phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Результаты Поиска> > >

Yigitalp Istanbul

Преимущества предложения

 • Netoli Stambulo centro
 • Elegantiški ir patogūs kambariai
 • Vietinės virtuvės restoranas
 • Ideali lokacija Stambulo pažinimui
 • Jauki atmosfera

Yigitalp Istanbul Код: AMTSTR2CM2

699PLN
Dorośli: 2 breakfast Пн 20.03 – Чт 23.03.23 (3 noc)
Itaka

Yigitalp Istanbul Код: AMTSTR2CM2 Турция \ Stambuł

Stilingame ir patogiame viešbutyje siūloma apsistoti elegantiškuose ir funkcionaliai įrengtuose numeriuose, dekoruotuose osmaniško stiliaus detalėmis. Viešbutyje yra restoranas, kuriame patiekiami vietiniai skanėstai, ir baras. Po dienos Stambule, viešbutis siūlo atsipalaiduoti tradiciniame hamame arba sūkurinėje vonioje, taip pat galite užsisakyti atpalaiduojantį masažą. Netoliese yra autobusų stotelė, tramvajaus stotelė ir metro stotis.

Описание предложения

Faticho rajone, apytiksliai 1 km nuo STAMBULO centro, apie 100 m nuo parduotuvių, barų ir restoranų, apie 1 km nuo Didžiojo Stambulo turgaus ir Suleimano mečetės, apie 2 km nuo Sultanahmeto (senamiesčio), apie 2,5 km nuo Sofijos soboro ir Topkapi rūmų, 3 km nuo Gülhane parko ir Galatos bokšto, apie 4,5 km nuo Taksimo aikštės, apie 5 km nuo Dolmabahce rūmų; apie 42 km nuo Stambulo oro uosto; autobusų stotelė už maždaug 250 m nuo viešbučio, tramvajaus stotelė už maždaug 300 m, metro stotis už maždaug 350 m.

Caddebostan, viešasis, smėlio, maždaug 19 km nuo viešbučio; Yeşilköy Çiroz, viešasis, smėlio ir akmenų, maždaug 20 km nuo viešbučio; į paplūdimius galima nuvykti viešuoju transportu su persėdimu.

4 žvaigždučių, renovuotas 2007 m., 83 numeriai, 1 pastatas, 7 aukštai, liftas, vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, restoranas - savitarnos pusryčiai, pietūs ir vakarienė, turkų ir tarptautinė virtuvė, vestibiulio baras; konferencijų salė iki 50 asmenų; už papildomą mokestį: skalbykla, kirpykla.

Standartinis: Dvivietis, apie 18 m2, oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas; plaukų džiovintuvas, higienos reikmenys), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, arbatos ir kavos aparatas; už papildomą mokestį: seifas, mini baras.

Už papildomą mokestį: sauna, sūkurinė vonia, hamamas, masažai.

Kemal Paşa, Çukur Çeşme Sk. No:34, 34134 Fatih/İstanbul, Turkey; 0090/2125129860, www.yigitalp.com

Достопримечательности в регионе

Турция — Stambuł

Stambulas –  modernus, kosmopolitiškas, triukšmingas miestas dviejuose žemynuose, savotiškas tiltas tarp Rytų ir Vakarų. Tai unikali vieta, kurioje persipina europietiškas gyvenimo būdas su rytietiškomis tradicijomis.

VIETA: Faticho rajone, apytiksliai 1 km nuo STAMBULO centro, apie 100 m nuo parduotuvių, barų ir restoranų, apie 1 km nuo Didžiojo Stambulo turgaus ir Suleimano mečetės, apie 2 km nuo Sultanahmeto (senamiesčio), apie 2,5 km nuo Sofijos soboro ir Topkapi rūmų, 3 km nuo Gülhane parko ir Galatos bokšto, apie 4,5 km nuo Taksimo aikštės, apie 5 km nuo Dolmabahce rūmų; apie 42 km nuo Stambulo oro uosto; autobusų stotelė už maždaug 250 m nuo viešbučio, tramvajaus stotelė už maždaug 300 m, metro stotis už maždaug 350 m.

PAPLŪDIMYS: Caddebostan, viešasis, smėlio, maždaug 19 km nuo viešbučio; Yeşilköy Çiroz, viešasis, smėlio ir akmenų, maždaug 20 km nuo viešbučio; į paplūdimius galima nuvykti viešuoju transportu su persėdimu.

VIEŠBUTIS: 4 žvaigždučių, renovuotas 2007 m., 83 numeriai, 1 pastatas, 7 aukštai, liftas, vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, restoranas - savitarnos pusryčiai, pietūs ir vakarienė, turkų ir tarptautinė virtuvė, vestibiulio baras; konferencijų salė iki 50 asmenų; už papildomą mokestį: skalbykla, kirpykla.

KAMBARYS:Standartinis: Dvivietis, apie 18 m2, oro kondicionierius, vonios kambarys (vonia arba dušas, tualetas; plaukų džiovintuvas, higienos reikmenys), belaidis internetas, palydovinė televizija, telefonas, arbatos ir kavos aparatas; už papildomą mokestį: seifas, mini baras.

SPORTAS IR PRAMOGOS: Už papildomą mokestį: sauna, sūkurinė vonia, hamamas, masažai.

KONTAKTAI: Kemal Paşa, Çukur Çeşme Sk. No:34, 34134 Fatih/İstanbul, Turkey; 0090/2125129860, www.yigitalp.com

NEMOKAMAI:
 • Wi-Fi
Местные экскурсии

Wycieczki dostępne na miejscu

 

Dėmesio! Galimi tam tikri apribojimai/papildomi saugumo reikalavimai ir/ar paslaugų teikimo apimties pakeitimai dėl COVID-19.

Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis viešbučio administracijos sprendimu.

*Oficiali viešbučio kategorija šalyje skelbiama skyriuje „VIEŠBUTIS“ ir atitinka esamoje šalyje naudojamą kategorizacijos tvarką. Kiekviena šalis naudoja savus kategorijos nustatymo kriterijus. Interneto puslapyje www.itaka.lt ir kelionės dokumentuose žymimas kelionių organizatoriaus ITAKA Lietuva subjektyvus viešbučio vertinimas ir oficiali viešbučio kategorija šalyje.

Детали предложения

 • только проживание
За человека: 699eur Итого Детали цены 1 358 eur
Забронировать

Инфолиния

 • +370 52 00 52 52
 • +371 60 00 32 32
 • +8 820 0011 0802
 • +7 499 281 62 01
 • I-V 9.00-18.00

Посетите нас в офисах продаж ITAKA

Вильнюс

И других точках продаж

Поделитесь

Facebook

Почему стоит?

 1. Комплектные цены — наши цены никогда не включают никаких скрытых оплат.
 2. Удобство — бронируете,когда хотите.

Безопасность

Данные в процессе бронирования мы охраняем и шифруем сертификатом

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter