phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Paieškos Rezultatai> >

Viešbutis CITTA DEL MARE

Pasiūlymo privalumai

 • Aktyvus poilsis
 • Baseinų kompleksas su šliuožyklomis į jūrą
 • Turtinga pramoginių renginių vaikams ir suaugusiems programa
 • Olimpinis baseinas
 • Picerija ir keli barai

Viešbutis CITTA DEL MARE Kodas: PMOCITA

PLN
Itaka

Viešbutis CITTA DEL MARE Kodas: PMOCITA Sicilija

Citta del Mare – tai fantastiškoje vietoje, prie pat jūros gražiame žaliame parke įsikūręs erdvus viešbučių kompleksas, siūlantis puikiai suplanuotą ir kupiną atrakcijų viešnagę. Tai rojus aktyviems keliautojams! Puikūs skirtingi baseinai, iš kurių atsiveria gražūs vaizdai; teniso kortai ir puikiai organizuojami grupiniai sporto užsiėmimai leidžia pasirūpinti puikia fizine forma visus metus. Geriausia Sicilijoje laikoma pramoginių renginių vedėjų komanda nuo ryto iki vakaro linksmina svečius fantazijos ir humoro kupinais pasirodymais ir konkursais, ypač rūpindamiesi gera jauniausiųjų turistų nuotaika. Sportas ir pramogos neabejotinai viršija oficialaus 3 žvaigždučių įvertinimo lygį!

Pasiūlymo aprašymas

Viešbutis įsikūręs prie Castellamare įlankos, maždaug už 7 km nuo nedidelės Terrasini vietovės, puikiame egzotiškame parke. Atstumas iki Palermo oro uosto – apie 19 km. Netoli viešbučio yra autobusų stotelė. Viešbutis su jį supančiu parku užima apie 27 ha plotą.

Pontone paplūdimys – terasa saulės vonioms ant uolų, į jūrą patenkama tiesiai nuo platformos ant uolų. Paplūdimys viešas, su atskiru ruožu viešbučiui, smėlėtas. Atstumas nuo viešbučio – apie 5 km. Nemokami gultai ir skėčiai (2 gultai ir skėtis kambariui. Veikia nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 23 d.). Į paplūdimį veža viešbučio mikroautobusas (mokamas – apie 3 Eur vienam žmogui į abi puses). Prie paplūdimio yra baras. Už papildomą mokestį galima užsiimti vandens sporto šakomis (išorinis pasiūlymas).

Oficiali kategorija šalyje - trys žvaigždutės. Viešbutis užima plačią teritoriją, iš dalies atnaujintas 1998 m. ir 2016–2017 m. (dalis kambarių). Viešbutyje yra 800 numerių 21 pastate. Pastatai 2–5 aukštų, nukreipti į jūros pusę. Didelis vestibiulis, visą parą veikianti registratūra. Pagrindinis restoranas „Le Isole“ – švediškas stalas, tarptautinė ir Sicilijos virtuvė. Restoranas „The Grill“ – švediškas stalas, ant grotelių kepti žuvies ir mėsos patiekalai (veikia nuo birželio vidurio iki rugsėjo). Restoranas „Belvedere“ – švediškas stalas ir padavėjų aptarnavimas, vietinė ir tarptautinė virtuvė. Picerija „La Capannuccia“, keli barai, ledainė. Butikas, juvelyriniai dirbiniai, turgus, kioskas, paštas. Konferencijų centras 500 asmenų. Didžiulis atogrąžų sodas, nemokamas belaidis internetas vestibiulyje. Už papildomą mokestį: interneto punktas (apie 10 Eur/val.), seifas registratūroje (apie 15 Eur/sav.), kirpykla, auklė vaikui (pagal užsakymą). Patogumai neįgaliesiems. Viešbutyje galima atsiskaityti kredito kortelėmis „Visa“, „MasterCard“, „American Express“, „Diners Club“.

Standartinis: dvivietis (galima viena arba dvi papildomos vietos). Kambarys suremontuotas, tvarkingas. Numerio plotas – apie 22–26 m². Kambarys kondicionuojamas (nuo birželio iki rugsėjo). Vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Palydovinė televizija. Telefonas. Seifas. Šaldytuvas. Lovelė vaikui iki 2 m. (mokama – apie 50 Eur/sav. birželį ir rugsėjį, apie 70 Eur/sav. liepą ir rugpjūtį). Balkonas arba terasa (stalelis ir kėdutės); Superior: dvivietis (galima viena arba dvi papildomos vietos). Įrengtas kaip standartinis kambarys. Šaldytuvas. Vaizdas į jūrą. Papildomas aptarnavimas: klientai naudojasi mažesniu, labiau kameriniu restoranu „Belvedere“, vaisiai naujai atvykus, šaldytuvas kasdien papildomas mineraliniu vandeniu. Aukštesnės klasės („Superior“) kambarys – pagal užsakymą, už papildomą mokestį.

4 gėlo vandens baseinai: olimpinis, plotas – apie 1 250 m², „Lago dei Fiori“, plotas – apie 800 m², palaipsniui didėjantis gylis – iki 0,8 m, garsusis „Toboggan“: 3 baseinai, gylis – 1–1,2 m, sujungti į jūrą vedančiomis šliuožyklomis, „Piscina del Golfo“ su hidromasažu ir kaskada, kurį sudaro trys nedideli baseinai įvairiuose lygiuose (birželio–rugsėjo mėn.). Baseinai vaikams. 4 teniso kortai (apšvietimas mokamas). Tinklinis. Krepšinis. Minigolfas. Stalo tenisas. Grupinės teniso, gimnastikos, aerobikos, šokių pamokos. Labai turtinga itališkų pramoginių renginių programa. Sporto užsiėmimai. Pramoginės programos amfiteatre, diskoteka, puikiai parengti užsiėmimai ir žaidimai vaikams bei jaunimui. Už papildomą mokestį – treniruoklių salė. Sveikatingumo centras „Poseidonas“ – turkiška pirtis, sauna, ledo fontanas, aromaterapija, veido ir kūno kosmetikos procedūros, masažai, manikiūras ir pedikiūras.

Pusryčiai (7.00–9.00) – švediškas stalas, pietūs (13.00–14.30), vakarienė (19.00–21.00) – švediškas stalas arba patiekiama restorane „Le Isole“; vandens ir vyno pietums ir vakarienei limitas; kai kurie nealkoholiniai gėrimai tam skirtame bare (10.00–22.00).

+39 0918687111, www.cittadelmare.it

 • Aptarnavimas paplūdimyje
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
Informacija apie regioną

Sicilija

Sicilija – didžiausia Viduržemio jūros sala, kuri nuo senų laikų žavi savo egzotika, senovės paminklų gausa ir kraštovaizdžiais, įkvėpusiais daugybę menininkų. Dar antikos gyventojų vadinta Saulės sala, kurioje yra didžiausias Europoje saulėtų valandų skaičius per metus.

VIETA: Viešbutis įsikūręs prie Castellamare įlankos, maždaug už 7 km nuo nedidelės Terrasini vietovės, puikiame egzotiškame parke. Atstumas iki Palermo oro uosto – apie 19 km. Netoli viešbučio yra autobusų stotelė. Viešbutis su jį supančiu parku užima apie 27 ha plotą.

PAPLŪDIMYS: Pontone paplūdimys – terasa saulės vonioms ant uolų, į jūrą patenkama tiesiai nuo platformos ant uolų. Paplūdimys viešas, su atskiru ruožu viešbučiui, smėlėtas. Atstumas nuo viešbučio – apie 5 km. Nemokami gultai ir skėčiai (2 gultai ir skėtis kambariui. Veikia nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 23 d.). Į paplūdimį veža viešbučio mikroautobusas (mokamas – apie 3 Eur vienam žmogui į abi puses). Prie paplūdimio yra baras. Už papildomą mokestį galima užsiimti vandens sporto šakomis (išorinis pasiūlymas).

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje - trys žvaigždutės. Viešbutis užima plačią teritoriją, iš dalies atnaujintas 1998 m. ir 2016–2017 m. (dalis kambarių). Viešbutyje yra 800 numerių 21 pastate. Pastatai 2–5 aukštų, nukreipti į jūros pusę. Didelis vestibiulis, visą parą veikianti registratūra. Pagrindinis restoranas „Le Isole“ – švediškas stalas, tarptautinė ir Sicilijos virtuvė. Restoranas „The Grill“ – švediškas stalas, ant grotelių kepti žuvies ir mėsos patiekalai (veikia nuo birželio vidurio iki rugsėjo). Restoranas „Belvedere“ – švediškas stalas ir padavėjų aptarnavimas, vietinė ir tarptautinė virtuvė. Picerija „La Capannuccia“, keli barai, ledainė. Butikas, juvelyriniai dirbiniai, turgus, kioskas, paštas. Konferencijų centras 500 asmenų. Didžiulis atogrąžų sodas, nemokamas belaidis internetas vestibiulyje. Už papildomą mokestį: interneto punktas (apie 10 Eur/val.), seifas registratūroje (apie 15 Eur/sav.), kirpykla, auklė vaikui (pagal užsakymą). Patogumai neįgaliesiems. Viešbutyje galima atsiskaityti kredito kortelėmis „Visa“, „MasterCard“, „American Express“, „Diners Club“.

KAMBARYS:Standartinis: dvivietis (galima viena arba dvi papildomos vietos). Kambarys suremontuotas, tvarkingas. Numerio plotas – apie 22–26 m². Kambarys kondicionuojamas (nuo birželio iki rugsėjo). Vonios kambarys (dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas). Palydovinė televizija. Telefonas. Seifas. Šaldytuvas. Lovelė vaikui iki 2 m. (mokama – apie 50 Eur/sav. birželį ir rugsėjį, apie 70 Eur/sav. liepą ir rugpjūtį). Balkonas arba terasa (stalelis ir kėdutės); Superior: dvivietis (galima viena arba dvi papildomos vietos). Įrengtas kaip standartinis kambarys. Šaldytuvas. Vaizdas į jūrą. Papildomas aptarnavimas: klientai naudojasi mažesniu, labiau kameriniu restoranu „Belvedere“, vaisiai naujai atvykus, šaldytuvas kasdien papildomas mineraliniu vandeniu. Aukštesnės klasės („Superior“) kambarys – pagal užsakymą, už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: 4 gėlo vandens baseinai: olimpinis, plotas – apie 1 250 m², „Lago dei Fiori“, plotas – apie 800 m², palaipsniui didėjantis gylis – iki 0,8 m, garsusis „Toboggan“: 3 baseinai, gylis – 1–1,2 m, sujungti į jūrą vedančiomis šliuožyklomis, „Piscina del Golfo“ su hidromasažu ir kaskada, kurį sudaro trys nedideli baseinai įvairiuose lygiuose (birželio–rugsėjo mėn.). Baseinai vaikams. 4 teniso kortai (apšvietimas mokamas). Tinklinis. Krepšinis. Minigolfas. Stalo tenisas. Grupinės teniso, gimnastikos, aerobikos, šokių pamokos. Labai turtinga itališkų pramoginių renginių programa. Sporto užsiėmimai. Pramoginės programos amfiteatre, diskoteka, puikiai parengti užsiėmimai ir žaidimai vaikams bei jaunimui. Už papildomą mokestį – treniruoklių salė. Sveikatingumo centras „Poseidonas“ – turkiška pirtis, sauna, ledo fontanas, aromaterapija, veido ir kūno kosmetikos procedūros, masažai, manikiūras ir pedikiūras.

VISKAS ĮSKAIČIUOTA „SOFT”: Pusryčiai (7.00–9.00) – švediškas stalas, pietūs (13.00–14.30), vakarienė (19.00–21.00) – švediškas stalas arba patiekiama restorane „Le Isole“; vandens ir vyno pietums ir vakarienei limitas; kai kurie nealkoholiniai gėrimai tam skirtame bare (10.00–22.00).

KONTAKTAI: +39 0918687111, www.cittadelmare.it

NEMOKAMAI:
 • Aptarnavimas paplūdimyje
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
Žemėlapis ir informacija apie regioną
Vietinės ekskursijos

iš Palermo regiono:

Etna ir Taormina — jaudinantis žygis prie Sicilijos simbolio - Etnos, didžiausio veikiančio Europos ugnikalnio. Autobusu užvažiuojama į maždaug 2000 m aukštį. Norintys gali pakilti lyniniu keltu, o toliau visureigiu užvažiuoti prie kraterių į 3000 m aukštį (už papildomą mokestį - apie 55 EUR, kai susirenka ne mažiau kaip 18 asmenų). Nuvykstama į Taorminą, pasivaikščiojama po Corso Umberto ir aplankomas Teatro Greco. Skiriama laisvo laiko, kurį galima skirti apsipirkimui. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - apie 75 EUR.

Palermas ir Monrealė — nuvykstama į Monrealę ir apžiūrima katedra su nuostabiomis viduramžių mozaikomis. Po to vykstama į egzotiškosios Sicilijos sostinės Palermo centrą. Apžiūrima katedra su Sicilijos valdovų sarkofagais. Apvažiuojamas Palermas su nuostabiais panoraminiais vaizdais, apsilankoma kapucinų katedroje, kurioje yra katakombos su vienuolių ir pasauliečių mumijomis. Skiriama laisvo laiko. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - apie 55 EUR (neįskaičiuoti įėjimo bilietai - apie 10 EUR).

Lipario salos — turistiniu laivu plaukiama į salyno sostinę Liparį. Šis miestelis pulsuoja gyvenimu; jame yra šimtai spalvotų parduotuvėlių. Trumpa ekskursija su gidu ir laisvas laikas. Norintys gali leistis į apvažiuojamąją ekskursiją po salą (už papildomą mokestį). Po to plaukiama į Vulkano salą. Čia vertas dėmesio puikus juodo vulkaninio smėlio paplūdimys ir įdomūs pasivaikščiojimams skirti plotai. Maudomasi gydomajame sieros purve, pietaujama regioninių patiekalų restorane (už papildomą mokestį). Po plaukiama atgal į Siciliją. Ekskursija trunka visą dieną. Kaina - apie 65 EUR (neįskaičiuota: pietūs, įėjimo į sieros purvo maudyklą bilietas - apie 3 EUR).

Vietines ekskursijas organizuoja vietos turizmo agentūros savo nustatytomis sąlygomis. Ekskursija gali būti neorganizuojama, jeigu dalyvių skaičius yra per mažas.

Klientų aptarnavimo linija

 • callcenter.tel_pl
 • +370 52 00 52 52
 • I-V 9.00-21.00 VI 10.00-18.00 VII 11.00-16.00

Dalintis

Facebook

Kodėl naudinga?

 1. Kompleksinės kainos — mūsų kainos neturi jokių paslėptų mokesčių.
 2. Patogu — rezervuoji kelionę, kada nori.

Saugumas

Rezervavimo proceso duomenų saugumą užtikrina SSL sertifikatas.

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter