phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Результаты Поиска> >

Cornucopia

Преимущества предложения

 • Rekomenduojamas poroms
 • Jauki atmosfera
 • Elegantiškas interjeras
 • Baseinas ir sūkurinė vonia
 • Netoliese Ramla Bay paplūdimys

Cornucopia Код: MLACORN

PLN
Itaka

Cornucopia Код: MLACORN Мальта

Atostogos atmosferiškame, istoriniame pastate, paverstame viešbučiu tai tikras malonumas išskirtinių vietų mėgėjams. Gražus interjeras, kaimiško stiliaus numeriai su mediniais baldais, restoranas, kuriame patiekiami maltietiški valgiai, lauko baseinas ir sūkurinė vonia – ko daugiau norėti? Įsikūręs žavingoje Gozo saloje, jis garantuoja poilsį ramioje vietoje, tuo pačiu yra išsidėstęs netoli nuo Xaghra centro su tradiciniais pastatais ir archeologiniais atradimais, įtrauktais į UNESCO sąrašą!

Описание предложения

Gozo saloje, apie 1 km nuo XAGHRA centro su parduotuvėmis ir restoranais; apie 43 km nuo Maltos oro uosto (autobusų ir keltų transportas); apie 8 km nuo keltų terminalo Gozo mieste.

Ramla Bay, viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 3,6 km nuo viešbučio, privažiavimas vietiniu keliu; baras (mokamas).

Oficiali kategorija šalyje – keturios užvaigždutės, istorinis, renovuotas 2019 m., 48 numeriai, 1 korpusas, 3 aukštai, erdvus vestibiulis, visą parą dirbanti registratūra, pagrindinis restoranas – pusryčiai švediško stalo pavidalu, regioninė virtuvė, baras; skaitykla, televizijos salė, valiutos keitimo punktas, spaudos tarnyba; sodas, terasa, nemokamas bevielis internetas bendroje viešbučio dalyje, vieša automobilių stovėjimo aikštelė prie viešbučio (gatvėje); už papildomą mokestį: seifas registratūroje, automobilių nuoma (išorinis pasiūlymas); priimamos kreditinės kortelės: „Visa”, „MasterCard”, „Maestro”, „American Express”.

Standartinis: 2 asm., tvarkingas, kondicionuotas, lubų ventiliatoriai, vonios kambarys (vonia arba dušas, wc; plaukų džiovintuvas), televizorius, telefonas; už papildomą mokestį: mini baras; balkonas arba terasa (stalas ir kėdės). Šeimyninis: 3 asm., įrengtas kaip standartinis numeris, papildomai kavos / arbatos rinkinys; šeimyninis numeris už papildomą mokestį.

2 baseinai, gėlas vanduo: stačiakampio formos, apie 42 m², gylis apie 1,2-2 m, netaisyklingos formos, apie 60 m², gylis 1,5-2,1 m, atskira dalis vaikams, apie 3,5 m², gylis 0,6 m, skėčiai ir gultai prie baseinų nemokamai; sūkurinė vonia; už papildomą mokestį: žaidimų kambarys; vandens sportas paplūdimyje: nardymas, burlenčių sportas (išorinis pasiūlymas).

00356/21556486, www.vjborg.com

 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
Достопримечательности в регионе

Мальта

Maltos Respublika yra nedidelis 10 salų salynas, 80 km nutolęs nuo Sicilijos ir 300 km nuo Šiaurinės Afrikos krantų. Tarp dviejų žemynų įsiterpusi mažytė Viduržemio jūros valstybė yra viena gražiausių vietovių Europoje. Iš salų didžiausia yra Malta, esanti pačioje Viduržemio jūros širdyje. Todėl ištisus metus galima džiaugtis švelniu, maloniu oru, nesijaudinant dėl per didelio karščio, kadangi jį efektyviai nuramina gaivus jūros vėjas.

VIETA: Gozo saloje, apie 1 km nuo XAGHRA centro su parduotuvėmis ir restoranais; apie 43 km nuo Maltos oro uosto (autobusų ir keltų transportas); apie 8 km nuo keltų terminalo Gozo mieste.

PAPLŪDIMYS: Ramla Bay, viešas, smėlėtas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 3,6 km nuo viešbučio, privažiavimas vietiniu keliu; baras (mokamas).

VIEŠBUTIS: Oficiali kategorija šalyje – keturios užvaigždutės, istorinis, renovuotas 2019 m., 48 numeriai, 1 korpusas, 3 aukštai, erdvus vestibiulis, visą parą dirbanti registratūra, pagrindinis restoranas – pusryčiai švediško stalo pavidalu, regioninė virtuvė, baras; skaitykla, televizijos salė, valiutos keitimo punktas, spaudos tarnyba; sodas, terasa, nemokamas bevielis internetas bendroje viešbučio dalyje, vieša automobilių stovėjimo aikštelė prie viešbučio (gatvėje); už papildomą mokestį: seifas registratūroje, automobilių nuoma (išorinis pasiūlymas); priimamos kreditinės kortelės: „Visa”, „MasterCard”, „Maestro”, „American Express”.

KAMBARYSStandartinis: 2 asm., tvarkingas, kondicionuotas, lubų ventiliatoriai, vonios kambarys (vonia arba dušas, wc; plaukų džiovintuvas), televizorius, telefonas; už papildomą mokestį: mini baras; balkonas arba terasa (stalas ir kėdės). Šeimyninis: 3 asm., įrengtas kaip standartinis numeris, papildomai kavos / arbatos rinkinys; šeimyninis numeris už papildomą mokestį.

SPORTAS IR PRAMOGOS: 2 baseinai, gėlas vanduo: stačiakampio formos, apie 42 m², gylis apie 1,2-2 m, netaisyklingos formos, apie 60 m², gylis 1,5-2,1 m, atskira dalis vaikams, apie 3,5 m², gylis 0,6 m, skėčiai ir gultai prie baseinų nemokamai; sūkurinė vonia; už papildomą mokestį: žaidimų kambarys; vandens sportas paplūdimyje: nardymas, burlenčių sportas (išorinis pasiūlymas).

NEMOKAMAI: 00356/21556486, www.vjborg.com

GRATIS:
 • Belaidis internetas (Wi-Fi)
Расположение на карте
Местные экскурсии

Wycieczki dostępne na miejscu

 

Pasiūlyme nurodytas maitinimo paslaugų laikas ir atskirų viešbučio infrastruktūros elementų veikimas gali nežymiai keistis dėl sezoniškumo, oro sąlygų, force majeure aplinkybių arba viešbučio administracijos sprendimų.

Informaciją apie oficialią apgyvendinimo įstaigos kategoriją rasite pateiktame viešbučio aprašyme (skiltyje „Viešbutis“). Ji atitinka konkrečioje šalyje naudojamą kategoriją, atsižvelgiant į tos valstybės taikomus kategorijos suteikimo kriterijus.

Kelionės dokumentuose ir interneto svetainėje www.itaka.lt kelionių organizatorius ITAKA papildomai pateikia savo subjektyvią nuomonę/vertinimą dėl viešbučio kategorijos (žym. viešbučio kategorija pagal subjektyvų kelionių organizatoriaus vertinimą), atsižvelgdamas į viešbučio būklę, teritorijos dydį, teikiamų paslaugų kiekį, aptarnavimą, turistų atsiliepimus ir kitą informaciją.

Atsižvelgiant į vietinius apribojimus, susijusius su viešbučių veiklos reguliavimu SARS-CoV-2 koronaviruso pandemijos (COVID-19) metu ir siekiant užtikrinti svečių saugumą, kai kurios viešbučio paslaugos gali būti apribotos arba keičiamos. Ši sąlyga gali keistis, atsižvelgiant į naujus apribojimus arba jų atšaukimus.

Инфолиния

 • +370 52 00 52 52
 • +371 60 00 32 32
 • +8 820 0011 0802
 • +7 499 281 62 01
 • I-V 9.00-18.00

Посетите нас в офисах продаж ITAKA

Вильнюс

И других точках продаж

Поделитесь

Facebook

Почему стоит?

 1. Комплектные цены — наши цены никогда не включают никаких скрытых оплат.
 2. Удобство — бронируете,когда хотите.

Безопасность

Данные в процессе бронирования мы охраняем и шифруем сертификатом

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter