phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Islas Bonitas

Pasiūlymo privalumai

 • 3 Kanarų archipelago salos per savaitę
 • Autorinė programa
 • Galimybė pratęsti atostogas Tenerifėje

Islas Bonitas Kodas: TFS1REJ

Trasa
1 169PLN
Suaugęs: 2 pagal programą Kt 26.11 – Kt 03.12.20 (7 nakvynės)
Itaka

Islas Bonitas Kodas: TFS1REJ Kanarų salos

Žemėlapis ir informacija apie regioną Trasa

Kandelarija • San Cristobal de la Laguna • Santa Cruz de Tenerife • Los Cristianos • Caldera de Taburiente nacionalinis parkas • Los Llanos • San Sebastian de la Gomera • Agulo • Las Rosas • Garachonajaus nacionalinis parkas • Los Organos • Los Cristianos • Los Gigantes • Icod de los Vinos • Garachico • La Orotava • Cañadas del Teide nacionalinis parkas

Trys Kanarų salyno salos per vieną savaitę! Kiekviena iš jų turi nepakartojamą žavesį ir atmosferą, kiekviena iš jų žada nuostabų nuotykį. Kanarų salos, dar senovės žmonių vadintos „laimingosiomis salomis“, žavi fantastiška peizažų mozaika ir vešlia nepakartojama gamta. Tenerifėje – statūs kalnų šlaitai ir aukščiausia Ispanijos viršūnė - ugnikalnis Pico del Teide salos gilumoje. Mažiau nei per valandą keltu pasiekiama jauki La Gomera, išvagota gilių tarpeklių, su viena seniausių pasaulyje miškų teritorijų Garachonajaus nacionaliniame parke yra ideali tiems, kurie vertina nepaliestą gamtą. La Palma yra žaliausia visame salyne ir turi išvystytą žygių maršrutų tinklą. Švelnus klimatas ir zenite kybanti saulė ištisus metus- palankios sąlygos poilsiui unikaliuose ugnikalnių paplūdimiuose. Taigi išties verta pasimėgauti Kanarų atostogomis savaite ilgiau viename iš ITAKA siūlomų Tenerifės viešbučių. Bendras maršruto po Kanarų salas ilgis: apie 550 km.

Pasiūlymo aprašymas

1 DIENA.
Kelionės dalyvių atvykimas į oro uostą. Tiesioginis skrydis į Tenerifę. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.


2 DIENA. TENERIFĖ: KANDELARIJA– SAN CRISTOBAL DE LA LAGUNA – SANTA CRUZ DE TENERIFE - LOS CRISTIANOS (maršrutas: apie 100 km)

Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į KANDELARIJĄ – svarbiausią salos religinį centrą. Apsilankymas Plaza de Candelaria aikštėje ir Nuestra Senora de Candelaria bazilikoje su nuostabiąja 1827 m. Juodosios Madonos - Kanarų salų globėjos – statula. Vykimas į SAN CRISTÓBAL DE LA LAGUNA, pirmąją Tenerifės sostinę su karališkąja Jėzaus Kristaus šventove, vieninteliu salos universitetu ir gražiai išsaugotu kolonijinio stiliaus senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO sąrašą. Pasivaikščiojimas miesto gatvėmis: Rotušė, Calle Obispo Rey Redondo su paminkliniais Casa de los Capitanes, Plaza de la Concepción aikšte su seniausia salos bažnyčia, Nuestra Señora de la Concepción. Nuo bažnyčios bokšto atsiveria nuostabi miesto panorama. Toliau – vykimas į SANTA CRUZ DE TENERIFE - dabartinę salos sostinę. Miesto širdis yra Plaza España, šalia kurios stovi Matriz de la Concepción bažnyčia, laikoma seniausia saloje, bei įsikūrusi turistus traukianti parduotuvių gatvelė Calle Castillo. Pervežimas į LOS CRISTIANOS uostą. Plaukimas į La Palmą. Atvykimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.


3 DIENA. LA PALAMA (maršruto ilgis: apie 100 km)

Ankstyvi pusryčiai. Laisvalaikis arba laisvai pasirenkama kelionė (už papildomą mokestį vietoje): 1 Natūralioji La Palma – kelionė į salos šiaurę. Vykimas į mažą San Bartolo kaimelį, o po to į kalnus ir priešistorinį Los Tilos mišką, pavadintą UNESCO biosferos rezervato su laurų miškais, senais paparčiais, apsamanojusiomis uolomis ir medžių kamienais vardu. Toliau programoje – San Andrés kaimas. Jo įdomi architektūra, vandenyno artumas ir bananų plantacijos vilioja pasivaikščiojimams. 2 Kelionė į La Palmos pietus. Vykimas į Villa de Mazo, garsėjantį cigarų ir raudonojo vyno gamyba, po to kelionė į salos pietus, į Fuencaliente. Apsilankymas San Antonijaus ugnikalnio lankymo centre, paroda ir filmo apie La Palmos ir ugnikalnių susidarymą demonstracija. Pasivaikščiojimas kraterio kraštu, toliau programoje - Teneguía vyno darykla ir Kanarų vyno degustacija. Vykimas į vietą, kur tvyro druskingasis Salinos ežerėlis. Čia yra gaminama jūros druska. Toliau kelias veda prie El Paso link Mirador de la Cumbrecita apžvalgos taško, iš kurio galima grožėtis Caldera de Taburiente ir Roque de los Muchachos kraštovaizdžiais. Pasivaikščiojimas iki apžvalgos taško Mirador de las Chozas, iš kur atsiveria įspūdingas vaizdas į vaizdingą tarpeklį Angustias 3. Žygis - apie 3 val. trunkanti kelionė į geologiškai jauniausią salos dalį. Maršrutas veda per laukus, padengtus juodos ir raudonos spalvos dulkėmis, kurias išbarstė jaunas Teneguia ugnikalnis - vienas iš La Palmos simbolių. Žygis į pietus, kur spalvingi salinai ir jūros švyturiai atskleidžia salos vaizdą iš kitos perspektyvos. Pervežimas vakarienei su paelja ir vietiniu vynu. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė, nakvynė.


4 DIENA. LA PALMA: CALDERA DE TABURIENTE NACIONALINIS PARKAS - LOS LLANOS (atstumas: apie 100 km)

Pusryčiai. Ekskursija į šiaurinę ir centrinę LA PALMOS dalis. Vykimas į XVI a. renesansinę šventovę Nuestra Señora de las Nieves, įkurtą salos globėjos garbei, po to važiavimas link CALDERA DE TABURIENTE NACIONALINIO PARKO vaizdingu keliu, vingiuojančiu tarp pušynų ir įvairiaspalvių uolų. Pakeliui sustojimas prie Mirador de Taburiente, iš kur geriausiai matomas beveik vieno kilometro gylyje esantis kalderos vidus. Priartėjimas prie aukščiausio salos taško Roque de los Muchachos (2426 m virš jūros lygio) ir trumpas pasivaikščiojimas aplink viršūnę. Kelionė vakarine salos dalimi per vaizdingus Puntagorda ir Tijarafe kaimelius link Mirador del Time apžvalgos taško, iš kur atsiveria nuostabus Aridane slėnio vaizdas ir salos pietrytinės dalies panorama. Laisvalaikis LOS LLANOS su istoriniu centru. Grįžimas į viešbutį per centrinę salos dalį, nusėtą bananų plantacijomis, vakarienė, nakvynė.


5 DIENA. LA GOMERA: SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA - AGULO - LAS ROSAS -  GARACHONAJAUS NACIONALINIS PARKAS (maršruto ilgis: apie 100 km)

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į uostą. Plaukimas į LA GOMERĄ – vieną iš mažiausių archipelago salų, dar vadinamą Kolumbo sala, nes čia garsusis keliautojas buvo kelis kartus apsistojęs ir tapo salos garbės piliečiu. Pasivaikščiojimas salos sostinės SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA gatvelėmis, įrėmintomis Kanarams būdingais mūrinukais, kur išliko istoriniai paminklai, menantys Kristupo Kolumbo apsilankymą: Ėmimo į Dangų bažnyčia bei Kolumbo namas. Kelionė žaliuoju slėniu Hermigua su daugybe vynuogynų ir bananų plantacijomis. Trumpas pasivaikščiojimas po vaizdingiausią salos miestą – AGULO, iš kur atsiveria įspūdingi vaizdai į kaimyninę Tenerifę ir aukščiausią jos viršukalnę - Pico del Teide. Sustojimas LAS ROSAS. Pietūs tipiniame Kanarų restorane ir unikalios, švilpiamosios kalbos, kuria saloje buvo kalbama prieš atvykstant ispanams, demonstracija. „Švilpiamosios kalbos“ tradicija buvo įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir yra puoselėjama dėstant ją Gomeros mokyklose. Toliau maršrutas veda per Vallehermoso, vadinamą "Gražuoju slėniu“, pilną uolų terasų, nusėtų palmėmis, bananmedžiais ir baltais nameliais. Slėnio atpažinimo ženklas yra galingasis Roque Cano. Vykimas per UNESCO globojamo GARACHONAJAUS NACIONALINIO PARKO teritoriją. Šis parkas garsėja savo gamtos lobiais – lauramedžių mišku, kuris terciaro laikotarpiu dengė beveik visą Europos žemyną. Trumpas pasivaikščiojimas aplink Laguna Grande, iš kur galima grožėtis didingosionis Roque de Ojila, Roque de Agando ir aukščiausia La Gomera viršūne - Alto de Garajonay (1487 m virš jūros lygio). Toliau  programoje – viena iš gražiausių salos vietų: vaizdingas uolėtas Valle Gran Rey slėnis, kurį gomerų – pirmųjų salos gyventojų – karalius pasirinko savo buveinei. Sustojimas Mirador del Palmarejo, iš kur atsiveria įspūdingas kraštovaizdis. Atvykimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.


6 DIENA. LA GOMERA: LOS ORGANOS (maršruto ilgis: apie 50 km)

Pusryčiai. Kruizas laivu link šiaurinių salos krantų link La Gomeros simbolio – LOS ORGANOS, gamtos jėgų sukurtos fenomenalios 80 metrų uolienų formacijos, savo linijomis primenančios vargonus, kylančius iš vandenyno. Po grįžimo į Valle Gran Rey - laisvalaikis atsipalaidavimui gražiausiame salos paplūdimyje „Playa de la Calera“. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.


7 DIENA. TENERIFĖ: LOS CRISTIANOS - LOS GIGANTES - ICOD DE LOS VINOS - GARACHICO - LA OROTAVA -  CAÑADAS DEL TEIDE NACIONALINIS PARKAS (maršruto ilgis: apie 100 km)

Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pervežimas į uostą. Plaukimas į TENERIFĘ, į LOS CRISTIANOS uostą. Pervažiavimas į LOS GIGANTES vietovę su stačiomis 600 metrų uolomis. Po to kelionė į ICOD DE LOS VINOS miestą, kur galima grožėtis amžinai žaliuojančiu galingu tūkstantmečiu drakono medžiu „Drago“, kurio purpurinės sultys buvo naudojamos karališkiems rūbams dažyti. Sustojimas GARACHICO – miesto, kurį 1706 m. iš dalies užtvindė lava - rajone. Vykimas į LA OROTAVA vietovę, iš kur, esant geram orui, galima mėgautis nuostabiu vaizdu į slėnį. Toliau maršrutas veda per Villaflor – aukščiausiai įsikūrusią Ispanijos gyvenvietę (1466 m virš jūros lygio) - į NACIONALINĮ PARKĄ CAÑADAS DEL TEIDE. Parke didingai dominuoja Pico del Teide – guančų šventasis kalnas, aukščiausia Ispanijos viršūnė (3718 m virš jūros lygio) ir trečias pagal dydį ugnikalnis pasaulyje. Pietūs tradiciniame restorane, proga paragauti tipiškų Kanarų patiekalų. Laisvas laikas vakare arba pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): kelionė lynų keliu į Teidės ugnikalnį. Atvykimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.


8 DIENA.

Pusryčiai. Išsiregistravimas ir pervežimas į Tenerifės oro uostą. Tiesioginis skrydis į Lietuvą. Asmenys, pratęsiantys kelionę ilgesniam laikui: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į oro uostą arba pasirinktą viešbutį.

7 nakvynės viešbutyje ***• dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma vieta) su vonios kambariais • maitinimas: 7 pusryčiai, 2 pietūs, 7 vakarienės • skrydis • kelionė autobusu arba mikroautobusu (priklausomai nuo žmonių skaičiaus) • įėjimo bilietai • gido paslaugos • vietinio gido paslaugos

 1. Privalomi mokesčiai vietoje: kelto mokesčiai: Los Cristianos-Santa Cruz de la Palma-San Sebastian de la Gomera- Los Cristianos: apie 90 EUR, vaikai 2-12 metų: apie 45 EUR, arbatpinigiai: apie 4 EUR/asm./dieną.
 2. Papildomai pasirenkamų ekskursijų kainos: Natūralioji La Palma: apie 51 EUR, La Palmos pietūs: apie 55 EUR, Žygis po La Palmą: apie 55 EUR (būtina tinkama avalynė, šilti drabužiai, galvos apdangalas, kremas su aukšto lygio UV filtru, sausas davinys), reikalinga mažiausiai  15 asm. grupė, kelionė lynų keliu į Teidės ugnikalnį: apie 27 EUR.
 3. Kelionė į Los Organos La Gomeroje priklauso nuo oro sąlygų ir laivo techninės būklės. Esant nepalankioms sąlygoms, bus vykdoma pakaitinė programa: kruizas palei La Gomeros pakrantę ieškant delfinų.
 4. Dėl keltų tvarkaraščių programa gali keistis.
Informacija apie regioną

Kanarų salos

Kanarų salos - tai gražūs paplūdimiai ir puikus oras ištisus metus! Nepaisant to, kad yra arti viena kitos - jos visos skirtingos.

La Palma - tai žalioji ramybės oazė, pilna žygių maršrutų ir Juros periodo parko vaizdų. Tenerifė - tai puikūs klifai, kylantys nuo jūros, Teidės ugnikalnis, tamsūs paplūdimiai ir garsusis Loro parkas. La Gomera - mažytė sala su įdomiu lauramedžių mišku ir nepakartojama kolonijinė San Sebastiano architektūra. Fuerteventura - tai ilgų, smėlėtų ir daugelį kilometrų besitęsiančių paplūdimių rojus. Lanzarote - tai peizažai tarsi iš mėnulio, įspūdingos istorijos ir nuostabaus skonio vynai, originali Cesario Manrique kurta architektūra ir krabai-albinosai. Gran Kanarija garsėja nuostabiais paplūdimiais, milžiniškomis kopomis, kaktusų sodu ir guančių, senųjų šių salų gyventojų, atminimu alsuojančiomis vietomis.
Aišku tik viena - Kanarų salose nėra laiko nuoboduliui!

KELIONĖS PROGRAMA: 1 DIENA.
Kelionės dalyvių atvykimas į oro uostą. Tiesioginis skrydis į Tenerifę. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

2 DIENA. TENERIFĖ: KANDELARIJA– SAN CRISTOBAL DE LA LAGUNA – SANTA CRUZ DE TENERIFE - LOS CRISTIANOS (maršrutas: apie 100 km)

Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į KANDELARIJĄ – svarbiausią salos religinį centrą. Apsilankymas Plaza de Candelaria aikštėje ir Nuestra Senora de Candelaria bazilikoje su nuostabiąja 1827 m. Juodosios Madonos - Kanarų salų globėjos – statula. Vykimas į SAN CRISTÓBAL DE LA LAGUNA, pirmąją Tenerifės sostinę su karališkąja Jėzaus Kristaus šventove, vieninteliu salos universitetu ir gražiai išsaugotu kolonijinio stiliaus senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO sąrašą. Pasivaikščiojimas miesto gatvėmis: Rotušė, Calle Obispo Rey Redondo su paminkliniais Casa de los Capitanes, Plaza de la Concepción aikšte su seniausia salos bažnyčia, Nuestra Señora de la Concepción. Nuo bažnyčios bokšto atsiveria nuostabi miesto panorama. Toliau – vykimas į SANTA CRUZ DE TENERIFE - dabartinę salos sostinę. Miesto širdis yra Plaza España, šalia kurios stovi Matriz de la Concepción bažnyčia, laikoma seniausia saloje, bei įsikūrusi turistus traukianti parduotuvių gatvelė Calle Castillo. Pervežimas į LOS CRISTIANOS uostą. Plaukimas į La Palmą. Atvykimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

3 DIENA. LA PALAMA (maršruto ilgis: apie 100 km)

Ankstyvi pusryčiai. Laisvalaikis arba laisvai pasirenkama kelionė (už papildomą mokestį vietoje): 1 Natūralioji La Palma – kelionė į salos šiaurę. Vykimas į mažą San Bartolo kaimelį, o po to į kalnus ir priešistorinį Los Tilos mišką, pavadintą UNESCO biosferos rezervato su laurų miškais, senais paparčiais, apsamanojusiomis uolomis ir medžių kamienais vardu. Toliau programoje – San Andrés kaimas. Jo įdomi architektūra, vandenyno artumas ir bananų plantacijos vilioja pasivaikščiojimams. 2 Kelionė į La Palmos pietus. Vykimas į Villa de Mazo, garsėjantį cigarų ir raudonojo vyno gamyba, po to kelionė į salos pietus, į Fuencaliente. Apsilankymas San Antonijaus ugnikalnio lankymo centre, paroda ir filmo apie La Palmos ir ugnikalnių susidarymą demonstracija. Pasivaikščiojimas kraterio kraštu, toliau programoje - Teneguía vyno darykla ir Kanarų vyno degustacija. Vykimas į vietą, kur tvyro druskingasis Salinos ežerėlis. Čia yra gaminama jūros druska. Toliau kelias veda prie El Paso link Mirador de la Cumbrecita apžvalgos taško, iš kurio galima grožėtis Caldera de Taburiente ir Roque de los Muchachos kraštovaizdžiais. Pasivaikščiojimas iki apžvalgos taško Mirador de las Chozas, iš kur atsiveria įspūdingas vaizdas į vaizdingą tarpeklį Angustias 3. Žygis - apie 3 val. trunkanti kelionė į geologiškai jauniausią salos dalį. Maršrutas veda per laukus, padengtus juodos ir raudonos spalvos dulkėmis, kurias išbarstė jaunas Teneguia ugnikalnis - vienas iš La Palmos simbolių. Žygis į pietus, kur spalvingi salinai ir jūros švyturiai atskleidžia salos vaizdą iš kitos perspektyvos. Pervežimas vakarienei su paelja ir vietiniu vynu. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė, nakvynė.

4 DIENA. LA PALMA: CALDERA DE TABURIENTE NACIONALINIS PARKAS - LOS LLANOS (atstumas: apie 100 km)

Pusryčiai. Ekskursija į šiaurinę ir centrinę LA PALMOS dalis. Vykimas į XVI a. renesansinę šventovę Nuestra Señora de las Nieves, įkurtą salos globėjos garbei, po to važiavimas link CALDERA DE TABURIENTE NACIONALINIO PARKO vaizdingu keliu, vingiuojančiu tarp pušynų ir įvairiaspalvių uolų. Pakeliui sustojimas prie Mirador de Taburiente, iš kur geriausiai matomas beveik vieno kilometro gylyje esantis kalderos vidus. Priartėjimas prie aukščiausio salos taško Roque de los Muchachos (2426 m virš jūros lygio) ir trumpas pasivaikščiojimas aplink viršūnę. Kelionė vakarine salos dalimi per vaizdingus Puntagorda ir Tijarafe kaimelius link Mirador del Time apžvalgos taško, iš kur atsiveria nuostabus Aridane slėnio vaizdas ir salos pietrytinės dalies panorama. Laisvalaikis LOS LLANOS su istoriniu centru. Grįžimas į viešbutį per centrinę salos dalį, nusėtą bananų plantacijomis, vakarienė, nakvynė.

5 DIENA. LA GOMERA: SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA - AGULO - LAS ROSAS -  GARACHONAJAUS NACIONALINIS PARKAS (maršruto ilgis: apie 100 km)

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į uostą. Plaukimas į LA GOMERĄ – vieną iš mažiausių archipelago salų, dar vadinamą Kolumbo sala, nes čia garsusis keliautojas buvo kelis kartus apsistojęs ir tapo salos garbės piliečiu. Pasivaikščiojimas salos sostinės SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA gatvelėmis, įrėmintomis Kanarams būdingais mūrinukais, kur išliko istoriniai paminklai, menantys Kristupo Kolumbo apsilankymą: Ėmimo į Dangų bažnyčia bei Kolumbo namas. Kelionė žaliuoju slėniu Hermigua su daugybe vynuogynų ir bananų plantacijomis. Trumpas pasivaikščiojimas po vaizdingiausią salos miestą – AGULO, iš kur atsiveria įspūdingi vaizdai į kaimyninę Tenerifę ir aukščiausią jos viršukalnę - Pico del Teide. Sustojimas LAS ROSAS. Pietūs tipiniame Kanarų restorane ir unikalios, švilpiamosios kalbos, kuria saloje buvo kalbama prieš atvykstant ispanams, demonstracija. „Švilpiamosios kalbos“ tradicija buvo įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir yra puoselėjama dėstant ją Gomeros mokyklose. Toliau maršrutas veda per Vallehermoso, vadinamą "Gražuoju slėniu“, pilną uolų terasų, nusėtų palmėmis, bananmedžiais ir baltais nameliais. Slėnio atpažinimo ženklas yra galingasis Roque Cano. Vykimas per UNESCO globojamo GARACHONAJAUS NACIONALINIO PARKO teritoriją. Šis parkas garsėja savo gamtos lobiais – lauramedžių mišku, kuris terciaro laikotarpiu dengė beveik visą Europos žemyną. Trumpas pasivaikščiojimas aplink Laguna Grande, iš kur galima grožėtis didingosionis Roque de Ojila, Roque de Agando ir aukščiausia La Gomera viršūne - Alto de Garajonay (1487 m virš jūros lygio). Toliau  programoje – viena iš gražiausių salos vietų: vaizdingas uolėtas Valle Gran Rey slėnis, kurį gomerų – pirmųjų salos gyventojų – karalius pasirinko savo buveinei. Sustojimas Mirador del Palmarejo, iš kur atsiveria įspūdingas kraštovaizdis. Atvykimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

6 DIENA. LA GOMERA: LOS ORGANOS (maršruto ilgis: apie 50 km)

Pusryčiai. Kruizas laivu link šiaurinių salos krantų link La Gomeros simbolio – LOS ORGANOS, gamtos jėgų sukurtos fenomenalios 80 metrų uolienų formacijos, savo linijomis primenančios vargonus, kylančius iš vandenyno. Po grįžimo į Valle Gran Rey - laisvalaikis atsipalaidavimui gražiausiame salos paplūdimyje „Playa de la Calera“. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

7 DIENA. TENERIFĖ: LOS CRISTIANOS - LOS GIGANTES - ICOD DE LOS VINOS - GARACHICO - LA OROTAVA -  CAÑADAS DEL TEIDE NACIONALINIS PARKAS (maršruto ilgis: apie 100 km)

Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pervežimas į uostą. Plaukimas į TENERIFĘ, į LOS CRISTIANOS uostą. Pervažiavimas į LOS GIGANTES vietovę su stačiomis 600 metrų uolomis. Po to kelionė į ICOD DE LOS VINOS miestą, kur galima grožėtis amžinai žaliuojančiu galingu tūkstantmečiu drakono medžiu „Drago“, kurio purpurinės sultys buvo naudojamos karališkiems rūbams dažyti. Sustojimas GARACHICO – miesto, kurį 1706 m. iš dalies užtvindė lava - rajone. Vykimas į LA OROTAVA vietovę, iš kur, esant geram orui, galima mėgautis nuostabiu vaizdu į slėnį. Toliau maršrutas veda per Villaflor – aukščiausiai įsikūrusią Ispanijos gyvenvietę (1466 m virš jūros lygio) - į NACIONALINĮ PARKĄ CAÑADAS DEL TEIDE. Parke didingai dominuoja Pico del Teide – guančų šventasis kalnas, aukščiausia Ispanijos viršūnė (3718 m virš jūros lygio) ir trečias pagal dydį ugnikalnis pasaulyje. Pietūs tradiciniame restorane, proga paragauti tipiškų Kanarų patiekalų. Laisvas laikas vakare arba pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): kelionė lynų keliu į Teidės ugnikalnį. Atvykimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

8 DIENA.

Pusryčiai. Išsiregistravimas ir pervežimas į Tenerifės oro uostą. Tiesioginis skrydis į Lietuvą. Asmenys, pratęsiantys kelionę ilgesniam laikui: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į oro uostą arba pasirinktą viešbutį.

PASLAUGOS:
7 nakvynės viešbutyje ***• dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma vieta) su vonios kambariais • maitinimas: 7 pusryčiai, 2 pietūs, 7 vakarienės • skrydis • kelionė autobusu arba mikroautobusu (priklausomai nuo žmonių skaičiaus) • įėjimo bilietai • gido paslaugos • vietinio gido paslaugos

PASTABOS:
 1. Privalomi mokesčiai vietoje: kelto mokesčiai: Los Cristianos-Santa Cruz de la Palma-San Sebastian de la Gomera- Los Cristianos: apie 90 EUR, vaikai 2-12 metų: apie 45 EUR, arbatpinigiai: apie 4 EUR/asm./dieną.
 2. Papildomai pasirenkamų ekskursijų kainos: Natūralioji La Palma: apie 51 EUR, La Palmos pietūs: apie 55 EUR, Žygis po La Palmą: apie 55 EUR (būtina tinkama avalynė, šilti drabužiai, galvos apdangalas, kremas su aukšto lygio UV filtru, sausas davinys), reikalinga mažiausiai  15 asm. grupė, kelionė lynų keliu į Teidės ugnikalnį: apie 27 EUR.
 3. Kelionė į Los Organos La Gomeroje priklauso nuo oro sąlygų ir laivo techninės būklės. Esant nepalankioms sąlygoms, bus vykdoma pakaitinė programa: kruizas palei La Gomeros pakrantę ieškant delfinų.
 4. Dėl keltų tvarkaraščių programa gali keistis.
Atsiliepimai
5,1 / 6
Bendras įvertinimas

Svečiai įvertino:

 • Standard autokaru
 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży

Pasiūlymo detalės

 • Savarankiškas nuvykimas
Kaina už asmenį: 1 169eur Galutinė kaina Kaina detaliau 2 338 eur
Rezervuoti

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter