phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> > >

Kruizas - Kanarų lobiai

Pasiūlymo privalumai

 • 5 salos: Tenerifė, La Palma, El Hierro, Gran Kanarija, La Gomera
 • ITAKA Lietuva atstovo paslaugos
 • Ekskursijos ir paplūdimio malonumai
 • Ekologiška La Palma
 • Pratęskite atostogas Tenerifėje

Kruizas - Kanarų lobiai Kodas: TFSHIER

Trasa
PLN
Itaka

Kruizas - Kanarų lobiai Kodas: TFSHIER Kanarų salos \ Tenerifė

Žemėlapis ir informacija apie regioną Trasa

Tenerifė • La Palma • El Hierro • Gran Kanarija • La Gomera • Tenerifė

Dvi salos, kurias žino visas pasaulis: linksmoji Tenerifė, Gran Kanarija - miniatiūrinis žemynas ir 3 paslėptieji Kanarų lobiai: paslaptingoji El Hierro, fenomenalioji La Gomera ir žalioji La Palma. Garsūs kurortai, atmosferiški miesteliai ir Kanarų gamtos galia. Dar daugiau galima pamatyti dalyvaujant vietos ekskursijų programoje, sudarytoje specialiai ITAKA kruizams.

Pasiūlymo aprašymas

1. DIENA (ketvirtadienis) TENERIFĖ
Skrydis į Reina Sofia. Pervežimas į SANTA CRUZ DE TENERIFE uostą. Laipinimas į kruizinį laivą ir susipažinimas su kapitonu. Laisvas laikas denyje, dalyvavimas laive pramoginių renginių programoje. Savarankiška Santa Cruz de Tenerife - didžiausio salos miesto – lankytinų objektų apžiūra. Jo širdyje yra Plaza Espana, o netoliese - seniausia salos bažnyčia - Matriz de la Concepción - ir turistus traukianti parduotuvių gatvelė Calle Castillo. Nakvynė.
 

2. DIENA (penktadienis) TENERIFĖ
Laisvas laikas laive, dalyvavimas laivo pramoginių renginių programoje arba išsilaipinimas ir dalyvavimas pasirinktinėse (už papildomą mokestį vietoje) ekskursijose. Apie 21.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link La Palmos. Nakvynė. Laisvas laikas laive galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje).
 

3. DIENA (šeštadienis) LA PALMA
Apie 08.00 val įplaukimas į SANTA CRUZ DE LA PALMA uostą, žavingą La Palmos sostinę, garsėjančią spalvingais balkonais ir kolonijinio stiliaus mūrinukais palei Calle O’Dal parduotuvių gatvę. Viena iš atrakcijų yra renesansinė aikštė Plaza de España su XVI a. rotuše ir Atvirojo universiteto pastatu. Laisvas laikas laive galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 24.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link El Hiero. Nakvynė.
 

4. DIENA (sekmadienis) EL HIERRO
Apie 5.00 val. įplaukimas į uostą PUERTO DE LA ESTACA Laisvas laikas laive galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 19:00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link Gran Kanarijos. Nakvynė.
 

5. DIENA (pirmadienis) GRAN KANARIJA
Įplaukimas apie 8.00 val. į gyvybe pulsuojančios salos sostinės LAS PALMAS uostą, kur rasite smėlėtą Las Canteras paplūdimį. Verta pamatyti seniausią miesto rajoną Vegueta, kur stovi puiki šv. Onos katedra, ir apsilankyti Trianos verslo rajone. Laisvas laikas laive galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Nakvynė.
 

6. DIENA (antradienis) GRAN KANARIJA
Laisvas laikas laive galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje).Apie 24.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link La Gomeros. Nakvynė.
 

7. DIENA (trečiadienis) LA GOMERA
Apie 9.00 val. įplaukimas į uostą SAN SEBASTIÁN DE LA GOMERA, žavingą salos sostinę su nedideliu miesto paplūdimiu ir gatvelėmis, įrėmintomis Kanarams būdingais mūrinukais, kur išliko istoriniai paminklai, menantys Kristupo Kolumbo apsilankymą: Ėmimo į Dangų bažnyčia bei Kolumbo namas. Laisvas laikas laive galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 23.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link Tenerifės. Nakvynė.
 

8. DIENA (ketvirtadienis) TENERIFĖ
Apie 5.30 val. įplaukimas į uostą SANTA CRUZ DE TENERIFE. Išsiregistravimas iš kruizinio laivo, atsižvelgiant į skrydžių į Lietuvą valandas. Vykimas į Reina Sofia oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Pusryčiai (7.30 – 9.30 val.), pietūs (14.00 - 16.30 val.), vakarienė (19.30 - 21.30) val. - švediškas stalas arba pagal meniu pagrindiniame restorane 3 denyje arba Lido Garden su terasa 7 denyje prie pusryčių: vanduo, sultys,  kava ir arbata, prie pietų ir vakarienės: alus, raudonasis ar baltasis vynas, sultys, gazuoti gėrimai ir vanduo, arbata ir kava,  užkandžiai. Alus, raudonasis ar baltasis vynas, sultys, nustatyti gazuoti gėrimai, vanduo,  kava ir arbata paskirtame bare (12.00-24.00 val.), po vakarienės - užkandžiai.

Nurodyti meniu alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai patiekiami visą parą nustatytuose baruose, galima rinktis iš maždaug 130 rūšių gėrimų: arbata, espreso, kapučinas, Latte, Machiato, sultys, Prosecco, nustatytų rūšių alus, vermutas, viskis, įvairių rūšių vynai, kokteiliai, įskaitant Cosmopolitan, Bon Voyage, Virgin Pina Colada Majestic Martini ir daugelį kitų,15 % nuolaida vynui buteliuose pagrindiniame restorane.

„Ocean Majesty“ — elegancija, klasė ir kelionės jūra džiaugsmas.
Visa vandenyno didybė, vaizdingi uostai ir romantiški saulėlydžiai atrodo gražiausiai, kai yra stebimi nuo „Ocean Majesty” denio. Šis elegantiškas kruizinis laivas nuplukdys jus į svajonių kruizą po ITAKA burėmis. „Ocean Majesty“ buvo pastatytas pagal „žmogiškąjį mastelį“ - jis yra jaukesnis nei kruiziniai gigantai, bet tuo pačiu metu gali pasiūlyti visus patogumus ir unikalią jūros nuotykių atmosferą. Profesionalus ir draugiškas aptarnavimas, patogios kajutės, puiki virtuvė - tai tik pirmieji žingsniai į „Ocean Majesty “ atrakcijas. Kviečiame pasivaikščioti po laivą.

Pramogų rojus
Stilingas interjeras, daug vietų bendravimui ir pokalbiams, laikui, praleistam su knyga ar … svajonėmis. Nuo pat pradžių įspūdį daro vestibiulis - čia svečių laukia draugiškas aptarnavimas ir pasveikinimo kokteilis. Visą parą dirbančioje registratūroje galėsite sutvarkyti visus reikiamus formalumus, o aptarnaujantis personalas pristatys bagažą į jūsų kajutę.

Pirmas pasivaikščiojimas
Keleivių deniuose yra vietų, kur galima sėdėti ir atsigulti, galite mėgautis saule, jūros vėjeliu, nenustoti grožėtis vandenynu arba atsipalaiduoti. Grožėkitės nuostabiais vaizdais į vandenyną iš prabangaus Observation Lounge, klausykitės pianino Majestic Lounge, susitikite kokteiliui Bellini Cigar Lounge, kur yra zona rūkantiesiems, arba prie baseino esančiame Lido Garden.

Galvojame apie Jus
Viską ko Jums reikia, rasite laive. Laivo butike galėsite įsigyti drabužių, kosmetikos ir kvepalų. Nepamirštamas akimirkas įamžins fotografas, o jumis pasirūpins grožio salonas, kirpykla ir skalbykla. Keleivių sveikatą prižiūri laivo gydytojas, yra medicinos kabinetas ir vaistinė.

Jūra malonumų, okeanas įspūdžių
Pramogos, sportas ir linksmybės laive „Ocean Majesty“ - tai daugiau nei malonumas. Tai ir šaunios pažintys, daug juoko, nuoširdumas ir užtikrintai gera nuotaika - tuo pasirūpins laivo personalas. Pažinkite pasaulį! Iš kiekvieno uosto, į kurį užsuka „Ocean Majesty“, galite vykti į nepamirštamas ekskursijas ir pasirinkti būtent jums tinkamus maršrutus.

Linksminkitės!
„Ocean Majesty“ - tai laivas, sukurtas kelionėms jūra, poilsiui ir pramogoms. Jame yra baseinas, nedidelė treniruoklių salė, galite naudotis sauna ir masažais. Atsipalaiduoti galite saulėtose terasose su nemokamais gultais. Laisvalaikio denis - tai vieta sportui, įvairioms varžyboms ir konkursams. Bendroms linksmybėms kviečia kolektyvai: muzikos ir šokių, galite dalyvauti karaoke, o vakare šėlti diskotekoje. Kiekvieną rytą gausite informaciją apie tai, kokios pramogos Jūsų laukia laive. Pramogų netruks nuo ryto iki vakaro. Aktyvius žmones kviečiame į gimnastikos, jogos užsiėmimus ar šokių pamokas. Žaiskite pobūvių žaidimus, olandišką biliardą, shuffleboard ar smiginį.

Saulės pilni deniai
Baseinas yra viena iš susitikimo vietų laive, garantuoja atpalaidavimą ir gražų įdegį. 
Čia taip pat vyksta žaidimai ir konkursai. Saulėtos terasos su skėčiais ir gultais kviečia pasivaikščioti. Grožėkitės vandenyno didybe, jūros vėjeliui kedenant plaukus!

Judėjimas - sveikata!
Pasirūpinkite savo sveiku kūnų. Laisvalaikio denis - tai vieta sportui ir įvairioms varžyboms. Kviečiame Jus į gimnastiką, jogą, tempimo pratimus, šokio pamokas, įgūdžių žaidimus. Žaiskite olandišką biliardą, shuffleboard ar smiginį. Laive taip pat yra šildomas baseinas, nedidelė treniruoklių salė, galima naudotis sauna ir masažais.

O’le!
Vakare išsiruoškite į The Show Lounge, pasigrožėkite profesionalių artistų šokio spektakliais ir muzikos grupės pasirodymais. Žaiskite smiginį, šachmatais, šaškėmis, kortomis, stalo žaidimus, bingo. Taip pat kviečiame į gyvybe pulsuojančią diskoteką.

Skanaus! 
Laive „Ocean Majesty“ valgis yra malonumas. Pagrindinis restoranas ir Lido Garden esantis švediškas stalas su veranda kviečia paragauti įvairių tarptautinių patiekalų - švediško stalo forma arba aptarnaujant meniu. Malonūs padavėjai, besirūpinantys svečių gerove, padės pasirinkti patiekalus, rekomenduos užkandžius. Meniu yra vegetariškų patiekalų, o vaikams numatytos specialios kėdutės. Ypatingas kiekvienos savaitės renginys yra šventinė vakarienė, prieš kurią būna kokteilių pobūvis su kapitonu. Svečiai yra aptarnaujami prie staliukų, o elegantiška svečių apranga suteiks šiam ypatingam vakarui dar daugiau iškilmingumo.

Kur plaukia jūsų svajonės?
Pažinkite pasaulį, įdomias vietas ir papročius, pasigrožėkite įspūdingais kraštovaizdžiais be būtinybės kasdien pakuoti lagaminus. Atsikeliate ryte ir kiekvieną dieną galite pasirinkti vis kitą ekskursijų programą arba savarankiškai tyrinėti naujas, įdomias vietas. Atraskite Kanarų salų magiją, pamatykite Madeiros uolas ir jos nepakartojamą gamtą. Unikalią papildomų ekskursijų programą sukūrėme specialiai kruizams po ITAKOS burėmis.

Miestai ir miesteliai
Pajuskite Kanarų salos miestelių atmosferą, aplankykite vietas, kuriose buvojo Kristupas Kolumbas. Žavingos salų sostinės, kalnų kaimeliai ir vietos, kuriose sustojo laikas. Susipažinkite su César Manrique darbais ir pamatykite, kaip gražiai jie puošia Lansarotę.

Svajonių kraštovaizdžiai
Pamatykite Kanarų salų lobius: didingus ugnikalnius, nacionalinius parkus, stulbinančią žalumą ir mėnulį primenančius kraštovaizdžius. Nuostabusis Madeiros uolynas Cabo Girao, Kanarų salos Los Gigantes ir Los Hervideros. Kiekvieną dieną - vis kiti kraštovaizdžiai, kiekvieną dieną - naujos emocijos.

Nesibaigiančios atrakcijos
Loro parkas Tenerifėje ir Gran Kanarijos Poema del Mar - tai vietos, kurias lanko turistai iš viso pasaulio. Gyvūnų karalystė su orkomis ir vaivorykštiniais paukščiais bei įspūdingas akvariumas su didžiausia stiklo siena pasaulyje!

Svajonių paplūdimiai
Ar Jus vilioja Kanarų paplūdimiai? Galite juos apžiūrėti ne tik iš jūros pusės. Pasinaudokite patogiu, organizuotu pervežimu į garsiąsias Gran Kanarijos kopas ir Puerto del Carmen kurortą Lansarotėje, kuris gali pasigirti net 8 paplūdimiais.

Kruizas vandenynu ir viešbutis krante?
Taip, tai įmanoma. Jau dabar galite išsirinkti viešbutį dar vienai nuostabiai savo atostogų savaitei iš gausaus ITAKA asortimento Tenerifėje!

Grupinės kelionės
Kruizai - tai puiki idėja kelionėms su įmonės kolektyvu. Motyvacija? Integracija? Individuali programa? Mes tuo pasirūpinsime! Prašome susisiekti su mūsų Grupių, konferencijų ir incentyvų skyriumi. Geriausi pasiūlymai, nestandartinės, lūkesčiams pritaikytos programos. Jūsų darbuotojams, klientams ir verslo partneriams.

Vyšnaitė ant torto!
Specialiai jums 
Happy Birthday – siurprizas keleiviams, kruizo metu švenčiantiems savo gimtadienį. Tai bus Jūsų vakaras! Vakarienės metu - melodija „Happy Birthday“ ir gimtadienio tortas. 
Vedybinių įžadų atnaujinimas – romantiška ceremonija, visam niekada neišdilsianti iš atminties! 

Ocean Majesty 
Kategorija: trijų žvaigždučių superior 
273 kajutės: 184 išorinės ir 89 vidinės 
Maksimaliai 600 keleivių 
Apie 250 įgulos narių 
10 denių, iš kurių 7 keleiviniai 
3 liftai 
Vestibiulis su visą parą veikiančia registratūra 
2 restoranai: pagrindinis ir Lido Garden su veranda 
5 barai 
Bemuitė zona 
Salonai: The Show Lounge, Majesty Lounge, Observation Lounge 
Skaitykla ir interneto punktas (mokamas: 20 EUR/20 naudojimosi val.) 
Medicinos kabinetas ir vaistinė 
Ekskursijų pardavimo biuras 
Fotografas (už papildomą mokestį) 
Skalbykla (už papildomą mokestį) 
Grožio salonas (už papildomą mokestį) 
Kirpykla (už papildomą mokestį) 
Sauna 
Masažo kambarys (už papildomą mokestį) 
Nedidelė treniruoklių salė 
Pramogų denis 
Baseinas 
Diskoteka

Techniniai duomenys:  
Pastatytas 1966 m., pradėtas naudoti kaip kruizinis laivas 1995 m. 
Kapitalinis remontas atliktas: 1991-1994 ir 2008 m., nuo 2008 m. atnaujinamas kas sezoną 
Tonažas: 10 417 t 
Ilgis: 135 m, plotis: 19,2 
Greitis: 17 mazgų 
Stabilizatoriai: 2 (Denny Brown) 
Įtampa: 220 V

Jauskitės kaip namie!  
Džiaugsmingi rytai ir atsipalaidavimas po įspūdžių kupinos dienos. Visos kajutės, tiek vidinės, tiek išorinės, yra modernios, šviesios, jaukios, prižiūrėtos ir estetiškai įrengtos. Vonios kambariuose yra nauja įranga ir erdvios dušo kabinos. Pusryčius galima užsisakyti į kajutę (už papildomą mokestį: apie 2 EUR asm./pusryčiai). Nesvarbu, kurią kajutę pasirinksite, laive „Ocean Majesty“ visada jausitės kaip namie. 
Vidinė kajutė (1 kategorija): KW2, KW3, KW4 - Dvivietė, apie 10,8-16,6 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos lygiagrečiai, negali būti sustumtos, galima viena arba dvi papildomos vietos – viršutinė lova: 80 x 180 cm), individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, rašomasis stalas su kėde.  
Vienvietė vidinė kajutė (2 kategorija): KW1 - Dvivietė, apie 10,8 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm), pastatytos lygiagrečiai, negali būti sustumtos, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, rašomasis stalas su kėde.  
Išorinė kajutė su iliuminatoriumi (3 kategorija): KU2, KU3 - Dvivietė, apie 10,5-11,9 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos lygiagrečiai, negali būti sustumtos, kai kuriose kajutėse galima viena papildoma vieta – viršutinė lova: 80 x 180 cm, vienoje kajutėje dvigulė lova: 150 x 200 cm (P4)), iliuminatorius, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, rašomasis stalas su kėde.  
Vienvietė išorinė kajutė (4 kategorija): KZ1 - Vienvietė, apie 8,5-11,6 m² (1 viengulė lova: 90 x 190 cm ir 1 viršutinė lova: 80 x 180 cm ), iliuminatorius, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, kėde.  
Išorinė kajutė (5 kategorija): KZ2, KZ3, KZ4 - Dvivietė, apie 10,3-17,1 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos lygiagrečiai, negali būti sustumtos; galima viena arba dvi papildomos vietos – viršutinė lova: 80 x 180 cm), panoraminis langas, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, rašomasis stalas su kėde, 5 kategorijoje yra 2 kajutės (E44 ir E45), pritaikytos ribotos judėsenos asmenims. Jos yra šalia lifto, turi platesnes įėjimo duris ir platesnes vonios kambario duris.  
Išorinė kajutė komfort su ribotu vaizdu (6 kategorija): KV2, KV3 - Trivietė, apie 16 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos kampu, negali būti sustumtos, kiekvienoje viršutinė lova: 80 x 180 cm), panoraminis langas, vaizdą pro langą riboja gelbėjimosi valtys, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, mini baras, rašomasis stalas su kėde.  
Išorinė kajutė komfort (7 kategorija): KK2, KK3 - Dvivietė, apie 10,5-12 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos lygiagrečiai arba kampu, negali būti sustumtos, galima viena papildoma vieta – viršutinė lova: 80 x 180 cm), panoraminis langas, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, mini baras, rašomasis stalas su kėde.  
Išorinė kajutė su dvigule lova (8 kategorija): KD2 - Dvivietė, dvi kajutės Emerald denyje (E1 ir E2), apie 19,9 m² (dvigulė lova: 170 x 200 cm) arba 4 Diamond denyje (D1, D2, D3, D4), apie 12-15 m² (dvigulė lova: 150 x 200 cm), poilsio kampelis su staliuku ir foteliais, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, mini baras; iš E1 ir E2 kajučių vaizdas į denį su švartavimo lynais, stiebais, gerve ir kita švartavimo įranga.  
Išorinė kajutė superior (9 kategorija): KH2, KH3 - Trivietė, apie 15-16 m², Aquamarine denyje (2 viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos kampu, negali būti sustumtos, viršutinė lova: 80 x 180 cm), individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, mini baras, rašomasis stalas su kėde.  
Išorinė kajutė su balkonu (10 kategorija): KB2 - Dvivietė, apie 12-14,5 m², Sapphire denyje (dvigulė lova: 150 x 200 cm lova), nedidelė poilsio zona su stalu ir kėdėmis, individualiai kontroliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, mini baras, darbo stalas su kėdė, atskiras balkonas. Papildomai: pasveikinimo vynas ir vaisiai, kasdien saldūs siurprizai, chalatai, galimas pusryčių pristatymas į kajutę be papildomo mokesčio.

7 nakvynės laive „Ocean Majesty“, vidinės dvivietės kajutės su vonios kambariais, už papildomą mokestį galimos kitų tipų kajutės • maitinimas laive: soft viskas įskaičiuota • skrydis: Lietuva - Tenerifė - Lietuva • pervežimas oro uostas - laivas - oro uostas • Lietuvos atstovo priežiūra

 1. Rezervuojant kelionę kruizu būtina turėti galiojantį pasą ar tapatybės kortelę (tik ES piliečiams) ir nurodyti paso ar tapatybės kortelės duomenis.
 2. Privalomi uosto mokesčiai: 150 EUR/asm. (mokami vietoje grynaisiais arba kreditine kortele)
 3. Įprastiniai arbatpinigiai įgulos nariams: 5 EUR/diena/asm. Arbatpinigiai neprivalomi.
 4. Priklausomai nuo oro sąlygų, kapitonas gali nuspręsti pakeisti maršrutą.
 5. Programos tvarka bei atplaukimo ir išplaukimo iš uostų laikas gali keistis.
 6. Ekskursijų aprašymai yra tik informaciniai. Ekskursijos gali neįvykti dėl per mažo pageidaujančiųjų skaičiaus.
 7. Į laivą draudžiama įsinešti alkoholinius gėrimus ir pavojingus objektus, tokius kaip aštrūs įrankiai ir degios medžiagos.
 8. Laive galiojanti valiuta yra euras.
 9. Vietoje privaloma sumokėti depozitą - 100 EUR/asm. (tik asmenims atsiskaitantiems grynaisiais).
 10. Maksimalūs bagažo matmenys kruizo metu: pagrindinis bagažas: 80 cm x 58 cm x 34 cm. rankinis bagažas: 55 cm x 25 cm x 40 cm.
Informacija apie regioną

Kanarų salos — Tenerifė

Saulėje žibantis smėlis, intensyviai žalios spalvos palmės, apsnigta Teidės ugnikalnio viršukalnė, spalvingos papūgos Loro parke - tai Tenerifės - pažadėtosios turistų iš viso pasaulio žemės, - ikonos, čia kur atostogos trunka visus metus. Nesibaigiančios fiestos šalyje visada yra laiko geram laiko praleidimui ir atsipalaidavimui, o unikalus salos klimatas leidžia visapusiškai mėgautis amžino pavasario salos privalumais.

KELIONĖS PROGRAMA:
1. DIENA (ketvirtadienis) TENERIFĖ
Skrydis į Reina Sofia. Pervežimas į SANTA CRUZ DE TENERIFE uostą. Laipinimas į kruizinį laivą ir susipažinimas su kapitonu. Laisvas laikas denyje, dalyvavimas laive pramoginių renginių programoje. Savarankiška Santa Cruz de Tenerife - didžiausio salos miesto – lankytinų objektų apžiūra. Jo širdyje yra Plaza Espana, o netoliese - seniausia salos bažnyčia - Matriz de la Concepción - ir turistus traukianti parduotuvių gatvelė Calle Castillo. Nakvynė.
 
2. DIENA (penktadienis) TENERIFĖ
Laisvas laikas laive, dalyvavimas laivo pramoginių renginių programoje arba išsilaipinimas ir dalyvavimas pasirinktinėse (už papildomą mokestį vietoje) ekskursijose. Apie 21.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link La Palmos. Nakvynė. Laisvas laikas laive galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje).
 
3. DIENA (šeštadienis) LA PALMA
Apie 08.00 val įplaukimas į SANTA CRUZ DE LA PALMA uostą, žavingą La Palmos sostinę, garsėjančią spalvingais balkonais ir kolonijinio stiliaus mūrinukais palei Calle O’Dal parduotuvių gatvę. Viena iš atrakcijų yra renesansinė aikštė Plaza de España su XVI a. rotuše ir Atvirojo universiteto pastatu. Laisvas laikas laive galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 24.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link El Hiero. Nakvynė.
 
4. DIENA (sekmadienis) EL HIERRO
Apie 5.00 val. įplaukimas į uostą PUERTO DE LA ESTACA Laisvas laikas laive galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 19:00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link Gran Kanarijos. Nakvynė.
 
5. DIENA (pirmadienis) GRAN KANARIJA
Įplaukimas apie 8.00 val. į gyvybe pulsuojančios salos sostinės LAS PALMAS uostą, kur rasite smėlėtą Las Canteras paplūdimį. Verta pamatyti seniausią miesto rajoną Vegueta, kur stovi puiki šv. Onos katedra, ir apsilankyti Trianos verslo rajone. Laisvas laikas laive galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Nakvynė.
 
6. DIENA (antradienis) GRAN KANARIJA
Laisvas laikas laive galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje).Apie 24.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link La Gomeros. Nakvynė.
 
7. DIENA (trečiadienis) LA GOMERA
Apie 9.00 val. įplaukimas į uostą SAN SEBASTIÁN DE LA GOMERA, žavingą salos sostinę su nedideliu miesto paplūdimiu ir gatvelėmis, įrėmintomis Kanarams būdingais mūrinukais, kur išliko istoriniai paminklai, menantys Kristupo Kolumbo apsilankymą: Ėmimo į Dangų bažnyčia bei Kolumbo namas. Laisvas laikas laive galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 23.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link Tenerifės. Nakvynė.
 
8. DIENA (ketvirtadienis) TENERIFĖ
Apie 5.30 val. įplaukimas į uostą SANTA CRUZ DE TENERIFE. Išsiregistravimas iš kruizinio laivo, atsižvelgiant į skrydžių į Lietuvą valandas. Vykimas į Reina Sofia oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

VISKAS ĮSKAIČIUOTA (SOFT): Pusryčiai (7.30 – 9.30 val.), pietūs (14.00 - 16.30 val.), vakarienė (19.30 - 21.30) val. - švediškas stalas arba pagal meniu pagrindiniame restorane 3 denyje arba Lido Garden su terasa 7 denyje prie pusryčių: vanduo, sultys,  kava ir arbata, prie pietų ir vakarienės: alus, raudonasis ar baltasis vynas, sultys, gazuoti gėrimai ir vanduo, arbata ir kava,  užkandžiai. Alus, raudonasis ar baltasis vynas, sultys, nustatyti gazuoti gėrimai, vanduo,  kava ir arbata paskirtame bare (12.00-24.00 val.), po vakarienės - užkandžiai.

ULTRA VISKAS ĮSKAIČIUOTA (už papildomą mokestį): Nurodyti meniu alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai patiekiami visą parą nustatytuose baruose, galima rinktis iš maždaug 130 rūšių gėrimų: arbata, espreso, kapučinas, Latte, Machiato, sultys, Prosecco, nustatytų rūšių alus, vermutas, viskis, įvairių rūšių vynai, kokteiliai, įskaitant Cosmopolitan, Bon Voyage, Virgin Pina Colada Majestic Martini ir daugelį kitų,15 % nuolaida vynui buteliuose pagrindiniame restorane.

LAIVO APRAŠYMAS:
„Ocean Majesty“ — elegancija, klasė ir kelionės jūra džiaugsmas.
Visa vandenyno didybė, vaizdingi uostai ir romantiški saulėlydžiai atrodo gražiausiai, kai yra stebimi nuo „Ocean Majesty” denio. Šis elegantiškas kruizinis laivas nuplukdys jus į svajonių kruizą po ITAKA burėmis. „Ocean Majesty“ buvo pastatytas pagal „žmogiškąjį mastelį“ - jis yra jaukesnis nei kruiziniai gigantai, bet tuo pačiu metu gali pasiūlyti visus patogumus ir unikalią jūros nuotykių atmosferą. Profesionalus ir draugiškas aptarnavimas, patogios kajutės, puiki virtuvė - tai tik pirmieji žingsniai į „Ocean Majesty “ atrakcijas. Kviečiame pasivaikščioti po laivą.
Pramogų rojus
Stilingas interjeras, daug vietų bendravimui ir pokalbiams, laikui, praleistam su knyga ar … svajonėmis. Nuo pat pradžių įspūdį daro vestibiulis - čia svečių laukia draugiškas aptarnavimas ir pasveikinimo kokteilis. Visą parą dirbančioje registratūroje galėsite sutvarkyti visus reikiamus formalumus, o aptarnaujantis personalas pristatys bagažą į jūsų kajutę.
Pirmas pasivaikščiojimas
Keleivių deniuose yra vietų, kur galima sėdėti ir atsigulti, galite mėgautis saule, jūros vėjeliu, nenustoti grožėtis vandenynu arba atsipalaiduoti. Grožėkitės nuostabiais vaizdais į vandenyną iš prabangaus Observation Lounge, klausykitės pianino Majestic Lounge, susitikite kokteiliui Bellini Cigar Lounge, kur yra zona rūkantiesiems, arba prie baseino esančiame Lido Garden.
Galvojame apie Jus
Viską ko Jums reikia, rasite laive. Laivo butike galėsite įsigyti drabužių, kosmetikos ir kvepalų. Nepamirštamas akimirkas įamžins fotografas, o jumis pasirūpins grožio salonas, kirpykla ir skalbykla. Keleivių sveikatą prižiūri laivo gydytojas, yra medicinos kabinetas ir vaistinė.
Jūra malonumų, okeanas įspūdžių
Pramogos, sportas ir linksmybės laive „Ocean Majesty“ - tai daugiau nei malonumas. Tai ir šaunios pažintys, daug juoko, nuoširdumas ir užtikrintai gera nuotaika - tuo pasirūpins laivo personalas. Pažinkite pasaulį! Iš kiekvieno uosto, į kurį užsuka „Ocean Majesty“, galite vykti į nepamirštamas ekskursijas ir pasirinkti būtent jums tinkamus maršrutus.
Linksminkitės!
„Ocean Majesty“ - tai laivas, sukurtas kelionėms jūra, poilsiui ir pramogoms. Jame yra baseinas, nedidelė treniruoklių salė, galite naudotis sauna ir masažais. Atsipalaiduoti galite saulėtose terasose su nemokamais gultais. Laisvalaikio denis - tai vieta sportui, įvairioms varžyboms ir konkursams. Bendroms linksmybėms kviečia kolektyvai: muzikos ir šokių, galite dalyvauti karaoke, o vakare šėlti diskotekoje. Kiekvieną rytą gausite informaciją apie tai, kokios pramogos Jūsų laukia laive. Pramogų netruks nuo ryto iki vakaro. Aktyvius žmones kviečiame į gimnastikos, jogos užsiėmimus ar šokių pamokas. Žaiskite pobūvių žaidimus, olandišką biliardą, shuffleboard ar smiginį.
Saulės pilni deniai
Baseinas yra viena iš susitikimo vietų laive, garantuoja atpalaidavimą ir gražų įdegį. 
Čia taip pat vyksta žaidimai ir konkursai. Saulėtos terasos su skėčiais ir gultais kviečia pasivaikščioti. Grožėkitės vandenyno didybe, jūros vėjeliui kedenant plaukus!
Judėjimas - sveikata!
Pasirūpinkite savo sveiku kūnų. Laisvalaikio denis - tai vieta sportui ir įvairioms varžyboms. Kviečiame Jus į gimnastiką, jogą, tempimo pratimus, šokio pamokas, įgūdžių žaidimus. Žaiskite olandišką biliardą, shuffleboard ar smiginį. Laive taip pat yra šildomas baseinas, nedidelė treniruoklių salė, galima naudotis sauna ir masažais.
O’le!
Vakare išsiruoškite į The Show Lounge, pasigrožėkite profesionalių artistų šokio spektakliais ir muzikos grupės pasirodymais. Žaiskite smiginį, šachmatais, šaškėmis, kortomis, stalo žaidimus, bingo. Taip pat kviečiame į gyvybe pulsuojančią diskoteką.
Skanaus! 
Laive „Ocean Majesty“ valgis yra malonumas. Pagrindinis restoranas ir Lido Garden esantis švediškas stalas su veranda kviečia paragauti įvairių tarptautinių patiekalų - švediško stalo forma arba aptarnaujant meniu. Malonūs padavėjai, besirūpinantys svečių gerove, padės pasirinkti patiekalus, rekomenduos užkandžius. Meniu yra vegetariškų patiekalų, o vaikams numatytos specialios kėdutės. Ypatingas kiekvienos savaitės renginys yra šventinė vakarienė, prieš kurią būna kokteilių pobūvis su kapitonu. Svečiai yra aptarnaujami prie staliukų, o elegantiška svečių apranga suteiks šiam ypatingam vakarui dar daugiau iškilmingumo.
Kur plaukia jūsų svajonės?
Pažinkite pasaulį, įdomias vietas ir papročius, pasigrožėkite įspūdingais kraštovaizdžiais be būtinybės kasdien pakuoti lagaminus. Atsikeliate ryte ir kiekvieną dieną galite pasirinkti vis kitą ekskursijų programą arba savarankiškai tyrinėti naujas, įdomias vietas. Atraskite Kanarų salų magiją, pamatykite Madeiros uolas ir jos nepakartojamą gamtą. Unikalią papildomų ekskursijų programą sukūrėme specialiai kruizams po ITAKOS burėmis.
Miestai ir miesteliai
Pajuskite Kanarų salos miestelių atmosferą, aplankykite vietas, kuriose buvojo Kristupas Kolumbas. Žavingos salų sostinės, kalnų kaimeliai ir vietos, kuriose sustojo laikas. Susipažinkite su César Manrique darbais ir pamatykite, kaip gražiai jie puošia Lansarotę.
Svajonių kraštovaizdžiai
Pamatykite Kanarų salų lobius: didingus ugnikalnius, nacionalinius parkus, stulbinančią žalumą ir mėnulį primenančius kraštovaizdžius. Nuostabusis Madeiros uolynas Cabo Girao, Kanarų salos Los Gigantes ir Los Hervideros. Kiekvieną dieną - vis kiti kraštovaizdžiai, kiekvieną dieną - naujos emocijos.
Nesibaigiančios atrakcijos
Loro parkas Tenerifėje ir Gran Kanarijos Poema del Mar - tai vietos, kurias lanko turistai iš viso pasaulio. Gyvūnų karalystė su orkomis ir vaivorykštiniais paukščiais bei įspūdingas akvariumas su didžiausia stiklo siena pasaulyje!
Svajonių paplūdimiai
Ar Jus vilioja Kanarų paplūdimiai? Galite juos apžiūrėti ne tik iš jūros pusės. Pasinaudokite patogiu, organizuotu pervežimu į garsiąsias Gran Kanarijos kopas ir Puerto del Carmen kurortą Lansarotėje, kuris gali pasigirti net 8 paplūdimiais.
Kruizas vandenynu ir viešbutis krante?
Taip, tai įmanoma. Jau dabar galite išsirinkti viešbutį dar vienai nuostabiai savo atostogų savaitei iš gausaus ITAKA asortimento Tenerifėje!
Grupinės kelionės
Kruizai - tai puiki idėja kelionėms su įmonės kolektyvu. Motyvacija? Integracija? Individuali programa? Mes tuo pasirūpinsime! Prašome susisiekti su mūsų Grupių, konferencijų ir incentyvų skyriumi. Geriausi pasiūlymai, nestandartinės, lūkesčiams pritaikytos programos. Jūsų darbuotojams, klientams ir verslo partneriams.
Vyšnaitė ant torto!
Specialiai jums 
Happy Birthday – siurprizas keleiviams, kruizo metu švenčiantiems savo gimtadienį. Tai bus Jūsų vakaras! Vakarienės metu - melodija „Happy Birthday“ ir gimtadienio tortas. 
Vedybinių įžadų atnaujinimas – romantiška ceremonija, visam niekada neišdilsianti iš atminties! 
Ocean Majesty 
Kategorija: trijų žvaigždučių superior 
273 kajutės: 184 išorinės ir 89 vidinės 
Maksimaliai 600 keleivių 
Apie 250 įgulos narių 
10 denių, iš kurių 7 keleiviniai 
3 liftai 
Vestibiulis su visą parą veikiančia registratūra 
2 restoranai: pagrindinis ir Lido Garden su veranda 
5 barai 
Bemuitė zona 
Salonai: The Show Lounge, Majesty Lounge, Observation Lounge 
Skaitykla ir interneto punktas (mokamas: 20 EUR/20 naudojimosi val.) 
Medicinos kabinetas ir vaistinė 
Ekskursijų pardavimo biuras 
Fotografas (už papildomą mokestį) 
Skalbykla (už papildomą mokestį) 
Grožio salonas (už papildomą mokestį) 
Kirpykla (už papildomą mokestį) 
Sauna 
Masažo kambarys (už papildomą mokestį) 
Nedidelė treniruoklių salė 
Pramogų denis 
Baseinas 
Diskoteka
Techniniai duomenys:  
Pastatytas 1966 m., pradėtas naudoti kaip kruizinis laivas 1995 m. 
Kapitalinis remontas atliktas: 1991-1994 ir 2008 m., nuo 2008 m. atnaujinamas kas sezoną 
Tonažas: 10 417 t 
Ilgis: 135 m, plotis: 19,2 
Greitis: 17 mazgų 
Stabilizatoriai: 2 (Denny Brown) 
Įtampa: 220 V

KAJUČIŲ APRAŠYMAI:
Jauskitės kaip namie!  
Džiaugsmingi rytai ir atsipalaidavimas po įspūdžių kupinos dienos. Visos kajutės, tiek vidinės, tiek išorinės, yra modernios, šviesios, jaukios, prižiūrėtos ir estetiškai įrengtos. Vonios kambariuose yra nauja įranga ir erdvios dušo kabinos. Pusryčius galima užsisakyti į kajutę (už papildomą mokestį: apie 2 EUR asm./pusryčiai). Nesvarbu, kurią kajutę pasirinksite, laive „Ocean Majesty“ visada jausitės kaip namie. 
Vidinė kajutė (1 kategorija): KW2, KW3, KW4 - Dvivietė, apie 10,8-16,6 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos lygiagrečiai, negali būti sustumtos, galima viena arba dvi papildomos vietos – viršutinė lova: 80 x 180 cm), individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, rašomasis stalas su kėde.  
Vienvietė vidinė kajutė (2 kategorija): KW1 - Dvivietė, apie 10,8 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm), pastatytos lygiagrečiai, negali būti sustumtos, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, rašomasis stalas su kėde.  
Išorinė kajutė su iliuminatoriumi (3 kategorija): KU2, KU3 - Dvivietė, apie 10,5-11,9 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos lygiagrečiai, negali būti sustumtos, kai kuriose kajutėse galima viena papildoma vieta – viršutinė lova: 80 x 180 cm, vienoje kajutėje dvigulė lova: 150 x 200 cm (P4)), iliuminatorius, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, rašomasis stalas su kėde.  
Vienvietė išorinė kajutė (4 kategorija): KZ1 - Vienvietė, apie 8,5-11,6 m² (1 viengulė lova: 90 x 190 cm ir 1 viršutinė lova: 80 x 180 cm ), iliuminatorius, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, kėde.  
Išorinė kajutė (5 kategorija): KZ2, KZ3, KZ4 - Dvivietė, apie 10,3-17,1 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos lygiagrečiai, negali būti sustumtos; galima viena arba dvi papildomos vietos – viršutinė lova: 80 x 180 cm), panoraminis langas, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, rašomasis stalas su kėde, 5 kategorijoje yra 2 kajutės (E44 ir E45), pritaikytos ribotos judėsenos asmenims. Jos yra šalia lifto, turi platesnes įėjimo duris ir platesnes vonios kambario duris.  
Išorinė kajutė komfort su ribotu vaizdu (6 kategorija): KV2, KV3 - Trivietė, apie 16 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos kampu, negali būti sustumtos, kiekvienoje viršutinė lova: 80 x 180 cm), panoraminis langas, vaizdą pro langą riboja gelbėjimosi valtys, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, mini baras, rašomasis stalas su kėde.  
Išorinė kajutė komfort (7 kategorija): KK2, KK3 - Dvivietė, apie 10,5-12 m² (dvi viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos lygiagrečiai arba kampu, negali būti sustumtos, galima viena papildoma vieta – viršutinė lova: 80 x 180 cm), panoraminis langas, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, mini baras, rašomasis stalas su kėde.  
Išorinė kajutė su dvigule lova (8 kategorija): KD2 - Dvivietė, dvi kajutės Emerald denyje (E1 ir E2), apie 19,9 m² (dvigulė lova: 170 x 200 cm) arba 4 Diamond denyje (D1, D2, D3, D4), apie 12-15 m² (dvigulė lova: 150 x 200 cm), poilsio kampelis su staliuku ir foteliais, individualiai valdomas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, mini baras; iš E1 ir E2 kajučių vaizdas į denį su švartavimo lynais, stiebais, gerve ir kita švartavimo įranga.  
Išorinė kajutė superior (9 kategorija): KH2, KH3 - Trivietė, apie 15-16 m², Aquamarine denyje (2 viengulės lovos: 90 x 190 cm, pastatytos kampu, negali būti sustumtos, viršutinė lova: 80 x 180 cm), individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, mini baras, rašomasis stalas su kėde.  
Išorinė kajutė su balkonu (10 kategorija): KB2 - Dvivietė, apie 12-14,5 m², Sapphire denyje (dvigulė lova: 150 x 200 cm lova), nedidelė poilsio zona su stalu ir kėdėmis, individualiai kontroliuojamas oro kondicionierius, vonios kambarys (dušo kabina, tualetas, plaukų džiovintuvas), plokščiaekranis televizorius, palydovinė televizija, telefonas, radijas, seifas, mini baras, darbo stalas su kėdė, atskiras balkonas. Papildomai: pasveikinimo vynas ir vaisiai, kasdien saldūs siurprizai, chalatai, galimas pusryčių pristatymas į kajutę be papildomo mokesčio.

PASLAUGOS: 7 nakvynės laive „Ocean Majesty“, vidinės dvivietės kajutės su vonios kambariais, už papildomą mokestį galimos kitų tipų kajutės • maitinimas laive: soft viskas įskaičiuota • skrydis: Lietuva - Tenerifė - Lietuva • pervežimas oro uostas - laivas - oro uostas • Lietuvos atstovo priežiūra

PASTABOS:
 1. Rezervuojant kelionę kruizu būtina turėti galiojantį pasą ar tapatybės kortelę (tik ES piliečiams) ir nurodyti paso ar tapatybės kortelės duomenis.
 2. Privalomi uosto mokesčiai: 150 EUR/asm. (mokami vietoje grynaisiais arba kreditine kortele)
 3. Įprastiniai arbatpinigiai įgulos nariams: 5 EUR/diena/asm. Arbatpinigiai neprivalomi.
 4. Priklausomai nuo oro sąlygų, kapitonas gali nuspręsti pakeisti maršrutą.
 5. Programos tvarka bei atplaukimo ir išplaukimo iš uostų laikas gali keistis.
 6. Ekskursijų aprašymai yra tik informaciniai. Ekskursijos gali neįvykti dėl per mažo pageidaujančiųjų skaičiaus.
 7. Į laivą draudžiama įsinešti alkoholinius gėrimus ir pavojingus objektus, tokius kaip aštrūs įrankiai ir degios medžiagos.
 8. Laive galiojanti valiuta yra euras.
 9. Vietoje privaloma sumokėti depozitą - 100 EUR/asm. (tik asmenims atsiskaitantiems grynaisiais).
 10. Maksimalūs bagažo matmenys kruizo metu: pagrindinis bagažas: 80 cm x 58 cm x 34 cm. rankinis bagažas: 55 cm x 25 cm x 40 cm.
Vietinės ekskursijos

TENERIFĖ
 
GRAN TOUR TENERIFĖ
Kelionė į vietovę Icod de Los Vinos, kur galima grožėtis senuoju medžiu Drago, kurio purpurinės sultys buvo naudojamos drabužių dažymui. Vėliau - sustojimas apžvalgos punkte netoli Garahico - iš dalies lavos užtvindyto miesto. Kitas programos punktas yra nuostabios Los Gigantes uolos, kurių aukštis siekia net 600 m virš jūros lygio. Važiavimas į nacionalinį parką Cañadas del Teide, kuriame dominuoja Teidės ugnikalnis - aukščiausias Ispanijos kalnas (3718 m virš jūros lygio). Aplink driekiasi nuostabūs „mėnulio kraštovaizdžiai“. Į viršukalnę galima patekti funikulieriumi Teleferico (už papildomą mokestį). Vėliau - tipiški Kanarų salų pietūs tradiciniame restorane. Visos dienos kelionė. 

LORO PARKAS
Didžiausias Kanarų salose ir vienas didžiausių zoologijos ir botanikos parkų Europoje. Ypatingas gėlių ir daugelio egzotinių augalų rūšių turtingumas daro jį tikru rojus sodu. Čia galima stebėti unikalią, vieną didžiausių pasaulyje spalvotų papūgų kolekciją. Nepamirštamą įspūdį sukuria delfinų, jūrų liūtų ir milžiniškų orkų, kurių akvariumas yra didžiausias ir moderniausias pasaulyje, įgūdžių demonstravimai. Parko teritorijoje taip pat gyvena flamingai, krokodilai, gorilos ir tigrai. Dar viena neįprasta lankytina vieta - „Pingvinų planeta“, kuriame paukščiai gyvena tiksliai atkurtame arktiniame kraštovaizdyje. Parkas yra viena didžiausių Tenerifės lankytinų vietų. Trukmė: apie 6 val. 

SKRYDIS SRAIGTASPARNIU
Skrydis virš mėlynos jūros su nuostabiais vaizdais į pakrantę patiks atostogų fotografavimo entuziastams. Skrydis virš El Puertito, virš žvejų kaimelio La Caleta ir golfo aikštyno Costa Adeje. Reta galimybė iš visiškai kitokios perspektyvos apžiūrėti Playa de las Américas ir vietovę Los Cristianos! Trukmė: apie 4 val.

NUOTYKIŲ PARKAS
Didžiausias Kanarų salose nuotykių parkas medžių lajose. Virš dviejų valandų smagiai praleisto laiko, važiavimas ilgiausiu Kanarų salose skriejimo virvėmis įrenginiu. Neįtikėtinai smagi pramoga visai šeimai! Yra 2 trasos: šeimyninė ir sportinė. Maršruto pasirinkimą reikia patvirtinti atvykus į vietą. Ekskursija vyksta esant mažiausiai 10 suaugusiųjų dalyvių. Šeimyninėje trasoje gali dalyvauti virš 1,1 m ūgio vaikai, o sportinėje - vyresni nei 10 metų ir virš 1,45 m ūgio vaikai. Jaunesnius nei 13 metų vaikus abiejų trasų atveju turi lydėti suaugęs asmuo. Trukmė: apie 4 val.

SANTA CRUZ DE TENERIFE
Apsilankymas mieste patogiausiu būdu - turistiniu autobusu „hop on, hop off“, kad, įlipdami ir išlipdami iš autobuso bet kuriame sustojime, galėtumėte pamatyti įdomiausias vietas salos sostinėje. Autobusu galima naudotis 24 valandas per parą. Kelionės metu informaciją bus suteikiama audiogido pagalba. Bilietas taip pat apima kelionę turistiniu traukiniu ir įėjimą į istorinį karo muziejų, botanikos sodą - Palmetum, Karnavalo namus ir ekskursiją su gidu (tik anglų, ispanų ir vokiečių kalbomis) po Plaza de España ir daugybę kitų pasiūlymų. Visos dienos kelionė. 

TENERIFĖS SKONIAI
Idealus pasirinkimas tiems, kurie lankomas šalis pažinti mėgsta pradėdami nuo virtuvės! Kelionė prasideda alijošiaus ūkyje Güimeryje, kur galėsite sužinoti vieno iš legendinių ir vaistinių augalų - alavijo - istoriją ir savybes. Vėliau - apsilankymas sūrio fabrike Arafo mieste. Degustacijos. Kitas sustojimas maršrute - tai Bodega Ferrera, šeimai priklausanti įmonė kurioje svečiai galės paragauti 3 vyno rūšių su keliais užkandžiais tapos. Galiausiai - vienas iš svarbiausių taškų Kanarų salose - Kandelarija su Nuestra Señora de Candelaria bazilika. Laisvas laikas pasivaikščiojimui mieste, grįžimas į uostą. Trukmė: apie 6 val. 

TAGANANA & LA LAGUNA
Įsimylėkite laukinę Tenerifės gamtą! Važiavimas per San Andrés miestą su nuostabiu vaizdu į salą ir apsilankymas vaizdingoje vietovėje Taganana, viename iš pirmųjų gyvenviečių Tenerifėje, kur buvo išsaugota įdomi architektūra ir kurios gyventojai ir toliau puoselėja senovės papročius. Vėliau - sustojimai apžiūros punktuose, iš kurių galėsite grožėtis nuostabiais Taganana ir Cruz del Carmen vaizdais. Važiavimas į San Cristóbal de La Laguna, pirmąją Tenerifės sostinę, su vieninteliu saloje esančiu universitetu ir puikiai išsaugotu kolonijiniu senamiesčiu, kuris yra įrašytas į UNESCO sąrašą. Pasivaikščiojimas miesto gatvelėmis: rotušė, Calle Obispo Rey Redondo su istoriniu Casa de los Capitanes, Plaza de la Concepción, prie kurio yra seniausia saloje bažnyčia - Nuestra Señora de la Concepción. Vėliau - apsilankymas vynuogyne Bodega Alvaro, Tacoronte regione, svarbiausioje vyno gamybos vietovėje Tenerifėje. Degustacijos. Trukmė: apie 5 val. 

ŽYGIS ANAGA
Didingi Anagos kalnai žavi savo žaliais, bronziniais ir pilkais atspalviais. Žalias paparčių, samanų ir liaunų medžių apgaubas ir ryškių spalvų, tarp lapų besislepiančios gėlės - žygio metu stebins gražiausi vaizdai. Lengvo sudėtingumo trasa, ilgis: apie 5 km. Ekskursija įvyksta esant mažiausiai 10 dalyvių. Ekskursija vyresniems nei 10 metų asmenims. Trukmė: apie 5 val.

LA PALMA
 
GRAN TOUR LA PALMA
Didžiausios La Palmos atrakcijos per vieną išvyką! Pagrindinis programos punktas yra Roque de los Muchachos - aukščiausia salos viršūnė (2426 m virš jūros lygio). Iš čia galima grožėtis ne tik nuostabiais La Palma ir Caldere de Taburiente vaizdais, bet ir garsiosiomis, kalderos viršūnėje esančiomis astronomijos observatorijomis, įskaitant vieną su didžiausiu pasaulyje optiniu teleskopu GranTeCan. Esant geram matomumui, iš čia net galima pamatyti Tenerifės Teidės ugnikalnį! Važiavimas į apžvalgos punktą Izcagua su dar viena vaizdingų vulkaninių vaizdų doze. Vėliau - apsilankymas Tazacorte miestelyje su mažu uostu, šis miestelis išsidėstęs tarp būdingų La Palmos kraštovaizdžiui bananų plantacijų. Trumpas pasivaikščiojimas palei vieną gražiausių, tamsių La Palmos paplūdimių ir žavingos Kanarų salų architektūros atradimas Tasakortės mieste. Paskutinis programos punktas - tai nepamirštamas apsilankymas nacionaliniame parke Caldera de Taburiente. Visos dienos išvyka. 

SANTA CRUZ DE LA PALMA
Įdomiausi žavingos salos sostinės Santa Krus de la Palmos kampeliai. Pasivaikščiojimas po istorinį centrą su kolonijiniais pastatais su čia būdingais, miesto simboliu pripažintais spalvingais balkonais. Apsilankymas unikaliame vietiniame turguje Mercado Municipal, gyventojų vadinamame La Recova, kur galima nusipirkti egzotiškų vaisių, cukranendrių sulčių ir vietos produktų. Persikėlimas į Plaza de España, palmėmis apsodintą renesanso aikštę. Čia yra: Ayuntamiento pastatas - XVI a. rotušė, Iglesia del Salvador - tvirtovę primenanti bažnyčia ir fontanas. Laisvas laikas apsilankymams ir greitam apsipirkimui. Vėliau - apsilankymas salos globėjos Švč. Mergelės Marijos (Salus Populi Romani) šventykloje, kuri yra svarbiausia religinė vieta La Palmoje. Trukmė: apie 5 val. 

IŠVYKIMAS Į TASAKORTĘ
Atraskite vakarinę La Palmos dalį! Išvyka į žavingą, vieną seniausių saloje Tasakortės miestelį. Čia, aukštos ir tamsios uolos fone yra gražus, juodas paplūdimys ir nedidelis uostas. Laikas deginimuisi ir grožėjimuisi spalvinga miestelio architektūra, kuri yra pagrindinis jo atpažinimo bruožas. Trukmė: apie 4 val. 

ŽYGIS EL BOSQUE ENCANTADO
Įdomioje trasoje yra tankūs laurų miškai ir milžiniški paparčiai - turbūt gražiausi ir įspūdingiausi visame Kanarų salyne. Atvykimas į La Somada Alta - 900 m virš jūros lygio esantį apžvalgos punktą. Vėliau - nusileidimas, kad galėtumėte palaipsniui pasinerti į „užburtą mišką“, priešistorines džiungles, pilnas vešlios augmenijos, didingų paparčių ir nuostabių augalų ir gėlių, kurie yra kiekviename jo kampelyje. Toliau programoje - San Bartolo su neįtikėtinais vaizdais į šiaurinius tarpeklius. Kitas įspūdingas tarpeklis - La Galga. Trasos ilgis: apie 7 km, žygio laikas: apie 4 val., aukščio skirtumas: +350/-550 m. Ekskursija įvyksta esant mažiausiai 10 dalyvių. Trukmė: apie 4 val. 

VOLCANES DEL SUR
Pirmas šio jaudinančio ir vaizdingo maršruto sustojimas yra Los Llanos de Aridane - salos vakaruose esančioje vietovėje. Verta pažinti jos istorinį centrą su vaizdingais Kanarų architektūros pastatais. Maršrutas veda į Fuencaliente vietovę, kur galėsite stebėti San Antonio ir Teneguía ugnikalnius. Vėliau programoje - Fuencaliente švyturiai - abu apsupti vulkaniniu kraštovaizdžiu. Pabaigoje - apsilankymas Švč. Dievo Motinos (Salus Populi Romani), salos globėjos šventykloje. Trukmė: apie 5 val.

GRAN KANARIJA 

GRAN TOUR GRAN CANARIA 
Ekskursijos trasa veda per rytinę pakrantę ir centrinę Gran Kanarijos dalį. Į programą įeina: Caldera de Bandama - apžvalgos punktas prie kraterio, kaktusų kolekcija Jardín Canario - didžiausiame Ispanijoje botanikos sode ir, salos vizitinė kortelė - Teroro miestas su Dievo Motinos šventove. Pietų pertrauka vaizdingame Valleseco apžvalgos punkte. Kita atrakcija yra Cruz de Tejeda, žyminti geografinį Gran Kanarijos centrą. Kelias eina per kalnuotą, vingiuotą salos centrą. Sustojimai apžiūros punktuose, iš kurių, esant geram matomumui, galima pamatyti Tenerifę, garsiuosius Roque Bentaiga, Roque Nublo, Pico de Las Nieves monolitus - aukščiausią kalvą (1949 m virš jūros lygio) ir nuostabią panoramą. Važiavimas per migdolų auginimu garsėjantį Ayacata, Fataga, Colorado tarpekliais ir per Tūkstančio palmių slėnį. Visos dienos išvyka. 

VIVA LAS PALMAS
Apsilankykite istoriniame Las Palmo centre - Vegueta, seniausiame salos rajone su daugybe lankytinų vietų. Į programą įeina pasivaikščiojimas žaviomis gatvelėmis, kur yra Casa de Cristobal Colon - Kolumbo muziejus, įsikūręs gražiuose, Kanarų salų stiliuje išlaikytuose gubernatoriaus namuose, gyvybe pulsuojantis Plaza de Santa Ana, kur yra Šv. Onos Katedra ir Los Perros de Santa Ana, arba bronzinės šunų statulos, kurios tapo vienu iš miesto ir Kanarų salų simbolių. Trukmė: apie 5 val. 

TEROR & ARUCAS
Atraskite Gran Kanarijos grožį ir pažinkite šios egzotiškos salos kultūrą. Važiavimas per išskirtinį gyvenamąjį rajoną Tafira. Pirmasis maršruto punktas yra Caldera de Bandama, didžiulis, 220 m gylio vulkaninis krateris, iškilęs 574 m aukštyje. Trumpas sustojimas apžiūros punkte, iš kurio galėsite pasigrožėti nuostabiais visos salos vaizdais. Apsilankymas vaizdingame Teroro kaime su Dievo Motinos bazilika, kuri yra piligriminių kelionių tikslas. Važiavimas į Aruką su gražiais Kanarų daugiabučiais ir Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia. Apsilankymas garsiojoje Kanarų medaus romo (ron miel) gamykloje. Trukmė: apie 6 val. 

ŽYGIS ROQUE NUBLO
Unikali galimybė pasiekti vieną gražiausių salos viršūnių! Maršrutas vyksta centrinėje salos dalyje, kur galėsite pasigrožėti ypatingais Gran Kanarijos kraštovaizdžiais, Kanarų pušų miškais ir „Mėnulio plokštumomis“, esančiomis šalia Roque Nublo (1811 m virš jūros lygio). Žygio metu - apsilankymas tipiškame Kanarų miestelyje - La Culata. Vidutinio sudėtingumo trasa, ilgis: apie 10 km, žygio laikas: apie 5 val., aukščio skirtumas: 339 m. Reikalinga gera fizinė būklė, sportiniai batai - geriausiai tiks žygio batai. Ekskursija vyresniems nei 8 metų. Trukmė: apie 5 val. 

PERSIKĖLIMAS Į MASPALOMAS
Atraskite Gran Kanarijos pietus: auksinės Maspalomas kopos ir krištolo skaidrumo vandens įlankos. Programoje taip pat yra garsusis švyturys ir pajūrio promenada su parduotuvėmis, barais ir terasomis. Trukmė: apie 5 val. 

PERSIKĖLIMAS į PUERTO DE MOGÁN
Persikėlimas į vaizdingą Puerto de Mogán, žavingą Gran Kanarijos kampelį, dar vadinamą „Kanarų salų Venecija“, kur balti nameliai kontrastuoja su jūros vandens spalva ir žydinčiomis bugenvilijomis. Čia yra gražus, smėlėtas paplūdimys, todėl laiką vietoje taip pat galima praleisti deginimuisi ir kitoms pramogoms prie paplūdimio. Trukmė: apie 5 val. 

POEMA DEL MAR
Aplankykite vieną iš įspūdingiausių ir moderniausių akvariumų pasaulyje! Didžiausias lenktas stiklas pasaulyje, atskiriantis turistus nuo 7,5 milijonų litrų vandenyno vandens, leidžia stebėti daugiau kaip 350 jūrų gyvūnų rūšių ir tiksliai atkurtas įvairias ekosistemas, suskirstytas į tris temines sritis: džiunglės, rifai ir vandenynas. Poema del Mar yra maždaug 400 metrų nuo uosto. Visos dienos išvyka.

LA GOMERA 

GRAN TOUR LA GOMERA 
Pažinkite natūralų kalnuotos, laukinės ir sodriai žalios salos grožį, kurios plotas yra vos 379 km². Maršrutas prasideda tarp vingiuotų kalnų kelių, vedančių prie Roque de Agando apžvalgos punkto, kurį supa trys draustiniai: Nacionalinis parkas Garajonay, Roques paminklas ir Roques i Integral NaturalReserve Benchijigua. Roque de Agando - tai įspūdinga uolienų formacija, kurios aukštis siekia 180 m. Tai senas vulkaninis kaminas, kuris po milijonų erozijos metų liko atvertas. Kitas programos punktas yra šalia San Francisko bažnyčios išsidėstęs Igualero, prie kurio yra švilpimo kalbos paminklas. Kelionė į salos centrą, kur galėsite grožėtis senoviniu laurų mišku nacionaliniame Garajonay parke. Gomeros miškai yra įtraukti į UNESCO sąrašą. Laisvas laikas trumpam pasivaikščiojimui. Dideli paparčiai, epifitais apaugę laurų medžiai, žaliomis samanomis apaugę kelmai perkelia lankytojus į treciaro laikotarpį ir sukuria nuostabią atmosferą, ypač kai pakyla rūkas. Pietūs restorane „Las Rosas“ ir unikalios švilpimo kalbos pristatymas, ši kalba dar vadinama „el silbo“ arba „silbo gomero“, ji praeityje salos gyventojų buvo plačiai naudojama bendraujant per neprieinamus kalnų tarpeklius - panašu, kad ją galima išgirsti net 10 km atstumu! Apsilankymas apžvalgos punkte Absrante - tai 600 m aukštyje pastatyta stiklo terasa. Važiavimas į ekologinį ūkį, kuriame galima sužinoti apie alavijo, vieno iš populiariausių Kanarų salų sukulentų, produktų gamybą. Visos dienos išvyka. 

PERSIKĖLIMAS Į VALLE GRAN REY
Pažinkite Valle Gran Rey, miestą salos vakaruose. Pasivaikščiokite siauromis gatvelėmis, išgerkite kavos vienoje iš jaukių kavinių. Atsipalaiduokite juodame vulkaniniame paplūdimyje. Grįžimas mažu laivu, galėsite grožėtis pakrante iš šiek tiek kitos, jūrinės perspektyvos! Trukmė: apie 4 val. 

ŽYGIS GARAJONAY EXPERIENCE
Ekskursija į nacionalinį parką Garajonay. Trasa veda tiesiai į laurų miško širdį ir neabejotinai patiks aktyvaus poilsio neįprastomis gamtos sąlygomis entuziastams. Kruopščiai parengta ir įdomi programa, atskleidžianti lankytojams Garajonay paslaptis ir paslėptus kampelius. Ėjimas lengvo sudėtingumo taku. Trukmė: apie 5 val. 

VIVA LA GOMERA
Kultūra, tradicija, gamta ir gražiausi nedidelės La Gomeros vaizdai. Pirmasis programos punktas yra salos sostinė La Gomeros San Sebastianas, kur buvo išsaugoti Kristupo Kolumbo vizito atminimai. Itin reprezentatyvi yra Plaza de laConstitución aikštė ir promenados su spalvingais Kanarų namais. Akį traukia išilgai nedidelio, tamsaus paplūdimio pastatyta nuostabi pajūrio promenada. Pasivaikščiojimas žavingomis gatvelėmis. Lankomos vietos: viduramžių tvirtovė Torre del Conde, Casa de Colón, kur buvimo saloje metu turėjo nakvoti Kristupas Kolumbas ir nedidelė bažnyčia Iglesia Matriz de la Asunción. Važiavimas į vietovę Hermigua, kurio metu galima pasigrožėti nuostabiais kalnų kraštovaizdžiais. Vėliau Casa Museo Los Telares Hermigvoje, kur galima pamatyti, kaip salos gyventojai gyveno ir dirbo praeityje. Sustojimas apžvalgos punkte, iš kurio atsiveria vaizdas į vieną iš salos simbolių - Roque de Agando, įspūdingą ugnikalnių uolų formaciją. Grįžtant atgal, apsilankymas žavingame Playa de Santiago miestelyje su nedideliu uostu ir vaizdingu, tamsiu paplūdimiu. Trukmė: apie 5 val. 

GOLFO AIKŠTYNAS JARDÌN TECINA 
Golfo aikštynas - tai vienas iš dešimties geriausių golfo aikštynų Ispanijoje. Jis įsikūręs į pietus nuo La Gomeros, ant uolos su unikaliu vaizdu į Atlanto vandenyną ir Teidės kalną. Galite pasirinkti žaisti aikštėje su 9 ar 18 duobučių. Galimybė išsinuomoti lazdas ir kamuoliukus, golfo krepšį įrangai ir golfo automobilį. Visos dienos išvyka.

EL HIERRO 

GRAN TOUR EL HIERRO 
Aplankykite įdomiausias vulkaninės El Hierro salos vietas! Važiavimas iš salos sostinės Villa de Santa María de Valverde į apžvalgos punktą Mirador de la Peña, kurį suprojektavo žymiausias Kanarų salų gyventojas César Manrique. Iš terasų ir restoranų atsiveria puikus vaizdas į El Golfo slėnį bei iš vandenyno išnyrančias uolų formacijas, vadinamas Roques de Salmor. Važiavimas į žalią El Golfo slėnį tuneliu Los Roquillos. Sustojimas prie natūralių La Maceta ir Las Puntas baseinų, kur yra Punta Grande - mažiausias viešbutis pasaulyje, kuriame yra tik 4 kambariai! Toliau maršrutas tęsiasi iki Kanarų pušyno Hoya del Morcillo širdies. Važiavimas iš mažo miestelio El Pinar į salos pietus, į vietovę La Restinga. Pietų pertrauka. Kitas sustojimas - tai garsusis apžvalgos punktas Mirador de las Playas su panorama į vaizdingą įlanką ir į Roque de Bonanza - iš vandenyno iškilusią uolų formaciją. Visos dienos išvyka. 

EL HIERRO PEIZAŽAI (ŽYGIS, LENGVA TRASA) 
Važiavimas pro miestelį Villa de Santa Maria de Valverde į apžvalgos punktą Mirador de Gorona del Viento, kur yra švarią energiją tiekianti hidroelektrinė. Važiavimas į La Llanía. 4 kilometrų žygio švelniu reljefu pradžia, kurio metu galima pamatyti unikalų laurų mišką (Fayal-Brezal). Pasivaikščiojimas iki apžvalgos punkto Mirador de la Peña, kurį suprojektavo genialus architektas César Manrique. Kavos pertraukėlė ir poilsis nuostabios El Golfo ir Roques de Salmor slėnių panoramos fone. Ekskursija įvyksta esant mažiausiai 10 dalyvių. Ekskursija vyresniems nei 12 metų. Trukmė: apie 5 val. 

PERSIKĖLIMAS Į VALVERDĘ 
Persikėlimas į El Hiero sostinę - vienintelę Kanarų salose, kuri neturi prieigos prie jūros. Galimybė susipažinti su jos nuostabiomis gatvėmis, aplankyti Santa María de la Concepcion bažnyčią, tipiško Kanarų stiliaus rotušę ir istorinį miesto centrą su XVII amžiaus pastatais. Trukmė: apie 4 val. 

VIVA EL HIERRO
Važiavimas į salos sostinę Villa de Santa María de Valverde, kuri gyventojų yra vadinama Valverde. Apsilankymas Santa María de la Concepción bažnyčioje, tipiško Kanarų stiliaus miesto rotušėje ir istoriniame miesto centre su XVII amžiaus pastatais. Maršrutas tęsiasi iki apžvalgos punkto Mirador de la Peña, kurį suprojektavo žymiausiais Kanarų salų menininkas César Manrique. Čia yra restoranas ir kelios terasos su įspūdingu vaizdu į žaliąjį El Golfo slėnį ir iš vandenyno išnyrančias uolienų formacijas, vadinamas Roques de Salmor. Vėliau - Ecomuseo de Guinea - archeologijos ir etnografijos muziejus. Pasivaikščiojimas po tikrą „praeities gyvenvietę“, kur galima sužinoti, kaip gyveno autochtoniniai El Hiero salos gyventojai. Trukmė: apie 4 val.

Šis pasiūlymas laikinai negalioja

Kiti pasiūlymai:

Klientų aptarnavimo linija

 • +370 52 00 52 52
 • callcenter.tel_third
 • callcenter.tel_pl
 • I-V 9.00-18.00

Aplankykite mus ITAKA pardavimo biuruose

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Ir kitose pardavimų vietose

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter