phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> > >

Viešbutis POLLINA RESORT

Pasiūlymo privalumai

 • Idealus pasirinkimas šeimos poilsiui
 • Vaizdinga vieta ant pakrantės uolos
 • Gražus Torre Conca paplūdimys įlankoje
 • Atnaujinti, stilingi kambariai
 • Atrakcijos vaikams ir suaugusiems
 • Netoli senovinio Čefalu miesto

Viešbutis POLLINA RESORT Kodas: PMOPOLI

PLN
Itaka

Viešbutis POLLINA RESORT Kodas: PMOPOLI Italija \ Sicilija

Viešbutis, stovintis ant pakrantės uolos, nuo kurios atsiveria gražus vaizdas į jūrą, ramioje, vaizdingoje apylinkėje, idealiai tinka šeimos atostogoms Sicilijoje. Čia vyrauja puiki atostogų atmosfera, yra daug atrakcijų vaikams: baseinėlis, miniklubas, pramoginiai renginiai ir žaidimų aikštelė. Svečių paslaugoms – atnaujinti, erdvūs ir labai patogūs kambariai. Netoli viešbučio yra paplūdimys su nemokamu aptarnavimu, į kurį galima nusileisti liftu. Verta nuvykti į senovinį Čefalu miestą su garsiąja La Rocca uola ir monumentalia XII a. katedra.

Pasiūlymo aprašymas

Viešbutis stovi ant pakrantės uolos, maždaug už 2,5 km nuo Finale centro su parduotuvėmis. Atstumas iki Čefalu – apie 13 km. Atstumas iki Palermo oro uosto – apie 115 km. Į Čefalu veža mokamas viešbučio autobusas (vietas reikia rezervuoti iš anksto, paslaugos laikotarpį ir tvarkaraštį nustato viešbutis).

Torre Conca paplūdimys, viešas, su atskiru ruožu viešbučiui, dailioje įlankoje, smėlio ir žvyro su akmenimis, maždaug už 500–700 m nuo viešbučio (priklausomai nuo kambario vietos). Į paplūdimį iš viešbučio galima nueiti taku ir nusileisti liftu. Paplūdimyje yra nemokami skėčiai ir gultai.

Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės. Visiškai atnaujintas 2016–2017 m., atidarytas 2017 m. birželį. Viešbutyje yra 346 numeriai, keliolika pastatų iki 3 aukštų, erdvus ir elegantiškas vestibiulis, visą parą veikianti registratūra. Restoranas – švediškas stalas, italų ir tarptautinė virtuvė, yra kėdučių vaikams, kartą per savaitę rengiama teminė vakarienė. Baras vestibiulyje. Suvenyrų parduotuvė. Terasa su vaizdu į jūrą. Sodas. Nemokamas belaidis internetas. Už papildomą mokestį – automobilių nuomos punktas. Yra lygio skirtumų. Viešbutyje galima atsiskaityti kredito kortelėmis „Visa“, „MasterCard“.

Standartinis: dvivietis (galima viena papildoma vieta suaugusiajam arba dvi papildomos vietos vaikams). Numerio plotas – apie 25 m². Yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Belaidis internetas. Palydovinė televizija. Telefonas. Šaldytuvas. Seifas. Nemokama lovelė vaikui iki 2 m., užsakius prieš atvykimą. Kai kurie kambariai – su balkonu arba terasa.

sūraus vandens baseinas suaugusiems, sūraus vandens baseinėlis vaikams, prie baseino – nemokami skėčiai ir sudedami gultai, rankšluosčiai mokami (apie 5 Eur, reikalingas užstatas – apie 15 Eur, už kiekvieną keitimą – apie 5 Eur). 7 teniso kortai (reikia rezervuoti iš anksto) su reikmenų nuomos punktu (reikalingas užstatas). Stalo tenisas (reikalingas užstatas). Šaudymas iš lanko. Tinklinis. Futbolas. Baidarės. Vandens sporto šakų reikmenų nuomos punktas. Vaikų žaidimų aikštelė, miniklubas (4–12 metų vaikams, neveikia penktadieniais). Kelis kartus per savaitę – pramoginiai renginiai suaugusiesiems ir vaikams: sporto bei poilsio užsiėmimai ir pramoginės programos vakarais (nuo birželio 15 d. iki rugsėjo 15 d.). Pramoginių renginių programą ir jų dažnumą nustato viešbutis). Diskoteka, amfiteatras.

Pusryčiai (7.30–9.30), pietūs (12.30–14.00), vakarienė (19.30–21.00) – švediškas stalas restorane. Pietaujant ir vakarieniaujant neribotais kiekiais tiekiamas vietinės gamybos vynas ir vanduo.

Pusryčiai (7.30–9.30), pietūs (12.30–14.00), vakarienė (19.30–21.00) – švediškas stalas restorane. Pietaujant ir vakarieniaujant neribotais kiekiais tiekiamas vietinės gamybos vynas ir vanduo. Kava, arbata, vanduo, sultys, numatyti nealkoholiniai gėrimai tam skirtame bare (10.00–24.00).

Pusryčiai (7.30–9.30), pietūs (12.30–14.00), vakarienė (19.30–21.00) – švediškas stalas restorane. Pietaujant ir vakarieniaujant neribotais kiekiais tiekiamas vietinės gamybos vynas ir vanduo. Kava, arbata, vanduo, sultys, numatyti nealkoholiniai ir vietos alkoholiniai gėrimai tam skirtame bare (10.00–24.00).

0039/0917434111, www.aeroviaggi.it

 • Aptarnavimas paplūdimyje
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
5,4 / 6
95% klientų įvertino gerai arba labai gerai

Klienci doceniają:

 • Viešbučio vieta
 • Paplūdimiai apylinkėse
 • Standard pokoi
Informacija apie regioną

Italija — Sicilija

Sicilija – didžiausia Viduržemio jūros sala, kuri nuo senų laikų žavi savo egzotika, senovės paminklų gausa ir kraštovaizdžiais, įkvėpusiais daugybę menininkų. Dar antikos gyventojų vadinta Saulės sala, kurioje yra didžiausias Europoje saulėtų valandų skaičius per metus.

VIETA: Viešbutis stovi ant pakrantės uolos, maždaug už 2,5 km nuo Finale centro su parduotuvėmis. Atstumas iki Čefalu – apie 13 km. Atstumas iki Palermo oro uosto – apie 115 km. Į Čefalu veža mokamas viešbučio autobusas (vietas reikia rezervuoti iš anksto, paslaugos laikotarpį ir tvarkaraštį nustato viešbutis).

PAPLŪDIMYS: Torre Conca paplūdimys, viešas, su atskiru ruožu viešbučiui, dailioje įlankoje, smėlio ir žvyro su akmenimis, maždaug už 500–700 m nuo viešbučio (priklausomai nuo kambario vietos). Į paplūdimį iš viešbučio galima nueiti taku ir nusileisti liftu. Paplūdimyje yra nemokami skėčiai ir gultai.

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - keturios žvaigždutės. Visiškai atnaujintas 2016–2017 m., atidarytas 2017 m. birželį. Viešbutyje yra 346 numeriai, keliolika pastatų iki 3 aukštų, erdvus ir elegantiškas vestibiulis, visą parą veikianti registratūra. Restoranas – švediškas stalas, italų ir tarptautinė virtuvė, yra kėdučių vaikams, kartą per savaitę rengiama teminė vakarienė. Baras vestibiulyje. Suvenyrų parduotuvė. Terasa su vaizdu į jūrą. Sodas. Nemokamas belaidis internetas. Už papildomą mokestį – automobilių nuomos punktas. Yra lygio skirtumų. Viešbutyje galima atsiskaityti kredito kortelėmis „Visa“, „MasterCard“.

KAMBARYS:Standartinis: dvivietis (galima viena papildoma vieta suaugusiajam arba dvi papildomos vietos vaikams). Numerio plotas – apie 25 m². Yra individualiai valdomas oro kondicionierius. Vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Belaidis internetas. Palydovinė televizija. Telefonas. Šaldytuvas. Seifas. Nemokama lovelė vaikui iki 2 m., užsakius prieš atvykimą. Kai kurie kambariai – su balkonu arba terasa.

SPORTAS IR PRAMOGOS: sūraus vandens baseinas suaugusiems, sūraus vandens baseinėlis vaikams, prie baseino – nemokami skėčiai ir sudedami gultai, rankšluosčiai mokami (apie 5 Eur, reikalingas užstatas – apie 15 Eur, už kiekvieną keitimą – apie 5 Eur). 7 teniso kortai (reikia rezervuoti iš anksto) su reikmenų nuomos punktu (reikalingas užstatas). Stalo tenisas (reikalingas užstatas). Šaudymas iš lanko. Tinklinis. Futbolas. Baidarės. Vandens sporto šakų reikmenų nuomos punktas. Vaikų žaidimų aikštelė, miniklubas (4–12 metų vaikams, neveikia penktadieniais). Kelis kartus per savaitę – pramoginiai renginiai suaugusiesiems ir vaikams: sporto bei poilsio užsiėmimai ir pramoginės programos vakarais (nuo birželio 15 d. iki rugsėjo 15 d.). Pramoginių renginių programą ir jų dažnumą nustato viešbutis). Diskoteka, amfiteatras.

PILNAS MAITINIMAS PLIUS: Pusryčiai (7.30–9.30), pietūs (12.30–14.00), vakarienė (19.30–21.00) – švediškas stalas restorane. Pietaujant ir vakarieniaujant neribotais kiekiais tiekiamas vietinės gamybos vynas ir vanduo.

VISKAS ĮSKAIČIUOTA LIGHT (už papildomą mokestį): Pusryčiai (7.30–9.30), pietūs (12.30–14.00), vakarienė (19.30–21.00) – švediškas stalas restorane. Pietaujant ir vakarieniaujant neribotais kiekiais tiekiamas vietinės gamybos vynas ir vanduo. Kava, arbata, vanduo, sultys, numatyti nealkoholiniai gėrimai tam skirtame bare (10.00–24.00).

VISKAS ĮSKAIČIUOTA PLIUS (už papildomą mokestį): Pusryčiai (7.30–9.30), pietūs (12.30–14.00), vakarienė (19.30–21.00) – švediškas stalas restorane. Pietaujant ir vakarieniaujant neribotais kiekiais tiekiamas vietinės gamybos vynas ir vanduo. Kava, arbata, vanduo, sultys, numatyti nealkoholiniai ir vietos alkoholiniai gėrimai tam skirtame bare (10.00–24.00).

KONTAKTAI: 0039/0917434111, www.aeroviaggi.it

NEMOKAMAI:
 • Aptarnavimas paplūdimyje
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Atsiliepimai
5,4 / 6
Bendras įvertinimas
z 172 atsiliepimai
95%
įvertino gerai arba labai gerai
95%
įvertino gerai arba labai gerai

Svečiai įvertino:

 • Viešbučio vieta
 • Paplūdimiai apylinkėse
 • Standard pokoi
6 / 6
26-30 lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
Hotel przepięknie położony, w widoku można się zakochać. Obsługa hotelowa bardzo pomocna i sympatyczna. Pod koniec września animacji było co prawda niewiele, ale animatorzy starali się (...) rodyti visus
Hotel przepięknie położony, w widoku można się zakochać. Obsługa hotelowa bardzo pomocna i sympatyczna. Pod koniec września animacji było co prawda niewiele, ale animatorzy starali się urozmaicić czas na tysiąc sposobów, animacje jedynie w języku włoskim i francuskim. Jedzenie bardzo smaczne i różnorodne. Śniadania nie tylko na słodko. Jedyną niedogodnością było pierwotne położenie naszego pokoju- w bezpośredniej okolicy basenu, gdzie do późnych godzin nocnych bardzo głośno grała muzyka, organizowane były imprezy z zewnątrz- jak zauważyliśmy mieszkali tam praktycznie sami Polacy i Rosjanie. Po prośbie o zmianę pokoju drugiej nocy otrzymaliśmy pokój w "cichszej" części hotelu bez zadnego problemu. Gorąco polecam hotel Pollina!!!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
zwiń
6 / 6
50+ lat, su draugais rugsėjis 2018
Były to naprawdę wakacje marzeń.Pogoda na którą można liczyć ,hotel położony w pięknym zadbanym ogrodzie z egzotycznymi roślinami(takie które u nas widzi się w kwiaciarniach lub na filmach (...) rodyti visus
Były to naprawdę wakacje marzeń.Pogoda na którą można liczyć ,hotel położony w pięknym zadbanym ogrodzie z egzotycznymi roślinami(takie które u nas widzi się w kwiaciarniach lub na filmach przyrodniczych).Piękne widoki z klifu na okolicę.Mimo bardzo dużej liczby turystów nie czuje się natłoku,ponieważ jest wiele tarasów, barek ,basen ,sympatyczne ścieszki do spacerów słowem luz.Wszystko to oraz egzotyczna roślinność tworzy miłą atmosferę dobrą dla wypoczynku.Pokoje czyste ,świeżo po remoncie,ładnie urządzone,sprzątane codzienne z wymianą ręczników,raz w tygodniu wymiana pościeli.Wyżywienie bardzo smaczne, urozmaicone ,wiele potraw charakterystycznych dla Sycyli, obsługa miła i sprawna.Świetny pomysł zjazd i wjazd windą na plażę.Plaża czysta żwirkowo- piaskowa ,duża ilość leżaków z parasolami,woda kryształowo czysta i ciepła,morze spokojne,można fajnie popływać lub popływać kajakami.Wycieczki zorganizowane przez Itakę ciekawe z profesjonalnymi przewodnikami aż trudno się zdecydować czy wybrać wycieczkę czy morze.Doszliśmy do wniosku że tydzeń to za mało w tym pięknym miejscu .Jeden minus to w recepcji można się dogadać po włosku,angielsku,francusku .Po polsku nie.Powinien być zatrudniony pracownik ze znajomością języka polskiego.Na pewno tu wrócimy.
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
zwiń
6 / 6
31-40 lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
Hotel pięknie położony;jedyna niedogodność to dość duża odleglosć od lotniska.Plaza piękna,na wyciągnięcie ręki, a raczej windy bo trzeba zjechać w dół na plazę specjalnie do tego przystosowaną (...) rodyti visus
Hotel pięknie położony;jedyna niedogodność to dość duża odleglosć od lotniska.Plaza piękna,na wyciągnięcie ręki, a raczej windy bo trzeba zjechać w dół na plazę specjalnie do tego przystosowaną windą ale to nie odbiera w żadnym stopniu przyjemności obcowania z morzem. Jedzenie bardzo dobre,urozmaicone obiady i kojacje;śniadania dość monotonne.Pokoje czyste,nowocześnie urządzone i sprzątane codziennie. Hotel nastawiony chyba tylko i wyłącznie na turystów z Włoch i Francji bo dość duze trudności obsludze i animatorom sprawia język angielski.Tym samym wszelkiego rodzaju animacje są prowadzone w języku włoskim. Ogólnie hotel oceniam na 5 z plusem.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 3
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
zwiń
6 / 6
50+ lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
Pięknie położony hotel wkomponowany w otoczenie rodyti visus
Pięknie położony hotel wkomponowany w otoczenie
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
zwiń
6 / 6
31-40 lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
Hotel czysty, obsługa bardzo miła i pomocna. Dużo możliwych atrakcji zapewnianych przez personel, liczna animacje w godzinach wieczornych. Położenie malownicze, piękny widok z restauracji. Poza (...) rodyti visus
Hotel czysty, obsługa bardzo miła i pomocna. Dużo możliwych atrakcji zapewnianych przez personel, liczna animacje w godzinach wieczornych. Położenie malownicze, piękny widok z restauracji. Poza bramą hotelu niestety najbliższa okolica bez atrakcji.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 3
 • 6
zwiń
5 / 6
41-50 lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
0 rodyti visus
0
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
zwiń
6 / 6
41-50 lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
0 rodyti visus
0
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su šeima rugsėjis 2018
Hotel Pollina Resort jest pięknie położony, ma bardzo piękną plażą na którą zjeżdża się windą, przy okazji robiąc sobie mały spacerek. Oprócz tego hotel jest bardzo dobrze utrzymany, przyjazny, (...) rodyti visus
Hotel Pollina Resort jest pięknie położony, ma bardzo piękną plażą na którą zjeżdża się windą, przy okazji robiąc sobie mały spacerek. Oprócz tego hotel jest bardzo dobrze utrzymany, przyjazny, świetni animatorzy, czysto, bardzo kontaktowi zarówno obsługujący w barach, sprzątaczki jak i w recepcji. W pokojach codziennie dbają o czystość, także nie trzeba kompletnie nic samemu sprzątać. Piękny i robiący wrażenie basen, w którym można się zrelaksować. Bardzo dobre jedzenie, pyszne lody oraz dużo owoców do wyboru i koloru. Należy jednak wspomnieć iż ze względu na położenie hotelu, bardzo dużo jest w nim poziomów i należy liczyć się ze schodami, co w przypadku dzieci w wózkach czy osób niepełnosprawnych jest trochę utrudnione.
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
 • 3
 • 5
zwiń
6 / 6
20-25 lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
Obsługa hotelowa jest świetna! Animatorzy, którzy nie dadzą na pewno sie nudzić ani jednego wieczoru! Kazdy dzień był bardzo interesujący i jedyny w swoim rodzaju! Czystość i porządek na jak (...) rodyti visus
Obsługa hotelowa jest świetna! Animatorzy, którzy nie dadzą na pewno sie nudzić ani jednego wieczoru! Kazdy dzień był bardzo interesujący i jedyny w swoim rodzaju! Czystość i porządek na jak najwyższym poziomie ! Na pewno tam wrócę !
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6 / 6
31-40 lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
Hotel godny polecenia. Widać niedawno zrobiony remont. Armatura w pokojach zadbana i schludna. Obsługa miła i uprzejma. Piękne położenie i super woda w której można sobie popodglądać pływające (...) rodyti visus
Hotel godny polecenia. Widać niedawno zrobiony remont. Armatura w pokojach zadbana i schludna. Obsługa miła i uprzejma. Piękne położenie i super woda w której można sobie popodglądać pływające rybki. Przynajmniej jedna osoba na recepcji znała dobrze angielski więc nie było źle. Jedzenie urozmaicone chociaż widać iż robione głównie na ilość nie na jakość - mimo wszystko każdy znajdzie coś dla siebie. Ogólnie wrażenia lepsze niż w hotelu Fiesta, w którym byliśmy wcześniej.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
zwiń
6 / 6
31-40 lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
Hotel przepięknie położony. Widoki z tarasu niesamowite, zapierające dech w piersiach. Hotel czysciutki, pokoje codziennie sprzątane, ręczniki codziennie wymieniane. Jedzenie smaczne, bardzo (...) rodyti visus
Hotel przepięknie położony. Widoki z tarasu niesamowite, zapierające dech w piersiach. Hotel czysciutki, pokoje codziennie sprzątane, ręczniki codziennie wymieniane. Jedzenie smaczne, bardzo zróżnicowane, przepyszne włoskie makarony, ryby, lody oraz tiramisu . Wypoczynek w hotelu Polina Resort zdecydowanie do polecenia!. Cudowne wakacje na Sycylii. Dużo atrakcji na wyspie, o kt bardzo zachęcająco opowiadała Pani Agnieszka. Zdecydowanie chce wrócić jeszcze na Sycylie!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
zwiń
5 / 6
26-30 lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
Hotel przepięknie położony, super widoki, bardzo czysto, miłą obsługa. Bardzo dobre jedzenie, jedynie sniadania trochę monotonne, każdego dnia to samo i głównie na słodko. Pokoje nowocześnie (...) rodyti visus
Hotel przepięknie położony, super widoki, bardzo czysto, miłą obsługa. Bardzo dobre jedzenie, jedynie sniadania trochę monotonne, każdego dnia to samo i głównie na słodko. Pokoje nowocześnie urządzone. Brak animacji w języku angielskim, wszystko generalnie po włosku i francusku, nawet podpisy pod jedzeniem. Generalnie bardzo polecam!
 • 5
 • 4
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
41-50 lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
Hotel spełnia oczekiwania. Mógłby być bardziej skomunikowany z przyległymi miejscowościami z racji samego usytuowania hotelu. rodyti visus
Hotel spełnia oczekiwania. Mógłby być bardziej skomunikowany z przyległymi miejscowościami z racji samego usytuowania hotelu.
 • 5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
zwiń
5 / 6
26-30 lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
0 rodyti visus
0
 • 5
 • 4
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
 • 1
 • 4
zwiń
6 / 6
20-25 lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
0 rodyti visus
0
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
zwiń
6 / 6
26-30 lat, su partneriu/e rugsėjis 2018
Hotel wspaniale usytułowany, na malowniczym klifie nieopodal portowej miejscowości Cefalù oraz u podnurza wzgórza na którym znajduję się kolejna miejscowość - Pollina. Zostaliśmy zakwaterowani (...) rodyti visus
Hotel wspaniale usytułowany, na malowniczym klifie nieopodal portowej miejscowości Cefalù oraz u podnurza wzgórza na którym znajduję się kolejna miejscowość - Pollina. Zostaliśmy zakwaterowani w pokoju rodzinnym, więc metraż nas w pełni zadowalał. Pokój, hotel oraz cały kompleks był codziennie sprzątany (z reguły od rana, między godzinami 10 a 14). Pokój urządzony nowocześnie i ergonomicznie; jedynie grubości ścian i wyciszeniu można coś zarzucić (choć nie było to dla nas uciążliwe). Wyżywienie w formie bufetu, niezależne od wybranej opcji wyjazdu - na śniadania przygotowywano większość z produktów znanych jako śniadanie kontynentalne (jaja w różnej postaci, tosty, bułki pszenne oraz słodkie, szynki, sery oraz jogurty i mleko z płatkami). Obiady i kolacje już dużo bardziej różnorodne, gdzie serwowano w zależności od dania (i tematu przewodniego) ryby, owoce morza, smażone i pieczone mięsa, pizze, makarony (znane wszystkim, jak i te wyłącznie miejscowe). Na desery ciasta, tarty, babeczki, cannoli, lody, owoce - każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego smaczne (zaznaczmy - domowe) wina oraz piwo i woda. Basen hotelowy adekwatnego rozmiaru, i mimo początkowych obaw zawsze można było znaleźć wolne leżaki. Do tego, bar, dyskoteka (od godziny 23:30), osobne miejsce do opalania na klifie, korty tenisowe i plaża. Zjazd na plażę trwa w zależności od usytułowania pokoju od 10 do 15 minut - zwieńczony zjazdem windą i krótkim spacerem wprost na leżaki. Dla gości hotelowych sprzęt do sportów wodnych (kajaki, deski SUP oraz windsurfingowe) całkowicie za darmo - jedynie z racji na popyt, ograniczone czasowo do 10-15 minut. W końcu obsługa, począwszy od check in, poprzez animacje, kelnerów i check out wykazała się dbałością o gości i empatią. Animatorzy, mimo że mówili głównie po włosku bardzo pomocni.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
zwiń
3 / 6
26-30 lat, su draugais rugsėjis 2018
Kompletne nieporozumienie, względem oferty handlwoej przedstawionej na panstwa stronie a tym co otrzymało sie w rzeczywistosci. Hotel ladnie położony zadbany z zewnatrz! zadbanie wewnatrz (...) rodyti visus
Kompletne nieporozumienie, względem oferty handlwoej przedstawionej na panstwa stronie a tym co otrzymało sie w rzeczywistosci. Hotel ladnie położony zadbany z zewnatrz! zadbanie wewnatrz pozostawia wiele do zyczenia. Otrzymalismy pokoj jak nad jeziorkiem wypoczynkowym z lat 80. parter drzwi wejsciowe ktore ledwo sie domykały.W pokoju robactwo, brud zamiast łożeczka dla dziecka otrzymalismy łóżko piętrowe. Chciałem nadmienic iz Pani ktora przyjmowała nasza rezerwacje zgłaszałem ze mam astme zarowno ja jak i dziecko i ze potrzebujemy czystego pokoju bez stęchlizny. ! brak nawet czajnika do podgrzania dziecku wody na mleko. Pierwsza interwencja na recepcji przyniosła odpowiedz ( ze sa w pełni zabookowani !) Pani rezeydent tez krótko stwierdziła ze jest sezon i ze nie maja wolnych pokoi. Prawdopodobnie była za bardzo skupiona sprzedaża dodatkowych wycieczek. Dopiero druga ostra i zdecydowana interwencja na recepcji i rozmowa z managerem przyniosla zmiane pokoju na lepszy. Ale usytułowany na poziomie -2 bez windy. Cały wyjazd wozek wnosilismy i znosilismy po schodach. Opinie na Panstwa stronie 5.4 hotelu sa definitywnie zawyżone albo zmanipulowane ! Wielu gosci z naszego turnusu bylo rozczarowene standardem ! prosze o zamieszczenie na panstwa stronie aktualnych zdjec obiektu wewnątrz poniewaz wprowadzacie panstwo w bład klientów. Pokoje znacznie mniejsze od przestawionych w ofercie max 15 m2 Jedzeni smaszczne i roznorodne, Animatorzy bardzo przyjazni, obsluga restauracji bardzo miła. Byly to pierwsze nasze wczasy z Panstaw biurem podrozy. Mowiac szczerze oferty konkurencji nigdy nie odbiegały w tak znacznym stopniu od stanu rzeczywistego.
 • 2
 • 5
 • 3
 • 5
 • 5
 • 6
 • 2
 • 2
zwiń
3 / 6
50+ lat, su partneriu/e rugpjūtis 2018
Hotel,pieknie polozony,niestety b male pokoje posilki bardzo dobre. niektore pokoje z zapachem wilgoci. rodyti visus
Hotel,pieknie polozony,niestety b male pokoje posilki bardzo dobre. niektore pokoje z zapachem wilgoci.
 • 3
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su šeima rugpjūtis 2018
Hotel jest świetny. Cały obiekt jest zadbany, codziennie widać obsługę dbającą o komfort wypoczywających osób. Pokoje są czyste, przestronne więc nie ma żadnego problemu żeby spędzić tam (...) rodyti visus
Hotel jest świetny. Cały obiekt jest zadbany, codziennie widać obsługę dbającą o komfort wypoczywających osób. Pokoje są czyste, przestronne więc nie ma żadnego problemu żeby spędzić tam rodzinne wakacje z dziećmi dla których też jest dużo atrakcji organizowanych przez miejscowych animatorów.
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su partneriu/e rugpjūtis 2018
Hotel pięknie położony na klifie, cudowne zachody słońca, niestety brak atrakcji w okolicy. Ratuje płatny bus z hotelu do Cefalu 5 euro lub 10 euro od osoby. Z Cefalu można pociągiem dojechać do (...) rodyti visus
Hotel pięknie położony na klifie, cudowne zachody słońca, niestety brak atrakcji w okolicy. Ratuje płatny bus z hotelu do Cefalu 5 euro lub 10 euro od osoby. Z Cefalu można pociągiem dojechać do Palermo. Czysto, ładne ale małe pokoje, hotel odnowiony, nowoczesny design, duża czyściutka łazienka z nową armaturą Grohe. Dużą zaletą jest prywatna plaża hotelowa z dostępnym barem i leżakami (niepłatnymi). Leżaki nie są rezerwowane ręcznikami więc nigdy miejsca nie brakuje. Jedzenie smaczne, dużo ryb, śniadania kontynentalne ( zimne jajka sadzone i jajecznica, słodkie bułeczki, ser szynka)Lunch i kolacja z dużym wyborem dań. Kiepskie desery. Pyszna kawa ! Dużym zaskoczeniem było dla nas że hotel 4* ma w restauracji plastikowe łyżeczki, czyli ceramiczna filiżanka, cudowna kawa i plastikowa łyżeczka ;)
 • 6
 • 4
 • 5
 • 1
 • 6
 • 6
 • 4
 • 4
zwiń
5 / 6
50+ lat, su partneriu/e rugpjūtis 2018
Bardzo czysty. Miła obsługa. Niestety nie mam dobrych wrażeń dotyczących pokoju. Pierwotnie przydzielono mi pokój ciemny bez tarasu i balkonu. Po interwencji pokój zamieniono. rodyti visus
Bardzo czysty. Miła obsługa. Niestety nie mam dobrych wrażeń dotyczących pokoju. Pierwotnie przydzielono mi pokój ciemny bez tarasu i balkonu. Po interwencji pokój zamieniono.
 • 3
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
zwiń
6 / 6
41-50 lat, su šeima rugpjūtis 2018
0 rodyti visus
0
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
zwiń
4 / 6
26-30 lat, su draugais rugpjūtis 2018
0 rodyti visus
0
 • 2
 • 3
 • 2
 • 2
 • 5
 • 5
 • 2
 • 3
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su šeima rugpjūtis 2018
Hotel bardzo ładnie położony z pięknymi widokami. Jedzenie bardzo dobre. rodyti visus
Hotel bardzo ładnie położony z pięknymi widokami. Jedzenie bardzo dobre.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 3
 • 5
zwiń
5 / 6
31-40 lat, su šeima rugpjūtis 2018
Budynki hotelowe położone na pięknym, rozległym terenie pełnym zadbanej zieleni. Nasz pokój zlokalizowany był z dala od głośnego basenu i amfiteatru (gdzie do późna są głośne, ale bardzo (...) rodyti visus
Budynki hotelowe położone na pięknym, rozległym terenie pełnym zadbanej zieleni. Nasz pokój zlokalizowany był z dala od głośnego basenu i amfiteatru (gdzie do późna są głośne, ale bardzo interesujące występy prowadzone przez animatorów - niestety wyłącznie w jęz. włoskim i francuskim). Z okna mieliśmy piękny widok na morze. Caly teren, części wspólne (hole, recepcja, swietlica) i nasz pokój bardzo czyste, codziennie są sprzątane i wymieniane ręczniki. Obsługa hotelowa pomocna i serdeczna. Jedzenie bardzo różnorodne i wyjątkowo smaczne. Nie brakuje codziennie świeżych warzyw, owoców, ryb, owoców morza, sałatek, a także różnych makaronów. Plaża również bardzo czysta i zadbana. Na plaży leżaki są bezpłatne, jest dostęp do czystej toalety oraz bar. Na plaży można korzystać z bezpłatnego sprzętu wodnego. Czas na plaży umilany jest przez animacje, minusem jest niestety problem z jęz. angielskim. Z całej sportowej oferty hotelu np. sprzęt wodny, tenis, koszykówka itd można korzystać bez dodatkowych opłat. Jedynym minusem hotelu jest brak animatorów posługujących się jęz.angielskim. Była to również bariera do skorzystania z oferty mini clubu (panie mówiące wyłącznie po włosku i ew.francusku).
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
 • 2
 • 4
zwiń
Vietinės ekskursijos

iš Palermo regiono:

Etna ir Taormina — jaudinantis žygis prie Sicilijos simbolio - Etnos, didžiausio veikiančio Europos ugnikalnio. Autobusu užvažiuojama į maždaug 2000 m aukštį. Norintys gali pakilti lyniniu keltu, o toliau visureigiu užvažiuoti prie kraterių į 3000 m aukštį (už papildomą mokestį - apie 55 EUR, kai susirenka ne mažiau kaip 18 asmenų). Nuvykstama į Taorminą, pasivaikščiojama po Corso Umberto ir aplankomas Teatro Greco. Skiriama laisvo laiko, kurį galima skirti apsipirkimui. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - apie 75 EUR.

Palermas ir Monrealė — nuvykstama į Monrealę ir apžiūrima katedra su nuostabiomis viduramžių mozaikomis. Po to vykstama į egzotiškosios Sicilijos sostinės Palermo centrą. Apžiūrima katedra su Sicilijos valdovų sarkofagais. Apvažiuojamas Palermas su nuostabiais panoraminiais vaizdais, apsilankoma kapucinų katedroje, kurioje yra katakombos su vienuolių ir pasauliečių mumijomis. Skiriama laisvo laiko. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - apie 55 EUR (neįskaičiuoti įėjimo bilietai - apie 10 EUR).

Lipario salos — turistiniu laivu plaukiama į salyno sostinę Liparį. Šis miestelis pulsuoja gyvenimu; jame yra šimtai spalvotų parduotuvėlių. Trumpa ekskursija su gidu ir laisvas laikas. Norintys gali leistis į apvažiuojamąją ekskursiją po salą (už papildomą mokestį). Po to plaukiama į Vulkano salą. Čia vertas dėmesio puikus juodo vulkaninio smėlio paplūdimys ir įdomūs pasivaikščiojimams skirti plotai. Maudomasi gydomajame sieros purve, pietaujama regioninių patiekalų restorane (už papildomą mokestį). Po plaukiama atgal į Siciliją. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - apie 65 EUR (neįskaičiuota: pietūs, įėjimo į sieros purvo maudyklą bilietas - apie 3 EUR).

Vietines ekskursijas organizuoja vietos turizmo agentūros savo nustatytomis sąlygomis. Ekskursija gali būti neorganizuojama, jeigu dalyvių skaičius yra per mažas.

Klientų aptarnavimo linija

 • callcenter.tel_pl
 • +370 52 00 52 52
 • I-V 9.00-21.00 VI 10.00-18.00 VII 11.00-16.00

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę, kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter