phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Aska Bayview

Pasiūlymo privalumai

 • Šeimos atostogos
 • Turtinga „viskas įskaičiuota“ programa
 • Šalia populiaraus Incekumo paplūdimio

Aska Bayview Kodas: AYT1BUS

PLN
Itaka

Aska Bayview Kodas: AYT1BUS Alanija

Viešbutis įsikūręs ant uolos, su gražia panorama į jūrą, šalia Incekum miestelio, greta vieno iš gražiausių paplūdimių Turkijos Rivjeroje. Du baseinai, egzotiškas sodas ir puikus vaizdas tai ne visi šio objekto privalumai. Viešbutis priklauso viešbučių tinklui Aska, žinomam dėl aptarnavimo kokybės, už ką praėjusį sezoną buvo apdovanotas gerais mūsų klientų atsiliepimais.

Pasiūlymo aprašymas

Incekumo miestelyje, ant uolos, tiesiogiai prie jūros, apie 25 km nuo ALANIJOS centro, apie 100 km nuo Antalijos oro uosto, vietinių mikroautobusų sustojimas priešais viešbutį, kas 15 minučių važiuoja iki Alanijos centro.

Šalia viešbučio tiltelis ir 2 terasos deginimuisi, nemokami skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai. Incekum paplūdimys - vienas iš gražiausių Turkijos Rivjeroje, platus ir smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 650 m nuo viešbučio.

Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės. Komfortiškas, pastatytas 2000 m., visiškai renovuotas 2009 m., 173 numeriai, 2 pastatai, 4-6 aukštai, liftas, visą parą veikianti registratūra, pagrindinis restoranas – „švediškas stalas”, pasaulio virtuvė, restoranas á la carte, žuvies patiekalai, restoranuose yra kėdutės vaikams, baras vestibiulyje, užkandžių baras, baras prie baseino, disko baras (už papildomą mokestį), valiutų keitykla, parduotuvės, butikas, juvelyras, konferencijų centras 120 asmenų, vestibiulyje nemokamas belaidis internetas. Už papildomą mokestį: kirpykla, automobilių nuoma, skalbykla, automobilių nuoma. Viešbutyje priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „MasterCard“.

Standartinis: 2-vietis (galima 1 vieta suaugusiam arba 1 vieta vaikui), apie 22 m², gražiai įrengtas, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija, telefonas, mini baras (vanduo atvykstant), seifas (už papildomą mokestį: apie 2 EUR/d.). Nemokama lovelė vaikui iki 2 metų, užsakius prieš atvykimą, balkonas (kavos staliukas kėdutės), šoninis vaizdas į jūrą.

2 baseinai, gėlo vandens, gylis 1,3- 1,4 m, vandens kalnelis, baseinas vaikams, gėlo vandens, gylis 0,4 m, prie baseino nemokami paplūdimio skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai. Teniso kortas su įrangos nuoma, stalo tenisas, krepšinis, paplūdimio tinklinis, aerobika, vandens aerobika, žaidimų aikštelė vaikams, mini klubas (4-12 metų vaikams), mini diskoteka vaikams, amfiteatras, dienos ir vakaro pramoginiai renginiai, diskoteka lauke. Už papildomą mokestį: korto apšvietimas, vandens sportai paplūdimyje, SPA centras - nemokamai: fitnesas, turkiška pirtis, sauna, už papildomą mokestį: grožio procedūros veidui ir kūnui, masažai.

Pusryčiai (7.30-10.00 val.), vėlyvi pusryčiai (10.00­-11.00 val.), pietūs (12.30-14.00 val.), vakarienė (19.00-21.00 val.) - „švediškas stalas“ pagrindiniame restorane, užkandžiai (12.00-16.00 val.), kava, pyragas (16.00-17.00 val.), naktinė sriuba (23:30-00:30 val.) bare prie baseino, neribotas kiekis nealkoholinių ir vietinių alkoholinių gėrimų (10.00-24.00 val.) nustatytame bare, viešnagės metu viena vakarienė à la carte restorane (privaloma išankstinė rezervacija), privaloma nešioti viskas įskaičiuota apyrankes.

0090/2425321532, www.askahotels.com

 • Paplūdimio paslaugos
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
Informacija apie regioną

Alanija

Populiariausia Turkiškos Rivjeros vieta, su begale viešbučių ir daugybe turistinių pramogų, išsidėsčiusi apie 120 km į rytus nuo Antalijos, kur yra tarptautinis oro uostas. Iš šiaurės garsųjį kurortą supa Taurus kalnai, iš pietųb - šilti Viduržemio Jūros vandenys. Miestas turi turtingą istoriją, kurioje atsižymėjo Graikai, Romėnai, Turkai Seldžiukai, taip pat piratai, kurie turi čia savo atspirties tašką.

VIETA: Incekumo miestelyje, ant uolos, tiesiogiai prie jūros, apie 25 km nuo ALANIJOS centro, apie 100 km nuo Antalijos oro uosto, vietinių mikroautobusų sustojimas priešais viešbutį, kas 15 minučių važiuoja iki Alanijos centro.

PAPLŪDIMYS: Šalia viešbučio tiltelis ir 2 terasos deginimuisi, nemokami skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai. Incekum paplūdimys - vienas iš gražiausių Turkijos Rivjeroje, platus ir smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 650 m nuo viešbučio.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės. Komfortiškas, pastatytas 2000 m., visiškai renovuotas 2009 m., 173 numeriai, 2 pastatai, 4-6 aukštai, liftas, visą parą veikianti registratūra, pagrindinis restoranas – „švediškas stalas”, pasaulio virtuvė, restoranas á la carte, žuvies patiekalai, restoranuose yra kėdutės vaikams, baras vestibiulyje, užkandžių baras, baras prie baseino, disko baras (už papildomą mokestį), valiutų keitykla, parduotuvės, butikas, juvelyras, konferencijų centras 120 asmenų, vestibiulyje nemokamas belaidis internetas. Už papildomą mokestį: kirpykla, automobilių nuoma, skalbykla, automobilių nuoma. Viešbutyje priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „MasterCard“.

KAMBARYS: Standartinis: 2-vietis (galima 1 vieta suaugusiam arba 1 vieta vaikui), apie 22 m², gražiai įrengtas, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), palydovinė televizija, telefonas, mini baras (vanduo atvykstant), seifas (už papildomą mokestį: apie 2 EUR/d.). Nemokama lovelė vaikui iki 2 metų, užsakius prieš atvykimą, balkonas (kavos staliukas kėdutės), šoninis vaizdas į jūrą.

SPORTAS IR PRAMOGOS: 2 baseinai, gėlo vandens, gylis 1,3- 1,4 m, vandens kalnelis, baseinas vaikams, gėlo vandens, gylis 0,4 m, prie baseino nemokami paplūdimio skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai. Teniso kortas su įrangos nuoma, stalo tenisas, krepšinis, paplūdimio tinklinis, aerobika, vandens aerobika, žaidimų aikštelė vaikams, mini klubas (4-12 metų vaikams), mini diskoteka vaikams, amfiteatras, dienos ir vakaro pramoginiai renginiai, diskoteka lauke. Už papildomą mokestį: korto apšvietimas, vandens sportai paplūdimyje, SPA centras - nemokamai: fitnesas, turkiška pirtis, sauna, už papildomą mokestį: grožio procedūros veidui ir kūnui, masažai.

VISKAS ĮSKAIČIUOTA: Pusryčiai (7.30-10.00 val.), vėlyvi pusryčiai (10.00­-11.00 val.), pietūs (12.30-14.00 val.), vakarienė (19.00-21.00 val.) - „švediškas stalas“ pagrindiniame restorane, užkandžiai (12.00-16.00 val.), kava, pyragas (16.00-17.00 val.), naktinė sriuba (23:30-00:30 val.) bare prie baseino, neribotas kiekis nealkoholinių ir vietinių alkoholinių gėrimų (10.00-24.00 val.) nustatytame bare, viešnagės metu viena vakarienė à la carte restorane (privaloma išankstinė rezervacija), privaloma nešioti viskas įskaičiuota apyrankes.

KONTAKTAI: 0090/2425321532, www.askahotels.com

NEMOKAMAI:
 • Paplūdimio paslaugos
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Kapadokija (2 dienos) — stebuklinga žemė pačiame Turkijos centre. Gamtos stebuklas, vulkaniniai ir mėnulio kraštovaizdžiai. Programa apima apsilankymą Konyne, kur yra Mevlano mauzoliejus, požeminio miesto pažinimas, apsilankymas garsiose Kapadokijos bažnyčiose. Kaina - apie 129 eurų (įskaičiuota: du valgiai per dieną, pervežimas autobusu su oro kondicionieriumi, atstovo ir gido pagalba, įėjimo bilietai į lankomas vietas, apgyvendinimas Kapadokijos centre).

Pamukalė — kelionė į vieną iš didžiausių gamtos stebuklų. Programa apima pasivaikščiojimą garsiomis kalkakmenio terasomis, aplankant senovinį Hierapolio miestą. Visą dieną trunkanti kelionė. Kaina - apie 64 EUR (įskaičiuota: pervežimas autobusu, gido pagalba, įėjimo bilietai į lankomas vietas).

Perge - Aspendos - Kursunlu — kelionė į vieną iš geriausiai išsaugotų senovės miestų netoli Antalijos, kuriame mokė šv. Paulius. Vėliau apsilankymas geriausiai išsaugotame Romos teatre Mažojoje Azijoje - Aspendos, kuriame vis dar rengiami koncertai. Žavėjimasis Kursunlu kriokliu. Visą dieną trunkanti kelionė. Kaina - apie 48 EUR (pervežimas autobusu su oro kondicionieriu, gido pagalba, bilietai į lankomus objektus, pietūs; gėrimai už papildomą mokestį).

Kruizas palei Alanijos pakrantę — kelių valandų kruizas jachtoje palei Alanijos pakrantę, puikus atsipalaidavimas, maudymasis jūroje ir deginimasis. Kaina - apie 36 EUR (įskaitant vakarienę su gėrimais).

Kruizas Manavgat upe — kruizas Manavgat upe, viena iš didžiausių upių Antalijos regione. Programa - laikas atsipalaidavimui ir plaukimui po jūrą. Tada aplankysite mečetę ir garsiuosius Manavgatos krioklius. Į programą taip pat yra įskaičiuotas apsilankymas tekstilės parduotuvėje. Kaina - apie 34 EUR (įskaitant pietus ir vietinius gėrimus laive).

"Green Canyon" — atsipalaidavimo kruizas Emerald ežeru netoli Manavgato, galimybė grožėtis įspūdingais vaizdais, kriokliais ir mušančiais šaltinėliais. Taip pat kruizas Mažuoju ir Dižiuoju Kanjonu. Pertraukos maudymuisi ir deginimuisi. Kaina - apie 49 EUR (apima: gido pagalba, įėjimo bilietus į lankomas vietas, pietus ir nealkoholinius gėrimus).

Antalya Big City Life — puiki proga susipažinti su Turkieškos Rivjeros sostine - Antalija. Maršrutas: garsus arbūzo krioklys, archeologinis muziejus. Pervežimas tramvaju į istorinį miesto centrą, vėliau turėsite galimybę pasivaikščiuoti po senamiestį, kuriame galėsite grožėtis miesto vizitinėmis kortelėmis: Adrijos vartais ir laikrodžio bokštu. Trumpa kelionė laivu. Galimybė įsigyti odos galanterijos ir papuošalų. Kaina - apie 49 EUR (įskaičiuoti: įėjimo bilietai, gido pagalba, pietūs, gėrimai už papildomą mokestį).

"Jeep Safari" — kelionė ieškantiems stiprių įspūdžių. "Jeep safari" didinguose Tauro kalnuose - tai galimybė pamatyti tikrąjį Turkijos veidą. Pervežimas per tipiškus turkų kaimus, kuriuose gyvenimas išliko toks pat, kaip prieš šimtą metų. Visos dienos kelionė. Kaina - apie 28 EUR (įskaitant pietus).

Raftingas — įdomus nuotykis, plaukimas kalnų upe, su kvalifikuotos komandos priežiūra. Visos dienos kelionė. Kaina - apie 28 EUR (įskaitant pietus, gėrimai už papildomą mokestį).

Delfinariumas — kelionė į delfinariumą. Delfinų, ruonių ir jūrų liūtų akrobatiniai pasirodymai. Galimybė paplaukioti su delfinais (už papildomą mokestį). Kaina - apie 28 EUR.

Anatolijos ugnis — kvapą gniaužiantis šokių spektaklis, žinomas visame pasaulyje. 2 valandų spektaklis, jungiantis liaudies šokius su baletu ir kitų šokių disciplinų elementus, rodančius Turkijos kultūrą. Graži choreografiją rodo Anatolijos tradicijas. Kaina - apie 52 EUR (įskaičiuota: gido pagalba, vakarienė, gėrimai už papildomą mokestį).

Akvariumas ir delfinariumas — kelionė į Antaliją - Turkiškos Rivjeros sostinė, kurioje yra akvariumas ir delfinariumas. Akvariume lankytojų laukia kelionė po jūras ir viso pasaulio vandenynus. Povandeniniame tunelyje galėsite grožėtis tūkstančiais jūros būtybių rūšių. Delfinariume - delfinų, ruonių ir jūros liūtų akrobatiniai šou. Galimybė paplaukioti su delfinais (už papildomą mokestį). Kaina - apie 62 EUR (įskaičiuoti įėjimo bilietai).

"Hammam" — apsilankymas turkiškoje pirtyje su masažu. Kaina - apie 19 EUR (įskaitant masažą).

Informaciją apie ekskursijas Jums suteiks ITAKA Lietuva atstovas informacinio susitikimo metu. Vietines ekskursijas organizuoja vietos turizmo agentūros savo nustatytomis sąlygomis. Ekskursija gali būti neorganizuojama, jeigu dalyvių skaičius yra per mažas. Ekskursijų organizatorius pasilieka teisę keisti kelionių laikus, kainas ir programą.

 

Dėmesio! Galimi tam tikri apribojimai/papildomi saugumo reikalavimai ir/ar paslaugų teikimo apimties pakeitimai dėl COVID-19.

Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis viešbučio administracijos sprendimu.

*Oficiali viešbučio kategorija šalyje skelbiama skyriuje „VIEŠBUTIS“ ir atitinka esamoje šalyje naudojamą kategorizacijos tvarką. Kiekviena šalis naudoja savus kategorijos nustatymo kriterijus. Interneto puslapyje www.itaka.lt ir kelionės dokumentuose žymimas kelionių organizatoriaus ITAKA Lietuva subjektyvus viešbučio vertinimas ir oficiali viešbučio kategorija šalyje.

Šis pasiūlymas laikinai negalioja

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter