phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> > >

Viešbučių kompleksas MAGNOLIA HOTELCOMPLEX

Pasiūlymo privalumai

 • Šeimos atostogos
 • Mineralinio vandens baseinas
 • Pramoginių renginių programos
 • Apsuptas žalio sodo

Viešbučių kompleksas MAGNOLIA HOTELCOMPLEX Kodas: VAR1MAG

PLN
Itaka

Viešbučių kompleksas MAGNOLIA HOTELCOMPLEX Kodas: VAR1MAG Bulgarija \ Auksinės Smiltys

Kasmet birželį nuostabiai pražystanti magnolija, auganti viešbučio vestibiulio atriume, ir viešbučio pastatus juosiantis įmantrus didžiulis sodas suteikia šiai vietai nepaprasto žavesio. Gražus viešbučio paplūdimys, sporto aikštės, žaidimų ir pasilinksminimų aikštelės, pramoginių renginių programos, SPA centras ir patraukli „viskas įskaičiuota“ paslaugų pasiūla.

Pasiūlymo aprašymas

Viešbutis įsikūręs ramioje Čajkos vietovėje, maždaug už 1,5 km nuo centro, didžiulio ir nepaprastai gražaus sodo žalumoje, ant nedidelės kalvos. Atstumas iki artimiausios parduotuvės – apie 50 m. Atstumas iki įspūdingų smuklių su vaizdu į jūrą – apie 300 m. Atstumas iki Auksinių Smilčių centro – apie 5,5 km. Atstumas iki Varnos oro uosto – apie 25 km. Atstumas iki Burgaso oro uosto – apie 125 km. Atstumas iki autobusų stotelės – apie 100 m (kelionės į Varną kaina – 2,1 BGN).

„Kabakum Beach“ paplūdimys, viešas, smėlėtas, platus, labai gražus, nestatus nusileidimas prie jūros, maždaug už 300 m nuo viešbučio registratūros, nueinama laiptais ir požemine perėja po pagrindiniu keliu, viešbučio svečiams skirtame paplūdimio ruože – nemokami skėčiai, mokami gultai ir čiužiniai (apie 5 BGN už gultą per dieną, 2 BGN už čiužinį per dieną).

Oficiali kategorija šalyje - trys žvaigždutės. Viešbutyje yra 2 pastatai: „Magnolia 1“, pastatytas 1990 m., visiškai atnaujintas 2003 m. Šiame pastate yra 104 numeriai, 5 aukštai, 1 liftas. „Magnolia 2“ – pastatytas 1991 m., visiškai atnaujintas 2005 m., kambariai papildomai atnaujinti 2018 m. Šiame pastate yra 85 numeriai, 5 aukštai, 2 liftai. Kiekviename pastate: visą parą veikianti registratūra, vestibiulis. Pagrindinis restoranas pastate „Magnolia 1“ – Europos ir Bulgarijos virtuvės, kėdutės vaikams, vegetariški patiekalai. Kiekviename pastate: baras vestibiulyje (pastate „Magnolia 2“ – papildomai mokamas), baras prie baseino, valiutų keitykla, nemokamas belaidis internetas vestibiulyje. Konferencijų salė 150 asmenų pastate „Magnolia 1“. Už papildomą mokestį – seifas (apie 7 BGN už dieną, 25 BGN už sav.). Komplekse yra baras paplūdimyje, įspūdingas 15 tūkst. m² ploto sodas.Viešbutyje galima atsiskaityti kredito kortelėmis „Visa“, „MasterCard“.

Standartinis: dvivietis (galima viena arba dvi papildomos vietos vaikams). Numerio plotas – apie 23 m². „Magnolia 1“ pastatuose esančiuose kambariuose yra patogi centrinė oro kondicionavimo sistema; individualiai valdomi oro kondicionieriai pastate „Magnolia 2“. Vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Belaidis internetas pastate „Magnolia 2“. Palydovinė televizija. Telefonas. Mini baras (pagal užsakymą, mokama pagal suvartojimą). Nemokama lovelė vaikui iki 2 m. užsakius prieš atvykimą. Balkonas (stalelis ir kėdutės, skalbinių džiovintuvas).

Netaisyklingos formos mineralinio vandens baseinas prie pastato „Magnolia 1“, plotas – apie 144 m², gylis – 1,1–1,7 m, netaisyklingos formos gėlo vandens baseinas prie pastato „Magnolia 2“, plotas – apie 300 m², gylis – 0,9–1,9 m, netaisyklingos formos gėlo vandens baseinas vaikams prie pastato „Magnolia 2“, plotas – apie 60 m², gylis – 0,6 m (baseinai „Magnolia 2“ dalyje veikia priklausomai nuo viešbučio apkrovos). Prie baseinų – nemokami skėčiai ir gultai. Komplekse yra stalo tenisas, smiginis, šachmatai, badmintonas, treniruoklių salė, vaikų žaidimų aikštelė, mini klubas (4–12 metų amžiaus vaikams), dieniniai ir vakariniai pramoginiai renginiai. Už papildomą mokestį – biliardas. Profesionaliai ir skoningai įrengtas SPA centras: sauna, sūkurinės vonios, masažai, veido ir kūno gražinimo ir atpalaidavimo procedūros. Išorinis pasiūlymas – vandens sporto šakos paplūdimyje: vandens motociklai, vandens slidės, burlentės.

Pusryčiai (7.30–10.00), pietūs (12.00–14.00), vakarienė (18.00–21.00) – švediškas stalas pagrindiniame restorane. Lengvi vėlyvi pusryčiai tam skirtame bare (10.00–10.30). Ledai, pyragaičiai ir lengvi užkandžiai (14.00–16.00) tam skirtame bare. Šalti nealkoholiniai gėrimai, kava, arbata ir vietinis alus bei vynas tam skirtuose baruose (10.00–22.00), kai kurie alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai nustatytomis valandomis bare paplūdimyje. Būtina mūvėti „viskas įskaičiuota“ apyrankę.

00359/52389350, www.magnoliabg.com

 • belaidis internetas (Wi-Fi)
Informacija apie regioną

Bulgarija — Auksinės Smiltys

AUKSINĖS SMILTYS – legenda pasakoja, kad kadaise šioje vietoje piratai paslėpė didelį lobį, tačiau gamta nubaudė juos už godumą ir lobį pavertė į auksiniu smėliu. Įsikūręs apie 30 km į šiaurę nuo Varnos, kurortas siūlo jūros ir saulės vonias nuostabiuose šiltos jūros paplūdimiuose, apgyvendinimą geros klasės viešbučiuose su turtinga sporto ir laisvalaikio infrastruktūra bei sveikatingumo centrais, taip nesibaigiančias pramogas daugybėje kavinių, klubų ir diskotekų.

VIETA: Viešbutis įsikūręs ramioje Čajkos vietovėje, maždaug už 1,5 km nuo centro, didžiulio ir nepaprastai gražaus sodo žalumoje, ant nedidelės kalvos. Atstumas iki artimiausios parduotuvės – apie 50 m. Atstumas iki įspūdingų smuklių su vaizdu į jūrą – apie 300 m. Atstumas iki Auksinių Smilčių centro – apie 5,5 km. Atstumas iki Varnos oro uosto – apie 25 km. Atstumas iki Burgaso oro uosto – apie 125 km. Atstumas iki autobusų stotelės – apie 100 m (kelionės į Varną kaina – 2,1 BGN).

PAPLŪDIMYS: „Kabakum Beach“ paplūdimys, viešas, smėlėtas, platus, labai gražus, nestatus nusileidimas prie jūros, maždaug už 300 m nuo viešbučio registratūros, nueinama laiptais ir požemine perėja po pagrindiniu keliu, viešbučio svečiams skirtame paplūdimio ruože – nemokami skėčiai, mokami gultai ir čiužiniai (apie 5 BGN už gultą per dieną, 2 BGN už čiužinį per dieną).

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - trys žvaigždutės. Viešbutyje yra 2 pastatai: „Magnolia 1“, pastatytas 1990 m., visiškai atnaujintas 2003 m. Šiame pastate yra 104 numeriai, 5 aukštai, 1 liftas. „Magnolia 2“ – pastatytas 1991 m., visiškai atnaujintas 2005 m., kambariai papildomai atnaujinti 2018 m. Šiame pastate yra 85 numeriai, 5 aukštai, 2 liftai. Kiekviename pastate: visą parą veikianti registratūra, vestibiulis. Pagrindinis restoranas pastate „Magnolia 1“ – Europos ir Bulgarijos virtuvės, kėdutės vaikams, vegetariški patiekalai. Kiekviename pastate: baras vestibiulyje (pastate „Magnolia 2“ – papildomai mokamas), baras prie baseino, valiutų keitykla, nemokamas belaidis internetas vestibiulyje. Konferencijų salė 150 asmenų pastate „Magnolia 1“. Už papildomą mokestį – seifas (apie 7 BGN už dieną, 25 BGN už sav.). Komplekse yra baras paplūdimyje, įspūdingas 15 tūkst. m² ploto sodas.Viešbutyje galima atsiskaityti kredito kortelėmis „Visa“, „MasterCard“.

KAMBARYS:Standartinis: dvivietis (galima viena arba dvi papildomos vietos vaikams). Numerio plotas – apie 23 m². „Magnolia 1“ pastatuose esančiuose kambariuose yra patogi centrinė oro kondicionavimo sistema; individualiai valdomi oro kondicionieriai pastate „Magnolia 2“. Vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Belaidis internetas pastate „Magnolia 2“. Palydovinė televizija. Telefonas. Mini baras (pagal užsakymą, mokama pagal suvartojimą). Nemokama lovelė vaikui iki 2 m. užsakius prieš atvykimą. Balkonas (stalelis ir kėdutės, skalbinių džiovintuvas).

SPORTAS IR PRAMOGOS: Netaisyklingos formos mineralinio vandens baseinas prie pastato „Magnolia 1“, plotas – apie 144 m², gylis – 1,1–1,7 m, netaisyklingos formos gėlo vandens baseinas prie pastato „Magnolia 2“, plotas – apie 300 m², gylis – 0,9–1,9 m, netaisyklingos formos gėlo vandens baseinas vaikams prie pastato „Magnolia 2“, plotas – apie 60 m², gylis – 0,6 m (baseinai „Magnolia 2“ dalyje veikia priklausomai nuo viešbučio apkrovos). Prie baseinų – nemokami skėčiai ir gultai. Komplekse yra stalo tenisas, smiginis, šachmatai, badmintonas, treniruoklių salė, vaikų žaidimų aikštelė, mini klubas (4–12 metų amžiaus vaikams), dieniniai ir vakariniai pramoginiai renginiai. Už papildomą mokestį – biliardas. Profesionaliai ir skoningai įrengtas SPA centras: sauna, sūkurinės vonios, masažai, veido ir kūno gražinimo ir atpalaidavimo procedūros. Išorinis pasiūlymas – vandens sporto šakos paplūdimyje: vandens motociklai, vandens slidės, burlentės.

VISKAS ĮSKAIČIUOTA: Pusryčiai (7.30–10.00), pietūs (12.00–14.00), vakarienė (18.00–21.00) – švediškas stalas pagrindiniame restorane. Lengvi vėlyvi pusryčiai tam skirtame bare (10.00–10.30). Ledai, pyragaičiai ir lengvi užkandžiai (14.00–16.00) tam skirtame bare. Šalti nealkoholiniai gėrimai, kava, arbata ir vietinis alus bei vynas tam skirtuose baruose (10.00–22.00), kai kurie alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai nustatytomis valandomis bare paplūdimyje. Būtina mūvėti „viskas įskaičiuota“ apyrankę.

KONTAKTAI: 00359/52389350, www.magnoliabg.com

NEMOKAMAI:
 • belaidis internetas (Wi-Fi)
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

Balčikas - Baltasis miestas — popietinė išvyka į Balčiką, Baltuoju miestu pavadintą dėl akmens, iš kurio buvo kadaise statomi namai, spalvos. Apsilankymas Tylos lopšyje - Rumunijos karalienės Marijos vasaros rezidencijoje ir šalia esančiame botanikos sode su 3 tūkst. augalų rūšimis, tarp kurių yra net 250 kaktusų rūšių. Vykimas ir pasivaikščiojimas po vaizdingą Kaliakros iškyšulį, didingais klifais, kurių labiausiai išsikišusioje vietoje viduramžiais stovėjo galinga tvirtovė. Kaliakra, laisvai išvertus - „nuostabusis iškyšulys“, kadaise - puikus įkvėpimas menininkams, šiandien - gražiausia Bulgarijos pakrantės dalis. Vakare - tradicinė bulgariška vakaronė, su vynais ir rakija, folkloro programa ir „Nestinari“ šokių ant žarijų pasirodymu. Kaina - apie 46 EUR, vaikai iki 12 metų - apie 23 EUR (į kainą įskaičiuoti pietūs).

Senovinis Nesebaras — išvyka į vaizdingoje pusiasalyje įsikūrusį Nesebarą, įrašytą į UNESCO pasaulio kultūros ir gamtos paveldo objektų sąrašą. Miesto, vieno iš seniausių Europoje, architektūra yra laikoma geriausiai išlikusia viduramžiška statyba Balkanuose. Nesebaras, dar vadinamas Juodosios jūros perlu ir ortodoksų civilizacijos simboliu, yra didžiausia pakrantės atrakcija. Pasivaikščiojimas po akmenimis grįstų, spalvingų gatvelių labirintą, apsilankymas šv. Stepono ir šv. Spaso cerkvėse, pietūs restorane, laisvalaikis. 1 dienos kelionė. Kaina - apie 36 EUR, vaikai iki 12 metų - apie 20 EUR (į kainą įskaičiuoti pietūs).

Varna - Delfinariumas — išvyka į delfinariumą Varnoje, sujungta su panoramine kelione po miestą. Programoje - lankymasis Varnos cerkvėje, antrajame pagal dydį sakralinės paskirties pastate Bulgarijoje, ir laisvalaikis miesto centre. Galimybė pasigrožėti delfinų šou vieninteliame Balkanų pusiasalyje delfinariume. Puiki pramoga tiek suaugusiems, tiek vaikams. Kaina - apie 32 EUR, vaikai iki 12 metų - apie 22 EUR.

Piratų kruizo šou — kelių valandų trukmės kelionė piratų laivu, ypač patraukli vaikams. Laivo įgula ir įranga leidžia visiems pasijusti tikrais jūros plėšikais. Kruizo metu - „jūros mūšis“ su kitu piratų laivu. Denyje pietūs su gėrimais. Animacinės programos, konkursai su prizais vaikams ir suaugusiems. Kaina - apie 33 EUR, vaikai iki 12 metų - apie 17 EUR (į kainą įskaičiuoti: pietūs, nealkoholiniai gėrimai, vynas ir alus).

Safaris džipais — pasivažinėjimas visureigiais Auksinių Smilčių gamtos parke, į atitolusias nuo kurorto vietas kalnuose. Programoje - emocijų kupinos lenktynes visureigiais ir šaudymas iš orinio šautuvo. Fotografijos entuziastams yra daugybė progų užfiksuoti nuostabius laukinės gamtos vaizdus. Kelionė aktyvaus poilsio mėgėjams, kurie nebijo iššūkių. Pramogą lydi puikūs vaizdai, o nuotykiai prasideda vos uždarius automobilio dureles! Pietų gamtoje programoje - kepimas ant grotelių. Kaina - apie 35 EUR, vaikai iki 12 metų - apie 18 EUR (į kainą įskaičiuoti: pietūs, nealkoholiniai gėrimai, vynas, alus ir rakija).

Stambulas (1 diena) — apsilankymas Turkijos metropolijoje. Naktinė kelionė į Stambulą kondicionuojamu autobusu. Pusryčiai. Panoraminė kelionė po miestą: Mėlynoji mečetė, Hipodromas, Egiptietiškasis obeliskas, važiavimas tiltu per Bosforo sąsiaurį į azijinę miesto dalį. Pietūs, laisvalaikis. Naktinis grįžimas į Bulgariją. 1 dienos kelionė. Kaina - apie 70 EUR, vaikams iki 12 metų - apie 35 EUR (į kainą įeina pusryčiai ir pietūs; į kaina neįeina Turkijos vizos kaina - apie 25 EUR/asm., mokama pasienyje; būtinas pasas). Lietuviškai kalbantis gidas mažiausiai 10 žmonių grupei. Pasirinktai: apsilankymas Egiptietiškame turguje ir Topkapi rūmuose - apie 27 EUR, plaukiojimas laivu Bosforo sąsiauriu - apie 22 EUR, Topkapi rūmai ir Šv. Sofijos soboras - apie 46 EUR. Neprivalomos ekskursijos vyksta susirinkus ne mažesniam kaip gido nurodytas asmenų skaičiui.

Stambulas (2 dienos) — apsilankymas Turkijos metropolijoje. Naktinė kelionė į Stambulą kondicionuojamu autobusu. Panoraminė kelionė po miestą: Mėlynoji mečetė, Hipodromas, Egiptietiškasis obeliskas, važiavimas tiltu per Bosforo sąsiaurį į azijinę miesto dalį. Pietūs, laisvalaikis. Apgyvendinimas ir nakvynė *** viešbutyje miesto centre. Antrą dieną - pusryčiai ir laisvalaikis. Naktinis grįžimas į Bulgariją. 2 dienų kelionė. Kaina - apie 102 EUR, vaikams iki 12 metų - apie 51 EUR (į kainą įeina pietūs ir pusryčiai; į kaina neįeina Turkijos vizos kaina - apie 25 EUR/asm., mokama pasienyje; būtinas pasas). Lietuviškai kalbantis gidas mažiausiai 10 žmonių grupei. Pasirinktai: apsilankymas Tokapi rūmuose - apie 27 EUR, plaukiojimas laivu Bosforo sąsiauriu - apie 22 EUR, Šv. Sofijos soboras - apie 28 EUR. Neprivalomos ekskursijos vyksta susirinkus ne mažesniam kaip gido nurodytas asmenų skaičiui.

Bukareštas (2 dienos) — paslaptingoji Rumunija, „Mažasis Paryžius“, siejamas su pilimis, vaiduokliais, Drakula ir puikia miesto architektūra. Programa apima panoraminę kelionę po Bukareštą, sesiją priešais Parlamentą - vieną iš didžiausių pastatų pasaulyje, apsilankymą etnografiniame komplekse „Rumunijos tradicijos“. Apgyvendinimas Sinajaus kurorte. Poilsis gamtos ir kalnų apsuptyje. Kitą dieną aplankymas Brano mieste ir jame esančioje Drakulos pilyje, Pelešo pilyje bei Sinajos ortodoksų vienuolyne. Kaina - apie 127 EUR, vaikams iki 12 metų- apie 64 EUR (į kainą įskaičiuota: lietuviškai kalbančio gido paslaugos, vakarienė ir nakvynė I-mą dieną, pusryčiai ir pietūs II-rą dieną).

Piknikas jachtoje — atpalaiduojantis poilsis jachtos denyje. Kruizas tolyn į jūrą, galimybė pasigrožėti Auksinių Smilčių ir Varnos panorama bei pasikaitinti saulėje. Jachtos denyje pietūs su gėrimais. Kaina - apie 28 EUR, vaikai iki 12 metų - apie 14 EUR (į kainą įskaičiuoti: pietūs, nealkoholiniai gėrimai, vynas ir alus).

Vietines ekskursijas organizuoja vietos turizmo agentūros savo nustatytomis sąlygomis. Ekskursija gali būti neorganizuojama, jeigu dalyvių skaičius yra per mažas.

Currently unavailable

See others:

Klientų aptarnavimo linija

 • callcenter.tel_pl
 • +370 52 00 52 52
 • I-V 9.00-21.00 VI 10.00-18.00 VII 11.00-16.00

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę, kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter