phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
>Наши предложения>>

Дубровник

Коротко о направлении

  • Dubrovnikas – Adrijos jūros perlas
  • Švelnus jūrinis klimatas ir graži gamta
  • Žymusis į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktas senamiestis/li>
  • Krištolo skaidrumo vanduo ir nuostabūs paplūdimiai
  • Pasakiški vaizdai, atsiveriantys nuo pagrindinių miesto sienų

Посмотри предложения

Dubrovnikas - vienas nuostabiausių ne tik Kroatijos, bet ir visos Europos miestų. Dėl švelnaus klimato, gražios gamtos ir daugybės lankytinų objektų jis yra populiari turistų iš viso pasaulio kryptis. Čia kiekvienas ras ką nors sau! Deginimosi, maudynių vandenyje ir nardymo entuziastus džiugina šilta ir krištolo skaidrumo jūra, o ekskursijų mėgėjus Dubrovnikas traukia žymiuoju į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktu senamiesčiu, kuris pasitiks apsiausta gynybine siena, siauromis gatvelėmis, akmeniniais pastatais ir gražiomis bažnyčiomis.

ITAKA Lietuva kelionių ekspertas 24/7 (lietuvių kalba): turistai Dubrovnike iškilusiais skubiais klausimais vietoje gali susisiekti budinčiu telefonu, kuris nurodytas kelionės dokumente-sutartyje. Atvykusius į Dubrovniką turistus pasitinka anglakalbis atstovas ir palydi iki transporto priemonės kuria bus vykdomas atvukusiųjų pervežimas į viešbutį.

Viza: nebūtina; pasas turi galioti ne trumpiau kaip 3 mėn., Lietuvos piliečiai sieną su Kroatija gali kirsti naudodami savo asmens tapatybės kortelę.

Skrydžio trukmė: Vilnius – Dubrovnikas apie 2,5 val

Vietos laikas: GMT +2.

Kalba: kroatų, galima bendrauti anglų ir vokiečių kalbomis.

Įtampa: 220 V.

Valiuta: kuna (HRK), 1 EUR = maždaug 7,6 HRK.

Kainos viešbučiuose ir restoranuose: pietūs – apie 115 HRK, gaivieji gėrimai – apie 22 HRK, alus – apie 30 HRK, vynas – apie 38 HRK / 0,25 l.

Transportas: taksi – apie 115 HRK / apie 5 km, vietinis autobusas – apie 38 HRK. Jei keliaujama tik Kroatijoje, nuomojant automobilį žalia korta nereikalinga, tačiau kertant sieną su Bosnija ir Hercegovina, pvz., norint patekti į Dubrovniką, reikalinga žalia korta.

Paplūdimiai: vieši, įėjimas nemokamas, paplūdimio paslaugos (2 gultai + skėtis – ne visuose paplūdimiuose teikiamos vienodos paslaugos) – apie 100 HRK / diena; rekomenduojama apsauginė avalynė.

 


Aktuali informacija apie saugumą valstybėje – http://keliauk.urm.lt/location

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter