; saulės terasa ant stogo, nemokamas belaidis internetas; priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „Mastercard“, „American Express“.

KAMBARYS:Standartinis: 2 asm., apie 30 m², individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, kavos / arbatos rinkinys, seifas, mini baras (mokama) pagal suvartojimą). Superior: 2 asm. (galimos 1 arba 2 papildomos lovos), apie 33 m², įrengtas laip standartinis numeris, papildomai sofa, balkonas arba terasa; superior numeris už papildomą mokestį. Junior suite: 2 asm. (galimos 1 arba 2 papildomos lovos), apie 35 m², įrengtas kaip standartinis numeris, papildomai virtuvėlė, balkonas arba terasa; junior suite numeris už papildomą mokestį. Luxury suite: 2 asm., apie 45 m², įrengtas kaip standartinis numeris, papildomai sofa, kavos aparatas, didelė terasa, gultai; luxury suite numeris už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: Baseinas ant stogo, gėlas vanduo, apie 81 m², gylis apie 0,5 m, prie baseino nemokami skėčiai ir gultai; dengtas baseinas, gėlo vandens, šildomas (spalio-gegužės mėn.), apie 48 m², gylis apie 1,5 m, prie baseino nemokami gultai; sporto salė, sauna; papildomi mokesčiai: sūkurinė vonia, masažai.

KONTAKTAI: 00356/21522211, www.solanahotel.com

NEMOKAMAI:
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
 • Autobusas iki paplūdimio
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Wycieczki dostępne na miejscu

Pasiūlyme nurodytas maitinimo paslaugų laikas ir atskirų viešbučio infrastruktūros elementų veikimas gali nežymiai keistis dėl sezoniškumo, oro sąlygų, force majeure aplinkybių arba viešbučio administracijos sprendimų.

Informaciją apie oficialią apgyvendinimo įstaigos kategoriją rasite pateiktame viešbučio aprašyme (skiltyje „Viešbutis“). Ji atitinka konkrečioje šalyje naudojamą kategoriją, atsižvelgiant į tos valstybės taikomus kategorijos suteikimo kriterijus.

Kelionės dokumentuose ir interneto svetainėje www.itaka.lt kelionių organizatorius ITAKA papildomai pateikia savo subjektyvią nuomonę/vertinimą dėl viešbučio kategorijos (žym. viešbučio kategorija pagal subjektyvų kelionių organizatoriaus vertinimą), atsižvelgdamas į viešbučio būklę, teritorijos dydį, teikiamų paslaugų kiekį, aptarnavimą, turistų atsiliepimus ir kitą informaciją.

Atsižvelgiant į vietinius apribojimus, susijusius su viešbučių veiklos reguliavimu SARS-CoV-2 koronaviruso pandemijos (COVID-19) metu ir siekiant užtikrinti svečių saugumą, kai kurios viešbučio paslaugos gali būti apribotos arba keičiamos. Ši sąlyga gali keistis, atsižvelgiant į naujus apribojimus arba jų atšaukimus.

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter