phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Mūsų kryptys>>

Los Andželas

Trumpai

 • Pasaulinis pramogų epicentras, apimantis filmus, televiziją, muziką ir kt.
 • Los Andžele vyksta daugybė kino festivalių, kuriuose pristatomi įvairūs kino talentai ir skatinamas nepriklausomas filmų kūrimas
 • Įvairūs miesto gyventojai atstovauja daugiau nei 140 tautybių
 • Mieste vyrauja malonus klimatas ir gausu saulės spindulių
 • Los Andželas gali pasigirti gyvybinga sporto kultūra su keliomis legendinėmis beisbolo, krepšinio ir futbolo komandomis

Peržiūrėti pasiūlymą

Poilsinės kelionės (4)

Kawada Hotel Downtown Los Angeles Kawada Hotel Downtown Los Angeles Jungtinės Amerikos Valstijos / Los Andželas

1 589Eur
 • Miesto viešbutis netoli Los Andželo centro
 • 2 restoranai
 • Patogūs ir stilingi kambariai
 • Puiki lokacija miesto pažinimui

The Portofino Hotel & Marina The Portofino Hotel & Marina Jungtinės Amerikos Valstijos / Los Andželas

1 849Eur
 • Šalia prieplaukos, su vaizdu į vandenyną
 • Dizainerių sukurtas interjeras
 • Netoliese smėlėti paplūdimiai
 • Ramioje vietoje

The Hollywood Roosevelt The Hollywood Roosevelt Jungtinės Amerikos Valstijos / Los Andželas

2 659Eur
 • Holivudo širdyje, Šlovės alėjoje
 • Vintažinio stiliaus
 • Viešbutyje viešėjo tokios žvaigždės kaip Marilyn Monroe ir Charlie Chaplin
 • 2 restoranai ir 3 barai
 • Paskutinės minutės

Conrad Los Angeles Conrad Los Angeles Jungtinės Amerikos Valstijos / Los Andželas

2 729Eur
 • Vaizdas į Walt Disney Concert Hall
 • Terasa ir baseinas su vaizdu į miestą
 • Erdvūs ir patogūs kambariai
 • „Hilton“ viešbučių tinklas

Užburtasis angelų miestas
Los Andželas arba dar žinomas kaip „Angelų miestas“ yra vieta, kurioje svajonės ir tikrovė susiduria su kinematografine didybe. Tai vieta, kur saulė bučiuoja jūsų odą, palmės linguoja į amžiną vasarą, o ore tvyro žvaigždžių dulkių kvapas. Ši didžiulė miesto drobė, esanti tarp Ramiojo vandenyno ir San Gabrielio kalnų, yra kultūrų, kūrybiškumo ir begalinių galimybių katilas.

Holivudo blizgučiai ir žvaigždžių pažadai
Los Andželas yra plakanti pramogų pasaulio širdis. Holivudas, kurio ikoninis ženklas puošia kalvas, spinduliuoja žavesį ir intrigą. Tai vieta, kur puoselėjamos svajonės, gimsta žvaigždės ir kur kino pramonė kuria istorijas, kurios skamba visame pasaulyje. Vaikščiodami Šlovės alėja, kur auksinėmis žvaigždėmis išgraviruoti legendų vardai, arba tyrinėdami „Universal Studios“ su įtraukiančia filmų magija, suprasite, kad Holivudo žavesys yra apčiuopiamas, įaustas į patį miesto audinį.

Miesto gobelenas ir kultūros kaleidoskopas
Be Holivudo, Los Andželas yra daugybės rajonų miestas, kurių kiekvienas piešia unikalų potėpį ryškioje miesto freskoje. Nuo šurmuliuojančių Korėjos kvartalų gatvių iki bohemiškos Sidabrinio ežero atmosferos ir meniškos Los Andželo centro širdies – šio miesto rajonai atspindi įvairių gyventojų svajones. Gatvės menas puošia alėjas, aidi nuo sienų sklindančius balsus, pasakojančias maišto ir meilės istorijas.

Kulinariniai nuotykiai ir pasauliniai skoniai
Maisto srityje Los Andželas yra kulinarinis Šangrila, kuriame gastronomija neturi sienų. Daugybė maisto sunkvežimių tiekia pasaulinius skonius kiekviename gatvės kampe, o „Michelin“ žvaigždutėmis apdovanoti restoranai suteikia nuostabių įspūdžių, kurie konkuruoja su bet kuriuo kitu pasaulio miestu. Ūkininkų turgeliai, siūlantys ekologiškus produktus ir amatininkų kūrinius, leidžia giliai pasinerti į kulinarinį miesto kraštovaizdį.

Neribota gamta ir miesto oazė
Los Andželas nėra tik betoninės džiunglės; tai nuostabaus gamtos grožio miestas. Pažvelkite į mirgantį Ramųjį vandenyną nuo Malibu uolų, žygiuokite į legendinę Grifito observatoriją, iš kurios atsiveria panoraminiai miesto vaizdai, arba pasiklyskite vešliuose Hantingtono bibliotekos botanikos soduose. Saulei leidžiantis virš Ramiojo vandenyno, miesto panorama nušvinta – kvapą gniaužiantis reginys, vainikuojantis kiekvieno dieną.

ITAKA Lietuva kelionių ekspertas 24/7 (lietuvių kalba): turistai Kalifornijoje iškilusiais skubiais klausimais vietoje gali susisiekti budinčiu telefonu, kuris nurodytas kelionės dokumente-sutartyje.

Laikas: GMT-7, Lietuvoje yra 10 val. vėliau nei Los Andžele.

Kalba: anglų

Vizos: norėdami keliauti į JAV, per elektroninę kelionių leidimų sistemą (ESTA) turite gauti leidimą atvykti arba turite turėti galiojančią JAV ambasados išduotą vizą (įskaitant B1/B2 tipo vizą). ESTA leidimą galima gauti pateikiant prašymą svetainėje lietuvių kalba: https://esta.cbp.dhs.gov/ Prašymas turi būti patvirtintas per 72 valandas, jo pateikimo kaina yra 14 USD. ESTA gavimui reikalingi duomenys: Mažiausiai 6 mėnesius nuo grįžimo į šalį dienos galiojantis pasas, tikslus viešbučio adresas (ekskursijų atveju pakanka vieno iš viešbučių adresų).

Apgyvendinimas: registruojantis viešbutyje, būtina, kad vienas ar daugiau asmenų būtų suaugęs (priklausomai nuo viešbučio 18 arba 21 metų amžiaus). Taip pat privalomas kurorto mokestis (resort fee, suma gali skirti priklausomai nuo viešbučio, būtina pasitikslinti viešbučio aprašyme arba konsultuotis su kelionių agentu).

Valiuta: JAV doleris (USD)

Elektros lizdai: A ir B tipo, įtampa 120V, reikalingas adapteris.

Kreditinės kortelės: viena populiariausių atsiskaitymo priemonių viešbučiuose ir restoranuose yra kreditinė kortelė, be kurios gali būti sunku, pavyzdžiui, išsinuomoti automobilį, apsipirkti internetu ar rezervuoti vietą restorane. Kai kuriuose viešbučiuose registracijos metu gali būti paprašyta perduoti kreditinės kortelės duomenis. Išlaidų viešbutyje padengimui gali būti nustatytas nuo 50 USD iki 200 USD dydžio užstatas

Arbatpinigiai: papildomas atsilyginimas Jungtinėse Amerikos Valstijose yra kasdieninis įprotis. Pavyzdžiui, restorane arbatpinigiai sudaro 15-20% patiekalų kainos. Priklausomai nuo restorano, jis jau gali būti įskaičiuotas į patiekalo kainą, informacija pateikiama sąskaitoje. Viešbučiuose įprasti arbatpinigiai aptarnavimo personalui yra 1 USD (pvz., už pagalbą nešant lagaminus, pastatant automobilį stovėjimo aikštelėje ir pan.).

Matavimo vienetai: 1 svaras– 0,45 kg. 1 mylia– 1,609 km. 1 galonas – 3,785 l.


Aktuali informacija apie saugumą valstybėje – http://keliauk.urm.lt/location

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter