phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> > >

Viešbutis RAFAELO RESORT

Pasiūlymo privalumai

 • Tobulas pasirinkimas šeimyniniam poilsiui
 • Šalia gražaus paplūdimio
 • Šengjino (Shëngjin) uostamiestyje
 • Didelė, moderni bazė

Viešbutis RAFAELO RESORT Kodas: TIA1RAF

539PLN
Suaugęs: 2 viskas įskaičiuota An 25.06 – An 02.07.19 (7 nakvynės)
Itaka

Viešbutis RAFAELO RESORT Kodas: TIA1RAF Albanija \ Šenginis

Didelė ir moderni bazė, įrengta Šengjino (Shëngjin) mieste prie pat gražaus smėlėto paplūdimio, puikiai tinkama šeimos poilsiui. Patogūs, tvarkingi ir modernūs kambariai, daugybė įvairių restoranų ir šalti, spalvoti kokteiliai, tiekiami net 5 baruose, įskaitant barus prie baseino bei paplūdimyje ir nemokamas belaidis internetas viso objekto teritorijoje padarys atostogas Albanijoje nepamirštamas!

Pasiūlymo aprašymas

Viešbutis įsikūręs turistiniame kvartale, maždaug už 1 km nuo ŠENGJINO (SHËNGJIN) centro. Atstumas iki artimiausių parduotuvių ir barų – apie 50 m. Atstumas iki Tiranos oro uosto – apie 55 km. Atstumas iki autobusų stotelės – apie 50 m (miesto transportas, apie 1 EUR).

Rafaelo Beach paplūdimys, viešbučio, smėlėtas, nestatus nusileidimas prie jūros, prie pat viešbučio, nueinama plačia pėsčiųjų alėja, skėčiai ir gultai nemokami, paplūdimyje yra baras (beach bar).

Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės. Tvarkingas, elegantiškas ir modernus, pastatytas 2011 m., naujas aukštesnės („Superior“) klasės sparnas pastatytas 2016 m. o pagrindinės („Executive“) klasės sparnas pastatytas 2017 m. Viešbutyje yra 458 numeriai, 4 pastatai, iki 8 aukštų, 12 liftų, didelis, elegantiškas vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, 5 restoranai: „Sekcija L“ – švediškas stalas, Viduržemio jūros virtuvė. „A+B“ – švediškas stalas ir á la carte, Viduržemio jūros virtuvė. restoranuose yra vegetariškų patiekalų meniu. „5 stars“ – á la carte, žuvys ir jūros gėrybės, vaizdas į jūrą. „Pizza & Fast food“ – á la carte, greitojo maisto patiekalai ir picos, prie paplūdimio, vaizdas į jūrą, yra meniu vaikams, galima gauti vegetariškų patiekalų. „Kolonat“ – á la carte, greitojo maisto patiekalai, prie paplūdimio, yra meniu vaikams, galima gauti vegetariškų patiekalų. 5 barai: „Live Music“ sode, baras prie baseino, „Pista Coctail Bar“ prie paplūdimio, „5 stars“, „Sekcija L“. Seifas registratūroje. Turgelis „Rafaelo“. Automobilių stovėjimo aikštelė. Valiutų keitykla. Konferencijų centras 250 žmonių. Už papildomą mokestį: auklė vaikui pagal užsakymą, skalbimo paslauga. Nemokamas belaidis internetas vestibiulyje. Sodas. Viešbutyje galima atsiskaityti kredito kortelėmis „Visa“, „MasterCard“ ir „American Express“.

Standartinis: dvivietis (galima viena arba dvi papildomos vietos vaikams). Kambario plotas – apie 25-30 m². Kambarys tvarkingas. Yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Vonios kambarys (dušas, tualetas). Palydovinė televizija. Balkonas arba terasa. Vaizdas į sodą, kalnus arba baseiną.

Superior : dvivietis (galima viena papildoma vieta). Kambario plotas – apie 30-35 m². Kambarys modernus, įrengtas kaip standartinis kambarys, naujojoje dalyje. Aukštesnės („Superior“) klasės kambarys – už papildomą mokestį.

Executive (naujame viešbučio sparne) : dvivietis (galima viena arba dvi papildomos vietos vaikams). Kambario plotas – apie 40-45 m². Kambarys modernus ir ištaigingas, įrengtas kaip standartinis kambarys, su vaizdu į jūrą. „Junior suite“ tipo kambarys – už papildomą mokestį.

netaisyklingos formos gėlo vandens pagrindinis baseinas, plotas – apie 400 m², gylis – 0,9-1,6 m. gėlo vandens baseinas vaikams, plotas – apie 140 m², gylis – 0.9 m, netaisyklingos formos dengtas gėlo vandens baseinas „5 stars“, plotas – apie 98 m², gylis – 1,6 m. standartiniuose kambariuose apsistoję svečiai gali naudotis tik pagrindiniu baseinu ir baseinėliu vaikams. Prie baseinų yra nemokami skėčiai ir gultai.

Pusryčiai (7.30-10.00), pietūs (12.00-14.00), vakarienė (20.00-22.00) švediškas stalas restorane „Sekcija L“. Alkoholiniai gėrimai – baltasis ir raudonasis vynas, rakija, konjakas, alus ir nealkoholiniai gėrimai – sultys, kava, arbata (7.30-22.00) tam skirtame bare. Būtina nešioti „viskas įskaičiuota“ apyrankę.

00355/28122501, www.rafaeloresort.com

 • Aptarnavimas paplūdimyje
 • Belaidis interneto ryšys (Wi-Fi)
Informacija apie regioną

Albanija — Šenginis

Šengjinas – italų kalba San Giovanni di Medua, greičiausiai besivystantis kurortas šiaurės Albanijoje. Miestelis ir uostas guli Rrenci kalvos papėdėje, iš kurios matoma graži panorama. Shëngjin turi puikius smėlio paplūdimius su nuolaidžiu įėjimu į jūrą, idealus šeimoms. Vietovėje verta nuvykti į Kune Vain rezervatą, kuriame galima pamatyti daugybę paukščių rūšių – pilkąjį garnį, kormoraną ar cyplę.

VIETA: Viešbutis įsikūręs turistiniame kvartale, maždaug už 1 km nuo ŠENGJINO (SHËNGJIN) centro. Atstumas iki artimiausių parduotuvių ir barų – apie 50 m. Atstumas iki Tiranos oro uosto – apie 55 km. Atstumas iki autobusų stotelės – apie 50 m (miesto transportas, apie 1 EUR).

PAPLŪDIMYS: Rafaelo Beach paplūdimys, viešbučio, smėlėtas, nestatus nusileidimas prie jūros, prie pat viešbučio, nueinama plačia pėsčiųjų alėja, skėčiai ir gultai nemokami, paplūdimyje yra baras (beach bar).

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės. Tvarkingas, elegantiškas ir modernus, pastatytas 2011 m., naujas aukštesnės („Superior“) klasės sparnas pastatytas 2016 m. o pagrindinės („Executive“) klasės sparnas pastatytas 2017 m. Viešbutyje yra 458 numeriai, 4 pastatai, iki 8 aukštų, 12 liftų, didelis, elegantiškas vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, 5 restoranai: „Sekcija L“ – švediškas stalas, Viduržemio jūros virtuvė. „A+B“ – švediškas stalas ir á la carte, Viduržemio jūros virtuvė. restoranuose yra vegetariškų patiekalų meniu. „5 stars“ – á la carte, žuvys ir jūros gėrybės, vaizdas į jūrą. „Pizza & Fast food“ – á la carte, greitojo maisto patiekalai ir picos, prie paplūdimio, vaizdas į jūrą, yra meniu vaikams, galima gauti vegetariškų patiekalų. „Kolonat“ – á la carte, greitojo maisto patiekalai, prie paplūdimio, yra meniu vaikams, galima gauti vegetariškų patiekalų. 5 barai: „Live Music“ sode, baras prie baseino, „Pista Coctail Bar“ prie paplūdimio, „5 stars“, „Sekcija L“. Seifas registratūroje. Turgelis „Rafaelo“. Automobilių stovėjimo aikštelė. Valiutų keitykla. Konferencijų centras 250 žmonių. Už papildomą mokestį: auklė vaikui pagal užsakymą, skalbimo paslauga. Nemokamas belaidis internetas vestibiulyje. Sodas. Viešbutyje galima atsiskaityti kredito kortelėmis „Visa“, „MasterCard“ ir „American Express“.

KAMBARYS:
Standartinis: dvivietis (galima viena arba dvi papildomos vietos vaikams). Kambario plotas – apie 25-30 m². Kambarys tvarkingas. Yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Vonios kambarys (dušas, tualetas). Palydovinė televizija. Balkonas arba terasa. Vaizdas į sodą, kalnus arba baseiną.
Superior : dvivietis (galima viena papildoma vieta). Kambario plotas – apie 30-35 m². Kambarys modernus, įrengtas kaip standartinis kambarys, naujojoje dalyje. Aukštesnės („Superior“) klasės kambarys – už papildomą mokestį.
Executive (naujame viešbučio sparne) : dvivietis (galima viena arba dvi papildomos vietos vaikams). Kambario plotas – apie 40-45 m². Kambarys modernus ir ištaigingas, įrengtas kaip standartinis kambarys, su vaizdu į jūrą. „Junior suite“ tipo kambarys – už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: netaisyklingos formos gėlo vandens pagrindinis baseinas, plotas – apie 400 m², gylis – 0,9-1,6 m. gėlo vandens baseinas vaikams, plotas – apie 140 m², gylis – 0.9 m, netaisyklingos formos dengtas gėlo vandens baseinas „5 stars“, plotas – apie 98 m², gylis – 1,6 m. standartiniuose kambariuose apsistoję svečiai gali naudotis tik pagrindiniu baseinu ir baseinėliu vaikams. Prie baseinų yra nemokami skėčiai ir gultai.

VISKAS ĮSKAIČIUOTA: Pusryčiai (7.30-10.00), pietūs (12.00-14.00), vakarienė (20.00-22.00) švediškas stalas restorane „Sekcija L“. Alkoholiniai gėrimai – baltasis ir raudonasis vynas, rakija, konjakas, alus ir nealkoholiniai gėrimai – sultys, kava, arbata (7.30-22.00) tam skirtame bare. Būtina nešioti „viskas įskaičiuota“ apyrankę.

KONTAKTAI: 00355/28122501, www.rafaeloresort.com

NEMOKAMAI:
 • Aptarnavimas paplūdimyje
 • Belaidis interneto ryšys (Wi-Fi)
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Duresis ir brendžio fabrikas — apsilankymas vienoje didžiausių brendžių gamykloje, nuolat veikiančios nuo 1993 metų, gaminančios Skanderbeg brendį. Apsilankymo metu - degustacija ir laikas apsipirkimui. Tuomet apsilankymas viename seniausių Albanijos miestų - Duresyje. Ekskursija: promenada, Venecijos bokštas ir senamiesčio sienos. Į programą taip pat yra įskaičiuotas amfiteatro ir mečetės aplankymas. Pusės dienos ekskursija. Kaina - apie 35 EUR, vaikai iki 12 metų - apie 18 EUR (įėjimas į lankytines vietas ir pietūs nėra įskaičiuoti į kainą).

Tirana ir Kruja — apsilankymas Kruja vietovėje. Ekskursija po pilį ir senamiestį. Tuomet nuvažiavimas į Albanijos sostinę - Tiraną. Šurmulingo, kontrastingo miesto aplankymas. Trasoje: Skanderbeg aikštė, Ethem Bey mečetė, garsus laikrodžio bokštas, Hoxha piramida ir pagrindinis miesto bulvaras. Laisvas laikas individualiems pasivaikščiojimams Tiranos centre. Visos dienos ekskursija. Kaina - apie 38 EUR, vaikai iki 12 metų - apie 18 EUR (įėjimas į lankytines vietas ir pietūs nėra įskaičiuoti į kainą).

Škodra ir Lezhe — apsilankymas Škodra vietovėje, išsidėsčiusios prie tą patį pavadinimą turinčio ežero. Apsilankymas vienoje didžiausių balkanų katedroje ir senamiestyje. Kita programos vieta - Rozafat Tvirtovė ir Lezhe vietovė su Albanų nacionalinio herojaus kapu - Skanderbego. Visos dienos ekskursija. Kaina - apie 35 EUR, vaikams iki 12 metų - apie 15 EUR (įėjimas į lankytines vietas ir pietūs nėra įskaičiuoti į kainą).

Kruizas Komani ežeru — ši įspūdinga ekskursija prasideda Vau ir Dejës vietovių aplankymu. Tuomet kruizas Komani ežeru - puiki galimybė pasakiškų vaizdų žavėjimuisi. Visos dienos ekskurija. Kaina - apie 40 EUR, vaikams iki 12 metų - apie 20 EUR.

Vietines ekskursijas organizuoja vietos turizmo agentūros savo nustatytomis sąlygomis. Ekskursija gali būti neorganizuojama, jeigu dalyvių skaičius yra per mažas.

Pasiūlymo detalės

 • Savarankiškas nuvykimas
Kaina už asmenį: 539eur Galutinė kaina Kaina detaliau 1 078 eur
Užsakykite telefonu +370 52 00 52 52

Klientų aptarnavimo linija

 • callcenter.tel_pl
 • +370 52 00 52 52
 • I-V 9.00-21.00 VI 10.00-18.00 VII 11.00-16.00

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę, kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter