phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Islandija – ledo ir ugnies žemė | Pažintinė kelionė

Pasiūlymo privalumai

 • Maudymasis geoterminiuose šaltiniuose
 • Neįprasti ledynai, ugnikalniai, geizeriai ir kriokliai
 • Susitikimas su nepažabota gamta ir nuostabios baltosios naktys
 • Tingvedliro nacionalinis parkas – islandų tautos lopšys

Islandija – ledo ir ugnies žemė | Pažintinė kelionė Kodas: KEF1ISL

Trasa
2 089PLN
Suaugęs: 2 pusryčiai Št 27.05 – Št 03.06.23 (7 nakvynės)
Itaka

Islandija – ledo ir ugnies žemė | Pažintinė kelionė Kodas: KEF1ISL Islandija

Žemėlapis ir informacija apie regioną Trasa

Reikjavikas • Tingvedliro nacionalinis parkas • Gudlfosas • Didysis geizeris • Seljalandsfosas • Skógar • Skogafosas • Myrdalsjokudlis • Dyrhólaey • Juodasis paplūdimys • Skaftafedlio nacionalinis parkas • Vatnajokudlis • Breiðamerkursandur • Jökulsárlón • Almannaskarð • Möðrudalur • Jokulsargljufur nacionalinis parkas • Detifosas • Mivatno ežeras • Godafosas • Akureiris• Glaumbær • Deildartunguhver • Reykholt • Barnafosas • Hraunfossar • Reikjavikas • Žydroji lagūna

Islandija - gamtos mylėtojų svajonių sala: krištolo tyrumo oras, 10 tūkst. dundančių krioklių, ledynai, upės, ežerai, įlankos, fjordai, ugnikalniai ir dangiški geizeriai. Tai taip pat gyvūnų mylėtojų rojus: ant uolų ir salelių būriuojasi spalvingi mormonai, šiauriniai padūkėliai ir žuvėdros. Apaugę samanomis, žole ir kerpėmis, dideli šalies plotai tarnauja kaip avių ir ilgaplaukių islandiškų arklių ganyklos, o salą supančiuose vandenyse gyvena daugybė jūros žinduolių rūšių: banginiai, orkos, delfinai ir ruoniai. Vasarą saulė šviečia beveik 24 valandas per parą, todėl galima be galo grožėtis nesuvaržytos gamtos grožiu. Maršrute laukia gražiausi peizažai, Didysis geizeris, nuo kurio kilęs pavadinimas „geizeris“, garsūs ledyniniai ežerai, fantastiniai kriokliai ir nacionaliniai parkai su endemine augmenija ir laukiniais gyvūnais, kokių nėra niekur kitur pasaulyje. Islandija žavi ne tik gamtos stebuklais, bet ir įdomiais gyventojų papročiais bei draugiškumu. Vikingų žemė, įamžinta tūkstančiuose sagų, leis pajusti visus gamtos elementus: žemę, orą, vandenį ir ugnį. Bendras maršruto Islandijoje ilgis: apie 1900 km.

Pasiūlymo aprašymas

1. DIENA.
Dalyvių susirinkimas oro uoste. Skrydis į Keflaviką/Islandiją. Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė.

2. DIENA. REIKJAVIKAS
Pusryčiai. Pasivaikščiojimas po REIKJAVIKĄ, labiausiai į šiaurę nutolusią sostinę pasaulyje, įsikūrusią Faxaflói įlankoje: Tjörnin ežeras, ant kurio kranto iškilusi moderni rotušė, senamiestis su parlamentu, katedra, opera ir Austurvöllur aikšte. Virš miesto dominuoja Esja kalnas (914 m virš jūros lygio). Laisvas laikas savarankiškam keliavimui. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

3. DIENA. TINGVEDLIRO NACIONALINIS PARKAS - GUDLFOSAS - DIDYSIS GEIZERIS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė vadinamojo Auksinio rato maršrutu į svarbiausias pietinės Islandijos gamtines atrakcijas. Vykimas į TINGVEDLIRO nacionalinį parką – islandų tautos lopšį, žemę, kur rinkdavosi viduramžių parlamentas. Parkas, seniausias saloje, esantis prie didžiausio natūralaus ežero – Tingvedliro, dėl savo unikalios ekosistemos, nuostabaus kraštovaizdžio ir istorinės reikšmės yra įtrauktas į UNESCO sąrašą. Jis tyvuliuoja ten, kur susikerta Eurazijos ir Šiaurės Amerikos tektoninės plokštės, sukeldamos seisminį ir vulkaninį aktyvumą. Vykimas prie „auksinio krioklio“ GUDLFOSO, kur vanduo iš 32 metrų aukščio krenta į „baltosios upės“ Kvitos 2 km ilgio tarpeklį. Prie vieno iš didžiausių Europos krioklių krentančio vandens galima prisiartinti ištiestos rankos atstumu ir pasigrožėti gražiomis vaivorykštėmis. Pervežimas į Haukadalur (Sakalų slėnis) regioną, kuriame yra DIDYSIS GEIZERIS – visų geizerių tėvas, trykštantis nuo XIII a. Parke yra keli geizeriai, magmos įkaitinto vandens ir garų stulpą išmetantys į 70 m aukštį. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė.

4. DIENA. SELJALANDSFOSAS - SKÓGAR - SKOGAFOSAS - MÝRDALSJÖKULL - DYRHÓLAEY - JUODASIS PAPLŪDIMYS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Vykimas pietine pakrante iki SELJALANDSFOSO krioklio, garsėjančio ne tik 60 metrų aukščiu, bet ir galimybe užeiti už jo kaskadų ir pasigrožėti didžiule vandens siena iš neįprastos perspektyvos. Vykimas į SKÓGAR, aplankymas garsiausiame Islandijos folkloro muziejuje, kur be 6 tūkst. eksponatų demonstruojami įvairūs Islandijos kaimo statybos pavyzdžiai. Pasivaikščiojimas iki SKÓGAFOSO krioklio, kur, pasak legendos, už 60 metrų vandens sienos yra paslėptas vikingų lobis. Vykimas palei kalnų grandinę, kur stūkso grėsmingasis Ejafjadlajokudlio ugnikalnis. Apsilankymas Þorvaldseyri - vietoje, susijusioje su ugnikalnio išsiveržimu 2010 m., ir filmo demonstracija. Pravažiavimas pro MÝRDALSJÖKULL ledyną (596 km² ledo) su dominuojančiu miegančiuoju milžinu, seniausiu salos ugnikalniu – Katla. Pervežimas į labiausiai į pietus nutolusį Islandijos tašką – DYRHÓLAEY kyšulį, iš kur atsiveria unikalus ledyno kraštovaizdis ir iš jūros kylantys bazalto stulpai - vulkaninių salų liekanos. Centrinis pusiasalio objektas yra milžiniška juodos sustingusios lavos arka, vedanti gilyn į Atlanto vandenyną. Pasivaikščiojimas kvapą gniaužiančiu JUODUOJU PAPLŪDIMIU - labiausiai į jūrą išsikišusį sausumos plotą Islandijos pietuose. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė.

5. DIENA. SKAFTAFEDLIO NACIONALINIS PARKAS - VATNAJOKUDLIS - BREIÐAMERKURSANDUR - JÖKULSÁRLÓN - ALMANNASKARÐ
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Vykimas per besidriekiančią tarp ledyno ir Atlanto vandenyno Mýrdalssandur – žvyro, upelių ir lavos laukų lygumą, į SKAFTAFEDLIO NACIONALINĮ PARKĄ, kuris sužavi savo didele teritorija ir nepaprastais gamtos reiškiniais. Priartėjimas prie VATNAJOKUDLIO ledyno sienos. Siekiant apsaugoti didžiausią ledyną pasaulyje, neskaitant Antarkties ir Grenlandijos ledynų, 2008 m. Skaftafedlio ir Jokulsargljufur nacionaliniai parkai buvo sujungti į vieną, Vatnajokudlio nacionalinį parką, kuris yra didžiausias Europoje ir užima 12% šalies teritorijos. Važiavimas per smėlėtą BREIÐAMERKURSANDUR dykumą link įspūdingų JÖKULSÁRLÓN ledynų lagūną – ežerą su ledkalniais, labiausiai fotografuojamą Islandijos gamtos stebuklą. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): kruizas ežeru tarp didžiulių blizgančių ledo blokų, kaip filmo su Džeimsu Bondu „Pasveikink mirtį kitą dieną“ ar „Kapų plėšikė Lara Kroft“ scenografijoje. Kelionė į ALMANNASKARÐ kalnus Rytiniuose fiorduose – vieną seniausių geologinių vietovių Islandijoje, kur galima pasigrožėti prieš 20 milijonų metų susidariusiomis uolienomis ir retais elniais. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė.

6. DIENA. MÖÐRUDALUR - JOKULSARGLJUFUR NACIONALINIS PARKAS - DETIFOSAS - MÝYVATNO EŽERAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Vykimas per MÖÐRUDALUR dykumą į JOKULSARGLJUFUR NACIONALINIO PARKĄ, kur vaizdingame kanjone šniokščia DETIFOSAS – krioklys, turintis didžiausią srauto jėgą Europoje. Pervežimas prie MYTVANO EŽERO, kur yra daugiausia kraterių visoje Islandijoje, karštosios versmės, purvo katilai ir ką tik sustingę lavos laukai. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė. 

7. DIENA. GODAFOSAS - AKUREIRIS- GLAUMBÆR
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Vykimas prie GODAFOSO – „dievų krioklio“, kur Skjálfandafljót upės vandenys griausmingai krenta į gelmę pačiame lygaus uolinio reljefo centre. Krioklys turi istorinę reikšmę: Islandijai priėmus krikščionybę, Altingo, Islandijos parlamento pirmininkas išmetė į Godafoso vandenis pagoniškų stabų statulėles. Pasivaikščiojimas Akureirio, įsikųrusio ilgiausio Islandijos fiordo Eyjafjördur gilumoje ir laikomo šiaurinės Islandijos sostine, gatvėmis. Laisvas laikas. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): banginių stebėjimas. Važiavimas kalnuotu regionu į pakrantę, kur veisiami islandiški arkliai. Pakeliui apsilankymas GLAUMBÆR, kur yra įdomi durpėmis dengtų namų gyvenvietė. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė.

8. DIENA. DEILDARTUNGUHVER - REYKHOLT - BARNAFOSAS - HRAUNFOSSAR - REIKJAVIKAS - ŽYDROJI LAGŪNA
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Vykimas prie DEILDARTUNGUHVER – galingiausio terminio šaltinio Europoje, kuris kas sekundę išmeta beveik po 180l 100 °C temperatūros vandens. Vykimas į REYKHOLT kaimą, buvusį politinį ir mokslinį Islandijos centrą, kur gyveno garsus islandų poetas ir politikas Snoris Sturlusonas. Vykimas į Húsafell apylinkes, prie nuostabių lavos krioklių BARNAFOSO ir HRAUNFOSSAR su 100 įspūdingų kaskadų, kurių vandenys per sustingusią lavą liejasi į turkio spalvos Kvitos upės tarpeklį. Norintiems (už papildomą mokestį vietoje): vykimas į ŽYDROSIOS LAGŪNOS maudyklą ir maudynės garsiausiuose Islandijos geoterminiuose šaltiniuose, kurių vanduo atkeliauja iš 2000 m gylio ir turi gydomųjų bei atpalaiduojančių savybių. Intensyviai mėlyna vandens spalva smarkiai kontrastuoja su lavos laukais. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

7 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose ir fermose kelionės maršrute, dviviečiai numeriai su vonios kambariais • maitinimas: 7 pusryčiai • skrydis • kelionė autobusu • kelionės vadovo paslaugos

1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai į lankomus objektus ir vietiniai gidai: apie 90 EUR.
2. Papildomai pasirenkami mokesčiai: Žydroji lagūna: apie 85 EUR (galima rankšluosčio nuoma: apie 5 EUR), kruizas ledyniniu ežeru Jökulsárlón: apie 50 EUR, banginių stebėjimas:apie 80 EUR, reikia min. 15 asmenų.

Informacija apie regioną

Islandija

Šios kvapą gniaužiančios šiaurinės vietovės talentai yra begaliniai - ji patenka į pirmuosius laikraščių puslapius, patenka į geriausiųjų sąrašus, žavi gamtos mylėtojus ir pribloškia vis daugiau lankytojų.

Šiaurės Islandija. Salos šiaurė - tai geologų rojus. Mėnulį primenantys lavos laukai, spjaudantys purvo katilai, įspūdingi kriokliai, snieguotos viršūnės ir banginių įlankos - tai Islandija. Garsiausi regiono objektai yra kelių temų variacijos: raibuliuojanti, vulkaniškai aktyvi žemė ir vanduo bei ledas, tekantis link plačios pakrantės.

Čia galima atrasti begalę įdomybių: mažąjį Akureiri miestelį, kuriame stebina didmiesčio gyvenimo akimirkos, vėjuotos fiordų pakrančių ganyklos, pilnos tvirtų vikingų žirgų, ir žvejų kaimeliai, atkakliai besilaikančius minties neasfaltuoti kelių.

Šiaurės Islandijoje jus vilios atviroje jūroje esančios salos, apgyvendintos jūros paukščių kolonijomis ir keliais atkakliais vietiniais gyventojais. Vieniši pusiasaliai, besidriekiantys link poliarinio rato ir nacionalinio parko pasivaikščiojimo takai, kuriais galima pasiekti nepakartojamus vaizdus.

Vakarų Islandija. Geografiškai netoli Reikjaviko, Vakarų Islandija (vadinama Vesturlandu) yra nuostabus Islandijos mikrokosmosas. Vis dėlto daugelis turistų praleidžia šį regioną, todėl tikėtina, kad atokias šio nuostabaus regiono dalis turėsite tik sau.

Ilgasis Snæfellsnes pusiasalio ruožas mėgstamas dėl jame esančio Snæfellsjökull ledyno, o jo nacionalinio parko apylinkėse galima stebėti paukščius, banginius, žygiuoti lavos laukais ir jodinėti žirgais.

Už Reykholto esančioje žemyno gilumoje pamatysite lavos uolienas ir atokius aukštumų ledynus, įskaitant milžinišką Laungjokudlio ledyną su neįprastu ledo urvu. Islandai gerbia Vakarų Islandiją dėl vietinių apsakymų apie senovės skandinavus ir germanus – sagų, iš kurių dvi iš žinomiausios - Laxdæla Saga ir Egil's Saga - buvo sukurtos palei sūkuringus regiono vandenis, kuriuos šiandien mena šiurpą keliantys piliakalniai ir išskirtinis muziejus gyvybingame Borgarneso mieste. Vakarų Islandija siūlo viską - nuo vėjo blaškomų paplūdimių iki istorinių kaimelių ir įkvepiančio reljefo.

Rytų Islandija. Įspūdingai įvairūs ir retai apgyvendinti Islandijos rytai (vadinami Austurlandu), nutolę nuo Reikjaviko (apie 650 km), nepasižymi tokia didele įvairove, kaip kitos šalies dalys, ir teikia pirmenybę subtiliam žavesiui, o ne dideliems lankytiniems objektams.

Rytų fjordai yra nuostabiausia šios vietovės vieta - ypač įspūdingas šiaurinių fjordų kaimelių kraštovaizdis, kuriuos supa statūs kalnai su kriokliais. Jei oras geras, kelios dienos, praleistos žygiuose, gali būti vienos įsimintiniausių Islandijoje.

Atokiau nuo raižytos pakrantės, į pietvakarius nuo Ejilstadiro, tęsiasi ilgiausias šalies ežeras, kurio pakrantėse yra puikių pramogų. Toliau į žemyno gilumą driekiasi pamiršti ūkiai, kalvos ir šiaurės elniais apaugusios aukštapelkės tuščiuose rytuose, taip pat Snæfell - viena iš Islandijos viršūnių. Rytuose esantys įspūdingi fiordai, vaizdingi pėsčiųjų takai, žavinga geologija ir draugiški kaimai - tai vieni iš neišgirstų Islandijos lobių.

Pietvakarių Islandija. Juodi paplūdimiai driekiasi palei Atlanto vandenyną, geoterminiai geizeriai trykšta iš geoterminių telkinių, kriokliai slenka per kalvų skardžius, o vidaus horizontą puošia ugnikalniai ir spindinčios ledo kepurės.

Gražiuose pietvakariuose yra daug legendinių Islandijos gamtos stebuklų, todėl tai palyginti gausiai lankomas ir vis labiau vystomas regionas. Auksinis ratas – tai trys pagrindiniai turistiniai maršrutai: Þingvellir, Geysir ir Gullfoss, pritraukia didžiausias minias žmonių už Reikjaviko ribų, tačiau apsilankę ne darbo valandomis arba išvykę į laukinę gamtą, rasite ramius pėsčiųjų maršrutus ir nežemiškus vaizdus.

Kuo toliau, tuo geriau. Turistų pamėgtos vietos, tokios kaip silicio dioksido pripildyta Mėlynoji lagūna, plynaukštės slėnis ir senovinis parlamentas Þingvellir, yra vos keliolika km nuo sostinės. Jūros bangavimas veda į Vestmannaeyjar archipelagą jūroje. Tolimiausiuose regiono pakraščiuose stūkso galingi Heklos ir Eyjafjallajökull ugnikalniai, judrūs Skógar ir Vík bei paslėpti Þórsmörk ir Landmannalaugar slėniai.

KELIONĖS PROGRAMA:1. DIENA.
Dalyvių susirinkimas oro uoste. Skrydis į Keflaviką/Islandiją. Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė.
2. DIENA. REIKJAVIKAS
Pusryčiai. Pasivaikščiojimas po REIKJAVIKĄ, labiausiai į šiaurę nutolusią sostinę pasaulyje, įsikūrusią Faxaflói įlankoje: Tjörnin ežeras, ant kurio kranto iškilusi moderni rotušė, senamiestis su parlamentu, katedra, opera ir Austurvöllur aikšte. Virš miesto dominuoja Esja kalnas (914 m virš jūros lygio). Laisvas laikas savarankiškam keliavimui. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.
3. DIENA. TINGVEDLIRO NACIONALINIS PARKAS - GUDLFOSAS - DIDYSIS GEIZERIS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė vadinamojo Auksinio rato maršrutu į svarbiausias pietinės Islandijos gamtines atrakcijas. Vykimas į TINGVEDLIRO nacionalinį parką – islandų tautos lopšį, žemę, kur rinkdavosi viduramžių parlamentas. Parkas, seniausias saloje, esantis prie didžiausio natūralaus ežero – Tingvedliro, dėl savo unikalios ekosistemos, nuostabaus kraštovaizdžio ir istorinės reikšmės yra įtrauktas į UNESCO sąrašą. Jis tyvuliuoja ten, kur susikerta Eurazijos ir Šiaurės Amerikos tektoninės plokštės, sukeldamos seisminį ir vulkaninį aktyvumą. Vykimas prie „auksinio krioklio“ GUDLFOSO, kur vanduo iš 32 metrų aukščio krenta į „baltosios upės“ Kvitos 2 km ilgio tarpeklį. Prie vieno iš didžiausių Europos krioklių krentančio vandens galima prisiartinti ištiestos rankos atstumu ir pasigrožėti gražiomis vaivorykštėmis. Pervežimas į Haukadalur (Sakalų slėnis) regioną, kuriame yra DIDYSIS GEIZERIS – visų geizerių tėvas, trykštantis nuo XIII a. Parke yra keli geizeriai, magmos įkaitinto vandens ir garų stulpą išmetantys į 70 m aukštį. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė.
4. DIENA. SELJALANDSFOSAS - SKÓGAR - SKOGAFOSAS - MÝRDALSJÖKULL - DYRHÓLAEY - JUODASIS PAPLŪDIMYS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Vykimas pietine pakrante iki SELJALANDSFOSO krioklio, garsėjančio ne tik 60 metrų aukščiu, bet ir galimybe užeiti už jo kaskadų ir pasigrožėti didžiule vandens siena iš neįprastos perspektyvos. Vykimas į SKÓGAR, aplankymas garsiausiame Islandijos folkloro muziejuje, kur be 6 tūkst. eksponatų demonstruojami įvairūs Islandijos kaimo statybos pavyzdžiai. Pasivaikščiojimas iki SKÓGAFOSO krioklio, kur, pasak legendos, už 60 metrų vandens sienos yra paslėptas vikingų lobis. Vykimas palei kalnų grandinę, kur stūkso grėsmingasis Ejafjadlajokudlio ugnikalnis. Apsilankymas Þorvaldseyri - vietoje, susijusioje su ugnikalnio išsiveržimu 2010 m., ir filmo demonstracija. Pravažiavimas pro MÝRDALSJÖKULL ledyną (596 km² ledo) su dominuojančiu miegančiuoju milžinu, seniausiu salos ugnikalniu – Katla. Pervežimas į labiausiai į pietus nutolusį Islandijos tašką – DYRHÓLAEY kyšulį, iš kur atsiveria unikalus ledyno kraštovaizdis ir iš jūros kylantys bazalto stulpai - vulkaninių salų liekanos. Centrinis pusiasalio objektas yra milžiniška juodos sustingusios lavos arka, vedanti gilyn į Atlanto vandenyną. Pasivaikščiojimas kvapą gniaužiančiu JUODUOJU PAPLŪDIMIU - labiausiai į jūrą išsikišusį sausumos plotą Islandijos pietuose. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė.
5. DIENA. SKAFTAFEDLIO NACIONALINIS PARKAS - VATNAJOKUDLIS - BREIÐAMERKURSANDUR - JÖKULSÁRLÓN - ALMANNASKARÐ
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Vykimas per besidriekiančią tarp ledyno ir Atlanto vandenyno Mýrdalssandur – žvyro, upelių ir lavos laukų lygumą, į SKAFTAFEDLIO NACIONALINĮ PARKĄ, kuris sužavi savo didele teritorija ir nepaprastais gamtos reiškiniais. Priartėjimas prie VATNAJOKUDLIO ledyno sienos. Siekiant apsaugoti didžiausią ledyną pasaulyje, neskaitant Antarkties ir Grenlandijos ledynų, 2008 m. Skaftafedlio ir Jokulsargljufur nacionaliniai parkai buvo sujungti į vieną, Vatnajokudlio nacionalinį parką, kuris yra didžiausias Europoje ir užima 12% šalies teritorijos. Važiavimas per smėlėtą BREIÐAMERKURSANDUR dykumą link įspūdingų JÖKULSÁRLÓN ledynų lagūną – ežerą su ledkalniais, labiausiai fotografuojamą Islandijos gamtos stebuklą. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): kruizas ežeru tarp didžiulių blizgančių ledo blokų, kaip filmo su Džeimsu Bondu „Pasveikink mirtį kitą dieną“ ar „Kapų plėšikė Lara Kroft“ scenografijoje. Kelionė į ALMANNASKARÐ kalnus Rytiniuose fiorduose – vieną seniausių geologinių vietovių Islandijoje, kur galima pasigrožėti prieš 20 milijonų metų susidariusiomis uolienomis ir retais elniais. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė.
6. DIENA. MÖÐRUDALUR - JOKULSARGLJUFUR NACIONALINIS PARKAS - DETIFOSAS - MÝYVATNO EŽERAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Vykimas per MÖÐRUDALUR dykumą į JOKULSARGLJUFUR NACIONALINIO PARKĄ, kur vaizdingame kanjone šniokščia DETIFOSAS – krioklys, turintis didžiausią srauto jėgą Europoje. Pervežimas prie MYTVANO EŽERO, kur yra daugiausia kraterių visoje Islandijoje, karštosios versmės, purvo katilai ir ką tik sustingę lavos laukai. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė. 
7. DIENA. GODAFOSAS - AKUREIRIS- GLAUMBÆR
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Vykimas prie GODAFOSO – „dievų krioklio“, kur Skjálfandafljót upės vandenys griausmingai krenta į gelmę pačiame lygaus uolinio reljefo centre. Krioklys turi istorinę reikšmę: Islandijai priėmus krikščionybę, Altingo, Islandijos parlamento pirmininkas išmetė į Godafoso vandenis pagoniškų stabų statulėles. Pasivaikščiojimas Akureirio, įsikųrusio ilgiausio Islandijos fiordo Eyjafjördur gilumoje ir laikomo šiaurinės Islandijos sostine, gatvėmis. Laisvas laikas. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): banginių stebėjimas. Važiavimas kalnuotu regionu į pakrantę, kur veisiami islandiški arkliai. Pakeliui apsilankymas GLAUMBÆR, kur yra įdomi durpėmis dengtų namų gyvenvietė. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė.
8. DIENA. DEILDARTUNGUHVER - REYKHOLT - BARNAFOSAS - HRAUNFOSSAR - REIKJAVIKAS - ŽYDROJI LAGŪNA
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Vykimas prie DEILDARTUNGUHVER – galingiausio terminio šaltinio Europoje, kuris kas sekundę išmeta beveik po 180l 100 °C temperatūros vandens. Vykimas į REYKHOLT kaimą, buvusį politinį ir mokslinį Islandijos centrą, kur gyveno garsus islandų poetas ir politikas Snoris Sturlusonas. Vykimas į Húsafell apylinkes, prie nuostabių lavos krioklių BARNAFOSO ir HRAUNFOSSAR su 100 įspūdingų kaskadų, kurių vandenys per sustingusią lavą liejasi į turkio spalvos Kvitos upės tarpeklį. Norintiems (už papildomą mokestį vietoje): vykimas į ŽYDROSIOS LAGŪNOS maudyklą ir maudynės garsiausiuose Islandijos geoterminiuose šaltiniuose, kurių vanduo atkeliauja iš 2000 m gylio ir turi gydomųjų bei atpalaiduojančių savybių. Intensyviai mėlyna vandens spalva smarkiai kontrastuoja su lavos laukais. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

PASLAUGOS
7 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose ir fermose kelionės maršrute, dviviečiai numeriai su vonios kambariais • maitinimas: 7 pusryčiai • skrydis • kelionė autobusu • kelionės vadovo paslaugos

PASTABOS
1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai į lankomus objektus ir vietiniai gidai: apie 90 EUR.
2. Papildomai pasirenkami mokesčiai: Žydroji lagūna: apie 85 EUR (galima rankšluosčio nuoma: apie 5 EUR), kruizas ledyniniu ežeru Jökulsárlón: apie 50 EUR, banginių stebėjimas:apie 80 EUR, reikia min. 15 asmenų.

Pasiūlymo detalės

 • Savarankiškas nuvykimas
Kaina už asmenį: 2 089eur Galutinė kaina Kaina detaliau 4 178 eur
Rezervuoti

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter