phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Hotel Hanseatic

Pasiūlymo privalumai

 • tik suaugusiems (18+)
 • netoli prieplaukos ir paplūdimio
 • šalia istorinio švyturio
 • patogus ir elegantiškas

Hotel Hanseatic Kodas: SPLHANS

PLN
Itaka

Hotel Hanseatic Kodas: SPLHANS Pajūris

Čia galite nerūpestingai mėgautis jūros bangų ošimu ir nuostabiais jūros vaizdais. Puiki vieta prie promenados ir istorinio švyturio, netoli molo ir paplūdimio, leidžia pajusti nepakartojamą poilsio Baltijos jūroje atmosferą ir skatina pasivaikščioti. Viešbutis skirtas suaugusiems svečiams, o patogūs kambariai, skani, turtinga žuvimi virtuvė, pirtis ir atpalaiduojantys masažai leidžia atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo kasdienybės skubėjimo. Kviečiame į pajūrį!

Pasiūlymo aprašymas

apie 1,5 km nuo Kolobžego centro, prie promenados su parduotuvėmis ir restoranais, apie 1,5 km iki okeanariumo, apie 700 m iki prieplaukos, apie 100 m iki švyturio, apie 1,5 km nuo geležinkelio stoties Kolobžege, maždaug 100 km nuo Ščecino-Goleniów oro uosto.

viešas, smėlėtas, platus, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 100 m nuo viešbučio, gultai nemokamai, pasiimti viešbutyje.

trijų žvaigždučių, tvarkingas ir elegantiškas, pastatytas 2015 m., 32 kambariai, 1 korpusas, 5 aukštai, liftas, salė, registratūra (7.00-22.00), seifas registratūroje, Hanzos restoranas - švediško stalo pusryčiai, a la carte vakarienės, aptarnaujantis padavėjas, regioninė ir mišri virtuvė, vegetariški patiekalai; nemokamas bevielis internetas; papildomi mokesčiai: kambarių aptarnavimas; vieša automobilių stovėjimo aikštelė arba galimybė rezervuoti parkavimo vietą garaže (pagal pageidavimą, apie 60 PLN/dieną, mokama vietoje). Viešbutyje galima atsiskaityti banko kortelėmis: Visa, MasterCard; viešbutis priima tik vyresnius nei 18 metų svečius.

standartinis komfort: 2 asm, apie 16 m2, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), bevielis internetas, palydovinė televizija, seifas; gatvės vaizdas; vaizdas į jūrą už papildomą mokestį; vienvietis komfort: 1 asm, įrengtas kaip standartinis kambarys; vaizdas į jūrą už papildomą mokestį; vienvietis kambarys komfort už papildomą mokestį.

sausa pirtis; už papildomą mokestį: masažai.

0048/943544467, www.hotel-hanseatic.pl

 • bevielis internetas
Informacija apie regioną

Pajūris

Lenkijos Baltijos jūra – vieniems tai vaikystės prisiminimas, kitiems – vieta, kurią dar reikia atrasti. Platūs, ilgi paplūdimiai, minkštas, purus smėlis. Paukščiai besiilsintys ant molo. Bangų ošimas ir žuvėdrų garsai. Kriauklių rinkimas ir gintaro paieškos. Džiaugsmas ne tik vaikams!

VIETA: apie 1,5 km nuo Kolobžego centro, prie promenados su parduotuvėmis ir restoranais, apie 1,5 km iki okeanariumo, apie 700 m iki prieplaukos, apie 100 m iki švyturio, apie 1,5 km nuo geležinkelio stoties Kolobžege, maždaug 100 km nuo Ščecino-Goleniów oro uosto.

PAPLŪDIMYS: viešas, smėlėtas, platus, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 100 m nuo viešbučio, gultai nemokamai, pasiimti viešbutyje.

VIEŠBUTIS: trijų žvaigždučių, tvarkingas ir elegantiškas, pastatytas 2015 m., 32 kambariai, 1 korpusas, 5 aukštai, liftas, salė, registratūra (7.00-22.00), seifas registratūroje, Hanzos restoranas - švediško stalo pusryčiai, a la carte vakarienės, aptarnaujantis padavėjas, regioninė ir mišri virtuvė, vegetariški patiekalai; nemokamas bevielis internetas; papildomi mokesčiai: kambarių aptarnavimas; vieša automobilių stovėjimo aikštelė arba galimybė rezervuoti parkavimo vietą garaže (pagal pageidavimą, apie 60 PLN/dieną, mokama vietoje). Viešbutyje galima atsiskaityti banko kortelėmis: Visa, MasterCard; viešbutis priima tik vyresnius nei 18 metų svečius.

KAMBARYS:standartinis komfort: 2 asm, apie 16 m2, vonios kambarys (dušas, wc; plaukų džiovintuvas), bevielis internetas, palydovinė televizija, seifas; gatvės vaizdas; vaizdas į jūrą už papildomą mokestį; vienvietis komfort: 1 asm, įrengtas kaip standartinis kambarys; vaizdas į jūrą už papildomą mokestį; vienvietis kambarys komfort už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: sausa pirtis; už papildomą mokestį: masažai.

KONTAKTAI: 0048/943544467, www.hotel-hanseatic.pl
Adresas: ul. Morska 4, 78-100 Kołobrzeg - Zobacz na mapie

NEMOKAMAI:
 • bevielis internetas
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Šis pasiūlymas laikinai negalioja

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter